Zagroda babuszki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-07, 09:26   #361
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 979
Dot.: Zagroda babuszki

Cytat:
Napisane przez Amita10 Pokaż wiadomość
Emmi, czy ty się śmiejesz ze mnie? :P
Amitka gdzież bym śmiała , śmieję się z tego co napisałaś

Lanolinko z tego co pamiętam, to geranium nie jest trudne w uprawie, nie wiem dlaczego zniknęło u mnie ? Ja go trzymałam w domu na parapecie wschodnim, lekko zacienionym mimo wschodu, ale było przez wiele lat.

U mnie pogoda też dzisiaj jest słoneczna. Chyba specjalnie dla mnie bo ciągle jest pochmurno i pochmurno a dzisiaj od rana tak pięknie.

Saginatko , jak się czuje syn z tą nogą? Bo nasza Amitka mocno uzieniona, ale pewnie inne złamania są.

Lenifo , widzę, że też dodałaś lokalizację, ale czy nie zbyt skromnie? Powinno być pół świata. Nie mogę dojrzeć co tam jest na awatarku. Nie poznałam Cię z tym awatarkiem

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2022-01-07 o 09:32
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:30   #362
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Kobitki, powiedzcie mi, czy Wam nie przeszkadza, że ja piszę przy pomocy tego powiększonego druku....???
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:31   #363
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 979
Dot.: Zagroda babuszki

Cytat:
Napisane przez lenifa Pokaż wiadomość

Emmi słoneczko ty nasze dnia oko pięknego Wszystkiego co dobre!

Coś się zmieniło, bo byłam Światełkiem
Lenifo dziękuję Ci bardzo.


Z okazji moich urodzin życzę Nam wszystkim dużo zdrowia, pomyślności i jak najmniej trosk i problemów a te co są, żeby szczęśliwie się rozwiązały, czy zakończyły

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Adi mnie absolutnie nie.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:38   #364
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 280
Dot.: Zagroda babuszki

Na awatarku sa zielone róże, które sfotczyłam w ogródku sąsiadki. Lokalizacja pół świata to już przeszłośc. Calkowicie ograniczyłam sie do południowo wschodniej Polski. No ta Afryka na rozkładzie jazdy ale to pewnie nie pojade na dłużej jak na miesiąc i nie wcześniej jak za półtora roku albo dwa lata.

Adazina mnie absolutnie nie przeszkadza. Mam słaby wzrok i mi nawet lepiej czytać.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2022-01-07 o 09:42
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:41   #365
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Na poprzedniej stronie pisałam drukiem nr 5. Ale widzę, że to chyba zbyt wielki rozmiar. Teraz włączyłam nr 4. Chyba tak będzie najlepiej.
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:44   #366
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 979
Dot.: Zagroda babuszki

[1=88680beb8c5238f1d6b96e7 d9e0a0846c0283b3f_61ef3d9 4c1cd9;89065274] Nie mogę znaleźc buziek[/QUOTE]


Saginatko piszę z kompa to mam po prawej stronie okienka do pisania tekstu. Próbowałam namierzyć na komórce, ale z założenia nie loguję się w tego typu miejsca, więc nie mogę sprawdzić czy są i jeśli są to gdzie.

Adi Ty używasz różnych komunikatorów to może coś podpowiesz. A Amitka ?

Lenifo Ach!! Zielone róże!! Pamiętam fotkę.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2022-01-07 o 09:46
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:45   #367
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Lenifko, rany Julek...!!! Afryka...??? Jeśli nie żartujesz, to niesamowita wprost sprawa...!!!
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-07, 09:49   #368
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 280
Dot.: Zagroda babuszki

Ada: nie tylko Afryka ale Kilimandżaro. I nie wycieczkowo a rodzinnie.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:49   #369
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Babeczki, ja te buźki mam zawsze (gdy zaczynam pisać) po prawej stronie. Tak jest i na tablecie i w komórce.



