Covid jak długo - wasze historie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-28, 12:53   #61
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Nie wyszło ale mam zAwroty głowy nie wiem

Skąd ;( nie mogę umrzeć ;( muszę zrobić rezonans głowy - wiem ze jak go zrobię to już będzie koniec ...

jedyne co mnie pociesza ze to wszystko zaczęło się od covid i ze może jest nikła szansa ze to jakieś powikłania .
No, ale zawroty głowy mogą być od różnych rzeczy - osłabienie organizmu, problemy z błędnikiem, jakieś sytuacje stresowe, złe ciśnienie. Skąd Ci przyszedł pomysł o guzie mózgu? Ostatnia rzecz, o której bym pomyślała.
Wydaje mi się, że wcale nie będzie tak, że jak zrobisz rezonans, to będzie koniec. Widać, że Ty coraz bardziej się nakręcasz - nie chłoniak, to guz mózgu, wykluczysz guz mózgu, wymyślisz coś innego. Zadbaj przede wszystkim o swoją psychikę, bo inaczej zwariujesz. Tym powinnaś się martwić.
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 13:08   #62
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88543871]Przede wszystkim zrób sobie badania, żeby się uspokoić, że to nie żadna straszna choroba. Trzymam kciuki z całej siły, żeby to były "tylko" objawy po Covidzie, które z czasem same znikną... [/QUOTE]Tutaj badania niewiele pomogą. Wyjdą ok, a po kilku dniach autorka znajdzie w sobie inną chorobę. Tak działa tego typu zaburzenie. Terapia i leki to jedyne wyjście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Nie wyszło ale mam zAwroty głowy nie wiem

Skąd ;( nie mogę umrzeć ;( muszę zrobić rezonans głowy - wiem ze jak go zrobię to już będzie koniec ...

jedyne co mnie pociesza ze to wszystko zaczęło się od covid i ze może jest nikła szansa ze to jakieś powikłania .
Nie, nie będzie koniec, bo znajdziesz coś innego. Wcześniej podejrzewałaś chłoniaka, teraz guza mózgu i jeśli nie pójdziesz na terapię to nadal będziesz szukać w sobie chorób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 13:15   #63
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-02-28 o 13:23
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:05   #64
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Ocd stwierdziła mi w pt pani psycholog zleciła terapie oraz psychiatrę po leki. Ja to rozumiem ale skąd mam objawy fizyczne i czemu one są .. tego nie rozumiem .

Mam wsparcie w mamie , mąż ma mnie już dosyć a dzieci tez już trochę bo idziemy na spacer a ja się rozklejam Ze to nasz ostatni .... udało się mojej mamie załatwić mi wizytę u neurologa i psychiatry jutro . Strasznie się boje
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:34   #65
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:45   #66
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Ocd stwierdziła mi w pt pani psycholog zleciła terapie oraz psychiatrę po leki. Ja to rozumiem ale skąd mam objawy fizyczne i czemu one są .. tego nie rozumiem .

Mam wsparcie w mamie , mąż ma mnie już dosyć a dzieci tez już trochę bo idziemy na spacer a ja się rozklejam Ze to nasz ostatni .... udało się mojej mamie załatwić mi wizytę u neurologa i psychiatry jutro . Strasznie się boje
Część objawów możesz sobie sama wywoływać.
To trochę straszne, co fundujesz swoim dzieciom. Serio, idź na terapię, bo ciągłe badania i diagnozy nie sprawią, że pozbędziesz się problemu. Bez terapii nie ma na to szans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:45   #67
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Dobrze to

Określiłaś , wyszłam z usg to zero objawow pełnia szczęścia . Zabolała mnie głowa to już wyszukuje ... poszłam na rehabilitacje - pan mówi ze mam

Szyje zablokowana i jestem taka spięta ze 30

Min próbował to rozluźnić .. mówi ze zawroty mogą być od szyji - ja pełna życia i radości . Następny dzień od początku . Mam tego serdecznie dosyć , na początku przeżywałam co się stanie ze dzieci biedne jak dadzą sobie rady a teraz jestem

