Wszystko O Zębach !!!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 13:12   #241
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez kikona900 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanko jakie znacie dobre i skuteczny preparaty wybielające zęby. Jeśli stosowałyście jakies lub macie jakieś pomysły to czekam na odp.
Może spróbuj którejś spośród past Blanx. Są oparte na naturalnych składnikach.
Sama się do nich przymierzam, ale na razie moje szkliwo jest zbyt słabe, by je wybielać.
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:29   #242
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Może spróbuj którejś spośród past Blanx. Są oparte na naturalnych składnikach.
Sama się do nich przymierzam, ale na razie moje szkliwo jest zbyt słabe, by je wybielać.
Pasty sa dobre ale takie zazwyczaj stosuje. Mam na mysli jakis prepara, ktory szybko i w miare skutecznie pomoze. Jesli znacie cos takiego to piszcie oraz ceny ich.
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 22:19   #243
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

dziewczyny pomóżcie!! Od rana mam spuchnięte dziąsło po lewej stonie na dole w miejscu gdzie powinien być ząb mądrości Masakra, prochnicy zadnej raczej nie mam bo niedawno byłam na kontrolnej wizycie. Czy to może miec jakiś zwiazek z zębem mądrosci? Tylko, że nie czułam zeby zaczał się wyzynac czy cos, a zęby mądrosci na górze wyszły mi bez zadnych przykrych niespodzianek. To dziąsło tak mocno mnie nie boli, ale jednak czuję mocny dyskomfort i policzek już też mam spuchniety jakiś koszmar. Dbam o zęby a tu takie coś, moze ktoras miała coś takiego i pomoże, bo na samą myśl o dentyscie i wizji, że mi będzie to rozcinał to aż łzy mi lecą help
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:15   #244
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

to raczej na pewno ma związek z zębem mądrości...
ja miałam tak, że wyszedł do połowy aż tu nagle dziąsło potwornie (!) bolało, nie mogłam w ogóle jeść tą stroną. Okazało się, że gdy ząb nie może przebić się przez dziąsła to właśnie tak boli, a że nie mieścił się to bolało jeszcze bardziej. zaliczyłam kilka wizyt u dentysty, dawał mi jakieś leki na to, ale jak nie przestaje bolec trzeba sie udać do chirurga i on tutaj dopiero pomoże. może rozciąć dziąsło i ząb wyjdzie, lub od razu usunąć ósemkę jeśl się nie mieści.
samo smarowanie maściami niewiele daje, a właściwie nic jeśli ból jest silny.

wybierz się najlepiej do dentysty i on Ci doradzi. powodzenia!
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:42   #245
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Dziękuję za odpowiedź
Byłam dzis rano u dentystki, bo juz wogole nie mogłam zamknąć szczęki do końca takie to dziąsło miałam spuchniete i obolałe i powiedziała, że to ropień. Wycisnęła mi z niego ropę i dała jakąś czerwoną papkę, a mi kazała przecierać to miejsce szałwią i też tak przyciskać. Robiłam tak cały dzień, że wacikiem nasączonym szałwią przyciskałam ropień, na waciku zostawał czerwony ślad wiec to chyba ta ropa z krwią, dodatkowo smarowałam tez Sacholem i muszę powiedzieć, że jest już dużo lepiej, mam nadzieję, że zejdzie całkiem i nie urośnie znowu Dentystka kazała mi przyjśc i tak, nawet jeśli mi przejdzie, bo przez ten giga ropień nie mogła zdiagnozować, co było przyczyną. Mam jednak nadzieję, że to tylko mało poważny stan zapalny i nie będe miała zadnych sensacji z zębem mądrości...
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 07:45   #246
NaaaTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Czy można usuwać zdrowe zęby stałe takie jak np. kieł?
NaaaTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:14   #247
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Claris też miałam coś podobngo, ale przy szóstce. złamał mi się ząb, a włąściwie kawałek przy dziąsle jak coś jadłam i powstał wokół właśnie taki stan zapalny.trochę pobolało z tym , że był raczej mały, szybko zeszło. też płukałam szałwią (chyba nie pomagało), bo zeszło kiedy ząb był "zrobiony" i już nie bolało od tego czasu.
mam nadzieję, że Tobie też szybko zejdzie


