problem z mamą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 14:44   #1
nina 589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4

problem z mamą


Witam, przepraszam jak gdzieś był watek, jestem nowa nie mogłam znaleźć. Jak wyżej mam problem z matką, mam 24 lata narzeczony 26, w czerwcu bierzemy ślub, i po nowym roku chcemy się starać o dziecko. Wczoraj poruszyłam temat z mamą i się zaczęło... Po co? nacieszcie się sobą, wpakujesz się w pieluchy... Ale my chcemy "wpakować się w pieluchy". sama mnie urodziła mając 19 lat. Kuzynka z Anglii ma termin na kwiecień o Jezu jaka radość jak moja mama się cieszy jak gratuluje, wolałaby ja za córkę niż mnie nie wiem co mam robić, podświadomie wiem ze chce dobrze dla mnie ale jestem dorosła nie mogę tak żyć. Co o tym myślicie
nina 589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 15:01   #2
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: problem z mamą

Co masz robić? Żyć po swojemu a nie słuchać się mamusi. Będziesz pytać się mamy czy możesz w ciąże zajść?
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 15:11   #3
nina 589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: problem z mamą

Pytać nie będę ale oczekiwałam trochę więcej entuzjazmu tym bardziej ze mamy pracę oboje, mieszkanie. Przykro mi ze ze cieszy sie szczęściem innych a nie moim
nina 589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 15:51   #4
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: problem z mamą

Entuzjazm będzie pewnie jak będziesz w ciąży.
Zresztą nie każdy się musi cieszyć z twojej przyszłej prawdopodobnej ciąży
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:56   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem z mamą

rób jak chcesz, przecież to twoje życie. chociaż ja jej się nie dziwię i przytakuję. macica ci nie uschnie, a warto najpierw pożyć jako mąż i żona.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 19:49   #6
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: problem z mamą

piszesz ze mama urodzila Ciebie majac 19 lat,moze uwaza ze to bylo o wiele za wczesnie i teraz chce Ciebie przed tym uchronic,zeby miec czas by nacieszysz sie mezem,nowym domem i pobyc tak we dwoje
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:36   #7
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: problem z mamą

Pewnie mama po prostu wie jak to jest mieć dziecko w młodym wieku - może żałuje że sama tak wcześnie została matką. Nie mówię że żałuje że Cię urodziła, chodzi mi o to że może z perspektywy czasu wie że lepiej najpierw nacieszyć się po ślubie sobą, bez zobowiązań w postaci dziecka, a po roku czy dwóch zdecydować się na rodzicielstwo- zwłaszcza że jesteście młodzi, nikt Was nie goni.

Zwłaszcza że jak piszesz ślub w czerwcu a o dziecko zaczniecie się starać zaraz po nowym roku. Jak zajdziesz w ciążę od razu to jest opcja że ślub będziesz brała w połowie ciąży - może mama najzwyczajniej chce żebyś się w tym dniu bawiła, nie przejmowała czy możesz mocniej podskoczyć albo wypić lampkę szampana.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 12:28   #8
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: problem z mamą

Jeśli oboje tego chcecie, to jest wasza decyzja a nie twojej mamy. ale tak jak GrochA pisała, jeśli uda się od razu to w dniu ślubu będzie już spory brzuszek. I wcale nie uważam,że jesteś za młoda, bo to nie wiek jest najważniejszy, a dojrzałość.
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:42   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość

Zwłaszcza że jak piszesz ślub w czerwcu a o dziecko zaczniecie się starać zaraz po nowym roku. Jak zajdziesz w ciążę od razu to jest opcja że ślub będziesz brała w połowie ciąży - może mama najzwyczajniej chce żebyś się w tym dniu bawiła, nie przejmowała czy możesz mocniej podskoczyć albo wypić lampkę szampana.
albo zwyczajnie ciąża może być zagrożona i autorka będzie mogła tylko leżeć.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 14:25   #10
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: problem z mamą