Na etapie no cóż na pewno sobie poradzą . Przeraża mnie to . Próbuje myśleć ze to jest w mojej głowie moja wyobraźnia
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 15:01   #68
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Płaczesz na myśl, że zostawisz swoje dzieci i to Wasze ostatnie chwile - ale nie myślisz, co robisz im teraz, tak się zadręczając? Zarówno dzieci, jak i mąż widzą, co się z Tobą dzieje i na pewno nie wpływa to na nich dobrze. Tu jedynie terapia może pomóc, ale dopóki jej nie rozpoczniesz - odłóż telefon, podręczniki medyczne i wszystko, co możliwe, bo tylko pogarszasz swój stan.
I jeszcze jedno - jak będziesz biegać do lekarza z każdym bólem głowy, każdym powiększonym węzłem, to w końcu przestanie on traktować Cię poważnie i gdy naprawdę coś Ci będzie, może to zignorować, bo uzna, że znowu coś wymyślasz. Nie mówię, że to dobre podejście, ale niestety, często tak jest.

Edytowane przez IronWidow
Czas edycji: 2021-02-28 o 15:31
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 15:25   #69
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Mam tego serdecznie dosyć , na początku przeżywałam co się stanie ze dzieci biedne jak dadzą sobie rady a teraz jestem

Na etapie no cóż na pewno sobie poradzą . Przeraża mnie to . Próbuje myśleć ze to jest w mojej głowie moja wyobraźnia
Też się zastanawiam, jak sobie dadzą radę jak matka im do reszty zryje beret swoją hipochondrią. Plus za jakiś czas może dojdzie rozwód, jak cierpliwość męża do tych jazd się skończy. OCKNIJ SIĘ. Rozwalasz sobie życie, ty sama, a nie jakiś wymyślony guz mózgu. Tak, możesz mieć kupę objawów fizycznych przez to, że się stresujesz. Co więcej, będą dochodzić kolejne, bo stres rujnuje organizm, podobnie jak lekarstwa spożywane jak cukierki, co pewnie będzie kolejnym etapem, jak u klasycznego hipochondryka. Za chwilę mając za przeproszeniem sraczkę będziesz diagnozować u siebie raka jelita grubego. Idź do tego psychiatry, zacznij psychoterapię, przestań latać po innych lekarzach i się nakręcać. Tysiąc wizyt po lekarzach wszystkich specjalizacji nie rozwiąże Twojego problemu.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:03   #70
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Staram się ukrywać moje histerie przed dziećmi młodszemu powiedziałam Ze to czasem z radości płacze a starszy narazie nie pyta. Wszystko zaczęło się jak dostałam covid z mega zawrotami i bólami głowy i

Nim dostałam skierowanie na test to się naczytałam .. przed tym nic takiego nigdy u mnie nie miało miejsca . Już nawet dzwoniłam do naczelnego wirusologa na P i wyobraźcie sobie ze odebrał i pow ze zawroty czy ból mogą nadal być po covid. Poprostu zeswirowalam ... jakbym czytała o kimś innym albo jak pisze np w tym

Momencie kiedy się uspokoiłam mysle logicznie , ale potem nagle przestaje ;( zawsze byłam pełna energii radosna wesoła , nie jedna koleżanka mi mówiła ze chciałaby być taka mama a teraz co ;( przed chwila byliśmy grać w Piłkę to nic mi się nie działo nie miałam żadnych objawów . Ciężko mi zaufać pani psycholog ...

Ona pow - ja nie mogę pani zdiagnozować guza mózgu ale na podstawie wszystkiego diagnozuje ocd .

Pójdę jutro do tej neurolog - jak mnie sprawdzi to już muszę przestać drążyć ! Muszę zaufać psycholog i odzyskać siebie
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:28   #71
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Staram się ukrywać moje histerie przed dziećmi młodszemu powiedziałam Ze to czasem z radości płacze a starszy narazie nie pyta. Wszystko zaczęło się jak dostałam covid z mega zawrotami i bólami głowy i

Nim dostałam skierowanie na test to się naczytałam .. przed tym nic takiego nigdy u mnie nie miało miejsca . Już nawet dzwoniłam do naczelnego wirusologa na P i wyobraźcie sobie ze odebrał i pow ze zawroty czy ból mogą nadal być po covid. Poprostu zeswirowalam ... jakbym czytała o kimś innym albo jak pisze np w tym

Momencie kiedy się uspokoiłam mysle logicznie , ale potem nagle przestaje ;( zawsze byłam pełna energii radosna wesoła , nie jedna koleżanka mi mówiła ze chciałaby być taka mama a teraz co ;( przed chwila byliśmy grać w Piłkę to nic mi się nie działo nie miałam żadnych objawów . Ciężko mi zaufać pani psycholog ...

