Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-23, 11:29   #1171
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Wczorajsze zdobycze.... 46 zeta. Na city miałam ochote od dawna. Albo nie było albo przesyłka droga dla malucha. Stacjonarne w aptece dorwalam.


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Troszkę kusi... Tuszy u mnie brak w zapasach. Szkoda że nie mam luźnych 250 zeta. Mam elektryka zamówionego na robotę za 2 tysiaki ..... No i jeszcze siostrzenica przyjeżdża na tydzień odwiedzić ciotke, skąd tu mamone brać
Mnie chyba spotka to samo Takie oferty teraz są , kiedyś rozdawałam miniatury, gdy chciałam jakiś tusz kupić
Zamówiłam teraz w Lookfantastic, ale nie wiem jak to się skończy, na potwierdzeniu mam dwa zestawy Filorgi, ale z uwagą "Towar zostanie wysłany, kiedy tylko otrzymamy go od poddostawcy", a na dzisiejszej informacji o wysyłce, są tylko dwie rzeczy, które zamówiłam, żeby gratisowy zestaw Filorgi wszedł
W D jest promo na mini tusze z Clinique i EL, może w stacjo są, można datę sprawdzić W odpowiedzi na maila, że przysłali przeterminowany mini CC za 29 zł., poprosili o zamówienie kuriera, uzupełnienie dokumentów potrzebnych do rozliczenia zwrotu (formularz dostawy/zwrotu produktu oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) i dali 20% zniżki. Nawet nie sprawdzam, czy kod działa, a CC wyrzuciłam [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------


Lookfantastic przysłał kolejnego maila o wysyłce i wszystko się zgadza Wysyłają w dwóch paczkach nie wiem dlaczego

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2019-06-23 o 10:49
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 17:13   #1172
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Za wszystkie zakupki w LF. Niech wchodzą wszystkie kody!!!!
Jakoś nie. Mam weny szukać na ich stronce... Chyba mnie przytłacza ilość produktów.

Chciałam. Opisać wrażenia z maseczki Bielendy.... Regenerujący z kurkuma i chia dla cer zmęczonych bla bla bla.... Rozpakowalam I nałożyłam w wolnej chwili dziś po. Poludniu..... Bardzo ładnie pachnie, gęsta pomarańczowa pasta. Ktoś zawracał tylek, potem TZ dzwonił i zanim usiadłam doczytać ile trzymać minęło dobre 10 minut.... Więc czytam... 2-3razy w tygodniu 15 minut. Ok zaczyna zastygac i ściągać więc lada moment myślę zmywam.... Potem czytam... Nakładać wieczorem.... Taaa ale ja już zbyt zmęczona jestem zazwyczaj więc nakładam kiedy mam czas w ostatnich tygodniach. Potem czytam barwi delikatnie skórę jak to kurkuma..... Więcej nie czytałam... Pobiegłam do łazienki i teraz wiem dlaczego zalecana do użycia na noc. Idę na spotkanie z klientem ale co tam może pod pudrem ujdzie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 18:22   #1173
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

No dobra, skusiłam się na boxa... Lubię minisy tuszów, reszta jest do zużycia, ale najbardziej spodobała mi się torba
Wzięłam olejek do demakijażu origins, maseczkę nawilżającą Eris, balsam z filtrem do ust lanolips i etui na okulary z urodzinowe edycji... 2x próbki fresh i niespodziankę podpisaną jako pomadka do ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:30   #1174
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Kurczę podobała mi się sukienka w Tatuum czekałam na jakaś fajna promocje i mi rozmiar wykupili

Mam nadzieje ze jeszcze rozmiar wróci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Za wszystkie zakupki w LF. Niech wchodzą wszystkie kody!!!!
Jakoś nie. Mam weny szukać na ich stronce... Chyba mnie przytłacza ilość produktów.

