maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 18:33   #4561
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
Witam
Może to głupie ze młody chłopak pisze na kobiecym forum,ale mam straszny problem.Zaczęły mi wypadać włosy, już dość dużo mi ich wypadło,a co gorsze nie wyrastają mi nowe tylko zostaje puste miejsce,
stosowałem już różne środki na porost włosów,ale nic nie dały dalej nie mam włosów w tych miejscach w których rok temu miałem znacząca ilość, LINKA napisała ze po zastosowaniu tego kosmetyku pojawiły sie jej nowe włoski czy u mnie tez jest szansa,a czy u chłopaka ten produkt zadziała ?
Czy jeśli będe stosował ten środek pojawia mi sie nowe cebulki włosów?

z góry dziękuje za odpowiedzi
Jakie srodki stosowales? Mysle ze jezeli nie ma efektu nalezalo by skontaktowac sie z dermatologiem. Byc moze cierpisz na łysienie androgenowe ale to musi potwierdzic lekarz i przepisac np loxon 2%/5% Czy masz zakola? Lub przerzedzenie na czubku głowy? Moze ktos w rodzinie (tata,dziadek) tez nie ma bujnej czupryny?

ps. Jesli twoja utrata włosow nie jest zwiazana z genami lub androgenowym lysieniem albo inna choroba wax moze pomoc ale trzeba sobie przy kazdej kuracji dac czas minimum 3 mies by ocenic czy jest jakis efekt.
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:36   #4562
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
Witam
Może to głupie ze młody chłopak pisze na kobiecym forum,ale mam straszny problem.Zaczęły mi wypadać włosy, już dość dużo mi ich wypadło,a co gorsze nie wyrastają mi nowe tylko zostaje puste miejsce,
stosowałem już różne środki na porost włosów,ale nic nie dały dalej nie mam włosów w tych miejscach w których rok temu miałem znacząca ilość, LINKA napisała ze po zastosowaniu tego kosmetyku pojawiły sie jej nowe włoski czy u mnie tez jest szansa,a czy u chłopaka ten produkt zadziała ?
Czy jeśli będe stosował ten środek pojawia mi sie nowe cebulki włosów?

z góry dziękuje za odpowiedzi
Ja zastosowałam kurację Radical na moim chłopie i zadziałała. A młody to on już nie jest i łysiał od wielu lat. Na łysinkach pojawiły się babywłoski a łysinka na czubku głowy całkowicie już zniknęła. Zastosuj ampułki, szampon, i odżywkę wzmacniającą. Mój mężczyzna używa jeszcze odżywki extra ziołowej Fitomed. No i WAX
Pierwsze efekty zobaczysz po ok 3 miesiącach.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-02-07 o 18:39
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 14:42   #4563
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Jakie srodki stosowales? Mysle ze jezeli nie ma efektu nalezalo by skontaktowac sie z dermatologiem. Byc moze cierpisz na łysienie androgenowe ale to musi potwierdzic lekarz i przepisac np loxon 2%/5% Czy masz zakola? Lub przerzedzenie na czubku głowy? Moze ktos w rodzinie (tata,dziadek) tez nie ma bujnej czupryny?

ps. Jesli twoja utrata włosow nie jest zwiazana z genami lub androgenowym lysieniem albo inna choroba wax moze pomoc ale trzeba sobie przy kazdej kuracji dac czas minimum 3 mies by ocenic czy jest jakis efekt.
Właśnie mam zakola,tata ma właśnie dużo włosów niema takiego czegoś jak ja a ma dużo więcej latek niż ja.
Wracając do Waxa to używać go z e jakimiś witaminami albo odzywkami ? ja stosowałem już szampon Dermena około 4 miesiecy i jadłem Capivit piękne włosy i nic nie dało.\
Fps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:59   #4564
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
Właśnie mam zakola,tata ma właśnie dużo włosów niema takiego czegoś jak ja a ma dużo więcej latek niż ja.
Wracając do Waxa to używać go z e jakimiś witaminami albo odzywkami ? ja stosowałem już szampon Dermena około 4 miesiecy i jadłem Capivit piękne włosy i nic nie dało.\

