Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach itp :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 20:48   #811
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Odp: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukien

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja też ślubuję w przyszłym roku. Jeszcze ostatecznie nie wybraliśmy wódki, ale będziemy wybierać między Panem Tadeuszem, a Finlandią.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

nooo spory przeskok zarówno cenowy jak i jakościowy))
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:19   #812
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Odp: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukien

my będziemy mieć J.A. Baczewskiego
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 22:44   #813
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Odp: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukien

Nie ten wątek
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014

Edytowane przez little_zosh
Czas edycji: 2013-05-29 o 18:36
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 03:25   #814
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Odp: Dot.: Odp: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, s

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
nooo spory przeskok zarówno cenowy jak i jakościowy))
Cenowy to sie zgodzę. Ale co do jakości to uważam, że są to dwie najlepsze wódki. Moim zdaniem oczywiście

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 14:00   #815
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowani

My mamy ślub 29 czerwca,ale alkohol dalej nie wybrany
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:22   #816
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Odp: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukien

Cytat:
Napisane przez kasiek07 Pokaż wiadomość
Gratulacje kochana! Pochwal się jak udał się Wasz najważniejszy dzień!
Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Fantasmagori: to wszystkiego dobrego jutro, trzymamy kciuki aby sie wszystko udało jak zaplanowałaś jak już ochłoniesz i znajdziesz chwile to zdaj nam tu relacje ze ślubu
Jestem Wczoraj wróciliśmy z podróży poślubnej więc mogę już pisać co i jak ma nadzieję że Was nie zanudzę

W piątek byliśmy u spowiedzi, byłam bardzo zaskoczona jak fajnie poszło Trafiliśmy na spowiednika-dziadziusia, był bardzo miły Nie wypytywał o szczegóły, pokutę kazał nam odprawić dopiero po ślubie "bo teraz mamy mało czasu i mamy cieszyć się ostatnimi przygotowaniami" jak ujął
W sobotę obudziłam się jeszcze przed budzikiem około 8. Zastanowił mnie szum za oknem, Patrzę a tu... LEJE Sam deszcz by mi nie przeszkadzał, ale co z sesją zdjęciową Wzięłam długi prysznic, zjadłam śniadanie i na 10:30 poleciałam do fryzjera i makijaż. Tam spędziłam mnóstwo czasu, aż do 14:10 W końcu fryzjerka wpięła mi welon i mogłam iść. Tata czekał na mnie w samochodzie, szybko do domu, buty, pończochy, biżuteria i...suknia Tu się zaczęły problemy bo mama nie mogła jej zawiązać. W końcu z pomocą taty i brata się udało Szybko do samochodu, cały czas pada, w końcu jedziemy. Dotarliśmy do kościoła, tam czekały panie kamerzystki i fotograf. Zdążyłam jeszcze zamienić parę słów z siostrą - świadkową i trzeba było ustawić się do wejścia. Rozległy się dźwięki organów i ruszyłam do ołtarza gdzie czekał na mnie TŻ. Podszedł do nas ksiądz, młody i miły i powiedział żebyśmy się nie stresowali bo on się stresuje bardziej bo to jego pierwsza ślubna msza Całość trwała bardzo krotko, mniej niż 40 minut. W trakcie ksiądz pokazywał kiedy mamy wstać i usiąść i to dobrze, bo byliśmy zakręceni Ale stresu nie czułam, tylko pozytywne emocje W trakcie przysięgi patrzyliśmy sobie w oczy i nie pomyliliśmy się czego się trochę bałam Tu mój tata musiał się ratować chusteczką bo łezka popłynęła Nie mogłam założyć TŻtowi obrączki ale w końcu ją wcisnęłam Potem wyszliśmy, były życzenia, prezenty i zdjęcie grupowe ze wszystkimi gośćmi. Ode mnie z pracy przyszła tylko jedna osoba, koleżanka z którą się trzymam od początku pracy. Od TŻ była cała delegacja Pojechaliśmy na salę, była piękna Nie chcieliśmy rzucać kieliszkami ale w końcu rzucaliśmy i to tak ze rozbiły się na ścianie kilka ładnych metrów za nami Chyba trochę za mocno się zamachnęliśmy Potem zjedliśmy obiad, zatańczyliśmy pierwszy taniec i tu trochę się wkurzyłam bo DJ prosił o pozostanie na miejscach a w trakcie tańca obleciały nas ciotki TŻ i zrobiły kółeczko Potem zaczęła się zabawa a my polecieliśmy na sesję bo w międzyczasie wyszło śliczne słoneczko Sala znajduje się w otoczeniu naszego ukochanego parku więc nie mieliśmy daleko. Po zdjęciach parę scen sfilmowały kamerzystki i wróciliśmy. A tam dzikie tańce Szybko się wkręciliśmy w zabawę, czasem coś przekąsiliśmy, ale taneczna parą wieczoru został nasz przyjaciel i jego dziewczyna - śliczna Ukrainka. Jak oni tańczyli moja siostra wpadła na pomysł by zadedykować im 'hej sokoły" Aż podskoczyła nas ucałować jak usłyszała tę piosenkę W końcu rzucanie bukietem i krawatem, udało im się złapać obojgu Po północy ostatni taniec "Kocham cię kochanie moje" i impreza się skończyła. My poszliśmy do naszego apartamentu. Był boski okrągła wielka wanna, wielkie okrągłe łózko obejrzeliśmy jeszcze prezenty i koperty Dostaliśmy dużo prezentów ale pieniądze też się uzbierały Potem była kapiel i noc poślubna A nazajutrz ruszyliśmy w podróż
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2013-06-03 o 11:24
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 19:47   #817
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Piękna relacja, teraz czekamy na kolejne Gratulacje raz jeszcze, a powiedz gdzie byliście w podróżny poślubnej bo coś nie pamiętam ? i dużo osób dopisało na wesele?
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 05:40   #818
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Fantasmagori, piękna relacja! Serdecznie gratuluję i życzę wszytskiego najlepszego na Nowej Drodze Życia
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 10:48   #819
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Fantasmagori, piękna relacja! Serdecznie gratuluję i życzę wszytskiego najlepszego na Nowej Drodze Życia
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Piękna relacja, teraz czekamy na kolejne Gratulacje raz jeszcze, a powiedz gdzie byliście w podróżny poślubnej bo coś nie pamiętam ? i dużo osób dopisało na wesele?
Nie zapraszaliśmy dużo gości na wesele a dopisali wszyscy - razem z fotografem, DJ-em i kamerzystkami było 46 osób A jeśli chodzi o kościół to tylko parę osób zaproszonych na sam ślub nie przyszło, ale i tak było sporo bo z kolei przyszło parę niezaproszonych

W podróż pojechaliśmy na Mazury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj222.jpg (49,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj111.jpg (33,4 KB, 47 załadowań)
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2013-06-04 o 11:05
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 15:27   #820
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Fantasmagori gratuluję!

Pięknie wyglądałaś
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:22   #821
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

No, No, śliczna para
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 11:39   #822
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Bajecznie wyglądałaś, super!Gratulacje!
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:40   #823
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowani

każdy jest wierny jednej wódce - taka prawda
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.