typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 19:10   #61
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

W zeszlym roku bylam w Polsce i pierwsza rzecz jaka mi sie rzucila w oczy to Polki sa strasznie chude, sama jestem chuda a w kraju w ktorym mieszkam uchodze za szkieletora ale gdy przyjechalam do Polski to nie wyruznialam sie z tlumu i wygladalam jak wiekszosc czyli normalnie.
Druga rzecz to faktycznie polacy sa do siebie bardzo podobni wsrod facetow zauwazylam 3 typy, ciemny typu Dudek, jasny typu Kusznierewicz i szatyn ktorych jest najwiecej. Mnustwo chlopcow tez mocno goli sobie glowy , nie jest to czeste tutaj.
Co do dziewczyn to tez sa 3 typy szara blondynka czesto z kreconymi lub falowanymi wloskami.Tutaj bardzo zadko ma ktos krecone wlosy a w Polcse mnostwo
Ciemna i sztynka.
Co moge jeszcze dodac to to ze Polki maja waskie biodra i Nie sa,, nalane ,,na buzi czyli nie wiem jak to okreslic a le moze dzieki tym faktycznie wystajacym koscia policzkowym nasza twarz m a zawsze jakies rysy a tutaj jak ktoras jest gruba to juz jej sie wszystko zlewa na twarzy.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 19:14   #62
atee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 24
GG do atee
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez o000agus
jak wygląda typowa polska uroda? jakie sa jej charakterystyczne cechy? wklejajcie fotki zarowno swoje jak i modelek, aktotek itp
Śmieszy mnie coś takiego, bo nie da rady tak określić. To nie jest tak jak z kolorem skóry - biały, czarny, żółty...

Od razu na myśl przychodzi mi mierzenie przez Hitlera żydów, żeby stwierdzić, jak wyglądają, by móc wszystkich wybić.

Przecież to chore.
__________________
Poszukaj. Znajdź mnie.
atee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 20:16   #63
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Wiecie co, to ciekawe co piszecie o tych skosnych oczach. Ja mam skosne oczy - zastanawiam sie po kim, bo nikt w rodzinie takich nie ma. Ewentualnie dziadek, który jest z Ukrainy... W każdym razie nie widziałam takich u nikogo innego.
Moja sis za to jest bardzo słowiańska w moim mniemaniu: włosy złote-blond, niebieskie oczy, wiosenka
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:40   #64
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

atee - dziekuje jestes kochana wspaniale porownania mnie (i kolelezanek ktore podjely temat) do wielkiego przywodcy, ktory odegral tak wazna role w historii. takze uznanie mojego pytania i ciekawosci za "chore" bylo niezwykle milusie i wyrozumiałe.
gdybyś nie wiedziała istnieje takie pojęcie jak słowiańska uroda. słysząc to ciągle powtarzane stwierdzenie z ust ludzi bylam ciekawa Waszego szanownego zdania ,czymże owa uroda jest, kogo określa się mianem jej przedstawiciela. w koncu "do ciekawskich świat należy". bardzo cieszy mnie ze tyle dziewczyn wykazalo zainteresowanie i wypowiedzialo sie. znam dzieki temu wiele opinii. od razu informuje ze nie zbieram tych informacji w celu powybijania wszystkich polek/slowianek itp. mozecie spać spokojnie. chociaz... skoro ciekawość już teraz uznaje się za głupotę to macie powod zeby się bać.
na zakonczenie mojej jakze "glupiej" i dennej wypowiedzi powiem tylko co mi pierwsze przyszlo na mysl po przeczytaniu Twojego mądrego posta - takie znane porzekadło - "nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi"
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 23:35   #65
aysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hhahahahaha dobre jak nie da rady określić?? Atee wg ciebie Polacy wyglądają tak samo jak Włosi czy Finowie? Przecież mamy jakieś cechy charakterystyczne które odróżniają nas od innych narodów
aysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:52   #66
marinka
Raczkowanie
 
