Nowa linia Dove Youthful Vitality - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 08:53   #61
paula1411
Miss_Pixie
 
Avatar paula1411
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 27
Dot.: Nowa linia Dove Youthful Vitality

Zakupiłam szampon z tej serii i niedługo będę używać. Mam nadzieję, że sprawdzi się na moich włosach.
paula1411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:08   #62
tatarak11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Nowa linia Dove Youthful Vitality

Im dłużej używam nowej serii dove, jestem coraz bardziej zadowolona. Jak skończę swój zestaw testowy spróbuję pozostałych serii, nabrałam ochotę na spróbowanie po tylu pozytywnych komentarzach Jestem bardzo ciekawa i serii oxygen, jak tej z olejkiem dry oil, muszę spróbować wszystkich
__________________

tatarak11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:42   #63
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Nowa linia Dove Youthful Vitality

A ja Wam powiem jedno, a wstrzymywałam się z opinią bo sama byłam zaskoczona i nie dowierzałam efektowi. Teraz już wiem, że będę chętnie wracać do tej serii, bo dzięki niej zmniejszyła mi się ilość wypadających (łamiących się) włosów. Wcześniej cholery dostawałam, bo od kilku miesięcy co przejechałam ręką po fryzurze to w ręku miałam kilka włosów, rozczesywanie i mycie to był jakiś horror a teraz jest ich dużo mniej, a włosy normalnie odżyły, czuję, że są wzmocnione i jakieś takie, w lepszej kondycji. Recenzje wystawię, jak tylko trochę się ogarnę i z pewnością będzie pozytywna, no może poza kremikiem BB, bo ten to według mnie zbędny dodatek
enchant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:02   #64
Milena79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa linia Dove Youthful Vitality

Faktycznie nowa seria jest bardzo fajna. Moje włosy nie wyglądały tak pięknie i zdrowo. Ja już szukam promocji aby kupić bo już powoli braki w szamponie.
Milena79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 09:53   #65
noithatlanha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa linia Dove Youthful Vitality

Cytat:
Napisane przez hoona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zakładam osobny wątek, tylko o tej serii, będzie łatwiej dzielić się wrażeniami.

Mowa o nowej linii Dove do włosów, z serii Advanced Hair Series: Youthful Vitality.

Zestawik dostałam dziś, pora na pierwsze wrażenia

Szampon - wydajność 4/5, wystarczy niewielka ilość, ale jednak nałożyłam (umyłam) dwa razy. Zapach idealny, bo przyjemny, a nie agresywny, zdolności myjące bardzo dobre - rzekłabym, że bez zastosowania odżywki włosy mogłyby dla mnie nie przejść jako "za suche" i potencjalnie wystawione na większe szarpanie przy czesaniu.

Odżywka - zgodnie z zaleceniem nałożyłam nie na całość, czyli omijając nasady włosów. Tu wydajność wręcz 5/5, totalnie mała ilość przepięknie obejmuje włosy i wnika do nich, jest bardzo lekka, również przyjemnie pachnie. Zostawiłam sobie na 5 minut i spłukałam.

Ponieważ zostawiam włosy do naturalnego wyschnięcia, jutro dam znać, jak wrażenia i wygląd. No i zdam relację z kremu BB, bo postanowiłam go nałożyć na suche włosy, żeby wpierw dostrzec efekty po samej odzywce.
dziękuję
__________________
Noi that - Noi that phong ngu - Tu quan ao
noithatlanha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-15 10:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.