Wpadł mi teraz jeden pomysł, jak buźki owe pokazać......... Jedna chwilunia........ Może mi się uda..........
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:55   #370
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 979
Dot.: Zagroda babuszki

Annorl bo tak właśnie jest. Jak to mówią ,,małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot" a przecież przy maluchach ile jest obowiązków, kłopotów, prawda? Ciesz się kochana każdą chwilą spędzoną z nimi, póki małe, póki zapatrzone w rodziców, bo potem się zmienia, zgodnie z rozwojem, ale nam rodzicom jakoś tak smutnawo jest, że już minęło, że takie duże, że takie samodzielne, że nie takie przylepy jak dawniej... ech...

Tyle tematów poruszanych, kurcze, uciekło mi co chciałam napisać do kogoś skleroza...

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2022-01-07 o 09:57
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 09:56   #371
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Lenifko Droga, PADAM Z ZAZDROŚCI..........!!!

Zabierz mnie ze sobą........!!
Mogę Ci TAM:
obiadki gotować, owoce rwać i obierać, buty czyścić, wachlarz nosić, albo parasol, to w zależności od pogody......!!!


Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-07, 10:04   #372
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 979
Dot.: Zagroda babuszki

Adi
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 10:06   #373
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Kobitki, wejdźcie na G, a dokładnie na Zagrodę. Tam pokazałam jak i gdzie widzę te buźki/uśmieszki.
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 10:15   #374
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 280
Dot.: Zagroda babuszki

Haha : Ada) Ja nie mam takich potrzeb Nawiasem mówiąc oglądałam kiedyś film wspominkowy o byłych uczestnikach obozu dla polaków w czasie wojny, który tam był w pobliżu. I zapamiętałam taką scenkę rodzajową, gdy jeden z polaków zwrócił się do tamtejszego mieszkańca slowami: Proszę Pana coś tam coś tam, czym wywołał zupełną dezorientację pytanego. (chodziło o zwrot "Proszę Pana"). Po synowej widzę, że to kochane ludzie są. Chętnie służący pomocą. Być może zostało to wykorzystane przez kolonialistów. Bo jak synowa byłą u mnie, to jeszcze nikt nie zajmował się mną z taką troskliwością, jak źle się poczułam. Ale ja do tej pory niewiele wiem o Afryce, bo nigdy tam nie byłam, tyle co gdzieś wyczytałam lub zobaczyłam na filmie, a filmy wiadomo są kreowane. Synowa miała firmę turystyczną z tego co wiem i organizowała wyprawy na safari. Ale póki co zamknęła ja bo wyjechała.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 10:27   #375
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Lenifko, tak na poważnie - zazdroszczę przeogromnie...!!

Fajnie, pięknie i ciepło piszesz o synowej.

Nigdy nie miałam bezpośredniego kontaktu z ludźmi z tamtych stron. Mój młody kuzyn ma za żonę rodowtą Kongijkę, ale nie było nam dane spotkać się. Jednak wiem, z opisu rodziny, że to świetna babeczka.
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 10:41   #376
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 280
Dot.: Zagroda babuszki

https://www.youtube.com/watch?v=OesAkTkYpQE daje link do filmiku co lubię. On właśnie z Tanzanii jest.
Adazina, oni mają problemy z wyjazem z Afryki. Nawet takie coś jak zawarcie małżeństwa wiąze sie z wielkimi perturbacjami. U nas trwało to prawie rok. kosztowało duzo kasy i wynajęcia adwokata. Może dlatego idą, lub ktoś organizuję to wyjście.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2022-01-07 o 11:16
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 11:27   #377
Amita10
Zadomowienie
 
Avatar Amita10
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zagroda babuszki

