Realna ocena sytuacji - wróci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-06, 16:39   #1
marcinmariusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 24

Realna ocena sytuacji - wróci?


Poznałem dziewczynę, zabujaliśmy się w sobie, prawie od pierwszego wejrzenia. Była w związku paro letnim który zakończyła i od razu zaczęła związek ze mną. Byliśmy razem bardzo blisko, w końcu zaczęła za nim tęsknić i wróciła do niego po miesiącu. Nie mogliśmy się do końca rozstać, dzwoniła itd. Coś ją jakby do mnie ciągnęło. Ostatnie spotkanie pokazało że coś między nami jest, że działam na nią. Od ostatniego kontaktu miną tydzień, chciałem dać czas, nie narzucać się mimo strasznej tęsknoty. Był... jest dla mnie kimś szczególnym. Na razie cisza z jej strony. Odezwać się? Czy jest szansa? Zestawiając "ich staż" i "nasz"? Jaką strategię przyjąć?
marcinmariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 19:06   #2
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

szczerze? lepiej dla Ciebie, żeby nie wracała
znudziła się stałym facetem, chwilę zabawiła z Tobą i wróciła do niego...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 19:18   #3
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Nie odzywa sie bo pewnie wrocila do bylego. Odpuść, szkoda twoich nerwow i uczuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 19:34   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez marcinmariusz Pokaż wiadomość
Poznałem dziewczynę, zabujaliśmy się w sobie, prawie od pierwszego wejrzenia. Była w związku paro letnim który zakończyła i od razu zaczęła związek ze mną. Byliśmy razem bardzo blisko, w końcu zaczęła za nim tęsknić i wróciła do niego po miesiącu. Nie mogliśmy się do końca rozstać, dzwoniła itd. Coś ją jakby do mnie ciągnęło. Ostatnie spotkanie pokazało że coś między nami jest, że działam na nią. Od ostatniego kontaktu miną tydzień, chciałem dać czas, nie narzucać się mimo strasznej tęsknoty. Był... jest dla mnie kimś szczególnym. Na razie cisza z jej strony. Odezwać się? Czy jest szansa? Zestawiając "ich staż" i "nasz"? Jaką strategię przyjąć?
Odpuść. Ona sama musi dojść do wniosku, że chce być z Tobą. Jeżeli nie, to nic na to nie poradzisz. Chyba, że chcesz być kochankiem z doskoku.

Jeżeli się odezwie to powinieneś powiedzieć, że dajesz jej czas (np. tydzień - dwa bez kontaktu) na zastanowienie się czego i kogo chce i jak już podejmie ostateczną decyzję, że to Ty, to dopiero wtedy niech się zgłosi. Musisz jej pokazać, że nie będziesz robił na otwartą furteczkę.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 20:25   #5
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez marcinmariusz Pokaż wiadomość
Poznałem dziewczynę, zabujaliśmy się w sobie, prawie od pierwszego wejrzenia. Była w związku paro letnim który zakończyła i od razu zaczęła związek ze mną. Byliśmy razem bardzo blisko, w końcu zaczęła za nim tęsknić i wróciła do niego po miesiącu. Nie mogliśmy się do końca rozstać, dzwoniła itd. Coś ją jakby do mnie ciągnęło. Ostatnie spotkanie pokazało że coś między nami jest, że działam na nią. Od ostatniego kontaktu miną tydzień, chciałem dać czas, nie narzucać się mimo strasznej tęsknoty. Był... jest dla mnie kimś szczególnym. Na razie cisza z jej strony. Odezwać się? Czy jest szansa? Zestawiając "ich staż" i "nasz"? Jaką strategię przyjąć?
A to Ci psikus, kto by się spodziewał, że laska po długim związku wskakująca natychmiast do kolejnego będzie jeszcze pamiętała o byłym. Naprawdę jestem zszokowany. A że wróciła do niego i zostawiła Ciebie - no to to już nikt by się tego nie spodziewał, co za news. Z pewnością jest tak bardzo zafascynowana Tobą, że aż musiała na chwilę wrócić do byłego i ogólnie przez to nie wie co powiedzieć i stąd też tydzień milczenia. Podejrzewam, że z wrażenia telefon jej upadł na podłogę i zepsuł się.

A tak na serio: naucz się, że nie wchodzi się w związek z osobą, która jest tuż po rozstaniu. Szczególnie jeśli jest to rozchwiana emocjonalnie laska. Scenariusz, który opisałeś jest totalnie sztampowy. Byłeś tylko tzw. rebound guy, to się tłumaczy chyba jako odskocznia.

