Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 16:33   #1081
doro76
Rozeznanie
 
Avatar doro76
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 539
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Poszukuję dobrego fryzjera w Brodnicy, czy ktoś coś może polecić
doro76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 12:43   #1082
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Odświeżam! Poszukuję dobrego fryzjera w Toruniu, zwłaszcza specjalizującego się we fryzurach ślubnych!!!
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 12:41   #1083
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam
Kilka lat temu w miejscu gdzie teraz jest fryzjer San Sebastian byl salon Keune i strzygla tam Pani Marzenka czy ktos orientuje sie czy jeszcze strzyze i gdzie? Dodam ze nie znam nazwiska ale gdy tam chodzilam byla blondynka scieta na bombke. Bede wdzieczna za info
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 22:14   #1084
young_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Wiecie coś może na temat fryzjera na skrzyżowaniu Szosy Chełmińskiej i Żwirki i Wigury? Taki w starej kamienicy. Dokładniej chodzi o p. Sylwię
young_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 14:44   #1085
myssie
Raczkowanie
 
Avatar myssie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej Dziewczyny,

to może ja się wypowiem na temat moich doświadczeń z fryzjerami w Toruniu. Może coniektórym to pomoże w wyborze

1. Moim absolutnym numerem jeden jest Ola, z salonu na Podgórnej Mówisz i Masz (MiM). Widać u niej pasję do fryzjerastwa, jest wyluzowana i uprzejma. Jeśli chodzi o delikatne cięcia, zawsze robi tak, jak się ją poprosi. Kolor, jako jedyny fryzjer w Toruniu, wreszcie u niej uzyskałam taki jak chcę - rudy! A z rudościami jak wiadomo, nie łatwo. Jest ona także mistrzynią w przedłużaniu włosów (i to dosłownie), także polecam. Wykonywała także moją ślubną fryzurę, nie zapłaciłam dużo bo 100 zł, a była cudowna! Romantyczna, nie ulizana, aczkolwiek wytrzymała!

2. Konrad w salonie Hair studio w PDT. Nie chodzę tam do innych fryzjerów, tylko do niego. Ostrzegam tylko, że preferuje ścinać na krótko. Ale rewelacyjnie radzi sobie z włosami jest perfekcjonistą. Uwaga tylko, gdyż jest spóźnialski Koszt cięcia około 40zł.

