Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-06, 10:26   #1
Shulamitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6

Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc


Witajcie,

biorę ślub 18 kwietnia tego roku. To już niedługo, a ja nadal nie wybrałam dodatków do sukni ślubnej i bukietu. Potrzebuję więc pilnie Waszej pomocy, drogie Wizażanki!

Mam za sobą wybór sukni ślubnej - to Sincerity 3804 w kolorze Ivory. Jestem z natury ciemną blondynką, delikatnie rozjaśnianą. Mierzę 168 cm, noszę rozmiar 38.

Mój ślub będzie w kolorze pudrowego różu, takie też i zaproszenia, i wystrój. Bardzo chciałabym znaleźć również pudrowo-różowe buty do sukni. Na razie kupiłam buty Pura Lopez w kolorze ecru, z 7-centymetrowym obcasikiem. Pan Młody jest wzrostu 175 cm, więc nie chcę, aby obcas był za wysoki. Nadal szukam wymarzonych, różowych czółenek.

Jeśli chodzi o fryzurę, to bardzo nie lubię filigranowych, sztucznych upięć. Czuję się w nich sztunie. Chciałabym pofalować włosy i upięć je delikatnie z tyłu, lub z boku, odsłaniając uszy z kolczykami. Włosy mam aktualnie dłuższe i w lepszym stanie niż te na zdjęciu, które zostało zrobione pół roku temu.

Chciałabym mieć bukiet kaskadowy, ale nie za obfity i długi, w kolorze różowym, bez zielonych dodatków, których nie lubię. Myślałam o eustomach, storczykach, różach, frezjach, lub jaskrach.

Czy mogłabym liczyć na Waszą pomoc/inspirację? Nie wiem już sama, na co się zdecydować... Byłabym bardzo wdzięczna.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe PM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na forum.jpg (79,6 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na forum2.jpg (84,1 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorystyka.jpg (39,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (35,2 KB, 104 załadowań)
Shulamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 14:45   #2
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

ja fryzurkę chce tka jak Ty (przynajmniej z opisu) i to moja inspiracja(ta sama fryzurka)
https://pl.pinterest.com/pin/344736546452462247/
https://pl.pinterest.com/pin/344736546452462242/

welon ze zdjecia bardzo wg mnie pasuje

a co do biżu to niestety nie pomoge..sama nie wiem. mi tam sie podoba komplet takich różnej wielkosci perełek ale sama nie wiem. jeszcze sie nie zdecydowałam

buty pudrowe są teraz WSZEDZIE

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

a wstawiony bukiet zdecydowanie nie jest kaskadowy :P

ja do inspiracji dodałam taki bukiet
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1424727594
(i przy okazj imoje buty)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:57   #3
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Shulamitka Pokaż wiadomość
Witajcie,

biorę ślub 18 kwietnia tego roku. To już niedługo, a ja nadal nie wybrałam dodatków do sukni ślubnej i bukietu. Potrzebuję więc pilnie Waszej pomocy, drogie Wizażanki!

Mam za sobą wybór sukni ślubnej - to Sincerity 3804 w kolorze Ivory. Jestem z natury ciemną blondynką, delikatnie rozjaśnianą. Mierzę 168 cm, noszę rozmiar 38.

Mój ślub będzie w kolorze pudrowego różu, takie też i zaproszenia, i wystrój. Bardzo chciałabym znaleźć również pudrowo-różowe buty do sukni. Na razie kupiłam buty Pura Lopez w kolorze ecru, z 7-centymetrowym obcasikiem. Pan Młody jest wzrostu 175 cm, więc nie chcę, aby obcas był za wysoki. Nadal szukam wymarzonych, różowych czółenek.

Jeśli chodzi o fryzurę, to bardzo nie lubię filigranowych, sztucznych upięć. Czuję się w nich sztunie. Chciałabym pofalować włosy i upięć je delikatnie z tyłu, lub z boku, odsłaniając uszy z kolczykami. Włosy mam aktualnie dłuższe i w lepszym stanie niż te na zdjęciu, które zostało zrobione pół roku temu.