Do dermatologa marsz! nie potrzeba skierowania ale sie czeka
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:42   #4565
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

A ja chyba jednak zakończę swoją przygodę z WAXem. Nakładam raz w tygodniu. Przetłuszczają mi się po nim włosy i swędzi skóra. Jeszcze jedno użycie zapewne zakończyłoby się ŁZS. Dam sobie spokój na jakiś czas.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 23:54   #4566
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

hej
leoiej waxa przykryc recznikiem czy czepkiem?wczesniej bralam czepek,ale ktos sprzatajac potraktowalam go jak reklamowke chyba i wyrzucil.
Jak lepiej dziala i dlaczego?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:08   #4567
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Czepkiem i ręcznikiem. W czepku wszystko się "gotuje" i paruje a ręcznik ma tylko ciepło trzymać.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 11:34   #4568
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

A ja zauwazylam ze moje wlosy po waxie sa zdrowsze nie mam siana ale sa zbite i jak chwytam jest ich mniej
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:33   #4569
ilonka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A ja chyba jednak zakończę swoją przygodę z WAXem. Nakładam raz w tygodniu. Przetłuszczają mi się po nim włosy i swędzi skóra. Jeszcze jedno użycie zapewne zakończyłoby się ŁZS. Dam sobie spokój na jakiś czas.
Po prostu przebiałczyłaś
A nie myślałaś, żeby użyć waxa z nowej serii? Jest taki z aloesem (Aloes Wax), też angielski, też dobrze działa, a nie obciaża, bo ma dużo aloesu, a mniej białka z henny (więc nie powinny się przetłuszczać).
Ciekawe od czego Cie swędzi, może dostałaś uczulenia na białko henny po prostu. No w każdym razie ten aloes powinien pomóc na przetłuszczanie. Są nieduże opakowania, warto spróbować.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
A ja zauwazylam ze moje wlosy po waxie sa zdrowsze nie mam siana ale sa zbite i jak chwytam jest ich mniej
Mnie się zdaje, że nie włosów mniej, tylko mniej sianowate, więc mniej sterczą, układają sie jeden przy drugim i dlatego tak się wydaje. Ja sie w tym aloesie zakochałam , więc Ciebie też ponamawiam, żebyś spróbowała Aloes Wax. Białko henny jest zdrowe, ale jednak może trochę za mocno obciążyć, szczególnie w takiej dawce, jak w wax classic. A aloes jest witaminową bombą i nie obciąży. Henna też tam jest, ale podobno mniej
ilonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:41   #4570
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonka1 Pokaż wiadomość
Po prostu przebiałczyłaś
A nie myślałaś, żeby użyć waxa z nowej serii? Jest taki z aloesem (Aloes Wax), też angielski, też dobrze działa, a nie obciaża, bo ma dużo aloesu, a mniej białka z henny (więc nie powinny się przetłuszczać).
Ciekawe od czego Cie swędzi, może dostałaś uczulenia na białko henny po prostu. No w każdym razie ten aloes powinien pomóc na przetłuszczanie. Są nieduże opakowania, warto spróbować.
W przypadku Kocurzycy sprawa jest raczej oczywista- podrażnia ją SLS
Jakby zwyykły szampon, z SLESem trzymać 15-30 minut, to można by mieć głowę podrażnioną, a z SLS to już w ogóle.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:46   #4571
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonka1 Pokaż wiadomość
Po prostu przebiałczyłaś
A nie myślałaś, żeby użyć waxa z nowej serii? Jest taki z aloesem (Aloes Wax), też angielski, też dobrze działa, a nie obciaża, bo ma dużo aloesu, a mniej białka z henny (więc nie powinny się przetłuszczać).
Ciekawe od czego Cie swędzi, może dostałaś uczulenia na białko henny po prostu. No w każdym razie ten aloes powinien pomóc na przetłuszczanie. Są nieduże opakowania, warto spróbować.
