Studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-16, 16:47   #1
Tajemnicza_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 1

Studia


Cześć wszystkim Chciałam opisać swój problem, który nie wiem jak rozwiązać. Od pazdziernika zaczynam 2 rok pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Wybralam te studia, bo lubię dzieci ale nie wiem czy te studia są dla mnie i czy znajdę po nich pracę... wszystko jest teraz zdalnie więc przez to tylko myślę czy za 4 lata coś z tych studiów w ogóle będzie. Mój tata jest z nich średnio zadowolony... I wsumie ja też już nie wiem co o nich myśleć... Byłam w liceum na profilu biologiczno-chemicznym niestety miałam demotywujacą nauczycielkę od biologii i chemii i nic z tej matury nie wyszło... Trafiłam na pedagogike i tak im jestem dłużej tym się bardziej załamuje... Nie wiem co robić już ze swoim życiem... Nie chce być życiowym przegrywem. Na Uczelni zapowiada się kolejny zdalny semestr także czasu na przemyślenia mam zbyt dużo. Niestety nic ciekawego nie wymyśliłam i chyba nie wymysle.
Tajemnicza_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 13:58   #2
frogface
Raczkowanie
 
Avatar frogface
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 344
Dot.: Studia

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza_00 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Chciałam opisać swój problem, który nie wiem jak rozwiązać. Od pazdziernika zaczynam 2 rok pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Wybralam te studia, bo lubię dzieci ale nie wiem czy te studia są dla mnie i czy znajdę po nich pracę... wszystko jest teraz zdalnie więc przez to tylko myślę czy za 4 lata coś z tych studiów w ogóle będzie. Mój tata jest z nich średnio zadowolony... I wsumie ja też już nie wiem co o nich myśleć... Byłam w liceum na profilu biologiczno-chemicznym niestety miałam demotywujacą nauczycielkę od biologii i chemii i nic z tej matury nie wyszło... Trafiłam na pedagogike i tak im jestem dłużej tym się bardziej załamuje... Nie wiem co robić już ze swoim życiem... Nie chce być życiowym przegrywem. Na Uczelni zapowiada się kolejny zdalny semestr także czasu na przemyślenia mam zbyt dużo. Niestety nic ciekawego nie wymyśliłam i chyba nie wymysle.
Tata jest średnio zadowolony z tych studiów? To Ty studiujesz dla siebie czy dla ojca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frogface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 10:32   #3
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Studia

Po pierwsze masz 20 i parę lat, więc już rób rzeczy dla siebie, a nie dla ojca. Po drugie każde studia prowadzone zdalnie tracą na jakości, bez względu na ich kierunek.
Jeżeli nie masz pomysłu na siebie skończ te studia i zmień kierunek na magisterce.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 23:11   #4
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Studia

Skoro ich nie czujesz, to może zmień na inny kierunek? Przejrzyj oferty pracy i pomyśl co chciałbyś robić.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 14:37   #5
michagros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 143
Dot.: Studia

Praca po takiej pedagogice zawsze będzie, bo dzieci zawsze będą się rodzic. Nie rezygnuj, jak Ci te studia nie obrzydly. Albo - jak wspomniano - zrób mgr uzupełniające z czegoś, co Cie interesuje. A co dokładnie chcesz robić w życiu?
michagros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 10:27   #6
Helga33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Studia

Is there anyone who can do my homework online? Fortunately, academic writing services will help you cope with an assignment of any level of difficulty.
Helga33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-01, 08:58   #7
LenaOan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Studia

Hi everyone!
how to write a great essay
For most working students nowadays, essay writing is a demanding task. The burden is immense, and study hours are increasing to guarantee that the course is covered completely.
It's no surprise that some students find it difficult to create essays, to the point where they turn to the https://essaypay.com/college-essay-help/ essay help service and place orders there. We are sociable beings that spend much of our time talking rather than writing, therefore writing seems alien to us. Planning, structuring, referencing, and other things that are required while writing an essay are not required in casual talk. Students are increasingly resorting to essay writing services to help them with their academic projects. Choosing the best essay writing service and enlisting the assistance of a professional ghostwriter is now easier than ever. In minutes, you may Google a reputable company and have your task completed in a matter of hours. Deadlines looming, immense academic pressure, and plain student laziness all contribute to the appeal of such businesses. However, you will have to work hard on your own for projects such as personal statements for law school and cover letters.

Carefully read the essay prompt and make sure you grasp the question.
According to those that write essay writing service reviews, this is the most important stage in the essay writing process. Once you know the question, you can figure out what kind of essay to write. Highlight the keywords "compare," "contrast," "discuss," "explain," "assess," and any restricting words, such as "during the twenty-first century," "inside Europe," and so on.

Edytowane przez LenaOan
Czas edycji: 2022-04-01 o 08:59
LenaOan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-09, 16:04   #8
openstaqh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: Studia

What is Advanced Call Routing Call Tracking juice box solar

Edytowane przez openstaqh
Czas edycji: 2023-03-09 o 17:29
openstaqh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 23:53   #9
StudentkaIHostessaANKA
Przyczajenie
 
Avatar StudentkaIHostessaANKA
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: Studia

Ja też tak miałam, ale studiując zaczęłam dorabiać jako hostessa , a zdalna nauka daje mi więcej czasu na dorabianie po zajęciach
__________________
Studiuję na pierwszym roku dziennej kosmetologii i dorabiam jako hostessa w każdy weekend

Edytowane przez StudentkaIHostessaANKA
Czas edycji: 2023-03-18 o 23:56
StudentkaIHostessaANKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-19 00:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.