Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 21:15   #601
mamajagody_2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 27
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

pisze na opakowaniu nie mniej jak 12 lat, ja skończyłam wybielanie najmocniejszymi bolały trochę zęby ale efekt jest super! tez mama nierówne zęby po porostu trzeba dociskać mocno pasek do zęba żeby żel wnikał miedzy i będzie ok. ja muszę jeszcze jedno pudełko zużyć i wtedy będzie luksus
mamajagody_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 22:15   #602
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez grytka3 Pokaż wiadomość
A po jakim czasie mozna powtórzyc kuracje, zebym miała na ten mój piekny dzień ładny usmiech
Zalecane powtórzenie kuracji jest bodajże po upływie roku.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 06:51   #603
grytka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

A mam jeszcze jedno pytanie. Jak sobie juz wybiele ząbki i wtedy będzie powracać do naturalnego koloru czy ściemnieją sie bardziej czy bede miała takie jak mam ....?
grytka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:09   #604
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez grytka3 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze jedno pytanie. Jak sobie juz wybiele ząbki i wtedy będzie powracać do naturalnego koloru czy ściemnieją sie bardziej czy bede miała takie jak mam ....?

mi nigdy nie ściemniały do takiego koloru jaki miałam przed wybielaniem, zawsze zostawały sporo jaśniejsze. :P
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:14   #605
grytka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
mi nigdy nie ściemniały do takiego koloru jaki miałam przed wybielaniem, zawsze zostawały sporo jaśniejsze. :P

dziekuje, to co zamawiam paski crest supreme
grytka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:28   #606
mateo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

witamjestem tu nowy,naczytalem sie duzo ostatnimi czasy o tych paskach firmy Crest...w najblizszych dniach chce je zamowic i wybielic sobie w koncu zeby bo zbyt białych to ja nie mam.....naprawde tak mocno je zachwalacie??pozdrawaim tu obecnych!
mateo1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:47   #607
mloda1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Też zastanawiam się nad kupnem tych pasków Crest. Zależy mi na ładnym uśmiechu w dniu mojego ślubu. Wesele mam w lipcu i nie wiem kiedy najlepiej zacząć wybielanie. Chodzi mi o to żeby ząbki były bialutkie no i oczywiście, żebym już tego dnia nie czuła żadnego bólu gdy będę coś jadła czy piła. Proszę Was o radę
__________________
16.07.2011
mloda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 21:06   #608
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez mloda1 Pokaż wiadomość
Też zastanawiam się nad kupnem tych pasków Crest. Zależy mi na ładnym uśmiechu w dniu mojego ślubu. Wesele mam w lipcu i nie wiem kiedy najlepiej zacząć wybielanie. Chodzi mi o to żeby ząbki były bialutkie no i oczywiście, żebym już tego dnia nie czuła żadnego bólu gdy będę coś jadła czy piła. Proszę Was o radę
Naprawdę nie macie co się zastanawiać. Paski Crest są świetne i bez żadnej przesadni wybielają zęby o kilka tonów.
Osobiście uważam, że mogłabyś użyć tych pasków jakiś miesiąc przed ślubem, żeby efekt był jeszcze świeży, ale żebyś też już nie czuła bólu, o ile taki w ogóle wystąpi.
Wszystkiego najlepszego na nową drogę życia i udanej zabawy.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 07:08   #609
mloda1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez Natalia175 Pokaż wiadomość
Naprawdę nie macie co się zastanawiać. Paski Crest są świetne i bez żadnej przesadni wybielają zęby o kilka tonów.
Osobiście uważam, że mogłabyś użyć tych pasków jakiś miesiąc przed ślubem, żeby efekt był jeszcze świeży, ale żebyś też już nie czuła bólu, o ile taki w ogóle wystąpi.
Wszystkiego najlepszego na nową drogę życia i udanej zabawy.
Bardzo dziękuję za radę i za życzenia w takim razie nie ma się co zastanawiać. Pozdrawiam
__________________
16.07.2011
mloda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 09:44   #610
mateo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

paski sa juz w drodze do mniemam jeszcze pytanieCzy stosował ktos paski na martwe zęby?mam martwa jedyneczke ale zostala ona ladnie wybuelona i jest taka jak inne zabkimam pytanie czy ona tez ulegnie wybielaniu czy pozostanie bez zmian?Prosze o pilna odpowiedz!
mateo1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:00   #611
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Paski nie wybielają martwych zębów i uzupełnień, ale mogą usunąć z nich osad, jesli takowy jest powiem szczerze, że mam "sztukowaną" jedynkę, choć tylko kawałek, to jest różnica między wybielonym zębem, a tym doklejonym fragmentem, jednak nie rzuca się to w oczy i różnica ta nie jest tak duża, jak się obawiałam.
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 20:33   #612
mateo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