Pzebiałczyc raczj nie zdążyłam. Użyłam go dopiero 3 razy w tygodniowych odstępach. Obawiam się, że to raczej SLS. Ja mam straszny problem z doborem kosmetyków do włosów. Praktycznie wszystkie, typowe drogeryjne szampony dają mi ŁZS. Nie zwykłe przetłuszczani. Moja skóra już tego samego dnia po myciu porywa się krostkami i jakimś żółtym łuszczącym czymś. Tak jakby cały skalp mi ropiał. Po nie których kosmetykach mam to od razu, po innych dopiero po kilku użyciach.
Do nie dawna niezbyt dbałam o włosy bo już miałam dosyć cierpień. Używałam tylko pewnego, sprawdzonego szamponu i tyle. Po czym odkryłam olejki i kosmetyki naturalne, których mogę używać bez ograniczeń. WAX to był o jeden krok za dużo.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:20   #4572
ilonka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Pzebiałczyc raczj nie zdążyłam. Użyłam go dopiero 3 razy w tygodniowych odstępach. Obawiam się, że to raczej SLS. Ja mam straszny problem z doborem kosmetyków do włosów. Praktycznie wszystkie, typowe drogeryjne szampony dają mi ŁZS. Nie zwykłe przetłuszczani. Moja skóra już tego samego dnia po myciu porywa się krostkami i jakimś żółtym łuszczącym czymś. Tak jakby cały skalp mi ropiał. Po nie których kosmetykach mam to od razu, po innych dopiero po kilku użyciach.
Do nie dawna niezbyt dbałam o włosy bo już miałam dosyć cierpień. Używałam tylko pewnego, sprawdzonego szamponu i tyle. Po czym odkryłam olejki i kosmetyki naturalne, których mogę używać bez ograniczeń. WAX to był o jeden krok za dużo.
No to Ci bardzo współczuję, bo opis objawów wyląda poważnie
A jaki masz kolor włosów? Bo jak jasny, a przynajmniej nie farbowany na rudy lub brąz, to jeszcze jest Kamille Wax (ta sama firma). Jest z rumiankiem, pantenolem (prowit. B5?) i bez SLS. Ewentualnie, jeśli choć trochę wax pomaga, a nie tylko szkodzi, można nakładać tylko na włosy (tak od połowy długości)-oczywiście, jeśli włosy są długie.
Ja jestem fanką i zrobię wszystko, żeby używać waxu
ilonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:37   #4573
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonka1 Pokaż wiadomość
No to Ci bardzo współczuję, bo opis objawów wyląda poważnie
A jaki masz kolor włosów? Bo jak jasny, a przynajmniej nie farbowany na rudy lub brąz, to jeszcze jest Kamille Wax (ta sama firma). Jest z rumiankiem, pantenolem (prowit. B5?) i bez SLS. Ewentualnie, jeśli choć trochę wax pomaga, a nie tylko szkodzi, można nakładać tylko na włosy (tak od połowy długości)-oczywiście, jeśli włosy są długie.
Ja jestem fanką i zrobię wszystko, żeby używać waxu
Ciemny blond farbowany na rudo
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:55   #4574
Rudekia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonka1 Pokaż wiadomość
Ja sie w tym aloesie zakochałam , więc Ciebie też ponamawiam, żebyś spróbowała Aloes Wax. Białko henny jest zdrowe, ale jednak może trochę za mocno obciążyć, szczególnie w takiej dawce, jak w wax classic. A aloes jest witaminową bombą i nie obciąży. Henna też tam jest, ale podobno mniej
Ja również w waxie z aloesem jestem zakochana Używam go dwa razy w tygodniu, moje włosy nie są obciążone, ale miękkie i gładkie. Do tego zapach jest dużo przyjemniejszy. Klasycznego waxa używałam z rok temu i z tego co pamiętam to (tak jak napisała ilonka1) trochę obciążał. Niektóre dziewczyny używają go tylko na skórę głowy, ja nakładam na całe włosy. Jak narazie to najlepsza maseczka jakiej używałam.
Rudekia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:30   #4575
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: jedno pytanie odnośnie odżywki wax!

