kartoflany nos i okragla buzia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 18:51   #1
zubee
Raczkowanie
 
Avatar zubee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 49

kartoflany nos i okragla buzia


Dostaje szalu kiedy parze w lustro !!!!!!!
pyzowata okragla buzia i do tego kartoflany duzy nos koszmar ? malo powiedziane !
nie ogladam telewizji bo nie moge patrzec na te wszytskie piekne gwiazdy ze zgrabnymi noskami i widocznymi ladnia zarysowanymi kosciami policzkowymi o ktorych ja sobie moge tylko pomarzyc , nie czytam gazet portali plotkarskich bo mnie to najnormalniej w swiecie drazni . jestesm zdecydowana chce zrobic operacje plastyczna ale chcialabym sie dowiedziec o przewidywalny koszt i porade gdzie najlepiej moge sie udac . jezeli ktoraz z wizazanek jest po operacji nosa prosze piszcie do mnie opowiecie jak bylo
zubee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:44   #2
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: kartoflany nos i okragla buzia

Cytat:
Napisane przez zubee Pokaż wiadomość
Dostaje szalu kiedy parze w lustro !!!!!!!
pyzowata okragla buzia i do tego kartoflany duzy nos koszmar ? malo powiedziane !
nie ogladam telewizji bo nie moge patrzec na te wszytskie piekne gwiazdy ze zgrabnymi noskami i widocznymi ladnia zarysowanymi kosciami policzkowymi o ktorych ja sobie moge tylko pomarzyc , nie czytam gazet portali plotkarskich bo mnie to najnormalniej w swiecie drazni . jestesm zdecydowana chce zrobic operacje plastyczna ale chcialabym sie dowiedziec o przewidywalny koszt i porade gdzie najlepiej moge sie udac . jezeli ktoraz z wizazanek jest po operacji nosa prosze piszcie do mnie opowiecie jak bylo

witam ja juz po operacji al miałam wypadek wiec mimochodem przeszłam to bo musiałam ; pozdrawiam i zerknij na linki


Operacja plastyczna nosa.
http://www.chirurgia-plastyczna.tv/z...=dolezal-tomas
tu obejzcie prawdziwe kompleksy to ingerencja w twarz
to ingerencja w układ oddechowy
to najtrudniejsza operacja plastyczna
__________________
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:00   #3
darunia198953
Raczkowanie
 
Avatar darunia198953
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 58
Dot.: kartoflany nos i okragla buzia

Witam,mam pytanie i oczekuję szybkiej odpowiedzi.A mianowicie zdarzył się kiedyś wypadek i może to śmiesznie zabrzmi ale pies,mój pies,ugryzł mnie w nos.Oczywiście pojechałam do spzitala i zamiast szyć mi ranę przyklejono ją plastrem ściągająctm,niestety był za mało ściągnięty i nawet nie liczy się ta blizna ale zgrubienie skórne na nim.Ono odstaje i wyglądam okropnie,z profilu szczególnie,w jaki sposób można usunać to zdrubienie skórne?jedynie przez korektę nosa?
darunia198953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:19   #4
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: kartoflany nos i okragla buzia

Cytat:
Napisane przez darunia198953 Pokaż wiadomość
Witam,mam pytanie i oczekuję szybkiej odpowiedzi.A mianowicie zdarzył się kiedyś wypadek i może to śmiesznie zabrzmi ale pies,mój pies,ugryzł mnie w nos.Oczywiście pojechałam do spzitala i zamiast szyć mi ranę przyklejono ją plastrem ściągająctm,niestety był za mało ściągnięty i nawet nie liczy się ta blizna ale zgrubienie skórne na nim.Ono odstaje i wyglądam okropnie,z profilu szczególnie,w jaki sposób można usunać to zdrubienie skórne?jedynie przez korektę nosa?
w centrach dermatologii estetycznej wiem ,że takie bajery robia ale na 100% najlepiej zrobi to chirurg plastyk częśc chrzęśtna do korekty
__________________
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 22:26   #5
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Talking Dot.: kartoflany nos i okragla buzia

Ja mam ladna twarz,ale moj nosek tez jest troche kartoflany, a marzy mi sie taki bardziej symetryczny i mniejszy, chcialabym go zwezic
Moja twarz jest rowniez dosc okragla Ale zmienie to z pewnoscia
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.