Place zabaw warte polecenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 19:03   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Place zabaw warte polecenia


Przypadkiem trafiłam dzisiaj na coś strasznie fajnego, niestety - tylko w Sieci

I tak sobie myślę - na pewno bywacie na placach nudnych, takich, co to ujdą w tłoku, ale też i - trafiłyście z dziećmi na place warte zapamiętania proszę - wrzucajcie fotki, jeśli jakieś macie, ew. linki z Sieci, podajcie miejscowości, w których takie cuda się znajdują. Bo nie wierzę, że w całym kraju jest wszędzie nuda, nuda, nuda

Ja trafiłam ostatnio w Ustroniu, tym beskidzkim, na coś co mnie zachwyciło

Ustroń, wzdłuż deptaki i ścieżki rowerowej nad rzeką, tuż za peronem PKP, obok kortów tenisowych

Co mnie zachwyciło: ustrojstwo budowlane w piaskownicy, o takie - to urządzenie to koparka, dwie takie tam są, normalna kopara mechaniczna oblegana jak nie wiem co, a to duuuże to jest wszystko - wiaderka pomarańczowe do przesuwania i wysypywania piachu, jakaś suwnica, no ogólnie cudo do zabawy w budowę, warsztat samochodowy czy co tam jeszcze:

Prócz tego pod linkiem rzeczy:

http://gazetacodzienna.pl/artykul/go...rku-kosciuszki

niewiele widać, fotograf najciekawsze rzeczy olał świetny konik jest, nie taki tradycyjny tylko że prócz skakania/odbijania ustrojstwo kręci się wkoło
5 wielkich, okrągłych huśtawek
wielkie instrumenty muzyczne

no i różne inne, ogólnie - polecam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 19:09   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Place zabaw warte polecenia

Ja niestety w okolicy mam marne place zabaw, najlepszy okazuje się być ten osiedlowy.
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:08   #3
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Place zabaw warte polecenia

Nie byłam jeszcze ale jest coś nowego w Glince - Geopark. Można zobaczyć w sieci To http://bielskobiala.gazeta.pl/bielsk...40365.html?i=2

To niedaleko Ujsół jest, czyli również Podbeskidzie.
Wygląda super, wstęp za darmo jedynie płaci się za dodatkowe atrakcje.

Mieszkam na Żywiecczyźnie i ubolewam nad tym, że tak mało tu atrakcji.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:58   #4
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Place zabaw warte polecenia

Ja mogę polecić nasze bielskie Błonia. Darmowe ofkors . Duży teren do wygonienia się, przy lesie (las za płotem-też sam w sobie jest atrakcją, są tam trasy spacerowe, cześciowo tez wybetonowane dróżki dla rowerów, fajne miejsce do nauki jazdy btw) . Plac zabaw dla maluszków, wielkie piaskownice i dla starszych (huśtawki, zjeżdzalnie, rura, małpi gaj, wspinaczki) boiska do gry w kosza, pingpong, skatepark, miasteczko ruchu drogowego (taka mini ulica ze skrzyzowaniami i znakami, mozna jezdzic swoim pojazdem lub wypozyczonym). Mozna się bawic do nocy (oświetlony). W weekendy i swięta rozkładają się prywatni z płatnymi już trampolinami, dmuchanymi kulami itp. Są też "budy" z frytkami i przekąskami.
Od niedawna wszystko ogrodzone, więc bez goniących wolno psów, bez pozostałości po nocnych przechadzkach typu butelki (zamykany).


Hm, mało zdjęć w necie. Chyba sama zrobię
tu troszkę jest, na dole strony:
http://miasteria.pl/miejsce/tereny-r...sko-biala.html

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2014-07-24 o 13:27
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 19:19   #5
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Place zabaw warte polecenia

o! jak będę w BB to wyślę tam moich chłopaków a ja myknę po sklepach do Gemini blisko.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:05   #6
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Place zabaw warte polecenia

ja polecam plac zabaw w Parku Bródnowskim w Warszawie. Jest kosmiczny. Pełno tam linek, karuzel, przeszkód do pokonania, równoważni. Dzieciaki szaleją, ćwiczą koordynację, bardzo się rozwijają ruchowo. Nie ma nudy na zasadzie piaskownicy, jednej huśtawki i karuzeli. W Warszawie nie widziałam drugiego takiego placu zabaw
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:03   #7
Martacin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MTK
Wiadomości: 209
Dot.: Place zabaw warte polecenia

Przede wszystkim- akurat zamknięty plac zabaw, ale chyba też może być:

http://www.happyparkonline.pl/

Pod Płockiem, stosunkowo niedrogi, a geeeniaaalny! Mieszkam jakieś 300 km stamtąd, ale za każdym razem jak odwiedzamy rodzinkę w tych okolicach musimy tam zajechać. Wszystko jest dopracowane, po "budynkach" mogą biegać zarówno dzieci jak i dorośli. Naprawdę polecam i żałuję, że to jest tak daleko.

Jeśli chodzi o place zabaw na zewnątrz to polecam plac zabaw w parku w Wejherowie (okolice Trójmiasta). Dla malutkich dzieci oraz tych starszych, miękka, sztuczna nawierzchnia, ścieżki rowerowe, rzeczka, staw z kaczkami, kwiatki, pałac...ogólnie baaaardzo przyjemne, rodzinne miejsce (oczywiście latem, szczególnie po południu mocno okupowane .
Wpiszcie w google "wejherowo park majkowskiego" to wyskoczy Wam trochę zdjęć.

Oprócz tego plac zabaw w Gdyni Główej na plaży- w sezonie nie ma się gdzie ruszyć (chyba, że wczesnym przedpoludniem), ale poza sezonem, szczególnie jesienią jest już spokojniej.
http://bi.gazeta.pl/im/23/42/ba/z12206627Q.jpg
Martacin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 13:59   #8
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Place zabaw warte polecenia

W Warszawie w Parku przy Bażantarni jest oddzielnie plac zabaw dla maluszków i dla starszych dzieci, a dodatkowo park linowy dla dzieci. Polecam, bo miejsce jest naprawdę przyjemne. Poza tym lokalizacja całkiem niezła - pomiędzy stacjami metra Kabaty i Natolin.
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 14:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.