Chciałam. Opisać wrażenia z maseczki Bielendy.... Regenerujący z kurkuma i chia dla cer zmęczonych bla bla bla.... Rozpakowalam I nałożyłam w wolnej chwili dziś po. Poludniu..... Bardzo ładnie pachnie, gęsta pomarańczowa pasta. Ktoś zawracał tylek, potem TZ dzwonił i zanim usiadłam doczytać ile trzymać minęło dobre 10 minut.... Więc czytam... 2-3razy w tygodniu 15 minut. Ok zaczyna zastygac i ściągać więc lada moment myślę zmywam.... Potem czytam... Nakładać wieczorem.... Taaa ale ja już zbyt zmęczona jestem zazwyczaj więc nakładam kiedy mam czas w ostatnich tygodniach. Potem czytam barwi delikatnie skórę jak to kurkuma..... Więcej nie czytałam... Pobiegłam do łazienki i teraz wiem dlaczego zalecana do użycia na noc. Idę na spotkanie z klientem ale co tam może pod pudrem ujdzie.
To niezła przygoda przed spotkaniem. Ja też mam tak często, że sobie takie atrakcje zafunduję

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No dobra, skusiłam się na boxa... Lubię minisy tuszów, reszta jest do zużycia, ale najbardziej spodobała mi się torba
Wzięłam olejek do demakijażu origins, maseczkę nawilżającą Eris, balsam z filtrem do ust lanolips i etui na okulary z urodzinowe edycji... 2x próbki fresh i niespodziankę podpisaną jako pomadka do ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2019-06-23 o 20:11
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 21:56   #1175
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Box w S
Kurcze, a mnie jakoś wcale nie kusi Wzięłabym tylko z 1 produktem, którego i tak nie ma na stronie, w sklepach też już chyba nie ma, a ja się oczywiście zorientowałam za późno Ostatnio zużywam na potęgę to co mam, a starczy mi spokojnie do BFriday lub i dłużej Także w tym roku na BF tylko jakieś sprawdzone produkty (pewnie mydła Yope z Kontigo i e-naturalne jakieś zamówionko pyknę ) i jakaś szczoteczka Foreo - tylko nie wiem - mini, luna 2, luna 3? Co ma ta luna 3?

Ostatnie moje grzeszki zakupowe:
1. Trochę książek do czytania w wakacje (głównie R. Mróz, a popatrzę co on tam pisze )
2. 2 wody termalne na upały - Uriage i Avene - ta pierwsza w moim przypadku bardziej nawilża, ta druga bardziej niweluje zaczerwienienia.
3. Na wyprzedaży sezonowej w B&BWorks kupiłam tylko żele antybakteryjne, zapas na rok, czyli w sumie 7 sztuk W TBS - żel pod prysznic bananowy i trochę przecenionych mydeł w kostce - fajny jest zapach mięty, tej ze świąt jeszcze
4. Uzupełniłam apteczkę o jakieś potrzebne na wyjazdy leki, maści i inne pierdółki.
5. W YR coś tam kuzynka chciała, to ja dokoptowałam się do zamówienia żelami chłodzącymi do stóp
6. Z iperfum (czy tam notino) wzięłam na prezenty imieninowe + dzień taty słonika Kenzo i 2 zestawy Zegna Uomo
7. No i w ciągu 3 miesięcy z 500 zeta mi poszło na jakieś ulepszenia w grach na kompie i tel.
8. O i jeszcze w Rossku na promce 2+2 wzięłam kremy do depilacji Eveline, bo jednak nie we wszystkich miejscach potraktowałam się laserem, ze względu na wrażliwą skórę

A propos - co wątek sądzi o toniku Glow Pixi - macie porównanie z Clinique Clarifying 2? Bo póki co zauważyłam, że chyba C. jest nieco silniejszy w działaniu i że tonik Glow ma jakiś taki różany, vomitowy zapach Póki co do Pixi nie jestem przekonana...

I co wątek sądzi o płynnym rozświetlaczu Body Lava od RiRi?

