Welon do OreaSposa L553? Pomóżcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 21:56   #1
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401

Welon do OreaSposa L553? Pomóżcie...


Hej,
mam problem mały Moja suknia to Orea Sposa L553 - tutaj link do zdjęć: http://www.lisaferrera.szczecin.pl/p...posa_L553.html

Proszę doradźcie mi, czy jest sens zakładać welon do tej sukni? Ja uważam że nie, bo welon i tren się gryzą, ale moi rodzice (głównie mama) uważają inaczej... Tzn bardziej chodzi im o to, że bez welonu nie wypada niż o to czy pasuje czy nie...

Dodam jeszcze, że włosy chcę mieć upięte luźno z tyłu głowy, więc i do tej fryzury welon pasował nie będzie... No ale ci rodzice, to oni finansują wesele (w tym suknie) i niestety w miarę muszę liczyć się z ich zdaniem

Jeśli macie jakikolwiek pomysł jaki welon mógłby ewentualnie pasować do tej sukni podajcie go proszę!
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 22:06   #2
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Welon do OreaSposa L553? Pomóżcie...

może przede wszystkim powiem tak - jeśli nie chcesz tak bardzo welonu - spróbuj rodzicom przegadać jakoś... Bo przecież nie każda PMka w welonie do ślubu idzie.
Ale jeśli już musisz - nie rozumiem dlaczego miałby welon do trenu nie pasować. Mnóstwo PMek miało treny i welony. Może taki długaśny, ciągnący się po ziemi nie wyglądałby z trenem najtrafniej, ale krótki, do ramion czy do łopatek, albo taki po tyłek... Najprościej samej zmierzyć jakieś w salonie i sobie dobrać długość, bo np. ja jestem niska i w welonie po tyłek wyglądałam jak karzełek (ale za to ani w krótkim, ani w takim całkiem długaśnym nie było takiego efektu - nie wiem czemu...). Co do fasonu - prosty, obszyty koronką taką jak na sukni (zapytaj w salonie, czasem mają takie "do zestawu"). A co do fryzury - myślę, że dobra fryzjerka tak zrobi Ci upięcie, żeby było takie jak chcesz, a jednocześnie dobrze wyglądało spod welonu Piszesz "luźno upięte" - chodzi po prostu o rozpuszczone i lekko podpięte, żeby nie spadały włosy na twarz, czy o jakiegoś roztrzepanego koka? Bo przecież welon można wpiąć pod, nad albo całkiem "na maryjkę".

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2012-04-09 o 22:09
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:07   #3
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Welon do OreaSposa L553? Pomóżcie...

Suknia śliczna i myślę,że tren wcale by się nie gryzł z dłuuugim hiszpańskim welonem
Wszystko jednak zależy od tego czy TY chcesz zakładać welon? Ja bardzo źle czułam się w welonach i postanowiłam mieć woalkę Gdybym nie znalazła takiej jaka mi się podobała miałam zamiar iść mając we włosy wpięte jedynie kwiaty.

To twój ślub porozmawiaj z mamą, że źle się czujesz albo po prostu nie chcesz mieć welonu.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:28   #4
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Welon do OreaSposa L553? Pomóżcie...

jak welon,to prosty,wg mnie bez żadnych koronek i nie krótki a długi ,tak do końca pleców,może nawet za pupę.ale jeśli przekonasz mamę ,że to twój ślub a nie jej i to ty masz się dobrze czuć (przede wszystkim!),to kwiatek i będzie cudnie!
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.