WdoWa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 20:18   #1
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64

WdoWa


Może stworzymy na Wizażu fanklub Raperki Wdowy?
Niech wpisują się wszyscy fani
I polecam stronke, zbierajcie punkty
http://wdowa.com/
__________________


Edytowane przez Rogue
Czas edycji: 2006-07-03 o 20:42
Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:03   #2
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

Hej, nikt jej nie lubi?
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:32   #3
ona eRAPe
BAN stały
 
Avatar ona eRAPe
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 43
GG do ona eRAPe
Dot.: WdoWa

hehe wlasciwie, to nie wiem, czemu nikt sie nie wpisuje. wydaje mi sie, ze wdowa jest niezla raperka i fajnie, ze jakas rymujaca laska sie wybila, ze tak to ujme pzdr
ona eRAPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 10:51   #4
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez ona eRAPe
hehe wlasciwie, to nie wiem, czemu nikt sie nie wpisuje. wydaje mi sie, ze wdowa jest niezla raperka i fajnie, ze jakas rymujaca laska sie wybila, ze tak to ujme pzdr
Bo nie każdy musi ją znać, a nawet jeśli zna - nie musi lubić.
Ja jej nie znam. Ale to pewnie dlatego, że nie słucham takiej muzyki.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 10:57   #5
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: WdoWa

Nie znam WODOWY ale stronę internetowa ma fajną.
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:18   #6
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

WdoWa jest pierwszą w Polsce raperką, która wydała legalną płytę. A jak się czegoś lub kogoś nie zna, zawsze można poznać;-)
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:12   #7
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: WdoWa

Ale szpanerska stronka
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 21:25   #8
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

miala wystartować 1 kwietnia, spóźniła się 3 miesiące, ale warto było czekać
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:12   #9
ona eRAPe
BAN stały
 
Avatar ona eRAPe
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 43
GG do ona eRAPe
Dot.: WdoWa

Cheer, chodzilo mi raczej o "wtajemniczonych" , a poza tym tak jak napisala Rogue: zawsze mozesz poznac to, czego nie znasz
ona eRAPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:17   #10
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez ona eRAPe
Cheer, chodzilo mi raczej o "wtajemniczonych" , a poza tym tak jak napisala Rogue: zawsze mozesz poznac to, czego nie znasz
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:15   #11
Lovella
Raczkowanie
 
Avatar Lovella
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 78
Post Dot.: WdoWa

Znam, nie lubię(ani jej pożal się boże 'wizerunku' ani muzyki), ale strona fajna
__________________
"-Ach, muzyka-powiedział, ocierając łzę w oku.
-To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy!"
/profesor Dumbledore, Harry Potter i kamień filozoficzny/

i mam wszystko w , o!
Lovella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 18:21   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: WdoWa

Ja nie do końca zgadzam się z tym,że Wdowa jest pierwszą raperką, która wydała legal,bo mam wrażenie,że wszyscy zapomnieli o Dore i Fala. Wg mnie one były pierwsze i niestety jak na razie prezentowały najwyższy poziom w polskim hh. Wdowa nie robi na mnie absolutnie wrażenie-wrażenie na mnie robiły Dore i Fala,robiła fenomenalna Mea, którą można kojarzyć z kawałak Ideału potęga. Reszta pań na naszej scenie to tregedia. Nie lubię Wdowy-niestety w Polsce płyty się wydaje przez znajomości-o tym jakie ona ma znajomości najlepiej można zobaczyć na końcu jej teledysku Stronka też na mnie nie robi wrażenia,bo jak kto ktoś napisał na portalu hh.pl nie lubi stronek całych zrobionych we Flashu,bo człowiek tylko chodzi i się zastanawia gdzie klinąć....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 11:36   #13
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

