Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 13:09   #2341
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Polecam Hakuro Trochę droższe od tych "sieciówkowych" ale dobre jakościowo Dostępne prawie w każdym sklepie www i na allegro
Ja myślę że z tego przedziału cenowego Hakuro są najlepsze. Ecotools, Inglot i Glambrush wg mnie są dużo gorsze :P
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:10   #2342
bezimienna1234
Przyczajenie
 
Avatar bezimienna1234
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 20
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

hejka! mam pytanie może trochę głupie kupiłam puder biały transparentny Catrice i nie bardzo wiem jak go używac??? czy kłaść go na podkład czy używac tylko do poprawek? Proszę o odpowiedz
bezimienna1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:18   #2343
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez bezimienna1234 Pokaż wiadomość
hejka! mam pytanie może trochę głupie kupiłam puder biały transparentny Catrice i nie bardzo wiem jak go używac??? czy kłaść go na podkład czy używac tylko do poprawek? Proszę o odpowiedz
Tak i tak .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:45   #2344
bezimienna1234
Przyczajenie
 
Avatar bezimienna1234
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 20
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak i tak .

dziękuję
bezimienna1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 14:23   #2345
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Któraś z Was pisała, że Perfecta wypuściła nowe kosmetyki do ust w kształcie jajeczek eos i balmi. Możecie mi wysłać link jak one wyglądają i ile kosztują w Rossku? Nie mogę znaleźć nic w necie! :O
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 14:42   #2346
ania_tcv
Raczkowanie
 
Avatar ania_tcv
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 120
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Któraś z Was pisała, że Perfecta wypuściła nowe kosmetyki do ust w kształcie jajeczek eos i balmi. Możecie mi wysłać link jak one wyglądają i ile kosztują w Rossku? Nie mogę znaleźć nic w necie! :O
http://www.rossnet.pl/Produkt/Perfec...2825,1787,5909
ania_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 15:08   #2347
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Powtórzę pytanie, polecicie jakiś podkład BB? Maybelline zbyt wodnisty i praktycznie nie kryje, a Astor SkinMatch Care po pewnym czasie zostawia na twarzy brzydkie plamy..
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 15:51   #2348
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
W jednym 12, w drugim 15... Ja nie wiedziałam i kupiłam te po 15 :p
Dzisiaj kupiłam te po 12, były przy pilniczkach i innych akcesoriach do paznokci i normalnie wchodziły w promocję

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja myślę że z tego przedziału cenowego Hakuro są najlepsze. Ecotools, Inglot i Glambrush wg mnie są dużo gorsze :P
Maestro i Kozłowski też dają radę
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 15:53   #2349
poziomeczkaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 72
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Wiecie może czy podkłady firmy AA też są w tej promocji 1plus1 ?
poziomeczkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 15:55   #2350
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

W poniedziałek nie wchodziły, wiec zapewne w ogóle nie sa brame pod uwage w tej promocji.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 15:59   #2351
poziomeczkaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 72
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Aha dziękuję za odpowiedź.
poziomeczkaB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 16:45   #2352
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Powtórzę pytanie, polecicie jakiś podkład BB? Maybelline zbyt wodnisty i praktycznie nie kryje, a Astor SkinMatch Care po pewnym czasie zostawia na twarzy brzydkie plamy..
Eveline chyba 7 w 1, miałam go przez całe wakacje i był boski. Ma bardzo dobre opinie na wizażu.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 17:02   #2353
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Za 12,59 są te odżywki poza szafą, w szafie Eveline są te powyżej 15 zł i zestawy odżywka diamentowa + olejek arganowy po 17,99zł.
Czyli nie wszystkie odżywki Eveline wchodzą? Bo u mnie np. te w zestawach z olejkami stały poza szafą, i jestem ciekawa jak to w końcu jest
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 17:04   #2354
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Nie zawsze do sklepu przychodzą zafoliowane. Tzn., np. Golden Rose wysyła z plombą, a Maybelline nie. Więc to zależy od producenta.
Nie wiedziałam. Kupowałam kilka razy Max Factora na allegro i zawsze przychodził zafoliowany. Stąd mój wniosek.
Dziewczyny piszecie, że na promocję wchodzą produkty z szaf - czy to oznacza, że lakiery do paznokci też?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 17:13   #2355
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Czyli nie wszystkie odżywki Eveline wchodzą? Bo u mnie np. te w zestawach z olejkami stały poza szafą, i jestem ciekawa jak to w końcu jest
Wszystkie wchodzą

