3. miesiac i konski apetyt ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 22:54   #1
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna

3. miesiac i konski apetyt ;)


jak w temacie. koncze 3. miesiac i mam straszny apetyt... po czesci dlatego, ze mam mdlosci, kiedy jestem glodna. ale ilosc tego, co jem juz teraz mnie przeraza! co bedzie pozniej? jem owsianke przed praca, 2 sniadania w pracy (kanapki, jogurt, owoce). po pracy jestem juz tak glodna, ze ledwo wytrzymuje do obiadu. po obiedzie jakis owoc lub warzywo i wieczorem kolacja na cieplo (jajecznica, tost, czasem platki). na swoja obrone dodam, ze w ogole nie ciagnie mnie do slodyczy, sporadycznie jakies zachcianki typu chrupki czy frytki. jem normalnie, tylko bardzo duzo. ktos jeszcze tak ma? i czy to minie?
pozdrawiam!
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 06:47   #2
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Też tak miałam w na przełomie 2 i 3 miesiąca, po 2-3 tygodniach takiego strasznego głodu minęło
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 07:02   #3
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Też tak miałam w na przełomie 2 i 3 miesiąca, po 2-3 tygodniach takiego strasznego głodu minęło
Ja teraz jestem w 7 miesiącu. I miewałam takie dni że mogłabym jeść cały dzień bez przerwy i wszystko co było w lodówce. Trwało to kilka dni, a później przez kolejne kilka dni mogłam zjeść w ciągu dnia kanapkę i jabłko i to mi wystarczało. Każda ciąża też jest inna. Pomyśl że jesz dla Was dwojga i zwracaj uwagę żeby to było wartościowe jedzienie. Powinnaś też dużo pić. Organizm sam będzie Ci podpowiadał czego potrzebuje.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 07:46   #4
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Ja w obu ciążach miewałam dni z napadami głodu, które mnie przerażały, bo nigdy nie posądzałam siebie o umiejętność pochłonięcia takiej ilości pokarmu.
Myślę, że póki odżywiasz się racjonalnie a Twoja waga nie rośnie w tempie zastraszającym lekarza prowadzącego to nie musisz się przejmować, widać aktualnie masz takie zapotrzebowanie energetyczne. Tylko pamiętaj, żeby Twoje posiłki były zdrowe a nie byle jakie. Te pierwsze miesiące są kluczowe dla rozwoju dziecka.
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 09:08   #5
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

też tak miałam, jadłam jak koń, od 3miesiaca do 7 caly dzień mogłabym jeść a później apetyt zmalał. A i wcale dużo nie przytyłam. Jadłam śniadanie, potem czekoladki, jakis owoc, jogurcik, potem porządne duże mięso, a jak było malo to kanapki, po obiedzie jakąś godzinkę znów coś wciaglam, a na kolacje robilam grzanki które mogłam zjesc około 7, w nocy też podjadałam, bo budziłam sie z takim głodem, że wytrzymać nie mogłam
__________________
Mikołaj- 1.12.2013, 2600, 36t
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 10:24   #6
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Jestem obecnie w 25 tygodniu ciąży, nie przypominam sobie, żebym odczuwała na którymś etapie wzmożony głód czy wręcz odwrotnie, żeby odrzucało mnie od jedzenia.
Ale każda ciąża jest inna.
Ty możesz mieć większy apetyt, inna kobieta będzie jadła mniej. Nie ma na to reguły.
Ja przechodzę ciążę bezobjawowo, bez mdłości, wymiotów etc. Dlatego właśnie nie ma co sugerować się innymi kobietami i ich dolegliwościami ciążowymi
Jeśli niepokoi Cię aż tak duży apetyt to skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 10:25   #7
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
jak w temacie. koncze 3. miesiac i mam straszny apetyt... po czesci dlatego, ze mam mdlosci, kiedy jestem glodna. ale ilosc tego, co jem juz teraz mnie przeraza! co bedzie pozniej? jem owsianke przed praca, 2 sniadania w pracy (kanapki, jogurt, owoce). po pracy jestem juz tak glodna, ze ledwo wytrzymuje do obiadu. po obiedzie jakis owoc lub warzywo i wieczorem kolacja na cieplo (jajecznica, tost, czasem platki). na swoja obrone dodam, ze w ogole nie ciagnie mnie do slodyczy, sporadycznie jakies zachcianki typu chrupki czy frytki. jem normalnie, tylko bardzo duzo. ktos jeszcze tak ma? i czy to minie?
pozdrawiam!
Pocieszę Cię, ja tak mam i bez ciąży
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 11:13   #8
Maryna1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