No niby dziewczyny z Paresłów były pierwsze... Ale moim zdaniem ich umiejętności były baaaaaaaardzo małe. Mają takie "proste" teksty. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
Mea rzeczywiście była niezła, ale jest bardzo alternatywna, co jest oczywiście zaletą.
Też nie przepadam za stronami robionymi we Flashu, głównie z tego powodu że długo się ładują.
A w przypadku tej strony, długo się można zastanawiać gdzie kliknąć jeśli chce się zebrać punkty;-)
A jeszcze co do tych punktów - na h-h.pl wszystko jest objaśnione od deski do deski.
Ale przecież najważniejsza jest muzyka - moim zdaniem WdoWa jest dobra w rapie, ale czy najlepsza to trudno powiedzieć, ale bardzo dobre też nie jest.
I nie zapominajmy o Asi Tyszkiewicz - miała fajne piosenki, np. "Złą dziewczynę"
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 22:17   #14
ona eRAPe
BAN stały
 
Avatar ona eRAPe
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 43
GG do ona eRAPe
Dot.: WdoWa

nie no Pareslow oczywiscie klasyka i respect dla kobitek Mea i Asia rowniez bardzo dobre wg mnie rapujace kobitki ale Wdowe tez lubie i mysle, ze fajnie, ze mamy w ogole jakies rymujace panny w kraju
ona eRAPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:02   #15
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez Rogue
No niby dziewczyny z Paresłów były pierwsze... Ale moim zdaniem ich umiejętności były baaaaaaaardzo małe. Mają takie "proste" teksty. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
Nie przekonasz mnie,że Parę Słów były gorsze od Wdowy. Wdowa to dla mnie porażka na całej lini. Ani nie jest dobra technicznie,ani tekstowo. Miarą każdego wykonawcy są koncerty. Ile koncertów zagrała Wdowa,a ile Pare Słów? Może ktoś powiedzieć,że one są dłużej,że one nagrały aż dwie płyty-fakt zgadzam się,ale Pare Słów wydały Ironię w 2003 roku,a jeszcze rok temu koncertowały. Nie wiem jak teraz czy Dore spełnia się jako mama czy co,ale to,że dwa lata po wydaniu płyty one nadal koncertują to jest sukces. Poza tym Pare Słów to pionierki i legenda. Wdowa we wszystkich wywiadach kreuje się jako słodziutko wyglądająca lolitka,a do tego zachowuje się wulgarnie. Jest dla mnie straszną pozerką. Jest sztucznym tworem, który nawet na sesjach zdjęciowych stylizuje się na innych Pare Słów nie udawały nikogo,były sobą. Wdowa jest jak na razie osobą jednego kawałka, który i tak nie jest popularny,a Pare Słów-chociażby Gwiazda, Dawno temu w Ameryce. Pare Słów były oryginalne,a Wdowa jest tylko nieudaną kopią ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 22:12   #16
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

Spoko, ja Cię nie chcę do niczego przekonywać
A żadnych specjalnych znajomości nie ma, poza tym ona wydaje w Syndykacie. Paresłów też jakieś znajomości mają, jak każdy z tej branży.
Widziałam prywatne zdjęcia Gosi, na nich na pewno nie udaje, może po prostu jest naprawdę miła dziewczyną, trzeba to wziąść pod uwagę;-) Wiele raperek/raperów zachowuje sie wulgarnie, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, to najczęściej jest tylko element promocji. A strasznych wulgaryzmów w Gośce nie widzę
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 09:15   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez Rogue
Widziałam prywatne zdjęcia Gosi, na nich na pewno nie udaje, może po prostu jest naprawdę miła dziewczyną, trzeba to wziąść pod uwagę;-)
Z tego co mi wiadomo to nie jest miła,a wręcz odwrotnie.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:22   #18
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: WdoWa

z ciekawości ściągnęłam sobie jakąs mp3 i wg mnie nie jest za ciekawie. nie wiem czy to wina marnej jakości mp3, czy też ta babka tak spiewa, ale jak słyszałam "sklanke" ; "pseboje" "stuka" czy też "słysą" "myslisz" "powies" to wyłączyłam.
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 12:09   #19
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