Skasuj jej kontakt z tel i nie oczekuj na żaden kontakt bo się nie doczekasz. No chyba, że typ ją rzuci i wtedy może ona wróci do Ciebie z braku innych opcji, a tego raczej nie chcesz (chyba, że jesteś totalnym mięczakiem, który nie ma żadnych innych opcji i przyjmie z powrotem taką laskę).
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 20:28   #6
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Realna ocena sytuacji - wróci?

Ja bym juz jej nawet nie przyjęła jakby wróciła


Po co marnować czas na kogoś kto jest taki niestabilny?

Dlatego jestem za tym aby przerobić rozstanie.

Sama tak nie robiłam bo nie musiałam. Ale nie wiązałam sie z facetem który dopiero co sie rozstał.
Bo juz miałam taka sytuacje, ze wrócił do byłej a ja zostałam ta zła w jej oczach... (to była stara znajoma, a ja nawet nie wiedziałam, ze oni byli ze soba, stad ta konfrontacja Face to Face &#129315
bo przecież powinnam wiedziec, ze jak sie pary rozchodzą to tez sie schodzą. Tym bardziej jak były długo ze soba. I mi było głupio. Chociaż nic złego nie zrobiłam! Jedyny plus był taki, ze nie traktowałam go jako ktos na przyszłość

No właśnie ja nie wiem bo jak odchodzę to nie wracam. Nie podejmuje pochopnie decyzji o zerwaniu.
A skoro to robie tzn. Ze jakis powód musi być. I nie wracam. Zamykam bramę i narka.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2018-09-06 o 20:31
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 20:43   #7
Krasny99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 84
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

A mnie ciekawi jak to jest? Niby 99% powrotów do ex się nie udaje a co chwilę słyszę o tym że jakaś dziewczyna wróciła.


Autorze, przerabiałem to 4 miesiące temu. Tobie się przynajmniej przyznała Widziałem się z nią nawet kilka razy od tego czasu ale z nią nie gadam poza "cześć", więc nie wiem jak jej się powodzi, ale ona sama kontaktu nie utrzymuje ze mną żadnego ja z nią też bo i po co. Gdyby się odezwała pewnie bym pogadał z czystej ciekawości ale 5 razy bym się zastanowił nad jakimś powrotem czy coś w tym stylu. Więc żyj własnym życiem i daj sobie z nią spokój. Będzie się chciała odezwać to Cię sama znajdzie. Ale jakąkolwiek nadzieję to sobie daruj, szkoda czasu

Edytowane przez Krasny99
Czas edycji: 2018-09-06 o 20:45
Krasny99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 23:47   #8
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez Krasny99 Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi jak to jest? Niby 99% powrotów do ex się nie udaje a co chwilę słyszę o tym że jakaś dziewczyna wróciła.


Autorze, przerabiałem to 4 miesiące temu. Tobie się przynajmniej przyznała Widziałem się z nią nawet kilka razy od tego czasu ale z nią nie gadam poza "cześć", więc nie wiem jak jej się powodzi, ale ona sama kontaktu nie utrzymuje ze mną żadnego ja z nią też bo i po co. Gdyby się odezwała pewnie bym pogadał z czystej ciekawości ale 5 razy bym się zastanowił nad jakimś powrotem czy coś w tym stylu. Więc żyj własnym życiem i daj sobie z nią spokój. Będzie się chciała odezwać to Cię sama znajdzie. Ale jakąkolwiek nadzieję to sobie daruj, szkoda czasu


Oboje wracaja a nie, ze dziewczyna wraca. Do tanga trzeba dwojga.