Avatar marinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 188
GG do marinka
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mi wyszlo ze jestem typem wiosny ,ale wydaje mi sie ze mam slowianska urode !!!! A co do tego ze polki sa napiekniejsze to bylam na wakacjach w Hiszpani i jak sie potem dowiedzialam to gadali ze jestem najladniejsza w miescie ,bo Hiszpanki sa zazwyczaj niskie i ciemne ,a ja jestem wysoka blondyna
marinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:31   #67
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Post Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mi słowiański typ urody kojarzy się ze zgrabną dziewczyną z włosami długimi,może lekko falowanymi w kolorze ciemny lub złoty blond albo jasny,średni brąz oraz z oczami w kolorze niebieskim,szarawym lub zielonym i z rumianą cerą.Takie jest moje wyobrażenie na ten temat.Takim słowiańskim typem była dla mnie Jagienka z "Krzyżaków".Ja zauważyłam,że Polki (złote lub jasne blondynki szczególnie) są bardzo atrakcyjne dla Włochów.A co do tego,że Litwinki są ładne to bez obrazy,ale nie zauważyłam...Kiedy byłam na Litwie widziałam same niezbyt urodziwe dziewczyny...A Polki wyróżniają się na zachodzie i południu Europy,bo są szczuplejsze niż tamtejsze kobiety(jak widać dieta śródziemnomorska jest smaczna,ale tucząca ).Dlatego POLKI GÓRĄ!!!!
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 15:20   #68
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Postawiłabym na jasną cere i niebieskie, bądź szaroniebieskie, zielone oczy. Włosy coś w okolicach popielatego, złotego połysku, ciemny blond. Wydaję mi się, że to może być jakiś ślad.

A jesteśmy w porównaniu z innymi wysokim czy niskim narodem? Zwłaszcza koiety jak się mają w tej kwesti? Jak sądzicie?



Cytat:
Napisane przez karolcia_kola
Takim słowiańskim typem była dla mnie Jagienka z "Krzyżaków"
Jagienka?? Może Danuśka?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:28   #69
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Post Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Nie Pomadko.Właśnie Jagienka...Może to się wydawać dziwne,ale tak widzę prawdziwą słowiankę.Zdrowa,szczupła ,z warkoczem,o rumianej cerze,ładnej sylwetce.Jak czytałam opis jej wyglądu w książce to właśnie od razu Jagna skojarzyła mi się ze słowianką.Danuśka może też,ale Jagienka jakoś bardziej.
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 12:22   #70
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola
Nie Pomadko.Właśnie Jagienka...Może to się wydawać dziwne,ale tak widzę prawdziwą słowiankę.Zdrowa,szczupła ,z warkoczem,o rumianej cerze,ładnej sylwetce.Jak czytałam opis jej wyglądu w książce to właśnie od razu Jagna skojarzyła mi się ze słowianką.Danuśka może też,ale Jagienka jakoś bardziej.

Boshe! Tylko nie "Krzyżacy"! Nie można szukać śladów polskiej urody w innych dziełach?... IMO Danuśka to jakaś blada anorektyczka (nie umiem jakoś poprzeć tego faktami, ale taki jej obraz utkwił mi w główce). Natomiast Jagna to już totalna porażka. Źle mi się kojarzy
A może ja do Sienkiewicza jestem uprzedzona? Ehhh...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:11   #71
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Hmm ciagle padaja wypowiedzi ze slowianski typ urody jest kojarzony z jasnym blondem, jasnymi (szarymi badz niebieskimi oczami) i jasna cera... hmm to mi brzmi na ewidentnie skandynawski:P
Sadze ze typowe polki/slowianki sa nieco ciemniejsze a raczej w typie wiosennym niz letnim
a co do rozpoznawania Polek za granica za kazdym razem kiedy jestem za granica Polki poazaje po jednym (na ogol nie szukam Polakow tylko jesli mi sie ktos rzuci w oczy to zauwazam).. otoz styl barbie - tirowka ... bardzo to przykre... za kadym razem jak widzialam panienke rozjasnione blond wloski mini szpilki to byla Polka:/
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 14:03   #72
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hehe fakt - polki czasem przesadzają z modą :P jak popatrzyłam jak się ubierają kobitki w innych krajach to nie wiem skąd to się u nas wzięło
polki na bank są chłodnymi typami więc wiosna odpada. mają często wiosenno żółto - złote włoski ale to zasługa farby - naturalnie raczje mysie
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 14:41   #73
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Kurcze pochodze z niemalze czytso polskiej rodziny (tylko dziadek pochodzi z Ukrainy, cala reszta Polacy czystej krwi) a jestem wiosna
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 15:05   #74
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