Chciałabym mieć bukiet kaskadowy, ale nie za obfity i długi, w kolorze różowym, bez zielonych dodatków, których nie lubię. Myślałam o eustomach, storczykach, różach, frezjach, lub jaskrach.

Czy mogłabym liczyć na Waszą pomoc/inspirację? Nie wiem już sama, na co się zdecydować... Byłabym bardzo wdzięczna.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe PM
co masz na myśli pisząc "filigranowe, sztuczne upięcia" ? nie rozumiem zupełnie

buciki śliczne gdzie je kupiłaś zdradź proszę

bukiety kaskadowe to takie opadające w dół jakby

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2015-03-06 o 15:55
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:55   #4
Shulamitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Lightbulb Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cześć, Dziewczyny

Dzięki za odpowiedzi!

Przepraszam, wprowadziłam Was w błąd załączając bukiet, który nie jest kaskadowy - chodziło mi o to, żeby pokazać Wam, jaki kolor mnie interesuje i jaki rodzaj kwiatów mi się podoba. Oczywiście, mój chciałabym kaskadowy, a nie w formie kuli, jak ten ze zdjęcia.

Jeśli chodzi o buty pudrowe, to mimo, iż teraz niby wszędzie są dostępne, to niestety większość szpilek ma zdecydowanie za WYSOKI jak dla mnie obcas - ja chcę obcas o wysokości około 7 cm... I stąd nie mogę niczego dla siebie znaleźć. Widziałam gdzieś kiedyś fajne szpilki ze średnim obcasem Guessa, ale aktualnie na żadnej stronie typu Zalando, Butyk, ect nie są dostępne...

Zdjęcie butków to niestety tylko mój wymarzony cel do osiągnięcia - znalazłam je w internecie, ale nie mam ich jeszcze... ;(

aQuaara, cieszę się, że pomysł na welon Ci się podoba. Twoje propozycje fryzur są super, tylko że ja nie mam grzywki, a modelka jest z grzywką. Nie wiem, jak bym wyglądała w takiej fryzurze.
A co sądzisz o fryzurze a'la Pippa Midletown?

Gabriell1982 - mówiąc sztuczne, filigranowe upięcia mam na myśli coś bardzo misternego, ułożonego z wykorzystaniem masy pianek, lakierów, żeli, nienaturalnego... Nieraz widzi się panny młode z takimi "cudami architektury" na głowie i ja nie chciałabym być jedną z nich - może to dlatego, że moje włosy są bardzo śliskie i nie chciałabym się zastanawiać, czy wszystkie nadal posłusznie tkwią na swoim miejscu...

Dziewczyny, a czy Wy będziecie miały welon? Czym się kierujecie przy wybieraniu go???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pippa.jpg (46,5 KB, 74 załadowań)
Shulamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 20:20   #5
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Shulamitka Pokaż wiadomość
Witajcie,

biorę ślub 18 kwietnia tego roku. To już niedługo, a ja nadal nie wybrałam dodatków do sukni ślubnej i bukietu. Potrzebuję więc pilnie Waszej pomocy, drogie Wizażanki!

Mam za sobą wybór sukni ślubnej - to Sincerity 3804 w kolorze Ivory. Jestem z natury ciemną blondynką, delikatnie rozjaśnianą. Mierzę 168 cm, noszę rozmiar 38.

Mój ślub będzie w kolorze pudrowego różu, takie też i zaproszenia, i wystrój. Bardzo chciałabym znaleźć również pudrowo-różowe buty do sukni. Na razie kupiłam buty Pura Lopez w kolorze ecru, z 7-centymetrowym obcasikiem. Pan Młody jest wzrostu 175 cm, więc nie chcę, aby obcas był za wysoki. Nadal szukam wymarzonych, różowych czółenek.