Ona pow - ja nie mogę pani zdiagnozować guza mózgu ale na podstawie wszystkiego diagnozuje ocd .

Pójdę jutro do tej neurolog - jak mnie sprawdzi to już muszę przestać drążyć ! Muszę zaufać psycholog i odzyskać siebie
Nie idź do psychologa, tylko do psychiatry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 17:31   #72
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:34   #73
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Idę jutro do neurologa a następnie do psychiatry - pani psycholog mi kazała iść do psychiatry i rownolegle chodzić do niej na terapie . Powiedziała ze jestem w takim stanie ze sama terapia nic narazie nie da .

Nie unikam psychiatry .

Chce iść tylko 1 do neurologa jeszcze się upewnić bo byłam dwa mc temu - mogło się coś zmienić albo mógł przeoczyć . Jak neurolog wykluczy to skupie się już tylko na leczeniu mojej obsesji
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:34   #74
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Właśnie zamiast latać po neurologach i onkologach, powinna znaleźć dobrego psychiatrę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 18:23   #75
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 18:34   #76
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam identyczne zaburzenie i wiem jak to wyniszcza zaburzoną osobę i jej najbliższe otoczenie. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się coś nowego. Nie ma tak, że taka osoba coś u siebie podejrzewa, zrobi badania, wyjdą ok i po problemie. To nigdy się nie skończy chyba, że taka osoba zacznie poważną terapię. Tutaj serio nie ma innej opcji wyjścia z choroby. Żadne latanie po przychodniach i specjalistach nie pomoże, a jedynie uspokoi na bardzo krótki czas. Dopóki autorka tego nie zrozumie, to nie ma możliwości, żeby sobie z tym poradziła. Tylko dzieci szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 19:30   #77
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

