Moi Drodzy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 21:51   #1
Asia_127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Smile

Moi Drodzy !


Pisze w sprawie zdrowego odzywiania, pracuje w solarium i czasem siedze po 12 godzin... Dbam w miare o diete i lubie sie zdrowo odzywiac ale czasem juz nie mam pomyslu co jesc... Wiadomo, że jadam jogutry i owoce, kanapki ale czasem potrzebuje czegos konkretnego jesli siedze tak dlugo, wiec jesli macie jakies pomysły co by mozna bylo jesc to prosze piszcie !! ( bywalo ze jadlam makaron knora w 5 min ale wolalabym cos zdrowszego ) Pozdrawiam
Asia_127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:58   #2
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moi Drodzy !

polecam prosty przepis na pyszną potrawe,ja czesto ja robie jak mam cały dzien na uczeli, minus jest taki ze musisz to dzien wczesniej przygotowac.

SMaże mięsko ( schab, moze być piers kurczaka) bardzo drobno pokrojone na patelni z przyprawami które lubisz ( ja daje papryke pieprz ).
Na osobnej patelni smazysz taki jeden duzy placek ziemniaczany
Dodatkowo jak masz to możesz tez usmażyć pieczarki, cebulke papryke cokolwiek. Na usmażony placek dajesz plaster sera żółtego i wrzucasz miesko z dodatkami. Mozna też dodac porwane listki sałaty, dodajesz keczupu , zawijasz całość jak naleśnik i odkładasz do wystygnięcia i do lodówki. Na drugi dzięń na zimno z herbatką ....pycha
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 13:27   #3
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Moi Drodzy !

Cytat:
Napisane przez little_dove Pokaż wiadomość
polecam prosty przepis na pyszną potrawe,ja czesto ja robie jak mam cały dzien na uczeli, minus jest taki ze musisz to dzien wczesniej przygotowac.

SMaże mięsko ( schab, moze być piers kurczaka) bardzo drobno pokrojone na patelni z przyprawami które lubisz ( ja daje papryke pieprz ).
Na osobnej patelni smazysz taki jeden duzy placek ziemniaczany
Dodatkowo jak masz to możesz tez usmażyć pieczarki, cebulke papryke cokolwiek. Na usmażony placek dajesz plaster sera żółtego i wrzucasz miesko z dodatkami. Mozna też dodac porwane listki sałaty, dodajesz keczupu , zawijasz całość jak naleśnik i odkładasz do wystygnięcia i do lodówki. Na drugi dzięń na zimno z herbatką ....pycha
no akurat ten przepis , nie nadaje sie dla osoby która jest na diecie, mnuuuuuustwo kalorii !!!! ale jak ktoś sie skusi, to pewnie smakuje wyśmienicie
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:26   #4
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Moi Drodzy !

Możesz zawsze sobie zrobić sałatkę coś z niczego
np. seler w zalewie , szynka /chuda wędliwna drobiowa , ananas , kukurydza i łyżeczka majenoze niskotłuszczowego .
Lub pierś z kurczaka z glirować/ugotować / sałata pomidorek , ogóreczek , różne warzywa i też odrobina takiego majonezu .
Lub zamiast majonezu dwać sos winegre , lub jakieś przyprawy i odrobina oleju
napewno takim czymś się najesz
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:32   #5
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moi Drodzy !

Cytat:
Napisane przez mona2007 Pokaż wiadomość
no akurat ten przepis , nie nadaje sie dla osoby która jest na diecie, mnuuuuuustwo kalorii !!!! ale jak ktoś sie skusi, to pewnie smakuje wyśmienicie
zależy na jakiej diecie ja stosuje diete dr Kwaśniewskiego i im więcej tłuszczu tym lepiej, dla mnie ważne żeby węglowodanów było proporcjonalnie mało pozdrawiam
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:45   #6
HeeOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 185
Dot.: Moi Drodzy !

Przede wszystkim grillowany kurczak (nmie lubie smażonych rzeczy na zimno), sałałatki wszelkiego rodzaju byleby mało sosu było, najlepiej z kurczakiem lub tuńczykiem. Są też w sklepach wędzone np: udka z kurczaka-pyszności Jeśli masz możliwość zagotowania wody w pracy, możesz ugotować ryż w domu a potem tylko przelać wrzątkiem jajka, jajka, jajka ale jak na zimno to najlepiej ugotowane.
Tyle mam pomysłów na dietetyczne potrawy powodznia.
__________________


Follow The White Rabbit

6059 58 57 56 55 54 53:love
HeeOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.