Hej, hej Dziś od rana słoneczko, lekki mrozik. Emmi, wszystkiego najlepszego.
Aniu, każdy ma jakiegoś bzika, ja mam na punkcie czystości, ale walczę z tym od lat. Mimo tego pewnych spraw nie da się przeoczyć :P Ale się stara więc odpuszczam, jemu nie mogę powiedzieć, bo się obrazi a wam jak pomarudzę to najwyżej przewiniecie tekst. Duży tekst mi nie przeszkadza choć trochę się zdziwiłam na początku. Dziś kuchnia serwuje rybkę z kapustką kiszoną. Jak zjemy tę to zaraz kiszę następną, bo jest bardzo dobra, choć teraz już kwaśna. Ale inaczej kwaśna niż taka ze sklepu. Dlatego mam pytanie, do krojenia używacie szatkownicy? drewniana czy plastikowa? Duża czy mała? Będę szatkowała jedną główkę raz na czas Ale tak się umęczyłam z tą, że muszę mieć coś innego. elektryczna strasznie się zapycha.
Amita10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 11:31   #378
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 947
Dot.: Zagroda babuszki

Na garnku jestem Lanolin, ale ja tam tylko oglądam, chciałam kiedyś z gór zdjęcia wstawić to mi się wstawiały na leżąco i nie umiałam obrócić. Pewnie z laptopa byłoby prościej ale piszę z Wami z telefonu. To nic, będę oglądać.



Imegan, współczuję sytuacji rodzinnej, to bardzo trudne I smutne, zwłaszcza gdy gdzieś w tym dziecko, i nie ma idealnego rozwiązania.



Użyłam kropli na włosy, szukałam efektów ale znalazłam tylko kilka dużych odrostów �� . Dobrze, że doczytałam, żeby je rozcieńczyć bo w pierwszej chwili chciałam takie skoncentrowane użyć.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Amita, mówisz że każdy ma jakiegoś bzika. Ciekawe jakiego mam ja. Muszę pomyśleć[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]----------
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 12:43   #379
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Lanolinko, i ja myślę, że litery nr 5 są zbyt duże. Będę używała nr 4. Ale nie zawsze ten rozmiar łatwo daje się wybrać. Czemu? Nie mam bladego pojęcia. Np teraz nie mogę i muszę małym drukiem pisać.
Na G. byłam przed chwilą. Góry pięknie nam pokazałaś - dziękuję!!

Edytowane przez Adazina
Czas edycji: 2022-01-07 o 12:45
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-07, 13:08   #380
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Lanolin, krople KONIECZNIE w bardzo dużym rozcieńczeniu....!! Inaczej można sobie krzywdę zrobić.
I jeszcze jedna istotna uwaga:
jeśli w ich składzie jest dziurawiec, to raczej nie można stosować w okresie letnim (ani podczas podróży po cudownej Afryce ) bo grozi to poparzeniem skóry.

Amitko, my przed laty kisiliśmy kapustę. Mieliśmy niedużą, drewnianą szatkownicę. Była potwornie ostra, więc ja ślepa, to wcale jej nie dotykałam. Szatkowanie tylko i wyłącznie do mojego męża należało. A kupiona na wiejskim jarmarku. Jej wymiary to jakoś tak ok. 30 x 15cm.

Edytowane przez Adazina
Czas edycji: 2022-01-07 o 13:14
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 13:26   #381
Imegan
Jestem jaka jestem
 
Avatar Imegan
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 539
Dot.: Zagroda babuszki

Hejka🙂
U mnie świeci słonko i jest leciutki mrozik,troszkę śniegu,no tak nawet fajnie.
Emmi wszystkiego naj...naj...spełnienia marzeń i czego sobie życzysz.
Kolejny jak na razie spokojny dzień,Na obiad mam wczorajszy sos i dogotowuja się ziemniaki,bo wczoraj to do tego sosu towarzystwo chciało placki ziemniaczane.No to na dwie patelnie machałam i nawet szybko poleciało.Kurki zamienilam na podgrzybki,bo kurki przydadzą mi się do innego dania.
Tata dał mi zapasowe klucze do swojego mieszkania,bratu też ....no i mnie to smuci.Tak samo zapowiedział,że mieszkanie zapisze De.Niepokoi mnie to robienie przez tatę porządków prawnych.Niby za chwilę będzie miał 76 lat i schorowany jest,ale ciężko mi z gdy o tym wszystkim myślę.Teraz za każdym razem jak dzwonię do taty,to dopóki nie odbierze mam duszę na ramieniu.Dzwonimy do siebie codziennie,żeby się upewnić czy wszystko jest w porządku.
Imegan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 13:40   #382
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 947
Dot.: Zagroda babuszki