kurcze nareszcie ktos poruszyl ten watek Jestem na samym poczateczku cizy a jem jakbym jedzenie miala zachwile stracic.. az maz mi docina dopiero co zjedlismy obiad a ja wlaze z kanapka Wyjde z synkiem na spacer i od razu sru po paluszki i tak buzia co 10 min sie nie zamyka... boje sie o swoje cialo jak sie teraz tak ponaciaga i nagle sie roztyje a z 2 strony to ewidentnie czuje glod jablkami go nie zapcham.... dobrze ze ktos ma podobnie
a jak u was z mdlosciami ? kazdego dnia boje sie ze mnie dzis to spotka tak jak przy 2 moich ciazach wczesniejszych nie wiem czy jest szanse zeby tak 3 byla lepsza....oby nie gorsza
Maryna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 11:22   #9
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez Maryna1987 Pokaż wiadomość
kurcze nareszcie ktos poruszyl ten watek Jestem na samym poczateczku cizy a jem jakbym jedzenie miala zachwile stracic.. az maz mi docina dopiero co zjedlismy obiad a ja wlaze z kanapka Wyjde z synkiem na spacer i od razu sru po paluszki i tak buzia co 10 min sie nie zamyka... boje sie o swoje cialo jak sie teraz tak ponaciaga i nagle sie roztyje a z 2 strony to ewidentnie czuje glod jablkami go nie zapcham.... dobrze ze ktos ma podobnie
a jak u was z mdlosciami ? kazdego dnia boje sie ze mnie dzis to spotka tak jak przy 2 moich ciazach wczesniejszych nie wiem czy jest szanse zeby tak 3 byla lepsza....oby nie gorsza
hehe, apetyt w ciąży to nic złego, dzidziuś musi coś jeść, a i organizm potrzebuje dodatkowych witamin mdłości... Ja ich dostałam jak tylko zaczął się 4 miesiąc a jak zaczął się 5 to wszystko przeszlo, choć dziwne że te mdłości miałam tak późno, no ale cóż każdy jest inny
__________________
Mikołaj- 1.12.2013, 2600, 36t
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 11:57   #10
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

no to kamien z serca. przytylam jakies 1.5 kg, wiec mysle, ze jest ok. mam nadzieje, ze to minie, bo na razie drozej mnie karmic wychodzi niz ubierac.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 12:34   #11
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
no to kamien z serca. przytylam jakies 1.5 kg, wiec mysle, ze jest ok. mam nadzieje, ze to minie, bo na razie drozej mnie karmic wychodzi niz ubierac.
jest dobrze ja przed ciąża ważyłam 45, a podczas porodu 64, teraz waże 50, a minęły 4 miesiące od porodu
__________________
Mikołaj- 1.12.2013, 2600, 36t
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 12:51   #12
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

ja w ciąży żadnych dziwnych i pryzkrych jej objawów nie miałam, poza samym porodem \dziewczyny trzeba jeść NA dwoje,a nie ZA dwoje.

przytyłam książkowo 17kg i po 5misiącach zostało mi 5kg do zrzutu. trzeba się pilnować, bo ciezko pod koniec ciąży w 9 miesiecu jadłam bardzo duzo..

kumepla przytyla 33kg, spadło jej 10 przy porodzie i reszta ciezko zrzucic a jest juz 11miesiecy po.
ciężko, bo bylysmy przyzwyczajone do wpieprzania wsyztskiego i nietycia a teraz przy rozepchanym żoladku trzeba sie ograniczac zeby zoladek wrocil do normy a twoje cialo do formy. oj ciezko.

pilujcie sie dziewczyny i gratulacje dla wszytskich przyszlych mam
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 13:24   #13
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ja w ciąży żadnych dziwnych i pryzkrych jej objawów nie miałam, poza samym porodem \dziewczyny trzeba jeść NA dwoje,a nie ZA dwoje.