W jednej gazecie czytałam, że większość polek ma letni typ urody. W innej twierdzą, że większość nas ma żółtawy odcien skóry ...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:11   #75
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

żółtawy odcień skóry nie wyklucza chłodnego typu - przecież jest także np cima połódniowa - tym chłodny o ciepłej cerze. albo japonki np. cera żółta - typ chłodny - zimowy. ja ponoć jestem lato - zima i też mam żółtawy odcień cery...
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 19:09   #76
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
Boshe! Tylko nie "Krzyżacy"! Nie można szukać śladów polskiej urody w innych dziełach?... IMO Danuśka to jakaś blada anorektyczka (nie umiem jakoś poprzeć tego faktami, ale taki jej obraz utkwił mi w główce). Natomiast Jagna to już totalna porażka. Źle mi się kojarzy
A może ja do Sienkiewicza jestem uprzedzona? Ehhh...
Dlaczego Jagna ci się źle kojarzy?Ino to zdrowa dziewka jak jabłuszko rumiana A tak na poważnie to ja sama nie znoszę "Krzyżaków", bo jak musiałam czytać na J.polski taką cegłe to do tej pory mam traumatyczne wspomnienia A ta Jagienka to tak mi jakoś do głowy przyszła...Nie wiem czemu?!Może pani od J.polskiego zbyt długo wertowała jej postać w opisach i charakterystykach i do tej pory mi uraz psychiczny został. Temat Danuśki nie ja zaczęłam.Ona mi jakoś nie pasuje na typową słowiankę...
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 20:49   #77
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A ja tak czytajac nasze wywody stwierdzam ze w PL to chyba jednak trudno o typowe Slowianki. Pomyslcie ile sie narodow przewinelo przez nasze ziemie przez stulecia. A jak wiadomo dawni wojownicy sobie nie zalowali i co im w rece wpadlo to....
Dlatego mamy taka roznorodnosc.

A jesli chodzi o skosne oczy to mysle ze to pozostalosc po Tatarach hej!
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 20:56   #78
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Masz racje. Polki to jest niesamowity przekroj, nawet jesli chodiz o kolor wlosow. Ale prawda jest, ze jestesmy piekne :P
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 21:18   #79
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

No tak piekne i ...skromne
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 22:42   #80
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola
Dlaczego Jagna ci się źle kojarzy?Ino to zdrowa dziewka jak jabłuszko rumiana A tak na poważnie to ja sama nie znoszę "Krzyżaków", bo jak musiałam czytać na J.polski taką cegłe to do tej pory mam traumatyczne wspomnienia A ta Jagienka to tak mi jakoś do głowy przyszła...Nie wiem czemu?!Może pani od J.polskiego zbyt długo wertowała jej postać w opisach i charakterystykach i do tej pory mi uraz psychiczny został. Temat Danuśki nie ja zaczęłam.Ona mi jakoś nie pasuje na typową słowiankę...

Jak słyszę Jagienka to mam mdłości. Ale niestety masz rację - za słowiański typ urody to by uszła Podobnie chyba Jagna z "Chłopów". Takie lekturowe skojarzenia...
A tak poważnie to myślę, że omawianie typowej polskiej urody mija się z celem. Każda z nas może się zmieniać, teraz mamy takie możliwości - więc to, że polskie ulice pełne są blondynek może być równie dobrze rezultatem mody na J.Lo, itp.