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam. Kupowałam kilka razy Max Factora na allegro i zawsze przychodził zafoliowany. Stąd mój wniosek.
Dziewczyny piszecie, że na promocję wchodzą produkty z szaf - czy to oznacza, że lakiery do paznokci też?
Lakiery do paznokci wchodzą
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 17:29   #2356
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Super, dzięki
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 18:10   #2357
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez levana Pokaż wiadomość
a ja skromnie kupiłam dwie szminki Bourjois Rouge Edition Velvet, które właśnie wczoraj miałam zamawiać z drogerii internetowej, także mam zaoszczędzone jakieś 30 zł

a i przy okazji oczywiście wszystkie pomadki były pootwierane (mimo tego że są testery ), ale poszłam do babeczki, zapytałam czy ma w szufladzie nieotwierane, sprawdziła, były
także warto poprosić o taką z szuflady, a tym samym pewnie też będą dokładać towar bo akurat z Bourjois to było kosmetyków po brzegi.
Też mnie denerwuje to otwieranie produktów, dlatego zawsze jak nie ma nie otwartego produktu pytam się sprzedawczyni czy ma zamknięty i chętnie przynoszą. Teraz tak było z revlonem colorstay. Wszystkie w szafie były otwarte chociaż testery były z każdego koloru ale Pani była tak miła że nawet z magazynu przyniosła mi zamknięte podkłady
Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Wchodzą ile u Was one kosztują? U mnie ponad 15 zł, a na stronie podana jest cena nieco ponad 12zł.
W szafie płaciłam po 15,99 zł za twarde jak diament W sumie jak piszecie mogłam popatrzeć na zestawy bo by taniej wyszły ale chyba tam gdzie brałam to nie było
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 19:03   #2358
Muminkowe nowosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja do Rossmanna wybrałam się dziś po południu - obawiałam się, że zastanę tłumy i wszystko będzie wymacane, ale na całe szczęście tak nie było
W sklepie spokojnie, szafy pełne nowych, nieotwieranych kosmetyków, ekspedientka była bardzo pomocna w doborze odpowiedniego kosmetyku/odcienia, bez problemu sprawdzała czy jakiś kosmetyk, którego akurat brakowało jest może w szufladzie lub na zapleczu.
Przy kasie dziewczyna sama kasowała kosmetyki dobierając je w odpowiednie grupy cenowe, więc rabat naliczył się dokładnie tak, jak powinien.
Jestem mega pozytywnie zaskoczona, bo np. przy promocji -40 czy -49 w tym samym sklepie nie wyglądało to tak schludnie....
Muminkowe nowosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 19:46   #2359
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Muminkowe nowosci Pokaż wiadomość
Ja do Rossmanna wybrałam się dziś po południu - obawiałam się, że zastanę tłumy i wszystko będzie wymacane, ale na całe szczęście tak nie było
W sklepie spokojnie, szafy pełne nowych, nieotwieranych kosmetyków, ekspedientka była bardzo pomocna w doborze odpowiedniego kosmetyku/odcienia, bez problemu sprawdzała czy jakiś kosmetyk, którego akurat brakowało jest może w szufladzie lub na zapleczu.
Przy kasie dziewczyna sama kasowała kosmetyki dobierając je w odpowiednie grupy cenowe, więc rabat naliczył się dokładnie tak, jak powinien.
Jestem mega pozytywnie zaskoczona, bo np. przy promocji -40 czy -49 w tym samym sklepie nie wyglądało to tak schludnie....
Myślę, że to przez dużo mniejsze zainteresowanie promocją ;P Dzisiaj zaszłam sobie do rosska i ni chu chu nic nie wpadło do koszyka
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 20:09   #2360
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Myślę, że po prostu rynek chwilowo się nasycił.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-20 o 19:54
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:26   #2361
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja wpadłam do Roska w Galerii Katowickiej w pon o 10, chciałam kupić puder Synergen i tusz lovley żółty i nie było nic. Droższe szafy wypełnione ale przeszłam smętnie i nic mnie nie kusiło. Jest git
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:29   #2362
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Puder Synergen w poniedziałek jeszcze nie wchodził. Sprawdzał ktoś dzisiaj?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:45   #2363
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Bez problemu udało mi się zrobić dzisiaj zakupy Też mam wrażenie, że zainteresowanie promocją jakby mniejsze niż zwykle - chyba faktycznie większości nie chce się kombinować z dobieraniem produktów w pary Sama wzięłam tylko tusz Max Factor Clump Defy + nowy puder Bourjois Silk Edition (bardzo chciałam go przetestować ) i kredkę Maybelline Master Kajal + puder Rimmel Stay Matte (zawsze się przyda ) Myślę jeszcze nad różem Bourjois albo podkładem Revlon Photoready na zapas, ale właśnie nie za bardzo mam co nich dobrać
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:54   #2364
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Myślę, że po prostu rynek chwilowo się nasycił.

