Czego ile kupować??? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 20:14   #481
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czego ile kupować???

a mi sie 56 na początku w ogóle nie przydały bo moja mala calineczka jak sie urodziła miała 37 cm, tak wiec najmniejszy rozmiar dla wczesniakow jaki mozna kupic czyli 44 to i tak byl wiellki

mi tez mowili zeby nie kupowac 56, bo w ogole mi sie nie przydadza, a moja ma wlasnie 3,5 miesiaca i wlasnie teraz w 56 wyglada jak czlowiek (znaczy lezy idealnie )

ja moge tylko napisac z wlasnego doswiadczenia ze u nas bardzo przydaja sie pieluchy tetrowe, ja mam ich juz w sumie z 40 sztuk, co dokupowałam, moja mala ma wieczny problem z jedzeniem, i ciagle cos pocieknie, wypluje, wiec u nas duzo tego idzie

a i warto wg mnie kupic dziecku jakas pozytywke, do wozka zawsze mozna zabrac i malenstwo sie uspokaja, moja teraz ma taka rozowa zyrafe, co to nazwalismy ja tadek, oj to milosc jest wielka, tadek ma wiecznie scisnieta szyje jak mala go przytula mocno
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:09   #482
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czego ile kupować???

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
a mi sie 56 na początku w ogóle nie przydały bo moja mala calineczka jak sie urodziła miała 37 cm, tak wiec najmniejszy rozmiar dla wczesniakow jaki mozna kupic czyli 44 to i tak byl wiellki
noo tak, w takim wypadku to nawet ten 44 jest za wielki...córcia wcześniak?
zdrówka dla małej i niech szybko rośnie

u mnie w rodzinie dzieci rodzą się wielkie- np. 69 cm i 4700wagi...a mój krasnalek taki malutki..róznie bywa, dlatego piszę ze małe rozmiary tez się przydają, choć wszędzie piszą zeby nie kupować, bo zawsze można rękawki podwinąć...hehe...ja młodemu w 56 rękawki 3 razy podwijałam więc w 62 to bym go pewnie z lupą szukała
a pieluchy tetrowe- wspaniała rzecz, u nas tylko 20 sztuk ale non stop pierzemy, przydaja sie do wszytkiego

co do zabawek- ja się wypowiem tylko o grzechotkach- kupujcie z cienkimi rączkami.
Ja nie wiem kto wymyślił grzechotki czy też inne zabawki dla małych dzieci z takimi grubymi rączkami, ze maleństwa nie są w stanie chwycić tego ustrojstwa! no przecież to oczywiste ze rączka w takiej zabawce musi być jak najcieńsza bo młode ma małą rączkę i nie da rady chwycić.
ja dostałam masę grzechotek z czego tylko jedną mój synek jest w stanie objąć rączką!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 13:00   #483
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Wyprawka dla niemowlaka

Witam, chciałabym się was spytać ile muszę kupić ciuszków i jakie dla niemowlaka chłopca. Dodam, że termin mam na początek kwietnia, ale już teraz chciałabym coś zacząć kupować. Ale kompletnie nie wiem ile czego mam kupić. Mojemu bratu też urodził się niedawno chłopak, więc myślę, że coś dostane z ciuchów, ale też na 100% nie jestem pewna, dlatego chciałabym już coś kupić w razie, gdyby jednak okazało się, że brat mnie nie wspomoże. Nie wiem w jakich rozmiarach mam kupować. Proszę o te doświadczone mamusie o pomoc oraz te które już kompletują wyprawkę. Jakiej firmy kosmetyki dla niemowląt kupiłyście, które są sprawdzone i dobre? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam przyszłe i obecne mamy.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 13:17   #484
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Wyprawka dla niemowlaka

zapraszamy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=788943

tu mamy wszystko napisane na 1 stronie
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 14:17:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.