3. NIE POLECAM salonu "Sebastian" na Kościuszki. W internecie można na ich temat znaleźć same superlatywy, ale ostatnio słono zapłaciłam za beznajdziejną fryzurę. Zapisałam się tam, gdyż przed Świętami teraz, naszła mnie potrzeba zmian. Moja Ola niestety była już obładowana, więc postanowiłam iść do salonu, który ma same dobre opinie i zapłacić odrobinę więcej, ale wyjść zachwycona. Sam Pan Sebastian, ma w internecie niemal opinię "boga". Do niego zapisać mi się nie udało, ale uznałam, że skoro sam jest takim fachowcem, to równiez zatrudnia u siebie samych profesjonalistów. Zapisano mnie do Doroty G. i poinformowano telefonicznie, że za cięcie zapłacę od 50zł do 70zł w zależności od wielkości zmiany. Chciałam tylko podciąć końcówki i zrobić sobie fikuśną grzywkę "z pazurem". Z ogromną radością i nadzieją ruszyłam na wizytę, w salonie panował ład i porządek, usiadłam zachwycona i obserwowałam. Od miłej pani asystentki otrzymałam kawę. "Moja" fryzjerka miała kilkanaście minut opóźnienia, ale uznałam, że jest perfekcjonistką i czekałam cierpliwie. Wreszcie usiadłam na myjce i od razu, na wstępie, usłyszałam jakie to moje włosy nie są straszne!!! Piekne powitanie.. z grubej rury. "Wyglądają jak wsadzone w ogień". Wiem, że mam rozdwojone końcówki, w końcu farbuję, ale żeby aż tak...? Każdy fryzjer mówił mi zawsze, że mam bardzo ładne włosy. Z racji ślubu, który miałam w tym roku, jeszcze bardziej o nie dbałam. Podcinanie raz na miesiąc, sauna nawilżająca, farby tylko bez amoniaku, a w celu rozjaśnienia nie rozjaśniacz, a delikatna kąpiel rozjaśniająca. Włosów nie prostuję, nie kręcę, nie lakieruję... A tu nagle taki tekst?! Od razu oczywiście padła propozycja wykonania na moich włosach odnowy, oczywiście w ich salonie, o której to Pani Dorota nie omieszkała mi szczegółowo opowiedzieć. Poinformowała mnie, że aby pozbyć się zniszczeń, powinnam ściąć niemal całe włosy [sic!], na co odczywiście się nie zgodziłam. Z jakim rozczarowaniem na jej twarzy spotkałam się, gdy powiedziałam, ze chcę tylko grzywkę i końcówki.... Końcówki okej - zrobiła. poprosiłam następnie o grubą grzywkę na bok. Prostą, żebym nie musiała jej modeloować szczotką. Usłyszałam, że takiej grzywki to u mnie się nie da zrobić... [okeeej]. Zapytałam więc jaką się da, że chciałabym jakąś fajną zmianę. Zero kreatywności, usłyszałam, że zwykła grzywkę na bok. Mówię okej - zaczęła ciąć. W efekcie uzyskałam cieniutką grzywkę, wymodelowaną na szczotkę, wywiniętą w różne strony [chciałam prostą..] i usłyszałam, że jesli nie będę jej modelować szczotką, to będzie wchodzić mi do oczu. Fajnie, że słuchała co do niej mówię... Powiedziała, że jeśli mi się nie podoba, zawsze możemy zrobić grzywkę na prosto. Więc tak! Chcę grzywkę na prosto i jak najszybciej stamtąd wyjść! Proszę ją, by zrobiła mi klasyczną grzywkę w trójkąt, od środka głowy, żeby była gruba. "nie widzę potrzeby, żeby robić pani grzywkę od środka głowy" - usłyszałam. I patrzę z przerażeniem, jak wydziel ami centymetrowe pasmo na moją "grubą" grzywkę. Przerwałam tą czynność i poprosiłam, żeby skróciła tą "grzywkę na bok" tak, żeby nie wchodziła mi do oczu. Za całą przyjemność zapłaciłam 70zł. Nigdy więcej tam nie wrócę.
__________________
Jazda z koksem!
72,3-70,3-69,4-68,8- 68,1-67,0-66,7-65,7-64-62-61-60.. może kiedyś..
myssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 20:58   #1086
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Chyba się załamię. Napisałam przed chwilą ogromny post na temat fryzjera i mi gdzieś uciekło. Ani mi się śni pisać to jeszcze raz Napiszę więc tylko tyle. W końcu znalazłam swojego fryzjera!!! POLECAM Pracownię fryzjerską Izabela Bąk przy ul. Sobieskiego. Wybrałyśmy się we trzy z koleżankami. Każda z nas wyszła po prostu zachwycona. Nasze metamorfozy nie były łatwe. Obcinała nas Pani Oliwia Koleżanka miała robione ombre - wyszło znakomicie! Ja miałam farbowanie tylko od połowy - ponieważ chciałam zachować swój odrost. Efekt jest niesamowicie naturalny - o to mi chodziło - wiele osób się zachwyca moimi włosami i planują tam się umówić. Dodam, że w salonie jest spokój, cisza, bez nadęcia. Każdy skupiony na swojej pracy i włosach klienta. Robią cudowną kawę LATTE. Poza tym nikt mnie nie ciągnął podczas mycia i rozczesywania ufff w końcu. Pracują na kosmetykach firmy KEMON. Farby są idealne. Nie mam już problemu z rozczesywaniem włosów! Ja jestem pod każdym względem zachwycona. Byłam już 2 raz i będę tam wracać z przyjemnością. Profesjonaliści w każdym calu, jednak jak to się mówi Oliwia wiedzie prym jak dla mnieAż trudno uwierzyć, że tak mało o nich opinii - pomijając osławionego niegdyś Andrzeja który już tam nie pracuje. POLECAM!!!!!!!!!!!
__________________
"To jeszcze nie koniec..."