Cytat:
Napisane przez Adazina Pokaż wiadomość
Lanolinko( ...)
Na G. byłam przed chwilą. Góry pięknie nam pokazałaś - dziękuję!!
😀 no to mnie rozbawiłaś. Nic nie pokazywałam 🙂

Imegan, może i to Cię smuci, że Twoj tata porządkuje rzeczy ale myślę, że dobrze robi. Warto za życia uporządkować sprawy by potem kłopotów uniknąć.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 14:29   #383
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

Lanolinko, jak to nic?? Sprawdź, że pod takim imieniem są wstawione fotki z zimowych gór. Niektóre prosto, niektóre na leżąco. Pod każdym coś napisałam, czyżby obcej osobie....??

Ime, tak właśnie należy zrobić. My też wiosną tego roku przepisujemy mieszkanie młodemu pokoleniu. Na te notarialne opłaty przeznaczamy tegoroczne 13-te emerytury. Moja sąsiadka (ta od wspólnych spacerów) już takie przepisanie ma za sobą. Mówi, że teraz śpi spokojnie. Dzięki przepisaniu unika się później niepotrzebnych, długich i bardzo kosztownych sądowych postępowań.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Za placki ziemniaczane, wlaśnie takie z sosem, to mój mąż dałby się pokroić. Ale on nie może, bo choruje na cukrzycę. Wprawdzie niezbty ciężką, bo "tabletkową", ale musi uważać na to co je. Inaczej musiałby na insulinę przejść, a tego strasznie się boi.

U nas na obiad był dzisiaj barszcz ukraiński.
Jak troszkę odpocznę idę do kuchni poszaleć. Zrobię kolejną dużą porcję krupniku na biodrówce. Kolejną i dużą - bo uwielbiamy i dobrze się po nim czujemy. Ugotuję też barszcz. Ale tym razy biały.
🌷MOJA ZUPOMANIA NADAL TRWA 🌷

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Ooo... zrobiłam odkrycie... okazuje się, że można wstawiać emotikonki po prostu z klawiatury. Teraz piszę na komórce. I na próbę, w powyższym tekście, wstawiłam dwa tulipanki. Jak widać, się udało! 🤗

Edytowane przez Adazina
Czas edycji: 2022-01-07 o 14:10
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 14:32   #384
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 947
Dot.: Zagroda babuszki

Rzeczywiście się dodały, zaczelam ale mi nie szło i zostawiłam. A to niespodzianka 🙂 Nie ogarniam tego garnka wybaczcie.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 14:48   #385
88680beb8c5238f1d6b96e7d9e0a0846c0283b3f_61ef3d94c1cd9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zagroda babuszki

Hej,hej!
Dzięki za podpowiedzi-znalazłam wreszcie te buźki
Wiem co źle robiłam-zamiast kliknąć"odpowiedz" to klikałam "szybka odpowiedź" -a tam buziek nie ma.
88680beb8c5238f1d6b96e7d9e0a0846c0283b3f_61ef3d94c1cd9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 15:04   #386
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 565
Dot.: Zagroda babuszki

To się wszystko już wyjaśniło! I z Lanolinką i z Saganitką.

A obsługa G jest zupełnie prosta. I ja na początku miałam ogromne obawy, że nie ogarnę...!! Ale wtedy Nasza Annorl i jeszcze jedna babeczka, bardzo mnie do G zachęcały i na początku jak dziecko za rękę prowadziły. Szybko, dokładnie i niezwykle cierpliwie wyjaśniały jak i co... no i potem poooszło...!! Jestem tam już jedenasty rok. A wdzięczność moja dla Annorl i Atrami jest wyższa niż te góry, które tak pięknie Lanoli nam pokazała.