Naaati po co usuwac zdrowy ząb? wątpie, żeby jakikolwiek dentysta się na to zgodził...
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 16:52   #248
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

palema dzięki, już mi na szczęście zeszło, mam nadzieję, że już nie będzie nawrotu. Tylko zastanawia mnie przyczyna tego ropnia, w Twoim przypadku był to złamany ząb, a w moim? Nie mam pojęcia, dlatego boję się, żeby się dalej nie paprało
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 18:47   #249
laura_piejko
Raczkowanie
 
Avatar laura_piejko
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez Czarownica z Łysej Góry Pokaż wiadomość
dla dentysty może być ważne to że bierzesz tabletki antykoncepcyjne i jezeli o to zapyta to musisz powiedziec jezeli je zażywasz.
a dlaczego to może być ważne? cos złego powoduja tabletki?

ja mam taki problem: niedawno wrociłam z nad morza i zauwazylam ze przez tydzien zrobil mi sie straszny osad na zębach mimo tego ze wcześniej nie miałam problemów z osadem, co moze byc przyczyna? pozdrawiam
laura_piejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 00:20   #250
kimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Witam serdecznie
A i mi pojawił się pewien dziwny problem.
Otóż od pewnego czasu, czasami pobolewała mnie 8, ale inaczej niż przy ubytku. Bolała po jedzeniu i tylko w momencie jak na nią coś uciskało. Potem odkryłem, że to boli dziąsło od zewnętrznej strony. Trochę bagatelizowałem, bo dopiero co byłem u kontrolnej wizyty i zrzuciłem to na jakieś podrażnienie nitką lub czymś innym.
Dzisiaj jednak dokładnie ją oglądam, a z dziąsła coś białego mi rośnie, nie jest to ząb, bo jest to miękkie, przypomina to ew. grubszą nitkę.
Nie ukrywam, że trochę się dziwiłem...wiem, wiem - trzeba iść do dentysty i tam się wybieram, ale jestem ciekaw waszej opinii.
Pozdrawiam
kimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:42   #251
Natalina1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cześć Dziewczyny
Mam takie małe zapytanko do Was.. otórz moja dwuletnia córeczka uderzyła się w dziąsełko przy dolnych jedynkach grzechotką , co spowodowało jego uszkodzenie. Dziąsełko odsłoniło szyjki obu jedynek i strasznie długo się goi (już dwa tygodnie gdzieś;(................. ......) dodatkowo w tym zagłębieniu poniżej linii ząbków powstała jakby nadżerka (nie wiem czy to odpowiednie określenie). Córcia nie jest "zwykłym" dzieckiem więc nie dowiem się od niej czy ją boli, ale nie wygląda to ładnie. No i martwią mnie te odsłonięte ząbki. Jak myślicie czy to poważne, czy można czekać aż samo się zagoi??? Czym to smarować i jak pielęgnować...?? Nie mam na razie możliwości pójścia do dentysty bo jesteśmy poza granicami Polski i dopiero za 3 tygodnie wracamy. Poradzcie coś..... Z góry dziękuję i pozdrawiam
Natalina1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 13:36   #252
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez Natalina1111 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Mam takie małe zapytanko do Was.. otórz moja dwuletnia córeczka uderzyła się w dziąsełko przy dolnych jedynkach grzechotką , co spowodowało jego uszkodzenie. Dziąsełko odsłoniło szyjki obu jedynek i strasznie długo się goi (już dwa tygodnie gdzieś;(................. ......) dodatkowo w tym zagłębieniu poniżej linii ząbków powstała jakby nadżerka (nie wiem czy to odpowiednie określenie). Córcia nie jest "zwykłym" dzieckiem więc nie dowiem się od niej czy ją boli, ale nie wygląda to ładnie. No i martwią mnie te odsłonięte ząbki. Jak myślicie czy to poważne, czy można czekać aż samo się zagoi??? Czym to smarować i jak pielęgnować...?? Nie mam na razie możliwości pójścia do dentysty bo jesteśmy poza granicami Polski i dopiero za 3 tygodnie wracamy. Poradzcie coś..... Z góry dziękuję i pozdrawiam