Jeśli chodzi o fryzurę, to bardzo nie lubię filigranowych, sztucznych upięć. Czuję się w nich sztunie. Chciałabym pofalować włosy i upięć je delikatnie z tyłu, lub z boku, odsłaniając uszy z kolczykami. Włosy mam aktualnie dłuższe i w lepszym stanie niż te na zdjęciu, które zostało zrobione pół roku temu.

Chciałabym mieć bukiet kaskadowy, ale nie za obfity i długi, w kolorze różowym, bez zielonych dodatków, których nie lubię. Myślałam o eustomach, storczykach, różach, frezjach, lub jaskrach.

Czy mogłabym liczyć na Waszą pomoc/inspirację? Nie wiem już sama, na co się zdecydować... Byłabym bardzo wdzięczna.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe PM
Moja suknia i mój kolor przewodni

Ja też szukam butów i niestety nie mogę znaleźć... z tym, że mam więcej czasu niż ty, bo ślubuję we wrześniu.

A na bukiet nie mogę się zdecydować Ale będę śledzić ten wątek i jak coś znajdę, to się podzielę


Tu zbieram ślubne inspiracje:

http://weheartit.com/dolores1238/col...726131-wedding
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:24   #6
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

nie jestem fanem rozpuszczonych wlosów na slubie.. balabym sie ze sie spoce czy cos

ooo ale nie narzekaj! to mi z grzywką inspiracje cieżko znaleźć, 80% PMek jednak bez grzywki do slubu idzie

ja mam welon 2,5m bo.. taki mi sie zamarzył a gabrielle mi potakiwała i inna wizazanka z podobna suknia wyslala mi zdjecie jak w takim wyglada (bo ja nie mialam okazji mierzyc) ))
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 09:31   #7
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
nie jestem fanem rozpuszczonych wlosów na slubie.. balabym sie ze sie spoce czy cos

ooo ale nie narzekaj! to mi z grzywką inspiracje cieżko znaleźć, 80% PMek jednak bez grzywki do slubu idzie

ja mam welon 2,5m bo.. taki mi sie zamarzył a gabrielle mi potakiwała i inna wizazanka z podobna suknia wyslala mi zdjecie jak w takim wyglada (bo ja nie mialam okazji mierzyc) ))
zgadzam się co do rozpuszczonych włosów; poza tym, żeby efekt był jak u Pipy, trzeba mieć naprawdę gęste i grube włosy..
SQ - welon długi będzie u Ciebie mega i nie rezygnuj z niego absolutnie !!!
welon trzeba generalnie dopasować do wybranej sukni - ja ne brałam pod uwagę innego niż długi - albo długi albo żaden

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2015-03-07 o 09:33
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 17:43   #8
Shulamitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Hej

Dorot_qa Ja w końcu zdecydowałam się na bukiet - postawiłam na kaskadowy z drobnymi różyczkami w kolorze pudrowego różu plus gipsówką. Przesyłam Ci parę zdjęć, które mi się podobały - może też Cię zainspirują.

Ciesze się że poznałam kogoś, kto też będzie miał moją suknię. Twoja też w kolorze Ivory?

Dziewczynki dzięki za Wasze sugestie, co do rozpuszczonych włosów.

A ja właśnie coraz bardziej się do nich przekonuję.!!Moje włosy na dzień dzisiejszy (zdjęcie załączone jest zrobione ponad pół roku temu) są dokładnie długości Pippy i wszyscy mowią, że super zadbane - olejowałam, brałam odżywki. Kiedy jeszcze zostaną pokręcone to myślę, że będzie ok.

Jeśli chodzi o welon to myślę, że do tej sukni nic tylko troszkę hiszpańskiej koronki jako ukłon w stronę pana Młodego, który jest Włochem i na dodatek Sycylijczykiem. Więc wypadałoby coś w stylu Godfather, który poniżej przesyłam.