Edytowane przez karmeloo
Czas edycji: 2014-01-25 o 21:00
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 23:09   #1087
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Czy ktoś może polecić dobry salon, który da sobie radę z trwałą ondulacją ?
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 23:16   #1088
Stasienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej, poszukuję dobrego fryzjera, który przywróci moim włosom naturalny kolor. Kogo polecacie? oraz jakie są ceny takiego "zabiegu" ?
Stasienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 23:20   #1089
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może polecić dobry salon, który da sobie radę z trwałą ondulacją ?
Studio Izabela Bąk - nie wyobrażam sobie nikogo innego...tam wszyscy fryzjerzy to dobrzy specjaliści.
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:00   #1090
Daria1606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

ODŚWIEŻAM!

W zeszłym roku w kwietniu miałam włosy blond, bardzo jasny blond. Moje włosy są ciemne, mają zimny odcień i nie wyglądałam ładnie więc pofarbowałam się pianką z wellatonu Ciemny brąz 3/0. No i wyglądałam tak jak chciałam. Później zeszła opalenizna więc rozjaśniłam 3 razy piankami (co miesiąc jakoś). Ostatnio coś mnie tknęło żeby przyciemnić lekko i znów zasięgnęłam po piankę 3/0. I co? Mam czarne DLATEGO SZUKAM POMOCY. Boję się iść do pierwszego lepszego fryzjera bo i tak mi się skruszyły końcówki po tej koloryzacji mojej. Obcięłam jeszcze trochę i 5cm nie ma. A mi tak wolno rosną... Wiem, że za głupotę trzeba płacić, ale nie chcę wydawać na fryzjera, który zrobi co gorszego niż mam teraz więc proszę o komentarze
Daria1606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:35   #1091
Klaauudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dobry Fryzjer - Toruń

Xxx

Edytowane przez Klaauudia
Czas edycji: 2015-10-24 o 19:38
Klaauudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 16:19   #1092
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez myssie Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

to może ja się wypowiem na temat moich doświadczeń z fryzjerami w Toruniu. Może coniektórym to pomoże w wyborze

1. Moim absolutnym numerem jeden jest Ola, z salonu na Podgórnej Mówisz i Masz (MiM). Widać u niej pasję do fryzjerastwa, jest wyluzowana i uprzejma. Jeśli chodzi o delikatne cięcia, zawsze robi tak, jak się ją poprosi. Kolor, jako jedyny fryzjer w Toruniu, wreszcie u niej uzyskałam taki jak chcę - rudy! A z rudościami jak wiadomo, nie łatwo. Jest ona także mistrzynią w przedłużaniu włosów (i to dosłownie), także polecam. Wykonywała także moją ślubną fryzurę, nie zapłaciłam dużo bo 100 zł, a była cudowna! Romantyczna, nie ulizana, aczkolwiek wytrzymała!

2. Konrad w salonie Hair studio w PDT. Nie chodzę tam do innych fryzjerów, tylko do niego. Ostrzegam tylko, że preferuje ścinać na krótko. Ale rewelacyjnie radzi sobie z włosami jest perfekcjonistą. Uwaga tylko, gdyż jest spóźnialski Koszt cięcia około 40zł.