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2019-06-23 o 21:57
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 06:25   #1176
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Kurczę podobała mi się sukienka w Tatuum czekałam na jakaś fajna promocje i mi rozmiar wykupili

Mam nadzieje ze jeszcze rozmiar wróci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



To niezła przygoda przed spotkaniem. Ja też mam tak często, że sobie takie atrakcje zafunduję

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------



super
ojej może jeszcze bedą tam często dochodzą
Idę na ich stronkę, trzeba by jakąś nową kieckę kupić
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:25   #1177
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Lookfantastic przysłał kolejnego maila o wysyłce i wszystko się zgadza Wysyłają w dwóch paczkach nie wiem dlaczego
Też tak mam, dzisiaj jedna z paczek już w doręczeniu. Druga ma być pod koniec tygodnia - podejrzewam, że idą z różnych magazynów, dzisiejsza z Wrocławia, a następne z GB.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 08:29   #1178
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Też tak mam, dzisiaj jedna z paczek już w doręczeniu. Druga ma być pod koniec tygodnia - podejrzewam, że idą z różnych magazynów, dzisiejsza z Wrocławia, a następne z GB.
co fajnego zamówiłaś ?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:32   #1179
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:46   #1180
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86931334]Treść usunięta[/QUOTE]
oby przypasował
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:49   #1181
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 08:51   #1182
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Za wszystkie zakupki w LF. Niech wchodzą wszystkie kody!!!!
Jakoś nie. Mam weny szukać na ich stronce... Chyba mnie przytłacza ilość produktów.

Chciałam. Opisać wrażenia z maseczki Bielendy.... Regenerujący z kurkuma i chia dla cer zmęczonych bla bla bla.... Rozpakowalam I nałożyłam w wolnej chwili dziś po. Poludniu..... Bardzo ładnie pachnie, gęsta pomarańczowa pasta. Ktoś zawracał tylek, potem TZ dzwonił i zanim usiadłam doczytać ile trzymać minęło dobre 10 minut.... Więc czytam... 2-3razy w tygodniu 15 minut. Ok zaczyna zastygac i ściągać więc lada moment myślę zmywam.... Potem czytam... Nakładać wieczorem.... Taaa ale ja już zbyt zmęczona jestem zazwyczaj więc nakładam kiedy mam czas w ostatnich tygodniach. Potem czytam barwi delikatnie skórę jak to kurkuma..... Więcej nie czytałam... Pobiegłam do łazienki i teraz wiem dlaczego zalecana do użycia na noc. Idę na spotkanie z klientem ale co tam może pod pudrem ujdzie.
Nieźle, ja kiedyś na całą twarz przed ważnym spotkaniem w pracy korektor EL nałożyłam.

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Też tak mam, dzisiaj jedna z paczek już w doręczeniu. Druga ma być pod koniec tygodnia - podejrzewam, że idą z różnych magazynów, dzisiejsza z Wrocławia, a następne z GB.
Tak dzisiejsza z Wrocławia Już dostałam
Angel 007 jeszcze raz dziękuję

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2019-06-24 o 08:54
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:57   #1183
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co fajnego zamówiłaś ?
Zestaw Clinique i MAC. Deal roku, tyle giftów już nikt nie daje, a szkoda . Chciałam wkleić, ale Wizaż tak długiej listy nie przetwarza .

W T. rabat na przecenę: EXTRA20. Nawet tam nie wchodzę
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:59   #1184
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No dobra, skusiłam się na boxa... Lubię minisy tuszów, reszta jest do zużycia, ale najbardziej spodobała mi się torba
Wzięłam olejek do demakijażu origins, maseczkę nawilżającą Eris, balsam z filtrem do ust lanolips i etui na okulary z urodzinowe edycji... 2x próbki fresh i niespodziankę podpisaną jako pomadka do ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za boxa nikt wiecej nie bral?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:00   #1185
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No dobra, skusiłam się na boxa... Lubię minisy tuszów, reszta jest do zużycia, ale najbardziej spodobała mi się torba
Wzięłam olejek do demakijażu origins, maseczkę nawilżającą Eris, balsam z filtrem do ust lanolips i etui na okulary z urodzinowe edycji... 2x próbki fresh i niespodziankę podpisaną jako pomadka do ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za kompletne zamówienie

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86931376]Treść usunięta[/QUOTE]

za zamówienie. Jeżeli szybko odbierzesz nie powinno się nic stać
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:02   #1186
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Kurczę podobała mi się sukienka w Tatuum czekałam na jakaś fajna promocje i mi rozmiar wykupili

Mam nadzieje ze jeszcze rozmiar wróci

To niezła przygoda przed spotkaniem. Ja też mam tak często, że sobie takie atrakcje zafunduję [COLOR="Silver"]


super
no troszke przykrecona jestem ostatnio, za duzo na glowie spraw...