Edytowane przez Adazina
Czas edycji: 2022-01-07 o 15:15
Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 15:53   #387
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 979
Dot.: Zagroda babuszki

Przysiadam się z kubeczkiem herbatki (_)>

Amitka dzięki, mnie to się wydaje, że my nie mamy ,,problemu z czystością" tylko z brudnymi powierzchniami płaskimi . A jeszcze jak mi coś pod kapciem chrupnie, to .... Ale tak po za tym to spoko, prawda? Aniołeczki z nas .

Lanolinka bo z G jest tak, że jak długo mięli albo nawet poinformuje, że ma problem to i tak wstawi. Czasami zdarza się tam, że sporo osób w danym czasie równocześnie wstawia i się jakby system zacina ale on ma to wszystko w pamięci i w swoim czasie wstawi. A potem ludki mają po x razy to samo zdjęcie wstawione. Chyba, że Ci da komunikat, ze format zły to wtedy nie wstawi. G jest banalnie prosty i przejrzysty.

Imegan , dzięki. To jest ten wiek, kiedy się już to robi a myśli kilka lat wstecz. Ja też codziennie dzwoniłam do taty. Ogromnie niekorzystnie wywarł na mnie wrażenie dowcip... niby to dowcip, jak starszy człowiek poszedł do punktu naprawy komórek, jak się okazało z dobrze działającą komórką, bo myślał, że jest zepsuta, skoro dzieci do niego nie dzwonią. Aż ścisnęło mnie w gardle. Nie dlatego, że sama nie dzwoniłam, ale dlatego, że historyka uświadomiła mi jak ludzie starsi potrafią czuć się samotnie i ... samotnie. Choćby się świat walił to dzwoniłam do taty chociaż ten jeden raz dziennie. I wiecie, że czekał? Najpierw myślał, że jak dzwonię to coś się złego dzieje, a potem też się przyzwyczaił.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2022-01-07 o 15:55
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-07, 20:35   #388
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 188
Dot.: Zagroda babuszki

Dopiero teraz mam czas, aby Was poczytać do końca. A naskrobalyscie. Oj... Naskrobalyscie wpisów 😁❤

Ja tam nie mam nic w domu. Kwitów się prawie wyzbyłam. Zostawiłam tylko grudniki. Aloes zabiłam. Bo zostawiłam go na werandzie i mrozów nie wytrzymał. Ale jeden jakiś mały został w werandzie. Geranium nigdy nie miałam. Nie mam miejsca na kwiaty. Teraz parapety okienne, a w małym domu jest ich niewiele. Są zajęte przez rzeczy dzieci . Na jednym lego poukładane w zestawy. Na kolejnym plecaki do przedszkola. Na jeszcze innym bajki których dzieci mają masę. I tak jedyne okno jakie mam do dyspozycji to okno w ganku 😂 liścia laurowego też miałam. Ale zabiłam go swoją nad gorliwością najpierw prawie na zero go wyskubalam. A potem utopilam. O i taki że mnie człowiek na zielone w domu 😂 ale patrzyłam dzisiaj do skrzynki na polu. I rozmaryn ma się świetnie 🤔😳

Co do mebli kuchennych. Lenofo, ja tam mam inne doświadczenie. Nasze pierwsze meble były z marketu. Kupione najtańsze jakie były. 2 komplety plus blat do nich kosztował nas 700 złotych . Ile ja się na nie naprzeklinałam. Miały być na chwilę. Aż się odkujemy. A tu tylek... 10 lat były i nie chciały się zniszczyć ani rozpaść 😂 dopiero jak robiliśmy remont generalny w domu. Namówiłam męża na nowe. Takie bardziej nowoczesne. No i nie za 700 złotych 😂😂 ale tamte dobrze wspominam.

