Proszę o rady... dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 10:39   #1
agulalula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 39

Proszę o rady... dodatki


Drogie wizanki bardzo proszę o pomoc w wyborze dodatków do sukni. Jestem szatynką, włosy będę miała upięte nad karkiem w dość luźny kok i welon obszyty tasiemką mniej więcej do pasa. Doradźcie czy pasuje do tej sukni futerkowa etola? Myślałam także o dłuższych kolczykach i bransoletce. Proszę o rady, bo zupełnie się pogubiłam...

http://www.ebay.co.uk/itm/Stock-New-...item4abd7ab6f8
agulalula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:47   #2
Margolcia4111991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 100
Dot.: Proszę o rady... dodatki

Cytat:
Napisane przez agulalula Pokaż wiadomość
Drogie wizanki bardzo proszę o pomoc w wyborze dodatków do sukni. Jestem szatynką, włosy będę miała upięte nad karkiem w dość luźny kok i welon obszyty tasiemką mniej więcej do pasa. Doradźcie czy pasuje do tej sukni futerkowa etola? Myślałam także o dłuższych kolczykach i bransoletce. Proszę o rady, bo zupełnie się pogubiłam...

http://www.ebay.co.uk/itm/Stock-New-...item4abd7ab6f8
Nie wiem, czy nie zasłoni tej ślicznej aplikacji na dekolcie. Może jakieś bolerko takie przylegające do ciała z jakiegoś niezbyt grubego materiału? Etola trochę dociąży tą suknię, tak mi się wydaje...

Jeśli chodzi o kolczyki to nie muszą być długie. Może coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Agnieszka i Rafal - slub 046.jpg (14,5 KB, 12 załadowań)
Margolcia4111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:37   #3
agulalula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 39
Dot.: Proszę o rady... dodatki

Cytat:
Napisane przez Margolcia4111991 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy nie zasłoni tej ślicznej aplikacji na dekolcie. Może jakieś bolerko takie przylegające do ciała z jakiegoś niezbyt grubego materiału? Etola trochę dociąży tą suknię, tak mi się wydaje...

Jeśli chodzi o kolczyki to nie muszą być długie. Może coś takiego
Myślisz o jakimś satynowym czy raczej delikatniejsze np. z koronkowymi aplikacjami? Kolczyki cudne będę takich poszukiwać! Dziękuje za radę!
agulalula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:51   #4
Margolcia4111991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 100
Dot.: Proszę o rady... dodatki

Cytat:
Napisane przez agulalula Pokaż wiadomość
Myślisz o jakimś satynowym czy raczej delikatniejsze np. z koronkowymi aplikacjami? Kolczyki cudne będę takich poszukiwać! Dziękuje za radę!
Satyna jest za "ciężka". Raczej jedwab, albo bawełna z elastanem (elastyczne i lekko błyszczące). Z koronką bym raczej uważała, bo góra sukni jest zdobna, żeby nie przesadzić. Nie znam się kurczę na materiałach, ale żeby to było w miarę cienkie (nie przeźroczyste) takie apaszkowe trochę i elastyczne, żeby dobrze się nosiło i ciałka trzymało. I długi rękaw po mojemu koniecznie. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi Jak coś znajdę podobnego w necie to podeślę.

Coś takiego, ale nieprzeźroczysty, miękki, półmatowy materiał. Bardzo ładnie to wygląda na żywo, bo delikatnie zwęża linię ramion, więc niweluje poszerzenie spowodowane krojem sukienki - te bez ramiączek poszerzają. Sama chcę właśnie coś takiego sobie uszyć. Materiał dobrać trzeba po prostu pod suknię, tak, żeby to ładnie się komponowało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bolerka-z-rękawem-34-500x391.jpg (21,9 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Margolcia4111991
Czas edycji: 2013-03-15 o 11:04
Margolcia4111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.