Ja to zrozumiałam tak, że autorka chce się starać o dziecko po nowym roku po ślubie (czyli od 2016) Jeśli chodzi o ten rok, przed ślubem, to ja mamę rozumiem. Jak uda się za pierwszym razem i (odpukać) ciąża będzie zagrożona to ślub z weselem może się sypnąć jak będziesz musiała plackiem leżeć (moja mama właśnie tak miała z bratem, udało się za pierwszym razem i leżała większość ciąży). Oczywiście to wasza decyzja ale mama ma trochę racji w obawach, że wam to trochę plany może skomplikować.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 20:43   #11
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez nina 589 Pokaż wiadomość
Witam, przepraszam jak gdzieś był watek, jestem nowa nie mogłam znaleźć. Jak wyżej mam problem z matką, mam 24 lata narzeczony 26, w czerwcu bierzemy ślub, i po nowym roku chcemy się starać o dziecko. Wczoraj poruszyłam temat z mamą i się zaczęło... Po co? nacieszcie się sobą, wpakujesz się w pieluchy... Ale my chcemy "wpakować się w pieluchy". sama mnie urodziła mając 19 lat. Kuzynka z Anglii ma termin na kwiecień o Jezu jaka radość jak moja mama się cieszy jak gratuluje, wolałaby ja za córkę niż mnie nie wiem co mam robić, podświadomie wiem ze chce dobrze dla mnie ale jestem dorosła nie mogę tak żyć. Co o tym myślicie
Chcesz iść do ślubu w zaplanowanej ciąży?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 10:35   #12
TylkoMarzenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 31
Dot.: problem z mamą

Ja osobiście zawsze powtarzałam mojemu facetowi , że nigdy nie wezmę ślubu będąc w ciąży nie wyobrażam sobie iść do ołtarza z brzuchem
Ślub to ma być najpiękniejszy i najważniejszy dzień w moim życiu , potem wesele... Nie chciałabym zwracać uwagi na to co zjem , na to co wypije a bo tego mi nie wolno , tego i tamtego , ani potańczyć, poskakać...
Tym bardziej , że to nie wiadomo jak człowiek będzie się czuł a może się okaże że musisz zostać w szpitalu ?
Trzeba brać wszystko pod uwagę , dlatego ja nigdy się na to nie zdecyduję
TylkoMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:56   #13
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: problem z mamą

Ale nie każdy ma takie podejście, może autorka chce do ślubu iść we 3?
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:05   #14
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: problem z mamą

Gdyby nie fakt, że urodziłam 9 miesięcy przed ślubem, chciałabym po ślubie choć z rok pożyć tylko we dwoje. Dziecko to zobowiązanie i co by nie mówić, ograniczenie, zwłaszcza niemowlak. Nacieszcie się sobą najpierw
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:15   #15
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez nina 589 Pokaż wiadomość
Witam, przepraszam jak gdzieś był watek, jestem nowa nie mogłam znaleźć. Jak wyżej mam problem z matką, mam 24 lata narzeczony 26, w czerwcu bierzemy ślub, i po nowym roku chcemy się starać o dziecko. Wczoraj poruszyłam temat z mamą i się zaczęło... Po co? nacieszcie się sobą, wpakujesz się w pieluchy... Ale my chcemy "wpakować się w pieluchy". sama mnie urodziła mając 19 lat. Kuzynka z Anglii ma termin na kwiecień o Jezu jaka radość jak moja mama się cieszy jak gratuluje, wolałaby ja za córkę niż mnie nie wiem co mam robić, podświadomie wiem ze chce dobrze dla mnie ale jestem dorosła nie mogę tak żyć. Co o tym myślicie
Jesteś dorosła, sama ponosisz odpowiedzialność za swoje decyzje, więc sama też masz prawo decydować o tym, co robisz. Jeśli i Ty, i przyszły mąż chcecie starać się o dziecko, to nie musicie mieć do tego zgody Twojej mamy.

A to, dlaczego na wieść o ciąży Twojej kuzynki się cieszy, a na myśl o Twojej ciąży już nie, to trudno jednoznacznie stwierdzić. Jeśli kuzynka jest dłużej po ślubie, to może o to chodzi? Albo o to, że kuzynka jest w Anglii i to nie Twoja mama będzie babcią jej dziecka, za to Ty będziesz mieszkać/mieszkasz blisko swojej mamy i być może będziesz chciała jej pomocy przy wychowywaniu dziecka?
Trudno powiedzieć.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:53   #16
kornelia298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do kornelia298
Dot.: problem z mamą