Może sachol tu coś pomoże? Ta maść jest na wszelkie stany zapalne dziąseł i smaruje się nią dziąsła. Ma też działanie przeciwbólowe. Zyczę zdrówka córuni
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:21   #253
Natalina1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

ok. dziękuję za odpowiedź
Natalina1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 08:40   #254
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Dziewczyny, czy takie czarne kreski na zębach to już próchnica? Bo umówiłam się na za tydzień do dentysty, obejrzałam sobie zęby lusterkiem, żeby sprawdzić, czy bedzie cos do roboty..i mam takie krechy na 6! zębach.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 09:48   #255
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

ja sie nie znam, ale moze to kamien? a skorzystajac z okazji mam pytanie - jakich szczoteczek uzywacie? ja mam zamiar kupic sobie elektryczna, tylo nie wiem jaka bedzie dobra. Mam wrazliwe dziąsla, delikatne, slabe zeby. Byc moze nawet poczatek paradontozy (dzieku lacalutowi jest juz lepiej) szybko mi sie tworzy kamien... pani w recepcji u dentysty doradzala mi taka http://www.allegro.pl/item422969247_..._complete.html
jednak nie jestem przekonana czy z taka wielka groźna glowką bedzie dla mnie dobra
prosze o opinie
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 12:07   #256
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Może spróbuj którejś spośród past Blanx. Są oparte na naturalnych składnikach.
Sama się do nich przymierzam, ale na razie moje szkliwo jest zbyt słabe, by je wybielać.
Ja proponuje "Białą perłe" dostępna jest w aptece, za około 100zl. Nie probowałam, ale słyszałam same pozytywne opinie.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:29   #257
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Biała Perła jest bardzo silna. Przyjaciel nie mógł po niej nawet jeść, strasznie podrażnia. I miał potem problemy z dziąsłami. A wcześniej nie miał żadnych.
Ja na początek polecałabym właśnie Blanx, mniejsza ingerencja, a i składniki naturalne, więc nie katuje się zębów samą chemią, jak w Perle.
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 10:12   #258
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Kto by pomyślał, że jest taka mocna...
Także ja się przyłączam i polecam Blanx.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:31   #259
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

to widać moje zęby to byla cięzka sprawa, bo blanx w ogole mi wtedy nie pomogl.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 10:59   #260
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

To jest tak, że jeżeli trudno jest je zabarwić na "żółto" to i trudno będzie na biało. A jak łatwo sie zabarwiają od herbatki to i łatwo wybielić.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:01   #261
kurawkurniku3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

witam czy ktos wie jak mozna pozbyc sie samemu brudu w rowkach zeba ?? on jest juz dosyc dlugo w zebie i pomimo ze szczotkuje zeby po jedzeniu nie moge sie go pozbyc., czy wiece o co mi chodzi?? moze jest jakas pasta czy plyn ktory to wyzera??
kurawkurniku3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 16:36   #262
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Chyba chodzi Ci o kamień między zębami. Można pójść do dentysty on oczyszcza zęby z kamienia raz do roku na Kasę Chorych. Chyba też ostatnio reklamowali paste 3D co czyści przestrzenie międzyzębowe. Chyba o to chodzi.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:22   #263
Darkos93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

witam mam duży problem, jakies 3 tyg temu zauwazylam na moich gornych jedynkach na srodku z zewnatrz osad taki brazowy podejrzewam ze jest to od kawy od tego czasu stosuje paste blenda-med 3d i plucze zeby plynem listerine ale chyba nic to nie daje, poszlabym do dentysty jakos to usunac moze piaskowaniem ale moja jedna jedynka jest dorabiana tzn. 1/4 jest dorobiona i sie trzyma na takim druciku dentysta mowil ze to taki implancik ale ja sie boje ze mi to wypadnie mam wogole obsesje ostatnio na moje zeby bardzo sie o nie boje nawet jak jem to caly czas dotykam zeba czy mam jeszcze ta jedynke prosze pomozcie nie wiem co robic
Darkos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:25   #264
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Maniooreczka pisze o tym, że koniecznie trzeba używać pasty z fluorem, ale myślę, że może być w błędzie. Stwierdzono, że fluor chroni zęby u ludzi jedynie do 20-tego roku życia. I to tylko wtedy, jeśli nie jest stosowany w nadmiarze i się go nie przedawkuje. Potrafi wzmocnić szkliwo zębów, ale jednocześnie może spowodować wiele chorób somatycznych i psychicznych. Pamiętne akcje fluoryzowania zębów wszystkim dzieciom w szkołach - zaowocowały przebarwieniami szkliwa u wielu dzieci poddawanych tej akcji.
Fluor jest mikroelementem biorącym udział w aktywacji i zahamowaniu działania niektórych enzymów. Jest obecny we wszystkich tkankach organizmu. W kościach, zębach osiąga zdecydowanie większe stężenie niż w innych tkankach. Od lat trwają spory czy fluor jest niezbędnym mikroelementem. I jak dotąd nie znaleziono na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi.