3. NIE POLECAM salonu "Sebastian" na Kościuszki. W internecie można na ich temat znaleźć same superlatywy, ale ostatnio słono zapłaciłam za beznajdziejną fryzurę. Zapisałam się tam, gdyż przed Świętami teraz, naszła mnie potrzeba zmian. Moja Ola niestety była już obładowana, więc postanowiłam iść do salonu, który ma same dobre opinie i zapłacić odrobinę więcej, ale wyjść zachwycona. Sam Pan Sebastian, ma w internecie niemal opinię "boga". Do niego zapisać mi się nie udało, ale uznałam, że skoro sam jest takim fachowcem, to równiez zatrudnia u siebie samych profesjonalistów. Zapisano mnie do Doroty G. i poinformowano telefonicznie, że za cięcie zapłacę od 50zł do 70zł w zależności od wielkości zmiany. Chciałam tylko podciąć końcówki i zrobić sobie fikuśną grzywkę "z pazurem". Z ogromną radością i nadzieją ruszyłam na wizytę, w salonie panował ład i porządek, usiadłam zachwycona i obserwowałam. Od miłej pani asystentki otrzymałam kawę. "Moja" fryzjerka miała kilkanaście minut opóźnienia, ale uznałam, że jest perfekcjonistką i czekałam cierpliwie. Wreszcie usiadłam na myjce i od razu, na wstępie, usłyszałam jakie to moje włosy nie są straszne!!! Piekne powitanie.. z grubej rury. "Wyglądają jak wsadzone w ogień". Wiem, że mam rozdwojone końcówki, w końcu farbuję, ale żeby aż tak...? Każdy fryzjer mówił mi zawsze, że mam bardzo ładne włosy. Z racji ślubu, który miałam w tym roku, jeszcze bardziej o nie dbałam. Podcinanie raz na miesiąc, sauna nawilżająca, farby tylko bez amoniaku, a w celu rozjaśnienia nie rozjaśniacz, a delikatna kąpiel rozjaśniająca. Włosów nie prostuję, nie kręcę, nie lakieruję... A tu nagle taki tekst?! Od razu oczywiście padła propozycja wykonania na moich włosach odnowy, oczywiście w ich salonie, o której to Pani Dorota nie omieszkała mi szczegółowo opowiedzieć. Poinformowała mnie, że aby pozbyć się zniszczeń, powinnam ściąć niemal całe włosy [sic!], na co odczywiście się nie zgodziłam. Z jakim rozczarowaniem na jej twarzy spotkałam się, gdy powiedziałam, ze chcę tylko grzywkę i końcówki.... Końcówki okej - zrobiła. poprosiłam następnie o grubą grzywkę na bok. Prostą, żebym nie musiała jej modeloować szczotką. Usłyszałam, że takiej grzywki to u mnie się nie da zrobić... [okeeej]. Zapytałam więc jaką się da, że chciałabym jakąś fajną zmianę. Zero kreatywności, usłyszałam, że zwykła grzywkę na bok. Mówię okej - zaczęła ciąć. W efekcie uzyskałam cieniutką grzywkę, wymodelowaną na szczotkę, wywiniętą w różne strony [chciałam prostą..] i usłyszałam, że jesli nie będę jej modelować szczotką, to będzie wchodzić mi do oczu. Fajnie, że słuchała co do niej mówię... Powiedziała, że jeśli mi się nie podoba, zawsze możemy zrobić grzywkę na prosto. Więc tak! Chcę grzywkę na prosto i jak najszybciej stamtąd wyjść! Proszę ją, by zrobiła mi klasyczną grzywkę w trójkąt, od środka głowy, żeby była gruba. "nie widzę potrzeby, żeby robić pani grzywkę od środka głowy" - usłyszałam. I patrzę z przerażeniem, jak wydziel ami centymetrowe pasmo na moją "grubą" grzywkę. Przerwałam tą czynność i poprosiłam, żeby skróciła tą "grzywkę na bok" tak, żeby nie wchodziła mi do oczu. Za całą przyjemność zapłaciłam 70zł. Nigdy więcej tam nie wrócę.
Tylko pani Ola D. ! Ma już swój własny salon na Rydygiera (jeszcze nie byłam). Ja byłam zachwycona przedłużeniem włosów na mój ślub. Rodzina myślała, że są naturalne Farbowanie też spoko. Co do cięcia nie mogę się wypowiedzieć gdyż ścinam jedynie końcówki.
Mimo to, pani Ola jest jedynym fryzjerem w Toruniu którego mogę z całego serca polecić.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:30   #1093
truskawka0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam. Dla mnie fryzjerem godnym polecenia zawsze bedzie Pan Marcin Rojek.. Ciezko znaleźć takiego znakomitego fryzjera co dobierze fryzure do charakteru i stylu osoby.. Gorąco POLECAM

Edytowane przez truskawka0912
Czas edycji: 2015-04-15 o 14:43
truskawka0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 21:16   #1094
anitusia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez weronika271 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowym uzytkownikiem. Przegladam to forum juz dosc dlugo kazdy ma inna opinie. Z racji tego iz mieszkam za granica i nie mam mozliwosci odwiedzenia salonow fryzjerskich nie kazdy zaklad ma storne internetowa a slub juz niebawem. Chcialabym uzyskac informacji odnosnie dobrego fryzjera w Toruniu. Zaplanowalam uczesanie( kok+tiara+welon). Czy ktos mial taka fryzure, byl zadowolony i przedewszystkim czy fryzura wytrzymala ona do konca wesela. Jak tak to prosze o namiary. Pozdrawiam serdecznie

witam, jestem w podobnej sytuacji. slub za dwa miesiace, mieszkam za granica i szukam fryzjera z mozliwoscia przyjazdu do domu klienta. Moja fryzura bedzie z dopinkami upiete wysoko. Mozecie mi kogos polecic prosze
anitusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 19:16   #1095
Paulinovva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Wiem kogo na pewno NIE POLECAM. A to też jakaś wskazówka.