Jak w pracy leci?
Jeszcze raz wielkie dzieki za wszelkie wskazowki juz po wszystkim chociaz pod gorke bylo....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:04   #1187
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam z tym boxem. Miałam oszczędzać, a zamówiłam nowego goldenboxa w ciemno, chcę kupić jeszcze podkłady z pixie, bo moja cera dawno nie wyglądała tak dobrze jak teraz
a ten box, to tak trochę chyba z tęsknoty 2 albo i 3 ominęłam i się skumulowało.

Wy też dzisiaj jesteście takie padnięte?

Cansada, jak ogródek? Już jest piękny?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:05   #1188
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zestaw Clinique i MAC. Deal roku, tyle giftów już nikt nie daje, a szkoda . Chciałam wkleić, ale Wizaż tak długiej listy nie przetwarza .

W T. rabat na przecenę: EXTRA20. Nawet tam nie wchodzę
oo to super
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:07   #1189
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zestaw Clinique i MAC. Deal roku, tyle giftów już nikt nie daje, a szkoda . Chciałam wkleić, ale Wizaż tak długiej listy nie przetwarza .

W T. rabat na przecenę: EXTRA20. Nawet tam nie wchodzę
Z tymi zestawami chyba kosmetyczka z Clinique też weszła
Ja nie dobijałam do kosmetyczki, mam 5 giftów, za 233,99. Wzięłam EL DW, tusz Clinique (na prezent) i dwa mini szampony po 12,90
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 09:28   #1190
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oo to super

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Z tymi zestawami chyba kosmetyczka z Clinique też weszła
Ja nie dobijałam do kosmetyczki, mam 5 giftów, za 233,99. Wzięłam EL DW, tusz Clinique (na prezent) i dwa mini szampony po 12,90
i wzajemnie. Przygrażyniłyśmy trochę .

Tak, wszedł mi set z Clinique, olejek Dr Botanicals, pełnowymiarowy piling, mini Kors, próbka Glamglow i 2 zestawy Filorgi .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:34   #1191
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


i wzajemnie. Przygrażyniłyśmy trochę .

Tak, wszedł mi set z Clinique, olejek Dr Botanicals, pełnowymiarowy piling, mini Kors, próbka Glamglow i 2 zestawy Filorgi .
ja też zamówiłam ale wszedł mi teraz jeden zestaw Filorgi, zestaw C, olejek, peeling, mini mgiełka urban, próbka glamglow - ale i tak się cieszę wziełam DW EL, zestaw El, zestaw C i pompkę EL z rabatem 25% wszystko.
Ja mam ten zestaw filorgii:
https://www.lookfantastic.pl/filorga...ime=1561364821
jaki był drugi?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:44   #1192
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja też zamówiłam ale wszedł mi teraz jeden zestaw Filorgi, zestaw C, olejek, peeling, mini mgiełka urban, próbka glamglow - ale i tak się cieszę wziełam DW EL, zestaw El, zestaw C i pompkę EL z rabatem 25% wszystko.
Ja mam ten zestaw filorgii:
https://www.lookfantastic.pl/filorga...ime=1561364821
jaki był drugi?

Ten był
https://www.lookfantastic.pl/filorga...ime=1561283527
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


i wzajemnie. Przygrażyniłyśmy trochę .

Tak, wszedł mi set z Clinique, olejek Dr Botanicals, pełnowymiarowy piling, mini Kors, próbka Glamglow i 2 zestawy Filorgi .
Tak ja mam mniej o mini Kors i set z C Ale i tak jestem bardzo zadowolona
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:48   #1193
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Ten był
https://www.lookfantastic.pl/filorga...ime=1561283527


Tak ja mam mniej o mini Kors i set z C Ale i tak jestem bardzo zadowolona
też fajny, ale nie ma co biadolić Dzięki za info o promocji
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:53   #1194
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też fajny, ale nie ma co biadolić Dzięki za info o promocji
nawet z jednym zestawem super zamówienie
Podziękowania dla Angel_007
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:55   #1195
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Wiem że już temat kiedyś był, ale ma któraś z Was subskrypcję na boxa LF? Chodzi mi cały czas po głowie...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:57   #1196
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam z tym boxem. Miałam oszczędzać, a zamówiłam nowego goldenboxa w ciemno, chcę kupić jeszcze podkłady z pixie, bo moja cera dawno nie wyglądała tak dobrze jak teraz
a ten box, to tak trochę chyba z tęsknoty 2 albo i 3 ominęłam i się skumulowało.