hmmm...to już wszytko wiem...mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz i ze roznica nie bedzie az tak widocznadzieki za odpowiedz i pozdrawiama jak efekty u Ciebie po tych paseczkach?
mateo1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 08:05   #613
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Jeśli chodzi o efekty u mnie to jestem baaardzo zadowolona, na początku wręcz się zachwycałam. Szczególnie, gdy ktoś mówił np."czemu masz takie białe zęby?", to utwierdzało mnie to w przekonaniu o skuteczności Crest'ów Poleciłam je koleżance i u niej efekt też jest widoczny Pozdrawiam
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 18:04   #614
mateo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

no to supertez czekam na efektya jak to u Ciebe było z bólem zębów???czy naprawde az tak bolały kiełki??;/troche sie tego obawaim...
mateo1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:53   #615
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Crest Crest Crest i jeszcze raz Crest ! mi śnieżno białe zęby utrzymywały się prawie dwa lata. Kupilam je jak byłam w USA byly swietne, naprawde kolosolna poprawa w wygladzie zebow. Od dwoch lat nie ma mnie w USA wiec postanowilam zamowic na allegro. Nie wiem co jest przyczyna, ale niestety paski kupione na allegro nie sa juz tak dobre. Kupilam je na sztuyki, nie w oryginalnym opakowaniu i nie wiem - moze data waznoasci juz nia ta, moze lezalay w zlym miejscy, ale niestety efekty zdecydowanie gorsze jak moje pierwsze paski. Aha.... kiedy tez kupilam paski White cos tam nie pamietam, u nas w POlsce jakiejs drogerii, tez to nie to. CREST ale sprawdzony Cerst

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:06   #616
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez mateo1987 Pokaż wiadomość
no to supertez czekam na efektya jak to u Ciebe było z bólem zębów???czy naprawde az tak bolały kiełki??;/troche sie tego obawaim...
bolały w momencie, gdy trzymałam je kilka minut dłużej niż 30. Dziwne, bo niby jak się dłużej trzyma to substancja aktywna przestaje działać... Dlatego też zwykle zdejmowałam je już po 25 min. w obawie przed bólem, który objawiał się takim nagłym ukłuciem w te wrażliwsze zęby, w moim przypadku były to ostatnie zęby, do których paski dosięgały

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
Crest Crest Crest i jeszcze raz Crest ! mi śnieżno białe zęby utrzymywały się prawie dwa lata. Kupilam je jak byłam w USA byly swietne, naprawde kolosolna poprawa w wygladzie zebow. Od dwoch lat nie ma mnie w USA wiec postanowilam zamowic na allegro. Nie wiem co jest przyczyna, ale niestety paski kupione na allegro nie sa juz tak dobre. Kupilam je na sztuyki, nie w oryginalnym opakowaniu i nie wiem - moze data waznoasci juz nia ta, moze lezalay w zlym miejscy, ale niestety efekty zdecydowanie gorsze jak moje pierwsze paski. Aha.... kiedy tez kupilam paski White cos tam nie pamietam, u nas w POlsce jakiejs drogerii, tez to nie to. CREST ale sprawdzony Cerst

pozdrawiam
Hmm a może to nie kwestia niższej jakości pasków, daty ważności itp, tylko może wydaje ci się, że słabiej działają, ponieważ miałas już kiedyś wybielone i nie dostrzegasz już tak spektakularych efektów
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:48   #617
grytka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

No do mnie juz dotarły paski Crest i używam je raz dziennie i dopiero mam je dwa dni dzisiaj bedzie trzeci i powiem małą zmiane widze moich ząbków...
grytka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:36   #618
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

to fakt, pierwsze efekty ukazują się bardzo szybko
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:01   #619
blub
Raczkowanie
 
Avatar blub
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 399
Dot.: Paski wybielajace Crest- ktore lepsze?

Cytat:
Napisane przez gabrielle_89 Pokaż wiadomość
A wiecie gdzie można kupić paski Cresta Supreme w Polsce?

Wyglądają tak:

http://gellysmiles.com/store/images/crest_supreme.jpg

lub

http://img06.allegroimg.pl/photos/or.../58/1395805871

Chodzi mi właśnie o te, a nie żadne blend-a-med... Są w ogóle w Polsce sprzedawane?
allegro
blub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 17:34   #620
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ile utrzymywal sie u was efekt wybielania zabkow Crest'em? Za okolo miesiac bede wymieniac koronki i planuje przed wybielic zabki paskami aby juz zawsze miec biale zabki

Prawie rok temu zrobilam kuracje tygodniowa Blend-a-med, zabki troszke zzolkly ale nie tragicznie. Teraz planuje zakupic paseczki Crest, jeszcze w poniedzialek sie poradze dentysty
__________________

TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:54   #621
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

minęło mi jakieś 2-3 miesiące i są na serio białe
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:48   #622
margarettta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Paski wybielajace Crest- ktore lepsze?