Ohh, nie przejmuj się kochana
Żyjcie własnym życiem
kornelia298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 20:48   #17
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez kornelia298 Pokaż wiadomość
Ohh, nie przejmuj się kochana
Żyjcie własnym życiem
Ohh, i bądźcie w tym konsekwentni, i nie oczekujcie że mama, która odradza Wam tak szybkie staranie się o dziecko będzie się nim zajmować kiedy Wam będzie to na rękę.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 09:13   #18
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: problem z mamą

Dla mnie to dziwne, że pytasz na forum co o tym sądzimy. I znak, że jednak chyba powinnaś to przemyśleć. Rozumiem, że Ci trochę przykro po reakcji mamy, no ale ciąża to w całości sprawa dwóch osób ojca i matki. Mówisz, że macie mieszkanie i pracę, więc dlaczego się nad tym zastanawiasz? Oczekiwałabyś od mamy jakiejś pomocy? Czy może, mimo powyższych, nie czujesz się do końca uniezależniona(niekoniecz nie finansowo)?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 22:44   #19
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ale nie każdy ma takie podejście, może autorka chce do ślubu iść we 3?

a co jeśli nie będzie mogła chodzić. ślubu nie będzie, zaliczki przepadną? moja mama leżała w szpitalu ze mną w ciąży przez 7 miesięcy. różnie bywa.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 10:20   #20
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość

a co jeśli nie będzie mogła chodzić. ślubu nie będzie, zaliczki przepadną? moja mama leżała w szpitalu ze mną w ciąży przez 7 miesięcy. różnie bywa.
Nie przewidujmy od razu czarnego scenariusza. Jeśli zawsze bym wszystko czarno widziała to ślubu bym nie wzięła bo być może się rozwiedziemy
Owszem może tak być ale nie musi. Poza tym w ciąże nie jest tak łatwo zajść. I to decyzja jej.
Poza tym ona nie pytała o to czy to dobry pomysł, tylko dlaczego mama się nie cieszy więc daruj sobie

Edytowane przez 201604261006
Czas edycji: 2014-11-23 o 10:21
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 10:42   #21
nina 589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: problem z mamą

Wczoraj udało mi sie porozmawiać z mamą trochę spokojniej, więc chodzi o to ze nigdzie nie będziemy mogli pojechać bo dziecko. Jestem optymistycznie nastawiona i uważam ze gdybym zaszla od razu zaczynajac starania w marcu np. to ani brzucha by nie bylo a od razu po slubie spokojnie mozna jechac na wakacje, bez smazenia sie w sloncu i bez szaleńst, tylko wypocząć. całe życie kuzynka była dla niej przykładem jak powinno się zyc, nie kazdy jest nią. Dla mnie w tej chwili nie ma nic ważniejszego od dbania o siebie samą , i przyszłej prawdopodobnej ciązy. dziecko to cud o który trzeba dbac. Rozmawiałam tez z babcią która mnie popiera w 100% i powiedzialam ze bede chciala temu dziecku przelac tą miłość której nie mialam od rodziców. poza tym jestem niezalezna finansowo fatk ze pomaga nam przy weselu ale nikt o to ja nie prosił.
nina 589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 14:44   #22
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem z mamą

a nie potrafisz podjąć sama tej decyzji, bez konsultacji z tuzinem osób? zawsze musisz mieć potwierdzenie z zewnątrz, że dobrze robisz?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 15:37   #23
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: problem z mamą

Autorko nie pytaj innych o zdanie. Oni dziecka nosić w brzuchu nie będą, nie urodzą go i nie wychowają i nie utrzymają. Twoje życie, Ty powinnaś podjąć decyzję a nie pytać mamy, babci czy kogoś. To jest śmieszne po prostu.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 18:22   #24
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: problem z mamą

Ja bym nie zdecydowała się na planowanie ciąży przed ślubem. Też zakładałam, że ciąża to lajcik, a fakty były takie że cera masakra, mdłości 2 miesiące, senność, potem był krótki czas że było w miarę ok, a potem zagrożona ciąża, szpital, stres - a ty planujesz ślub, wesele i upalne wakacje. Nie piszę czarnych scenariuszy, tak może być i tego nie przewidzisz. Co innego gdyby lekarz mówił, że jak teraz nie zajdziesz to już nigdy (bo choroba, operacja itp) to bym przemyślała. Ale skoro jesteś młoda, zdrowa, to ja bym sobie nie komplikowała. A dzieciaka możecie powoływać na świat w noc poślubną
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:02   #25
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: problem z mamą