Zakład fryzjerski "Aleksandra"... Wszędzie strasznie brudno, przy listwach, kontaktach, włosy na szczotkach... Koloryzacja całych włosów wyszła fatalnie, przy czubku głowy bardzo intensywny kolor, im dalej tym słabiej, a na końcach to farby nie ma wcale. To miał być jednolity kolor na całej długości. Farba była źle wymieszana. A jej nakładanie to jakaś porażka. Coś jak pocieranie dłonią o dłoń.
Jej pomocnica jest wręcz tragiczna, suszyła suche włosy, nie zwracała uwagi na komentarze, roztrzepywała te partie włosów, o których wiedziała, że będą prostowane.
Jak wyglądały włosy? Okropnie. Zniszczone, napuszone i krzywo pofarbowane.
Nie miałam zamiaru oczekiwać poprawy, już sama to bym lepiej zrobiła.
Salon tani i do bani, tyle ode mnie.

Edytowane przez Paulinovva
Czas edycji: 2014-05-07 o 19:21
Paulinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 13:13   #1096
Mimikal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny, szukam opinii nt. salonu Anety Foks na Skarpie, czy któraś korzystała? czy pani Aneta jest godna polecenia, a może ktoś od niej? Chodzi mi głownie o strzyżenie.

Edytowane przez Mimikal
Czas edycji: 2014-05-12 o 13:16
Mimikal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 15:38   #1097
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

jaki salon polecacie, gdzie wykonają trwałe prostowanie encanto - w rozsądnej cenie (włosy przed ramiona)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:36   #1098
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
jaki salon polecacie, gdzie wykonają trwałe prostowanie encanto - w rozsądnej cenie (włosy przed ramiona)
Podbijam pytanie o encanto - robił ktoś?


Ja mogę polecić salon pana Wojtka na ulicy Sukienniczej. Niby nic szalonego, rzadko chodzę do fryzjera w ogóle, ale od niego wychodziłam zawsze zadowolona. Tani balejaż, podcina nie więcej, niż sobie życzę. Nie jest natomiast zbyt gadatliwy, więc trzeba się przygotować na długie milczenie
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 17:58   #1099
quenya
Raczkowanie
 
Avatar quenya
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 115
GG do quenya Send a message via Skype™ to quenya
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny! Z mojej strony ponownie pytanie o salon, z ktorego usług można skorzystać taniej dzięki gruponowi. Macie jakieś doświadczenia z Salonem Fryzjerskim Paula na ul. Studzienniej 62 ? To chyba jakis nowy salon bo ani strony, ani profilu na fejsie, w internetach cisza... Poratuje ktos jakąś opinią?
__________________
Quenya

"Mężczyżni zazwyczaj pragną byc zawsze pierwszą miłością kobiety; kobiety mają subtelniejszy instynkt i wolą być zawsze ostatnia miłością mężczyzny..."
Oscar Wilde
quenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 19:48   #1100
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

hej, też szukam dobrego fryzjera w Toruniu, sama też obcinam włosy, jednak samej sobie to już nie tak łatwo. Dlatego też jestem bardzo uczulona na cokolwiek co dzieje się na moich włosach... Szukam więc fryzjera/fryzjerki, która słucha klienta, zrobi to czego klient oczekuje, a ja dokładnie wiem co bym chciała i jak Nie musi być to duży salon super ekstra wypasiony, bo chciałabym zapłacić za usługę dobrego ścięcia, a nie tzw "metkę", jeśli wiecie o co mi chodzi. Równie dobrze może to być mały salonik, gdzie pracuje fryzjer z zamiłowania i który robi to poprostu dobrze.
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 18:11   #1101
agusia39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cześć dziewczyny, szukam dobrego salonu w Toruniu, w którym mogłabym sobie zrobić jakiś zabieg. Mam zniszczone włosy, które się łamią, i są sianowate. Mam włosy kręcone. Proszę o pomoc.
agusia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 00:40   #1102
natina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