Wy też dzisiaj jesteście takie padnięte?

Cansada, jak ogródek? Już jest piękny?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie reka strasznie swierzbi na boxa. ale musze kontrolowac finanse bo za duzo niewiadomych mamy.

Ogrodek, przekopuje kawalek po kawalku i te wielkie korzenie chwastow wyciagam, chyba 1/3 skopalam i posadzilam na niej rosliny okrywkowe. tzn na czesci bo zle rozplanowalam a musialam je juz wsadzic aby sie nie zmarnowaly. dostalam od znajomej znajomych na wariata z korzeniami wiec powinno chwycic. kilka dni temu spakowalam 8 workow chwastow i korzeni i wczoraj wynosilam na odbior, wiadomo nikt z sasiadow palcem nie kiwnie nawet jak sa juz w workach do wyniesienia przygotowane. Dobrze ze w K. odbior co tydzien pozostalosci z ogrodow darmowy jest. Ale juz komarow mam mniej, wiecej przestrzeni. powoli do przodu! moglabym wiecej zrobic gdyby temperatury byly nizsze. Upal wygania do domu.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:58   #1197
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
nawet z jednym zestawem super zamówienie
Podziękowania dla Angel_007
tak jest
Dziękujemy - ja nigdy nie dostaję newslatterów od nich
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:03   #1198
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

fajne te zamowienia z LF, chyba zazdroszce, ale mialam urwanie glowy. Angel dzieki!!! Cmok.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:04   #1199
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

A propos - co wątek sądzi o toniku Glow Pixi - macie porównanie z Clinique Clarifying 2? Bo póki co zauważyłam, że chyba C. jest nieco silniejszy w działaniu i że tonik Glow ma jakiś taki różany, vomitowy zapach Póki co do Pixi nie jestem przekonana...

Mamy.
Jak dla mnie to Clinique jest lepszy, może w składzie nie do końca, ale w działaniu już tak. Przyjemniej mi się go używa i mam wrażenie, że lepiej oczyszcza. Przynajmniej powierzchownie. Ale może też dlatego, że po niego sięgam regularnie- bo po prostu go lubię, a po Pixi to tak w kratkę.
Clinique ma tę przewagę, min. bo
1. delikatnie chłodzi (naprawdę fajne uczucie, zwłaszcza w porze letniej)
2. wali alkoholem ale momentalnie ten zapach ulatuje, a Pixi w zapachu jest słodko gorzka, coś jak leki z syropem klonowym i zapach ulecieć nie chce
3. bywa, że przypieka otwarte rany, ale szybciej się goja i wysuszają, czuć, że działa

4. ogólnie wydaje mi się, że jest lepszy, lubię po niego sięgać, kupię ponownie i podoba mi się to jak działa
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2019-06-24 o 10:17
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:04   #1200
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
mnie reka strasznie swierzbi na boxa. ale musze kontrolowac finanse bo za duzo niewiadomych mamy.

Ogrodek, przekopuje kawalek po kawalku i te wielkie korzenie chwastow wyciagam, chyba 1/3 skopalam i posadzilam na niej rosliny okrywkowe. tzn na czesci bo zle rozplanowalam a musialam je juz wsadzic aby sie nie zmarnowaly. dostalam od znajomej znajomych na wariata z korzeniami wiec powinno chwycic. kilka dni temu spakowalam 8 workow chwastow i korzeni i wczoraj wynosilam na odbior, wiadomo nikt z sasiadow palcem nie kiwnie nawet jak sa juz w workach do wyniesienia przygotowane. Dobrze ze w K. odbior co tydzien pozostalosci z ogrodow darmowy jest. Ale juz komarow mam mniej, wiecej przestrzeni. powoli do przodu! moglabym wiecej zrobic gdyby temperatury byly nizsze. Upal wygania do domu.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.