przytyłam książkowo 17kg i po 5misiącach zostało mi 5kg do zrzutu. trzeba się pilnować, bo ciezko pod koniec ciąży w 9 miesiecu jadłam bardzo duzo..

kumepla przytyla 33kg, spadło jej 10 przy porodzie i reszta ciezko zrzucic a jest juz 11miesiecy po.
ciężko, bo bylysmy przyzwyczajone do wpieprzania wsyztskiego i nietycia a teraz przy rozepchanym żoladku trzeba sie ograniczac zeby zoladek wrocil do normy a twoje cialo do formy. oj ciezko.

pilujcie sie dziewczyny i gratulacje dla wszytskich przyszlych mam
oj nie wiem czy sie zgodzić z rozepchanym żołądkiem, ja po porodzie nie miałam w ogóle ochoty jeść... Mogłam i nawet cały dzien bez jedzenia siedzieć, teraz też tak mam, to co jadłam w ciąży teraz niezbyt mi smakuje, ale wiadomo każda z nas jest inna, i inaczej to wszystko przechodzi.
__________________
Mikołaj- 1.12.2013, 2600, 36t
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 14:06   #14
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ja w ciąży żadnych dziwnych i pryzkrych jej objawów nie miałam, poza samym porodem \dziewczyny trzeba jeść NA dwoje,a nie ZA dwoje.

przytyłam książkowo 17kg i po 5misiącach zostało mi 5kg do zrzutu. trzeba się pilnować, bo ciezko pod koniec ciąży w 9 miesiecu jadłam bardzo duzo..

kumepla przytyla 33kg, spadło jej 10 przy porodzie i reszta ciezko zrzucic a jest juz 11miesiecy po.
ciężko, bo bylysmy przyzwyczajone do wpieprzania wsyztskiego i nietycia a teraz przy rozepchanym żoladku trzeba sie ograniczac zeby zoladek wrocil do normy a twoje cialo do formy. oj ciezko.

pilujcie sie dziewczyny i gratulacje dla wszytskich przyszlych mam
u mnie w dniu porodu +20 kg, w 3 miesiące po porodzie miałam 3 kg mniej niż przed ciążą. A jadłam... ogromne ilości, więcej od męża, w nocy, non stop... jak kończyłam swoją porcję obiadu, wilkiem patrzyłam na talerz męża z pytaniem "na pewno chcesz jeszcze jeść?"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 14:13   #15
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Tysia144 każdy jest inny mówie z doświadczenia swojego i koleżanek.

karolca miałam tak samo z patzreniem na drugą porcje obiadu.zazdroszze szybkiego pworotu do figury.

po ciąży wciąż jadłam dużo i mimo karmienia piersią nie zeszło tyle ile bym chciała. teraz jem mniej i zdrowiej, odstawilam mc, kfc, tłuste rzeczy i smażone, slodycze,makaraony,biale pieczywo po 20 nie jem nic
wracam do formy jeszcze troszke
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 06:01   #16
Maryna1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

a ja po kazdej ciazy zawsze szczuplejsza pomimo iz w kazdej ze 17 przybylo po porodzie pozostawalo mi ze 3 ktore bardzo szybko gubilam karmiac teraz 3 i mimo ze non stop jem niewiele mi przybylo nie sadze tez zeby to zalezalo od dobrej przemiany materii bo takowej nie mam choc jestem szczupla to zawsze zwracam uwage na to co jem Mi sie wydaje ze niektorym kobieta organizm nadrabia i uzupelnia pewne straty w organizmie na samym poczatku ciazy(ale nie tylko)zeby zabezpieczyc plod Jak wspomnialam jestem szczupla osoab i wysoka mam 27 lat i 2 ciaze za soba teraz 3 i juz widze wydety brzuch naprawde dziwnie szybko bo to zaledwie poczatki ale apetyt przedni powoli nadchodza mdlosci pewnie teraz troche przystopuje...
Maryna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 08:36   #17
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
jak w temacie. koncze 3. miesiac i mam straszny apetyt... po czesci dlatego, ze mam mdlosci, kiedy jestem glodna. ale ilosc tego, co jem juz teraz mnie przeraza! co bedzie pozniej? jem owsianke przed praca, 2 sniadania w pracy (kanapki, jogurt, owoce). po pracy jestem juz tak glodna, ze ledwo wytrzymuje do obiadu. po obiedzie jakis owoc lub warzywo i wieczorem kolacja na cieplo (jajecznica, tost, czasem platki). na swoja obrone dodam, ze w ogole nie ciagnie mnie do slodyczy, sporadycznie jakies zachcianki typu chrupki czy frytki. jem normalnie, tylko bardzo duzo. ktos jeszcze tak ma? i czy to minie?
pozdrawiam!
a jesz regularnie co 3 godziny mniej więcej?