Ja na wszelki wypadek używam pasty bez fluoru. Nie lubię sie niepotrzebnie truć. Już i tak za dużo chemii jest w jedzeniu i kosmetykach.
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:00   #265
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

diwa82 nie jestem specjalistką, ale myślę że fluor nie zaszkodzi w paście do zębów bo jej nie spożywamy. Dobra pasta powinna mieć ok 1000<czegos tam> fluoru. I tak ma większosć past na rynku. Tylko cieżko doszukać sie na opakowaniu takiej informacji.
Masz rację, należy zachować umiar. Bo wszystko w nadmiarze szkodzi, nawet tlen
a co do fluoru to jedynie w pastach dla dzieci jest go mniej, a to dlatego że dzieci mogą niedokładnie wypłukać jamę ustną.
a i napisałaś bardzo ważną informacje, co do wieku stosowania fluoru, tzn zalecanej granicywiekowej. Moja dentystka poleciła mi elmex żel, ale zapytała ile mam lat, miałam wtedy 21, powiedziała że jeszcze mogę, ale najlepiej jak takie kuracje robi sie w wieku ok16-18 lub nawet 20 lat.

a mi dziasło spuchło koło martwego zęba... i nie wiem co to. Kiedys miałam w tym (albo obok) problemy z kieszonką zębową. Mam nadzieję że jak już to jest to to a nie co innego, gorszego
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:58   #266
NIKOLA87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

hej mam problem-mam wrazliwe zeby bardzo na wszystko,stosuje pasty plyny nitki i na jakis czas jest spokoj a za jakis czas znow to samo niewiem juz co robic bo bardzo mnie to boli,gdy mam cos pic zimnego to jest masakra.a chciala bym je troszke wybielic ale chyba w tym przypadku niebardzo??? chyba ze jest jakis tani domowy sposob? dziekuje za rady.pozdrawiam
NIKOLA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:20   #267
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Ja mam więcej niż 21 lat I stosuję pastę bez fluoru, nazywa się Ajona. Leczy paradontozę i usuwa kamień nazębny. Bardzo mi pomogła.
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 21:28   #268
Moskwiczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Szczoteczka soniczna zarypiaście ściąga kamień z zębów,do tego irygator i jest cool.

Edytowane przez Moskwiczanka
Czas edycji: 2010-07-17 o 21:30
Moskwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 22:09   #269
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Nie wiem czy Włąścicielka tematu jesczze udziela rad, najwyzej poprosze kogoś innego z Was
Otóż mam wrażliwe zęby, a dziąsła jesczze wrażliwsze - odsłąniają mi sie szyjki , puchną dziąsła, np przy 2 zębach trwa to ok 2 dni, spokój za jakis czas znó mi spuchną, często jest to dziąsło przy jedynkach od strony podniebienia włącznie z podniebieniem na których robią się'fale' szyjki przy jedynkach są mocno odsłonięte wtedy. Używam codziennie elmex - ale mam 22 lata i co to ma wspólnego?Czy to jest groźne ?

Po 2 chciałam wybielić zęby a u mojego stomatologa jest promocja z 600 na 400zł ... Mówił ze to 2 etapowe , jakim to moze być sposobem ?
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:24   #270
badgirls1823
Przyczajenie
 
Avatar badgirls1823
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Witam mam nadzieję, że zagląda ktoś jeszcze na to forum.
Otóż mam bardzo duże problemy z zębami, pomimo, że staram się o nie dbać Już nie wiem, za co się mam chwycić. Moje zęby odziedziczyłam po mamie, która również ma niesamowite problemy z ząbkami. Mam 16 lat (!!!), a tu dziura, na dziurze, wypełnienie, na wypełnieniu strasznie się martwię o zęby i nie mam zielonego pojęcia co jeszcze mogę z nimi zrobić ? Chodzę do dentysty, regularnie od 7 lat, jako małe dziecko sama latałam do dentysty, na nic moje starania. Tam gdzie mam po zakładane plomby, robią się ubytki, z innych stron. Wydaję kupę kasy na zęby, koszmar. Już nie wiem co mam zrobić. Mam nadzieję, że ktoś mi poleci coś skutecznego.
badgirls1823 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 07:33:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.