Cdn. Bo przedtem długiego wpisu mi nie puścili,

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Lenica, niemal wszystkie cukierki mają dodatek oleju palmowego czy syropu glukozowo-fruktozowego. Na pewno wiesz dlaczego to nie koniecznie zdrowe słodzidzło. O innych syfach nawet nie pisze. Batoników w ogóle nie kupuję ani wafelków . A swego czasu lubiłam czasem zjeść jakiegoś Grześka czy podobnego wafelka . Niestety są tak napakowane chemia. Że nie ma ich u nas w domu . Słodycze zazwyczaj kupuje w rossmanie. Bo tam mają taką fajna półkę. Albo na allegro. Mam dzieci więc wiadomo ze słodycze jakieś jemy 😋😋

Ada, nie. Mąż nie ma już psa. Ale nie będę się wdawać w szczegóły na forum publicznym. Tak. Pamiętam Twoja sunie ❤❤ mój 17 letni staruszek ma się jeszcze jak na swój wiek całkiem dobrze. Tylko od 4 miesięcy leczymy mu oko. I nic to nie daje 😟 teraz robimy mu szczepionkę specjalnie pod niego. Mamy nadzieję że Pomorze. A tak poza tym to ma się całkiem nieźle. Dopiero miesiąc temu wyszło mu że ma coś tam z tarczycą. Nie pamietam czy nadczynność czy niedoczynność. Ale leki bierze. Oby tylko to oko wyleczyć. Bo już majątek dosłownie poszedł. A żadnego efektu nie ma 😞

Tak, pamiętam jak pisałaś i jak wstawialas zdjęcia na G ze spacerów że swoją sunią ❤ przykre, że jej już nie ma. Ale niestety. Musimy się liczyć z tym, e kiedyś od nas odejdą nasze zwierzaki. Oby jak najpóźniej.

Wczoraj u nas śnieg popruszyl wieczorem. Dzisiaj juz nie ma nic. Dzieci były 2 razy na polu. I 2 razy wszystko prócz majtek i podkoszulek poszło do prania 😂 właśnie konczy się robić pranie. Straszne błoto. No.. Ale i to musimy przecierpiec. Ale teraz mróz jest. Niby tylko -5. Ale jak bylam na polu, to odczuwalna temperatura to minimum 10 stopni.

Amita, ja mam szatownice w plastikowej obudowie. Ale na tyle dużą i mocna że do miski spokojnie szatkuje 😉

Imegan, super że macie taki super kontakt z tatą ❤ mojego już niestety nie ma z nami 😞 a moja mama całkiem wyparła się części swoich dzieci. W tym mnie. Więc matki nie mam. Jak kiedyś umrze, to nawet nie pójdę zapalić jej swieczki. Bo na to trzeba sobie zasłużyć za życia. Ale nie będę o tym smęcić dość że chodzę na terapię i mi lżej w życiu.

Ada, to miłe że tak piszesz ❤ ja nawet nie pamiętam że tak Ci pomogłam kiedyś na tym G 😁

Cdn

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Oj...Przebrnęłam Nawet wyjęłam lapka na tę okazję, aby nadrobić zaległości na Zagrodzie
Przypomniało mi się o kapuście kiszonej. Amita, moja też sie robi kwaśniejsza, niż była. Nie wiem czemu? Ale mi tam nadal smakuje, a jak kroję i niby że akurat musze siku, to moje dzieci z deski zjadają całą
Amita, każdy ma jakiegoś bzika? Kurcze...Ciekawe jakiego ja mam. Na szybko nie wiem, ale na pewno się znajdzie i to sporo tego
W domach które widzę z okna zgasły lampki na polu. I tak się zastanawiam czy dlatego, że już po świętach ? Bo jeszcze wieczorem się świeciły. Czy dlatego, że ktoś na wsi umarł? i zapewne wieczorem jest różaniec. A to w zasadzie taki nasz sąsiad. Bo tylko pół kilometra po lini prostej od nas. A domów to niewiele, bo tylko 3 domy od nas. Ale ciemno się na wsi zrobiło.
Pranie się zrobiło, trzeba wieszać. Ech...Robote sobie na noc zapodałam
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-08, 07:40   #389
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 188
Dot.: Zagroda babuszki

Witam ❤

Wszyscy jeszcze widzę śpią widzę. Taka cisza... To teraz ja Was zasypałam wiadomościami do czytania 😁

Mróz był w nocy -8. Teraz jest -4. Mroźno i zimno. Ale fajnie bo bez wiatru. Dzieci wyjątkowo dały się wyspać. Bo spały aż do 7.