Raczej jest miła, pisałam, że tak wygląda na zdjęciach. w wywiadach też się wydaje być miła.
A co do seplenienia, to WdoWa już gdzieś to tłumaczyła, jest to wina tylko i wyłącznie fatalnej jakości nagrań. Na wcześniejszych kawałkach czegoś takiego nie słychać
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 16:35   #20
ona eRAPe
BAN stały
 
Avatar ona eRAPe
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 43
GG do ona eRAPe
Dot.: WdoWa

Rouge, mam pytanie: Wdowa jest jakas Twoja przyjaciolka, boginia czy zaplacila Ci za promocje na forum? Dlaczego akurat ja tak promujesz? jestem po prostu ciekawa
ona eRAPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 19:43   #21
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

Nie jest moją przyjaciółką ani nawet znajomą, boginią tym bardziej nie, za nic też nie musiała mi płacić. Promują ją tylko dlatego, że lubię jej muzykę i ją samą jako osobę. Ale zauważyłam małą nagonkę na nią, więc ją bronię, jak każdego.
To miało być złośliwe? Bo tak to zabrzmiało.
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 19:48   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez Rogue
Raczej jest miła, pisałam, że tak wygląda na zdjęciach. w wywiadach też się wydaje być miła.
A widziałaś wywiad w Rap Furze? Chyba nie skoro piszesz,że w wywiadach też jest miła
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 00:08   #23
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: WdoWa

Hmmm... No to się naprodukuję
Wywiadu nie widziałam. I chyba widzieć nie mam zamiaru, bo szanowna pani Wdowa mało mnie interesuje.

Najwazniejsze, co o niej myślę, to to, że jest damską kopią Mesa. A stylu Mesa nie lubię, więc wszystko wiadomo. Ale to jest kwestia gustu i tyle.

Czy pierwsza kobieta rapująca? Na pewno NIE. Pewnie to zasługa jakiegoś statystyka [nie mylić ze statystą ]. No bo ona wydała chyba pierwszy kobiecy legal SOLO. A już na pewno nie zgodzę się z jej pozycją "pionierki".
Wcześniej na pewno były Dore i Fala, na pewno Mea, którą bądź co bądź bardzo cenię za twórczość i to, co wyczytałam w Ślizgach czy tam necie. Na pewno Kada i Lilu [których epkę uwielbiam], na pewno Ania Sool. Tak na szybko nie pamiętam, może jeszcze Mei, ale za tą to jakoś nie przepadam.

A jak narazie i tak najważniejszą kobietą w naszym rodzimym rapie uważam, że jest Bogna Świątkowska

Pzdr
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 13:14   #24
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

nie widziałam wywiadu w rap furze, ale widziałam inne wywiady z rap fury i nikt tam dobrze nie wypadl, np. malolat.
czegoś takiego jak styl podrobic sie nie da, chyba ze WdoWa byłaby klonem Mesa, a tak nie jest.
no pierwsza wydała album solo, to oczywiste, niema co tlumaczyc. lilu i kada nie wydaly legalnej plyty, poza tym one czesciej spiewaja a nie rapuja. mea tez nie wydala solowej plyty, ania sool na razie tez nie. a mei to wiadomo
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 13:38   #25
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: WdoWa

No dobra, ale czy to, że ktoś wydał legala czyni go jakimś pionierem/pionierką?
Rozumiem, podoba Ci się jej styl itp. Każdy ma swój gust. Moim zdaniem jednak jej flow jest prawie takie jak Mesa.
No, ale kwestia takzwanych upodobań.
Tyle
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 15:18   #26
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

Moim zdaniem to, że ktoś wydał legala coś znaczy. W końcu zapracowała na tego legala, beztalenciom się to nie zdarza.
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:01   #27
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: WdoWa

A moim zdaniem to nie jest żadna miara. Zdarzają się 'supertalenty' z podziemia [np. wymieniana wcześniej Mea albo Lilu], a tak samo beztalencia z legalem [Lerek, Nowator (chociaż w ostatnim dissie jakiśtam pomysł miał), jest wiele takich]