NIGDY więcej Chili. kierując się kilkoma pozytywnymi opiniami na tym forum poszłam do Marcina. Włosy zdrowe,lśniące, naturalne. Miały być blond pasemka.po 4 godzinach siedzenia i POPRAWEK wyszłam z żółtymi mega suchymi włosami z CIAPKAMI!!! w między czasie gdy siedziałam z poprawką farby, obok na fotelu była obcinana pani z krótkimi włosami, to z czym wyszła na głowie to aż żal, zero cieniowania,schody posiepane ...masakra, szkoda że nie zaufałam swojej intuicji i na widok fryzjera który tak naprawdę wygląda jak mechanik samochodowy, nie uciekłam zanim nie było za późno
natina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 20:13   #1103
Panna_Anna87
Rozeznanie
 
Avatar Panna_Anna87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 930
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej szukam fryzjrea, który potrafi dobrze wycieniować włosy i nadać fryzurze kształtu.
Kogo polecacie?
Panna_Anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 16:04   #1104
lawenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Od niedawna jest Salon Awocado na Wybickiego- mają swoją stronę internetową. Sama jeszcze nie byłam , ale koleżanka była bardzo zadowolona ze strzyżenia.
lawenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:22   #1105
ninkanad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

kurcze, nikt z Was nie pisał o salonie MARCELO, byłyście tam? słyszałam dużo pozytywnych opinii a chcę mieć mocno czerwone włosy
ninkanad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 09:58   #1106
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam

Szukam fryzjera w okolicach Wrzosów albo z dojazdem do klienta- fryzura na ślub, znacie kogoś wartego polecenia?

Poza tym polecam Creative na Wrzosach, co prawda jakiś czas tam nie byłam, bo mieszkałam gdzie indziej, ale kilka lat temu chodziłam i byłam bardzo zadowolona (a z fryzjera rzadko bywam zadowolona), mam nadzieję, że nic się nie zmieniło Niestety u nich sobie fryzury na ślub nie zrobię, bo akurat mają urlop
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 08:52   #1107
werka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja też polecam Avokado

Pierwszy raz strzygł mnie mężczyzna , który słucha i rozumie co do niego mówię. Zamarzyła mi się taka grzywka jaką ma jedna z wokalistek mojego ulubionego zespołu (w googlach wystarczy wpisać Sooyoung bangs).

Popatrzył na zdjęcia, ciach, ciach i jest - jeszcze nigdy nie wyszłam tak zadowolona od fryzjera.
werka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 09:21   #1108
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

werka1511 O Avocado słyszałam dużo dobrego i jak mi się zamarzy jakaś fryzurka to pewnie tam podjadę, ale jak na ślub to wolę coś bliżej, bo tam mam prawie godzinę drogi Ale coś słyszałam, że otworzyli w moich okolicach coś nowego i ponoć super fryzjer, muszę się przejść i poszukać. Jak się sprawdzi, dam znać
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 00:17   #1109
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Szukam godnego zaufania fryzjera. Chcę zejść z cieniowanych włosów na równą długość. Zależy mi na długości, dlatego chciałabym udać się do takiego fryzjera który nie zetnie mi połowy włosów. A je wyrówna.
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:27   #1110
maleenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez RoxyFM Pokaż wiadomość
Szukam godnego zaufania fryzjera. Chcę zejść z cieniowanych włosów na równą długość. Zależy mi na długości, dlatego chciałabym udać się do takiego fryzjera który nie zetnie mi połowy włosów. A je wyrówna.
Polecam Ci 'Studio Fryzur Paula Brzoskniewicz' na ul. Studzienna 62.
Tylko koniecznie do Pauli, dziewczyna zdecydowanie rozumie co oznaczają "końcówki" czy "wyrównanie", sama osobiście boję się fryzjerów po sytuacji scięcia końcówek i pozbycia się połowy długości włosów, niestety było to mega szybkie cięcie i z tyłu, nie zorientowałam się i poszłooooo. Paule znalazłam już dłuższy czas temu i od tej pory chodzę tylko do niej, nie trzebą ją wypytywać czy ciągnąć za język, sama wszystko powie, podpowie i co najważniejsze na dobrych kosmetykach i nie zdziera !!
Warto spróbować, ja serdecznie polecam !
Pozdrawiam )
maleenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.