Emmie, trzymam kciuki za syna. Może jakiś związek będzie z tego ❤❤
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-08, 08:16   #390
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 979
Dot.: Zagroda babuszki

Dzień dobry
Widzę, że Annorl po intensywnym czytaniu Zagrody dzisiaj wstała skoro świt . Hejka kochana wreszcie można Ciebie poczytać . I bez pisania wiemy, że dzieje się u Ciebie każdego dnia, ale wiesz...

Dzięki. Na razie to taka luźna znajomość ale w ogóle się pojawiała. Po tragicznym związku niesamowicie zapadł się w sobie, co również jest zrozumiałe, jeśli związek był na tyle ważny, że się zaręczył. Ech te nasze koleje losu...

Pomacham do Herbatki , może telepatycznie ją ściągnę, ale jak maluje to niech pracuje twórczo i niech wena płynie do niej równomiernie i w takiej ilości jaka jest potrzebna.

Czyli mówisz, że kwiatki to się twoich parapetów nie trzymają. Czasami i tak bywa. Moja cudna kolekcja cyklamenów padła przy tym naszym mega grzaniu podczas przymrozków. Moja wina. Stały za blisko krawędzi parapetu i gorące powietrze z grzejników bezpośrednio na nie leciało a one raczej takie do chowu zimnego nawykłe i preferujące i w te pędy cofnęły się do korzeni czekać lepszej pogody. Jeden na szczęście się ostał, stojąc bliżej samego okna, gdzie chłodniej i dzięki niemu namierzyłam problem. Ale już się ,,odradzają". Cyklameny mają to do siebie, że nawet jak padną, a mają swój czas spoczynku przypomnę, to potem podlewane systematycznie - raz na tydzień, odradzają się i pięknie kwitną. Teraz właśnie widzę, że już pierwsze ,,padłe" wypuszczają łodygi ale na razie tak nieśmiało niczym zwiad do określenia warunków Do lutego znów będą pięknie kwitły pełne liści.


---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Obecnie 1 zalogowana i 9 czytających...

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Już 12 ...


13

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cześć Lenifa

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

I Annorl

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

3 zalogowane 14 gości...

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Ciekawe ile mieliśmy gości na K, jak dziennie wejść było około 2 tys.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez annorl1 Pokaż wiadomość
Co do mebli kuchennych. Lenofo, ja tam mam inne doświadczenie. Nasze pierwsze meble były z marketu. Kupione najtańsze jakie były. 2 komplety plus blat do nich kosztował nas 700 złotych . Ile ja się na nie naprzeklinałam. Miały być na chwilę. Aż się odkujemy. A tu tylek... 10 lat były i nie chciały się zniszczyć ani rozpaść 😂 dopiero jak robiliśmy remont generalny w domu. Namówiłam męża na nowe. Takie bardziej nowoczesne. No i nie za 700 złotych 😂😂 ale tamte dobrze wspominam.

To wyobraź sobie, że ja mam nadal meble te ,,najtańsze jakie były" które ,,miały być na chwilę" . Z Ikei i wiesz, że one nadal się trzymają, ba, tak do nich się przyzwyczaiłam, że nie potrzebuję innych To się nazywa doskonały wybór za pierwszym razem


Właśnie... ja też chcę dzisiaj wstawić pranie.

W ogóle mam zadziwiająco ładną pogodę. Mroźnawo. Wystawiłam 1 worek mieszane odpady. Współczuję im, w zeszłym roku pracowali w tygodniu a w tym roku uszczęśliwiono ich sobotami
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:00:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.