W wiosennej promocji -49% kobiety kupowały naprawdę dużo. Widziałam w koszykach po kilka podkładów, kilkanaście! lakierów czy spore zapasy cieni. W końcu kosmetyki mają swoją datę przydatności. Warto jednak pamiętać, że ta promocja jest ostatnią tego typu w Rossmanie - wszystko za pół ceny. Oczywiście będą pojawiać się dalej inne duże promocje, ale już tylko na wybrane marki lub grupy produktów, tak jak w Hebe. Dla mnie osobiście jeżdżenie po 1 lub 2 kosmetyki to strata czasu i dlatego takie promocje to duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli chodzi o tanie marki jak Wibo, Eveline, Essence, Catrice, Lirene itp. Średnią półkę L'Oreal, Max Factor lub Bourjois w podobnych cenach, co w promocji, można kupić w necie.
A skąd taka informacja, że to juz ostatnia taka akcja?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 06:22   #2365
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

to u mnie, w każdym Rossmannie, w którym byłam o różnych porach dnia dzikie tłumy, kolejki wielkie do kasy i dużo pustych półek

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Za 12,59 są te odżywki poza szafą, w szafie Eveline są te powyżej 15 zł i zestawy odżywka diamentowa + olejek arganowy po 17,99zł.


Moim zdaniem lepiej zainwestować w dobre pędzle. Twarde pędzle nagarniają więcej produktu, mogą niszczyć cienie i pudru.n Dobry pędzel wytrzymuje wielokrotne mycie. Minimum jakościowe to Hakuro, choć ja tak mocno eksploatuję, że muszę niekiedy doklejać trzonki.
Czy byłabyś tak dobra i mogła polecić mi jakiś sklep internetowy w którym kupię pędzle Hakuro na DDD w miarę niewygórowanej cenie (w stosunku do innych sklepów internetowych)? Nigdy nie korzystałam z tego dnia, nie wiem z czym to się "je" Jest jakaś lista sklepów gdzieś dostępna? Normalnie dokonuje się zakupów w tym dniu i po prostu przesyłka gratis, czy tak? Przepraszam,że pytam o to Ciebie, ale Ty na pewno jesteś dużo bardziej w temacie niż ja
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 06:38   #2366
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

A mi kuzynka kupiła 2 lovely bez problemu, ogólnie to ponoć tłumów nie było, nic nie zmacane
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 07:15   #2367
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Czy byłabyś tak dobra i mogła polecić mi jakiś sklep internetowy w którym kupię pędzle Hakuro na DDD w miarę niewygórowanej cenie (w stosunku do innych sklepów internetowych)? Nigdy nie korzystałam z tego dnia, nie wiem z czym to się "je" Jest jakaś lista sklepów gdzieś dostępna? Normalnie dokonuje się zakupów w tym dniu i po prostu przesyłka gratis, czy tak? Przepraszam,że pytam o to Ciebie, ale Ty na pewno jesteś dużo bardziej w temacie niż ja
http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakuro.html
http://mintishop.pl/pol_m_PEDZLE_Hakuro-222.html
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 07:18   #2368
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

W poniedziałek było dość dużo ludzi ale wczoraj poszłam po bibułki matujące i było spokojnie Czy puder synergen wchodzi w promocje1+1❔❔
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 07:35   #2369
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Czy puder synergen wchodzi w promocje1+1
W poniedziałek nie wchodziło Synergen, Dax, Lirene, AA, Soraya. Mam nadzieję, że to się zmieni.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 07:54   #2370
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziękuję bardzo
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.