Kurs skwp/studia uj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-07, 18:08   #1
wolanka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Post

Kurs skwp/studia uj


Hej dziewczyny, jestem tu nowa, a niestety większość znajomych w moim wieku nie boryka sie z takim problemem.
Mam 27 lat,niesatysfakcjonującą prace, która jednocześnie jest źródłem mojego utrzymania, a jak to w życiu bywa,weszłam w okres gdzie bardzo bym chciała coś zmienić, chodzą po głowie mi studia, jednak tryb pracy jest zabójcą mojego zapału. Myślę, że w ogóle praca jest demotywatorem do życia, a jednocześnie nie mam ochoty jej zmieniać. Głupie wiem, ale niestety na chwilę obecną nie mogę pozwolić sobie na obniżenie zarobków.
Studia o których myślę to podyplomówka Prawo pracy lub szkolenie Specjalista ds kadr i płac.
Pytanie- czy ktoś może borykał się z poczuciem beznadziejności sytuacji w której się znajduję i miał na tyle jaj żeby coś zmienić ?
Czy jest tu osoba zajmująca się na codzień kadrami, płacami lub kończy jakieś kursy/szkolenia z tego zakresu ?
wolanka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-07 19:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.