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
po nałożeniu i spłukaniu odżywki moje włosy się elektryzują,dlatego po spłukaniu, myję głowę jeszcze szamponem.czy to nie przeszkadza w działaniu odżywki?

tak jak juz wczesniej ktos mowil, wax to bardziej maska, niz odzywka i ma wnikac WE WLOSY I W SKORE GLOWY, wiec zmycie potem resztek waxu szamponem nie jest niewskazane.
ja uzywam wax zmieszany z olejkiem rycynowym i naturalnie musze potem umyc wlosy jeszcze raz, a wcale nie skarze sie na brak efektow

polecam wax i zmywanie go tez
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 18:41   #4576
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Wiecie ja słyszałam, że od tej maski włosy blond mogą zżółknąć czy to prawda?? nie chcę ryzykować i chodzić z jajecznicą na głowie
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:04   #4577
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Wiecie ja słyszałam, że od tej maski włosy blond mogą zżółknąć czy to prawda?? nie chcę ryzykować i chodzić z jajecznicą na głowie
U mnie nie żółknie a mam bardzo jasne włosy i ciągną wszystkie odcienie do siebie.Ale z wax-em nic takiego się nie dzieje.Stosuje Wax-a z ekstraktem z rumianku który jak wiadomo ma właściwości rozświetlające.Polecam
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:17   #4578
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
U mnie nie żółknie a mam bardzo jasne włosy i ciągną wszystkie odcienie do siebie.Ale z wax-em nic takiego się nie dzieje.Stosuje Wax-a z ekstraktem z rumianku który jak wiadomo ma właściwości rozświetlające.Polecam
Ale masz farbowane włoski tak? ja mam jasny popielaty blond i nie chciałabym stracić tej popieli na rzecz żółci hehe Ale skoro jest u Ciebie ok to chyba u mnie też będzie
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:27   #4579
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Ale masz farbowane włoski tak? ja mam jasny popielaty blond i nie chciałabym stracić tej popieli na rzecz żółci hehe Ale skoro jest u Ciebie ok to chyba u mnie też będzie
Tak mam włoski farbowane i nic się nie dzieje.Nie martw sie jeszcze nie slyszalam o czyms takim aby zolky od wax-a.Od olejku rycynowego to rozumiem ale nie od wax-a.Bedzie ok.Kup sobie ten z rumiankiem
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 18:15   #4580
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak mam włoski farbowane i nic się nie dzieje.Nie martw sie jeszcze nie slyszalam o czyms takim aby zolky od wax-a.Od olejku rycynowego to rozumiem ale nie od wax-a.Bedzie ok.Kup sobie ten z rumiankiem
ok dziękuje Ci bardzo
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:24   #4581
miska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