Wiesz nie dziwie sie ,ze Twoja mama nie skakala a radosci - przeciez Ty jeszcze nie jestes w ciazy. Ot mowilas jej o swoich planach - to nie to samo co rzeczywista ciaza
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 11:49   #26
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Entuzjazm będzie pewnie jak będziesz w ciąży.
Zresztą nie każdy się musi cieszyć z twojej przyszłej prawdopodobnej ciąży
Jestem tego samego zdania. Jak tylko Mama dowie się, że będzie miała wnuka/wnuczkę, jej światopogląd zmieni się błyskawicznie Nie martw się i rób, co Ci serce dyktuje
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 00:46   #27
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: problem z mamą

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania. Jak tylko Mama dowie się, że będzie miała wnuka/wnuczkę, jej światopogląd zmieni się błyskawicznie Nie martw się i rób, co Ci serce dyktuje
Oczywiście, że tak! Będzie kupowała ubranka, pomagała w wyborze wózka, będzie cudownie!

Nie wiesz tego, więc nie wciskaj takich rzeczy. Zmieni się albo i nie. Na darmową opiekę bym nie liczyła.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 12:07   #28
nina 589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: problem z mamą

Dziękuje za sugestie, i pozytywne i negatywne, jestem dobrej myśli
nina 589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 18:55   #29
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: problem z mamą

trochę dziwnie to chcesz załatwić, od d... strony. najpierw chcesz się starać, wiedząc, że za chwilę bierzesz ślub, jakbyście nie mogli poczekać tych dosłownie kilku miesięcy rozumiem, że chcecie założyć rodzinę, ale skąd aż taki pośpiech??

przy czym jesteś zaskakująco dobrej myśli, że jeśli zajdziesz to będziesz się czuła wystarczająco dobrze, żeby ten ślub wziąć i jeszcze się dobrze bawić, może potem nawet na jakieś wakacje wyjechać spokojnie... bardzo to optymistyczne założenia i widać, że nigdy w ciąży nie byłaś i pewnie nie wiesz czym to się je, bo nie wiem czy wiesz, ale możesz się czuć tragicznie i nawet może to trwać dłużej niż do końca 1 trymestru i co wtedy. o komplikacjach nie wspomnę. ja byłam cieniem samej siebie w 1 pierwszych kilku miesiącach ciąży, miałam nudności jak cholera i to wcale nie poranne, a całodniowe, często wymioty i bywało, że nie byłam w stanie zjeść czy wstać z łóżka. zaczęłam czuć się lepiej dopiero jak byłam pod koniec 5 miesiąca. nie życzę Ci tego, ale to nie jest nic mało spotykanego i Ty też możesz tak to przechodzić. naprawdę wyobrażasz sobie brać ślub i bawić się na weselu w takim stanie?? bo jeśli tak to odważna jesteś.

poza tym możesz zaciążyć bardzo szybko. jedni starają się miesiącami i latami, inni się nie starają i zachodzą zaraz. mi i za pierwszym, i za drugim zamachem zajęło to jakieś 3 miechy. skąd wiesz jak będzie u Ciebie.

jeśli chodzi o mamę i jej zdanie to się nie przejmuj zbytnio. to Twoje życie, Twoje małżeństwo i Twoje dziecko. nie jesteś już mega młoda, znam dziewczyny też w Twoim wieku, które mają dzieci/są w ciąży i radzą sobie dobrze. z tym, ze mama ma o tyle rację, ze dziecko to odpowiedzialność i z niektórych rzeczy będzie musieli na jakiś czas zrezygnować. jeśli jesteście na to gotowi to nie ma problemu.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:49   #30
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: problem z mamą

Moja kuzynka brała ślub będąc w ciąży. Po latach jedyne co pamięta, to mdłości. Najbardziej jej utkwiło w pamięci jak wujek X skłąda jej życzenia, a ona ostatkiem sił hamuje się, żeby nie zwymiotować mu na buty.

Ślub i wesele to jest jednak trudny czas. Fizycznie i psychicznie. Fizycznie wesele może męczyć, a cała gorączka przedślubna jest stresująca, więc nie wpłynie dobrze na dziecko.
Ja bym się jednak te kilka miesięcy wstrzymała z zajściem w ciążę.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-22 09:09:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.