No ale ty tez u siebie masz objawy fizyczne?? Bo mi np dziś drży oko i już sobie mysle ze to od guza ale niby tez może być od szyji albo od leków
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 19:45   #78
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
No ale ty tez u siebie masz objawy fizyczne?? Bo mi np dziś drży oko i już sobie mysle ze to od guza ale niby tez może być od szyji albo od leków
Tak, niedawno znowu miałam ciągły ból brzucha, bóle głowy, drętwienie nóg itp. Oko też mi czasami drży, ale na to specjalnej uwagi nie zwracam. Objawy somatyczne to przy nerwicy norma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 20:33   #79
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Trochę mnie pocieszylas, a ty robiłaś wszystkie możliwe badania czy poprostu zaufałaś ze to to
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 20:49   #80
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Trochę mnie pocieszylas, a ty robiłaś wszystkie możliwe badania czy poprostu zaufałaś ze to to
Robiłam podstawowe badania, typu morfologia, cukier, żelazo, tarczyca itp. No i rtg kręgosłupa, ale tutaj mam realny, dosyć poważny problem. Ciągle jestem na terapii, bo widziałam, jak to wszystko niszczy mnie i po części moją rodzinę. Na szczęście mam duże wsparcie w mężu, rodzicach i bracie. Do leczenia skłoniło mnie też to, że mam małe dziecko. Widziałam, jak mój nastrój negatywnie wpływał na syna. Jest jeszcze bardzo mały, a doskonale wyczuwa moje emocje. Nie darowałabym sobie, gdybym zafundowała mu tak koszmarne dzieciństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 21:22   #81
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
No ale ty tez u siebie masz objawy fizyczne?? Bo mi np dziś drży oko i już sobie mysle ze to od guza ale niby tez może być od szyji albo od leków
albo ze stresów i zmęczenia, niedoboru magnezu itd.
to co masz to mogą być ataki paniki, poczytaj o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 21:35   #82
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Zaburzenia lękowe i to w jeszcze tak ekstremalnych nasileniu jak Twoje się SOMATYZUJA i to jest całkowicie naturalne dla przebiegu tego zaburzenia. Nic Ci nie da neurolog, proktolog, okulista, dentysta i inni. Jest jeden jedyny specjalista, do którego powinnaś się udać natychmiast, nie za tydzień czy dwa, na JUŻ. Brać leki i kontynuować terapię - natomiast bez leków ani rusz i nawet nie próbuj tego ominąć. Nie wyjdziesz z tej czarnej dziury jeśli nie sięgniesz po rozwiazanie farmakologiczne od psychiatry.
Nie licz na to, ze dzieci nie widza. Widza i czuja i ryjesz im banie nieleczonym zaburzeniem. Mąż tez może wkrótce skapitulować. Bo co innego jest walczyć, leczyć się, próbować, a co innego ignorować najważniejsza poradę - wizyta u psychiatry, a zamiast latać po dziesiątkach lekarzy. Chociaż myśle, ze neurolog przepisze Ci coś doraźnego, jakaś benzodiazepine na ataki leku, ale natychmiast musisz iść do psychiatry po leczenie na stałe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 11:20   #83
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Dziś właśnie idę do neurologa a dziś czuje się fatalnie wszystkie objawy się nasiliły
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 11:34   #84
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Dziś właśnie idę do neurologa a dziś czuje się fatalnie wszystkie objawy się nasiliły
Jeśli zasypiasz i budzisz się z myślą, że jesteś ciężko chora, to wcale się nie dziwię, że objawy się nasilają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 12:02   #85
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Tak to okropne uczucie ze dziś pójdę i już się dowiem ze to to . Moim marzeniem jest pożyć jeszcze trochę ... moc zobaczyć jak chłopaki rosną , tak strasznie ich kocham . Serce mi peka . Staram się myśleć ze przecież dadzą rady , będą musieli . Ciekawe czy młodszy wogole będzie mnie pamiętał ... gdyby nie oni miałabym to gdzieś co się stanie naprawdę . Jak Bóg mi da szanse i będę nadal żyć będę najlepsza mama na świecie przysięgam .
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 13:12   #86
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Tak to okropne uczucie ze dziś pójdę i już się dowiem ze to to . Moim marzeniem jest pożyć jeszcze trochę ... moc zobaczyć jak chłopaki rosną , tak strasznie ich kocham . Serce mi peka . Staram się myśleć ze przecież dadzą rady , będą musieli . Ciekawe czy młodszy wogole będzie mnie pamiętał ... gdyby nie oni miałabym to gdzieś co się stanie naprawdę . Jak Bóg mi da szanse i będę nadal żyć będę najlepsza mama na świecie przysięgam .
A zrozumiałaś, że musisz iść do psychiatry, bo inaczej nic się nie zmieni? Neurolog powie, że jest ok, a ty jutro wymyślisz coś innego. Niestety, ale tak to działa. Żeby być tą najlepszą mamą na świecie, to w pierwszej kolejności powinnaś iść na terapię. Mam wrażenie, że nie końca to do ciebie dociera, bo skupiasz się głównie na wizytach u innych lekarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:17   #87
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Dociera ale muszę wykluczyć ten guz mózgu ...
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:19   #88
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Dociera ale muszę wykluczyć ten guz mózgu ...
No właśnie chyba nie do końca, bo później będziesz musiała wykluczyć coś innego. Dobrze ci życzę, bo mam ten sam problem i wiem, jak to wygląda z tą różnicą, że ja się za siebie wzięłam, żeby nie katować siebie i swoich najbliższych. Ty niby martwisz się o dzieci, ale tylko, jeśli chodzi o kwestię, czy poradzą sobie po twojej śmierci, ale nie zastanowisz się nad tym, co dzieje się z ich psychiką, gdy widzą taką znerwicowaną matkę. W ogóle nie zajmujesz się realnym problemem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2021-03-01 o 18:13
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 18:00   #89
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Weź dziewczyno się ogarnij w końcu, bo ryjesz banię dzieciom tu i teraz! Płaczesz, że co te dzieci zrobią jak umrzesz, ale spoko niszczyć im psychę w tym momencie? Bo to właśnie robisz. Tyle siedzisz i klepiesz w necie chorób, ale nie zajrzałaś w definicję hipochondrii, że nie masz pojęcia, jak bardzo może objawiać się fizycznie? To jak Ty szukasz tych informacji? Chcesz sobie pomóc czy wolisz zgrywać ofiarę?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 19:52   #90
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Covid jak długo - wasze historie

Cytat:
Napisane przez Covid_ona Pokaż wiadomość
Dociera ale muszę wykluczyć ten guz mózgu ...
Nie, nie dociera. G**** Ci to da, za dwa miesiące stwierdzisz, że nowy guz miał już dość czasu wyrosnąć od poprzedniego badania, albo że masz inny nowotwór i dalej będziesz wielce umierająca. Masz jeden problem z głową - hipochondrię. Poczytaj o zaburzeniach somatycznych, nie o guzach.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-15 20:52:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.