witam
ja również zakupiłam wax "do włosów słabych ze skłonnością do wypadania" trzymałam przez godzinę z czepkiem i ręcznikiem. Pierwsze wrażenia pozytywne włosy dało się szybko rozczesać i może już mi się stawia ale chyba było ich trochę mniej na szczotce. Cena była ok bo w promocji 11.49 zł jeśli będą jakieś większe efekty to skuszę się jeszcze na jedwab i szampon.
Zaznaczę że również od pewnego czasu zażywam bellise i chcę zacząć pić siemie lniane bo to też podobno dobrze wpływa na włosy.
pozdrawiam )
miska84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:56   #4582
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miska84 Pokaż wiadomość
witam
ja również zakupiłam wax "do włosów słabych ze skłonnością do wypadania" trzymałam przez godzinę z czepkiem i ręcznikiem. Pierwsze wrażenia pozytywne włosy dało się szybko rozczesać i może już mi się stawia ale chyba było ich trochę mniej na szczotce. Cena była ok bo w promocji 11.49 zł jeśli będą jakieś większe efekty to skuszę się jeszcze na jedwab i szampon.
Zaznaczę że również od pewnego czasu zażywam bellise i chcę zacząć pić siemie lniane bo to też podobno dobrze wpływa na włosy.
pozdrawiam )
Tego nie można trzyma dłużej niż zalecane 30 minut. Włosy ci wypali. On ma w składzie SLS.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 22:17   #4583
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Włosow raczej nie wypali.. moze je zbyt obciazyc dluzsze trzymanie i beda nadmiernie wypadac
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 22:29   #4584
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Włosow raczej nie wypali.. moze je zbyt obciazyc dluzsze trzymanie i beda nadmiernie wypadac
To przenośnia była do zrobi więcej złego niż dobrego. Czyli może podrażnić skórę i tak jak piszesz - spowodować wypadanie. A chyba nie po to się WAXa używa

Ja w ogóle WAXa nie mogę bo właśnie mnie podrażnia.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:33   #4585
klucha22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miska84 Pokaż wiadomość
witam
ja również zakupiłam wax "do włosów słabych ze skłonnością do wypadania" trzymałam przez godzinę z czepkiem i ręcznikiem. Pierwsze wrażenia pozytywne włosy dało się szybko rozczesać i może już mi się stawia ale chyba było ich trochę mniej na szczotce. Cena była ok bo w promocji 11.49 zł jeśli będą jakieś większe efekty to skuszę się jeszcze na jedwab i szampon.
Zaznaczę że również od pewnego czasu zażywam bellise i chcę zacząć pić siemie lniane bo to też podobno dobrze wpływa na włosy.
pozdrawiam )
Zwracam uwagę, że to wątek "maseczka Henna Treatment Wax", czyli wątek o brytyjskiej masce do włosów, a nie polskich "odpowiednikach". Te kosmetyki naprawde nie są takie same i nie mają takiego samego działania.
klucha22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 14:26   #4586
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

a ja jakos przestalam uzywac waxu...i nie chce mi sie zaczac znow go uzywac...
za dlugo bawienia sie z tym... a uczyc sie tez trzeba do szkoly:P
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 01:05   #4587
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Chetnie sie przylacze do waxowego watku Planuje sobie go kupic, moje włosy po głupich eksperymentach sa w opłakanym stanie a teraz wracam do naturalnych, narazie uzywam Placente pora na cos nowego, chce spróbowac waxa i kallosa late
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:11   #4588
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Dziewczyny, wybaczcie, że nie przekopię się przez 150 stron wątku, ale potrzebuję odpowiedzi na jedno drobne pytanie:
który WAX jest lepszy, polski, czy zagraniczny?
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:14   #4589
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

zagraniczny- zdaniem wiekszosci

moim? nie uzywalam polskiego
ale zagr. sobie chwalę
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:43   #4590
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie, że nie przekopię się przez 150 stron wątku, ale potrzebuję odpowiedzi na jedno drobne pytanie:
który WAX jest lepszy, polski, czy zagraniczny?
Lepszy pod jakim względem? Na górze podforum Pielęgnacja włosów znajduje się wątek nt. Waxa. Ma tylko jedną stronę i tam są wszystkie najważniejsze informacje. Ogólnie uważa się, że Henna Treatment Wax jest dobry na porost (wiele osób nie daje go nawet na długość, ze względu na SLS), natomiast na regenerację- inne Waxy (waxy L'Biotica i Rainforest mają oddzielne wątki). Są też osoby, które dają "zagranicznego" waxa na całe włosy i są zadowolone.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.