Ale to już raczej jest temat na osobny wątek, więc siedzę cicho tu
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 17:21   #28
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez Rogue
nie widziałam wywiadu w rap furze, ale widziałam inne wywiady z rap fury i nikt tam dobrze nie wypadl, np. malolat.
czegoś takiego jak styl podrobic sie nie da, chyba ze WdoWa byłaby klonem Mesa, a tak nie jest.
no pierwsza wydała album solo, to oczywiste, niema co tlumaczyc. lilu i kada nie wydaly legalnej plyty, poza tym one czesciej spiewaja a nie rapuja. mea tez nie wydala solowej plyty, ania sool na razie tez nie. a mei to wiadomo
A czy to jest wina Małolata,że źle wypadł. Wyobraź sobie,że wywiad z Tobą przeprowadza Twój brat,który o Tobie wie wszystko i o czym wy macie rozmawiać? Fakt Pezet jest kiepski i zadaje dziwne pytania,ale Wdowa zachowała się jak jakaś diwa, która nic nie musi i najchętniej to w ogóle nic by tam nie robiła przez całe nagranie Nikt z gości, poza Kociołkiem, który robił sobie jaja, nie był tak arogancką osobą w tym programie.


"no pierwsza wydała album solo, to oczywiste, niema co tlumaczyc." A czyli teraz zmieniamy opcję,że ona wydała jako pierwsza solo,a nie jako pierwsza raperka w tym kraju nagrała płytę. Hmm można i tak. Płyta ma kiepską promocję, prawie w ogóle nie ma koncertów. Zaręczam Ci,że druga płyta nie wyjdzie w Syndykacie, o ile w ogóle ktoś postanowi jeszcze jej legala wydać

Cytat:
Napisane przez Rogue
Moim zdaniem to, że ktoś wydał legala coś znaczy. W końcu zapracowała na tego legala, beztalenciom się to nie zdarza.
Jesteś tego taka pewna, że wydają legale tylko Ci co coś potrafią albo zapracowali ciężko? Ja mam całą listę beztalenci w Polskim hip-hopie, którzy nagrywają albo dlatego,że ich najlepsi przyjaciele są właścielami wytwórni fonograficznych albo dlatego,że mają fejma z dawnych czasów, kiedy poziom polskiego hip-hopu nie był jakiś oszałamiający. Poza tym ostatnio Płomień w Kneblu w pysk podał dwa przykłady jak w show biznesie załatwia się pracę w tv czy w serialach. Myślisz,że z płytami jest inaczej? Jeszcze jedno-przypomnij sobie z czego jest znana w tym kraju Mei i jaką ma etykietkę. Nie chodzi mi tu o jej słynny kawałek, chociaż o to też,ale przede wszystkim o jej działalność dziennikarską.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 17:42   #29
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: WdoWa

Nikogo się nie ocenia po wywiadach, bo w nich prawie każdy artysta "gra". A to czy ktoś postanowi wydać jej płyte to inna sprawa, promocja też nie od niej zależy. Poza tym Gośka w wywiadzie dla SLG wszystko wytłumaczyła.
Nikt nie będzie kupywał beznadziejnej płyty tylko dlatego, ze ten ktoś ma znajomości. Żadnen wywawca też nie zdecydowałby się na takie straty. Znajomości to nie wszystko, bez nich też się uda, jeśli się mam talent. Wytwórnie chcą zarabiać. Mei się nie interesuje wiec nie wiem o jaką działalność dziennikarska ci chodzi. I nie wiem co jej to dało, i tak nikt jej nie będzie słuchal. Jak wyjdzie jej płyta to sie ośmieszy, i tyle po jej znajomościach. A ten jej wizerunek też jej działa na szkodę.
W pierwszym poście zaznaczyłam, że chciałabym, żeby w tym wątku wypowiadali się ci co ją lubia, jej fani.
__________________

Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:36   #30
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez Rogue
W pierwszym poście zaznaczyłam, że chciałabym, żeby w tym wątku wypowiadali się ci co ją lubia, jej fani.
No to wygląda na to, że albo ten wątek będzie monologiem, albo zostanie zamknięty.
I już koniec offtopiców :P
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.