Czym pokryć taki kolor. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 15:53   #1
Grapciocha
Przyczajenie
 
Avatar Grapciocha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14

Czym pokryć taki kolor.


Witam, mam takie pytanie a minowicie miałam włoski o kolorze ciemnego brązu, ostatnio połozylam na całą głowę rozjaśniać aby wlosy stały się jaśniejsze, wyszły u nasady od plattynowego blondu po końce złoto -rudo- brązowe. Nie jestem zbytnio z tego efektu zadowolona;d Czy ktoś oriętuje się jakim kolorem mogła bym pokryć te wloski ? By staly sie choc troche jednolite i przedewsszystkim jaśniejsze. Mogla bym znow zrobić ciemne, natomiast chcę by byly jaśniejsze. Pproszę o rady i pozdrawiiam
Grapciocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:22   #2
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czym pokryć taki kolor.

Miałam podobnie... Przez dłuższy czas farbowałam na brąz, ale w końcu zapragnęłam zmiany i użyłam rozjaśniacza efekt był koszmarny u nasady jasne potem złotawe i dalej rudo-brązowawe, w niektórych miejscach wręcz jaskrawo-pomarańczowe nierównomierne... Rzuciłam na to farbę loreal excellence odcień chyba perłowy beż i było już lepiej, bardziej naturalnie choć całkowicie nie wyeliminowało to problemu... Po jakimś czasie rozjaśniłam jeszcze raz tylko niepotrzebnie najpierw nałożyłam rozjaśniacz na odrosty bo w efekcie te włosy u nasady stały się platynowe, a dalej były takie blond-porudawe... więc znowu nałożyłam na to farbę (tę samą).... Po dłuższej przerwie znów rozjasniłam co dało dziwny efekt i nałożyłam farbe też loreal ale recital preference odcień Z-Viking b jasny blond popielaty i wyszło ładnie, tak naturalnie... nie są za jasne, ani za ciemne... A jakiego rozjaśniacza uzywałaś? Ja Joanny... Ogólnie rozjaśniacz daje zwykle dobre efekty jeśli się go stosuje na włosy niefarbowane, bo na farbowanych zwykle odcienie pomarańczki;D Żeby ładnie rozjaśnić potrzeba trochę czasu i cierpliwości niestety:/ pozdrawiam!
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.