Stałe pory jedzenia sa wazne, nie dopuszcza to do drastycznych spadków poziomu cukru we krwi i nie czuje się głodu, ja co 3 godziny pilnuję, by cos zjeśc koniecznie i najczęściej cos pełnoziarnistego, np. kubek jogurtu z musli, płatkami owsianymi czy granolą, przy tym porcje nie mogą być duże, bo normalnie nie jem tak często, a tu przy takiej częstotliwości przytyłabym dwa razy tyle niż dotychczas
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:12   #18
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

tak, to wychodzi co 3 godziny. owsianka ok. 6, sniadanie o 9 i 12, obiad o 16 i potem kolacja ok. 19-20. ciesze sie, ze mam apetyt, chyba lepsze to niz wymioty i problem z przybraniem na poczatku... tylko najgorsze, ze jak za dlugo czekam np. na obiad, to zaczyna mnie mdlic z glodu.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 18:44   #19
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
tak, to wychodzi co 3 godziny. owsianka ok. 6, sniadanie o 9 i 12, obiad o 16 i potem kolacja ok. 19-20. ciesze sie, ze mam apetyt, chyba lepsze to niz wymioty i problem z przybraniem na poczatku... tylko najgorsze, ze jak za dlugo czekam np. na obiad, to zaczyna mnie mdlic z glodu.
hmm.... brzmi to trochę jak hipoglikemia
oby nie, oby to faktycznie było tylko spowodowane wzrostem hormonów żeńskich
w późniejszej ciąży będziesz miała test OGT75, to wszystko wyjaśni
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 20:04   #20
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
hmm.... brzmi to trochę jak hipoglikemia
oby nie, oby to faktycznie było tylko spowodowane wzrostem hormonów żeńskich
w późniejszej ciąży będziesz miała test OGT75, to wszystko wyjaśni
nie od razu
Ja od samego początku ciąży musiałam jeśc mało a często (i tak do porodu, choć jak ustały największe mdłości całodobowe to jadłam normalne porcje). Z reguły najpierw czułam lekki głód (z zegarkiem w ręku 2 godziny), potem zaczynało się kopanie na wszystkie strony od środka, a jak nie zjadłam, to zaczynało mdlić. Mierzyłam cukry, zawsze w normie (choć krzywa cukrowa lekko powyżej normy wyszła).
Z czasem nawet nie czułam głodu po tych dwóch godzinach a młoda zaczyna wierzgać jak dzikus, więc był jakiś owoc jako przekąska i miałam spokój na kolejne dwie godziny
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 08:28   #21
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

mierzylam cukier i byl ok. zreszta zawsze mialam raczej za niski niz za wysoki... mieszkam w Danii i nie bede miala badania obciazenia glukoza. ;/ moge sobie sama badac cukier czy nie ma sensu?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 09:13   #22
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
mierzylam cukier i byl ok. zreszta zawsze mialam raczej za niski niz za wysoki... mieszkam w Danii i nie bede miala badania obciazenia glukoza. ;/ moge sobie sama badac cukier czy nie ma sensu?
a miałaś zawsze w normie ten za niski cukier ?
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 22:07   #23
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

nie wiem, nigdy nie sprawdzalam... w srode ide do gina w pl, to moze cos mi poradzi
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 14:54   #24
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Talking Dot.: 3. miesiac i konski apetyt ;)

z tego wszystkiego zapomnialam zapytac o ten cukier.
powiem tylko, ze 1. trymestr minal i troche mi sie uspokoilo z tym jedzeniem.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 15:54:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.