Całusy i dajcie znać, jak idą Wasze przygotowania!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z boku2.jpg (32,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z boku.jpg (38,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi piace.jpg (45,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi piace3.jpg (21,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótki2.jpg (23,9 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez Shulamitka
Czas edycji: 2015-03-07 o 17:46
Shulamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 18:37   #9
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Shulamitka Pokaż wiadomość
Hej

Dorot_qa Ja w końcu zdecydowałam się na bukiet - postawiłam na kaskadowy z drobnymi różyczkami w kolorze pudrowego różu plus gipsówką. Przesyłam Ci parę zdjęć, które mi się podobały - może też Cię zainspirują.

Ciesze się że poznałam kogoś, kto też będzie miał moją suknię. Twoja też w kolorze Ivory?

Dziewczynki dzięki za Wasze sugestie, co do rozpuszczonych włosów.

A ja właśnie coraz bardziej się do nich przekonuję.!!Moje włosy na dzień dzisiejszy (zdjęcie załączone jest zrobione ponad pół roku temu) są dokładnie długości Pippy i wszyscy mowią, że super zadbane - olejowałam, brałam odżywki. Kiedy jeszcze zostaną pokręcone to myślę, że będzie ok.

Jeśli chodzi o welon to myślę, że do tej sukni nic tylko troszkę hiszpańskiej koronki jako ukłon w stronę pana Młodego, który jest Włochem i na dodatek Sycylijczykiem. Więc wypadałoby coś w stylu Godfather, który poniżej przesyłam.

Całusy i dajcie znać, jak idą Wasze przygotowania!
Te drugi bukiet mi się spodobał

Suknia też w kolorze ivory, biel kompletnie mi nie pasuje. Najpierw muszę znaleźć buty, a potem dokupić materiał na pas i muchę w tym samym kolorze. Bardziej celuję w brudny róż, chyba nie to samo co pudrowy jednak

A włosy - ja chcę luźne upięcie, ale wszystkie włosy spięte, ewentualnie jakiś kosmyk przy twarzy wypuszczony. Pod wpływem ciepła i wilgoci moja głowa wygląda jak szczotka od podłogi... więc wolę nie ryzykować poza tym, nie chcę, żeby coś mi przeszkadzało podczas zabawy. Jak dobrze pójdzie, to będzie też delikatny wianek z żywych kwiatów

Muszę Ci powiedzieć, że pięknie wyglądasz to już są zdjęcia z przymiarki? ja na razie mam foty w sukni z wieszaka, więc nie jest do końca dopasowana. Przymiarka dopiero w sierpniu

Aha, a powiesz, gdzie kupowałaś suknię? Bo widzę, że chyba jesteś z Krakowa, więc może ten sam salon i mogłabyś się podzielić swoimi wrażeniami... czy wszystko jest jak trzeba itp
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63

Edytowane przez dorot_qa
Czas edycji: 2015-03-07 o 18:40
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:14   #10
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Odnośnie butów - poszukaj modelu Thora, Lacie lub Salsa Badgley & Mischka, mają piękną pastelową kolorystykę. Możesz się też porozglądać za butami tanecznymi, większość firm ma w ofercie obcasy 7cm lub nawet niższe.

Co do rozpuszczonych włosów - jestem na tak, o ile tylko wersja pofalowana będzie trwała. Najgorzej, jak takie loki/fale się rozprostowywują, nie wygląda to ładnie. Juz lepiej całkiem proste włosy.

Odnośnie bukietów - może coś takiego?
Tutaj masz piwonie, ale gdyby zamienić je jaskrami (ranonculusy), wyglądałby pięknie. Osobiście nie przepadam za bukietami typu kula, w różu wyglądałyby zbyt cukierkowo - więc raczej mniej zbity i może trochę zieleni. Wydaje mi się, że do Twojej sukni idealnie by pasował.