A dorzucę jeszcze, że z "Krzyżaków" to tylko pierwszy tom zmęczyłam :/
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 23:29   #81
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

kurcze ja nie pamietam krzyzakow wcale... wiem ze pierwszy tom przeczytalam caly... drugi 20 stron przerzucalam jak bylo nudne ... i tak przerzucajac przegpailam bitwe pod Grunwaldem dowiedzialam sie o niej dopiero na lekcji i bylam baaardzo zdziwiona
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 07:54   #82
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

haha a ja doczytałam właśnie do bitwy - i wymiękłam - nienawidzę scen batalistycznych
skoro mamy taką różnorodność to skąd się wziął termin "polska uroda" ?
......................
......(\___/)......
.....=(^_^)=.....
......( O O )......
......................
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 09:25   #83
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez o000agus
skoro mamy taką różnorodność to skąd się wziął termin "polska uroda" ?
może właśnie z czasów "Krzyżaków" i później "Chłopów"??

no dobra, już nie zabieram głosu
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 18:41   #84
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja słyszałam taką teorię ze typowa słowianka, ma szerokie biodra, szczupłą talie, wąskie ramiona, raczej wysoka, blondynka (raczej popielata od jasnego do ciemnego blondu), łagodne rysy twarzy, jasne oczy z szarym zabarwieniem.
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:46   #85
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez lalesia
Dla jakiegos mlodego, przystojnego wlocha bylabym gotowa sie zglosic
A ja dla Hiszpana

Ludki powiadaja, ze ja mam słowiańska urod-czyli: złociste blond wlosy z jaśniejszymi refleksmi (naturalne), jasnoniebieskie oczy i jasna cere.
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 23:49   #86
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Naleze do reprezentantek typowo slowianskiej urody. Posiadam blond wlosy o slomkowym kolorze, ktore kiedy nie widzialy slonca, robily sie lekko "mysie" (obecnie nieco przeklamuje swoj typ urody, bo mam skandynawski blond), mleczna karnacje, piegi, wydatne policzka, ciemnoniebieskie oczy, jasne brwi, delikatne rysy twarzy, bardzo jasne wloski na reszcie ciala. Czasem zagranica myla mnie z Rosjanka.

Polakow od razu poznaje, kiedy jestem zagranica. Niestety, czasem tez po ubiorze...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 09:20   #87
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Wydaje mi sie, ze slowianska uroda to wlosy w kolorze sredni/ciemny blond z domieszka popielatego, slomianego w kazdym razie w zimnym odcieniu, niekiedy mysie, karnacja raczej chlodna, troche ziemista.

Natomiast skandynawski typ urody to dla mnie bardzo jasne wlosy i porcelanowa cera.

Jesli chodzi o ksztalt twarzy i budowe ciala to moim zdaniem Skandynawki maja bardziej szczupla twarz i sa drobniejsze.Slowianki natomiast na ogol maja twarz kwadratowa, prostokatna ( patrz Natalia Vodianova), jesli chodzi o sylwetke to sa zgrabne na pewno, ale maja szersze biodra, kraglejsza pupe choc to tez nie jest regula.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 12:31   #88
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mam kumpelkę, która moim zdaniem przedstawia słowiańską urodę(nie to co ja) ma włosy w odcieniu pszenicznego blondu, zielone oczy, jasną cerę ale dosyć ciemne brwi i rzęsy i wystające kości policzkowe, których jej strasznie zazdroszczę
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:15   #89
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

moje typy TYP-u słowiańskiego - Anna Powierza http://www.powierza.pl/main.html
no i inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o0052783_020.jpg (14,5 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g6.jpg (36,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f21.jpg (10,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f20.jpg (16,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dorota20.jpg (60,2 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bujakiewicz_Katarzyna_01.jpg (9,8 KB, 144 załadowań)
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka

Edytowane przez aprzybyla
Czas edycji: 2006-05-12 o 15:37
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:28   #90
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

samusionek - http://www.samusionek.com.pl/index2.htm
alicja bachleda curuś - http://www.alicjabachleda.pl/old/index.php
i inne to sa moje propozycje!
jak widać czesć z nich to lato, cześć wiosna!

typ słowiański - Wiosna (raczej IMO)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pop627027.jpg (59,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.146823.jpg (12,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.79351.jpg (13,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ph.64155.jpg (21,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o0052783_015.jpg (69,3 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: gif indeks_03.gif (88,0 KB, 105 załadowań)
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.