POlecam żel wybielajacy Plus white 5 minute speed whitening
http://www.youtube.com/watch?v=WENCYK9nHFw
margarettta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:05   #623
evelinkavitaminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Hej mam pytanie czym róznia sie paski CREST supreme a crest vivid ?? bo chciałabym zakupic na sztuki crest supreme mialam i sa naprawde swietne nadwrazliwosc zabkow normalka ale zawsze mozna to jakos zaradzic ja spotkałam się z tymi paskami na youtube u dziewczyny nik Jlovesmac1 ona uzywa crestow pastę zresztą tez a ma mega białe ząbki obecnie używa White Teeth in 2 Hours (Crest Strips) ale na allegro są bardzo drogie . Pozdrawiam
evelinkavitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:55   #624
margarettta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Polecam żel wybielający Plus White 5 minute speed whietning gel w zestawie z plynem i nakladka na zeby działa rewelacyjnie znalzlam go n ayoutube jest rekomendowany przez Kandee Johnson i wiele innych dzieczyn zakupilam ten zel na allegro i efekt jest rewelacyjny
Pozdrawiam
margarettta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:58   #625
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez mgds Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



Hmm a może to nie kwestia niższej jakości pasków, daty ważności itp, tylko może wydaje ci się, że słabiej działają, ponieważ miałas już kiedyś wybielone i nie dostrzegasz już tak spektakularych efektów

mhm...a wiesz ze o tym nie pomyslalam tylko że kiedys na kazdym kroku słyszałam "ojej jakie sliczne biale zabki, natyralny kolor????" tera zjuz tego nie ma ;( dlatego chyba jednak to brak efektu,a a na pewno nie taki jak wczesniej
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:10   #626
odwazna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Post Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

miałam kiedyś dopełniany ubytek na zębie. Ukruszyła mi się jedynka. Czy paski zadziałają na tym obszarze?
odwazna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:19   #627
lisek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

a czy ktoś widział jeszcze te paski Crest Supreme na allegro? bo nigdzie nie moge znaleźć, a ponoć w aptekach i sklepach ich nie ma :/
lisek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:56   #628
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez lisek18 Pokaż wiadomość
a czy ktoś widział jeszcze te paski Crest Supreme na allegro? bo nigdzie nie moge znaleźć, a ponoć w aptekach i sklepach ich nie ma :/
jest ich dużo na allegro wpisz w wyszukiwarkę Crest Supreme i Ci wyskoczy wiele wyników
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:35   #629
szazzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam wszystkich. po raz pierwszy bede używać tych pasków crest. używalam już białą perłe- porażka, blend a med- porażka, a jak chodzi o te paski crest jestem troche negatywnie nastawiona, bo niewiem co o tym myśleć. użyłam już raz dzisiaj tych pasków i jak narazie nic- ale wiadomo trzeba czekać na efekty. mam tylko kilka pytań do kogoś kto ich już używał. już po pierwszym razie widze że będzie ciężko bo mam wrażliwe strasznie zęby i bolało dziś :/:/, po jakim czasie ta nadwrażliwość przechodzi całkowice?? 2- po ściągnięciu pasków, żel który pozostał na zębach trzeba wypluć i wypłukać wodą?? czy ktoś z was podczas wybielania palił paierosy??- to bardzo przeszkadza?? :/:/ czekam na szybciutką odpowiedz. i z góry dziękuje.
szazzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:08   #630
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez szazzzz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. po raz pierwszy bede używać tych pasków crest. używalam już białą perłe- porażka, blend a med- porażka, a jak chodzi o te paski crest jestem troche negatywnie nastawiona, bo niewiem co o tym myśleć. użyłam już raz dzisiaj tych pasków i jak narazie nic- ale wiadomo trzeba czekać na efekty. mam tylko kilka pytań do kogoś kto ich już używał. już po pierwszym razie widze że będzie ciężko bo mam wrażliwe strasznie zęby i bolało dziś :/:/, po jakim czasie ta nadwrażliwość przechodzi całkowice?? 2- po ściągnięciu pasków, żel który pozostał na zębach trzeba wypluć i wypłukać wodą?? czy ktoś z was podczas wybielania palił paierosy??- to bardzo przeszkadza?? :/:/ czekam na szybciutką odpowiedz. i z góry dziękuje.
co do bolu to musze przyznac ze tez czułam to, z czasem to sie nawet nasililo ale chyba sie przyzwyczailam, na peawno bylo do zniesienia, to jakas nadwrazliwosc zebow czy co na ten żel. CO do tego zelu nic wypluwaj, on jeszcze dziala zaraz po zdjeciu paskow, dlatego tez nie trzeba myc, a na efekty trzeba troszke poczekac, ale uwierz mi! działa !

aha co do papierosow nie wypowiem sie bo nie pale, wiec nie wiem jak "wspolgra"

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.