Welon - zastanawiam się, czy wersja upięcia jak z "Ojca chrzestnego" nie przytłoczy Twojej sukni i całej stylizacji.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 10:24   #11
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

A szukałaś butów w Menbur? Oni mają wizytowe i ślubne modele, spory wybór.
Ale ogólnie w PL wybór butów slubnych jest marniutki.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 13:36   #12
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

CORNFLOWER
Cudny bukiet
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:31   #13
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Może zainspirują cię bukiety wykonane przez firmę florystyczną Amarant, mają niesamowite pomysły na urozmaicenie ceremonii. Możesz ich znaleźć w necie na stronce www.amarantkwiaty.pl albo na facebooku http://www.facebook.com/amarantkwiaty. Warto tam zajrzeć i coś wypatrzeć
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:55   #14
lamboo
Raczkowanie
 
Avatar lamboo
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 62
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Moja przyjaciółka kupowała u nich całą dekorację - kompleksowo (bukiet, kościół, sala). Muszę przyznać, że wszystko było oryginalne ze smakiem i bardzo profesjonalnie przygotowane.
lamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 15:19   #15
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

To może ja tutaj też o swoim problemie doboru dodatków napiszę bo im więcej oglądam wszystkiego tym większy mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać i co do czego dopasować .
Buty zamówiłam sobie takie :
http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-1...naturalna/1429 jest to kolor ecru lekko perłowy, z myślą, że może je gdzieś założę o ile przetrwają tańce Nie podobają mi się białe buty i jakoś nie mogłam się przemóc.

Kolorem przewodnim wesela będzie niebieski - zaproszenia i winietki mają turkusową wstążkę natomiast na sali będzie odcień błękitu.

Paznokcie wstępnie takie :
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...CE8QMyhHMEc4ZA

ewentualnie takie jak w załączniku jeszcze dodam

i teraz czy będzie pasował któryś z bukiecików czy lepiej nie szaleć i paznokcie w jakimś innym odcieniu.
I kolejne pytanie co z moimi ecru bucikami czy gdzieś ten motyw też muszę wpleść np. zamiast białych róż jakieś ecru czy mogą tak zostać ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10407.jpg (45,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12399.jpg (47,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet5.jpg (55,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding-023_by-Monika-Replin-net.jpg (104,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0001_FotoGolik_Hortensje_2012-06-02.jpg (91,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazury.jpg (57,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 508304924813a_1.jpg (17,9 KB, 10 załadowań)
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 06:56   #16
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Daria Amelia: z całego serca odradzam niebieskie paznokcie, nawet najpiekniej wykonane na zdjęciach będa wygladać dziwnie, brzydko, niemodnie. Pomysl, że za 5 lat nie będziesz mogła patrzec na swoje zdjecia slubne, bedziesz sie wstydzila je pokazac corce, kolezankom, rodzicom. Takie rzeczy wychodza z mody w ekspresowym tempie. Nie bez powodu sie mowi, że klasyka zawsze sie obroni, kto oglądal zdjęcia slubne rodzicow, dziadkow, wie, o czym mowa. A kto widzial zdjecia slubne sprzed ok. 15 lat, tez wie, że niebieskie cienie, mocne rozowe szminki, suknie bezy i dłuugie tipsy udające french manicure po prostu nie wytrzymuja proby czasu.
Trochę się rozpisałam, ale myślę, że ten element warto przemyslec. Nie wszystko musi byc pod kolor, a juz szczegolnie TY tego dnia wyglądaj jak jak najlepiej, a nie jak najmodniej. Te drugie paznokcie z zalacznika sa juz znacznie lepsze. Osobicie poszlabym w klasykę, masz juz niebieskie elementy w dekoracjach i to wystarczy w 100%.

Jeszcze nie doczytałam, w jakim kolorze masz suknię. Odradzam róże ecru, kremowe. Miałam suknie ecru, na której nieładnie się odcinały róze kremowe, wyszły na zdjeciach zóltawe, brzydkie.

Te niebieskie bukiety (zdj. 1, 5) sa sliczne i one na pewno beda przyciagac wzrok trzymane w dłoniach z paznokciami w jak najdelikatniejszym kolorze
Nie wiem co z butami, bo nie wiem, jaką masz suknię.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2015-04-16 o 07:00
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 10:17   #17
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

sukienkę będę miała białą góra przedłużony gorset z jakimiś kryształkami cyrkoniami a dół tiul, w sobotę idę na przymiarkę to może cyknę focie
też się troszkę obawiam że jak połączę kwiaty błękit i ecru żeby brudny bukiet się nie wydawał
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 13:20   #18
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Nie wybierałabym kremowych roz do białej sukni, na 100% będzie bardzo widoczna roznica w kolorze. Ale białe z błękitnymi kwiatami jak najbardziej, zreszta na zdjeciach widac, ze slicznie to wygląda.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 16:39   #19
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Nie wybierałabym kremowych roz do białej sukni, na 100% będzie bardzo widoczna roznica w kolorze. Ale białe z błękitnymi kwiatami jak najbardziej, zreszta na zdjeciach widac, ze slicznie to wygląda.
chyba zdecyduję się na ten bukiecik i któreś z tych paznokci, albo połączę, że ten brokat zrobię na jednym/dwóch paznokciach a reszta taka cielista
jeszcze nie mam pomysłu na makijaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Niebieskie-bukiety-ślubne-44.jpg (40,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11103921_933134780071417_1644367725_n.jpg (26,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11149085_933134376738124_1026556672_n.jpg (55,4 KB, 10 załadowań)
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 17:13   #20
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Shulamitka, napisz jak bylo jak rozwiazalas sprawę bukietu i innych dodatków no i oczywiście - gratulacje!
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 18:08   #21
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

A to już po!
Wstaw jakieś zdjęcie!!
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 22:02   #22
Natsumi80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez lamboo Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka kupowała u nich całą dekorację - kompleksowo (bukiet, kościół, sala). Muszę przyznać, że wszystko było oryginalne ze smakiem i bardzo profesjonalnie przygotowane.
Czy możesz mi powiedzieć jeśli to nie tajemnica jakie były koszty takiej kompleksowej obsługi?
Natsumi80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 22:03   #23
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Czesc Shulamitka, Twoja suknia jest dosc bogata, dlatego ja ograniczylabym sie do delikatnej bizuterii, kolczyki plus bransoletka. Z naszyjnika zrezygnowalabym. Mysle, ze niekoniecznie kolor bukietu musi byc w kolorze butow i odwrotnie. Nie wprowadzalabym jednego koloru, moglby byc na przyklad mieszany bukiet z elementami rozu, i do tego pudrowe szpilki. Szpilki na zdjeciu fajne, ale wg mnie troche za bardzo ozdobne do juz i tak dosc mocno zdobionej sukienki - moze postaw na pudrowe peep toe bez zadnych ozdob? Takie moje sugestie Pozdrawiam!
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:51   #24
lamboo
Raczkowanie
 
Avatar lamboo
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 62
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Natsumi80 Pokaż wiadomość
Czy możesz mi powiedzieć jeśli to nie tajemnica jakie były koszty takiej kompleksowej obsługi?

Za całość około 4-5tys. To była full opcja na duże wesele. Ja nie upierałam się przy jakiś konkretnych kwiatach więc florystka doradziła piękne kompozycje z kwiatów sezonowych.
lamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 19:33   #25
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Nie potrafię znaleźć zdjęcia bukietu szukam czegoś w kolorach pudrowy róż/kremowy. Nic mi się nie podoba
Do tego będę potrzebować też wianek, kwiaty na stół (jakiś jeden rodzaj), dekoracje auta... szukam i nic
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 14:54   #26
lamboo
Raczkowanie
 
Avatar lamboo
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 62
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Przejrzyj sobie na fejsie ich galerię. Wrzucam Ci jeden z przykładów dla lepszego wyobrażenia, o czy mówię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 546165_283294278439475_1500773711_n.jpg (87,0 KB, 14 załadowań)
lamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 23:44   #27
ElleqaElleqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Trudny wybór bukietu, fryzury i welonu - prośba o pomoc

Piękną suknię wybrałaś
ElleqaElleqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 00:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.