Nie wiem tez ile % sie potem rozchodzi. ale watpię aby był to 99%
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 00:24   #9
marcinmariusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 24
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Dzięki za rady.. poprostu się bardzo zakochałem. To co było międzynami było szczególne, cieżko o tym zapomnieć. Nasze rozmowy i to co się działo sugerowały że to nie jest chwilówka. Ciężko mi jest zrozumieć że kobieta jednego dnia zasypuje Cię smsami o tęsknocie i uczuciach, daje grawerowany medalk z łańcuszkiem itd a tydzień później pakuje swoje rzeczy. Dodam tylko że ogólnie jest to dobra osoba, ale chyba pogubiona. Nasze ostatnie spotkanie "z wolnej stopy" sugerowało że coś do mnie czuje... ale itak jesteśmy oddzielnie. Nawet na koniec z własnej inicjatywy złapała mnie za rękę tak jak kiedyś. Skoro on walczył może i ja powinienem?
marcinmariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 00:50   #10
rosemary90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 128
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez marcinmariusz Pokaż wiadomość
Dzięki za rady.. poprostu się bardzo zakochałem. To co było międzynami było szczególne, cieżko o tym zapomnieć. Nasze rozmowy i to co się działo sugerowały że to nie jest chwilówka. Ciężko mi jest zrozumieć że kobieta jednego dnia zasypuje Cię smsami o tęsknocie i uczuciach, daje grawerowany medalk z łańcuszkiem itd a tydzień później pakuje swoje rzeczy. Dodam tylko że ogólnie jest to dobra osoba, ale chyba pogubiona. Nasze ostatnie spotkanie "z wolnej stopy" sugerowało że coś do mnie czuje... ale itak jesteśmy oddzielnie. Nawet na koniec z własnej inicjatywy złapała mnie za rękę tak jak kiedyś. Skoro on walczył może i ja powinienem?
nie wiemy co tam było miedzy nimi

na pewno nie warto się zadreczac. a czy jeszcze da się cokolwiek zrobić i czy warto to juz kwestia czy bardziej będzie Cie bolalo odrzucenie. latwo się potem zatracić i za dlugo przeżywać beznadziejną sytuację. z drugiej strony to tam tez moglo być miedzy nimi roznie. skoro ona skonczyla to może byc tak, że coś sie wypalilo i teraz na nowo ożyło, ale rownie dobrze może to byc ciężki związek, ona nie jest tam szczęśliwa, miota się

za dlugo czekać nie warto, ale nie byłabym tak stanowcza, że na sto pro od jutra o niej zapomnij i nie warto. ja znam sytuacje w dwie strony, a w tej historii za malo danych

Edytowane przez rosemary90
Czas edycji: 2018-09-07 o 00:51
rosemary90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 03:18   #11
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Ja miałam kiedyś że facet po 2 miechach od rozstania z byla. Po o pierwszym spotkaniu gadał że mnie kocha a po kilku dniach płakał mi w słuchawkę bo była dzwoniła. Miesiąc później tak wyszło że było to po drugim spotkaniu pytał czy z nim bede.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 06:43   #12
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez marcinmariusz Pokaż wiadomość
poprostu się bardzo zakochałem. - właśnie, TY się zakochałeś, ona nie

To co było międzynami było szczególne - tylko dla Ciebie

Nasze rozmowy i to co się działo sugerowały że to nie jest chwilówka. - Patrz na fakty i czyny, nie słowa

Ciężko mi jest zrozumieć że kobieta jednego dnia zasypuje Cię smsami o tęsknocie i uczuciach, daje grawerowany medalk z łańcuszkiem itd a tydzień później pakuje swoje rzeczy - widocznie mieli chwilowy kryzys

Nasze ostatnie spotkanie "z wolnej stopy" sugerowało że coś do mnie czuje... ale itak jesteśmy oddzielnie. Nawet na koniec z własnej inicjatywy złapała mnie za rękę tak jak kiedyś. Skoro on walczył może i ja powinienem? - ona jest bezwolną istotą, skoro on walczył to wróciła do niego? Nie, ona chciała tego powrotu
Po co chcesz walczyć? I o co? Nawet jak dopniesz swego, to w każdej chwili musisz być przygotowany na to, że znowu poleci do niego. Takiego życia chcesz?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 07:53   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez marcinmariusz Pokaż wiadomość
Dzięki za rady.. poprostu się bardzo zakochałem. To co było międzynami było szczególne, cieżko o tym zapomnieć. Nasze rozmowy i to co się działo sugerowały że to nie jest chwilówka. Ciężko mi jest zrozumieć że kobieta jednego dnia zasypuje Cię smsami o tęsknocie i uczuciach, daje grawerowany medalk z łańcuszkiem itd a tydzień później pakuje swoje rzeczy. Dodam tylko że ogólnie jest to dobra osoba, ale chyba pogubiona. Nasze ostatnie spotkanie "z wolnej stopy" sugerowało że coś do mnie czuje... ale itak jesteśmy oddzielnie. Nawet na koniec z własnej inicjatywy złapała mnie za rękę tak jak kiedyś. Skoro on walczył może i ja powinienem?
Rozumiem, że sporo do niej czujesz, ale każda znajomość, czy związek jest weryfikowana przez czas i wspólne przeżycia. Po 2 dniach można sobie obiecywać nie wiadomo co, ale to nie znaczy, że za kolejne 2 dni sytuacja się nie zmieni. Tutaj czas zadziałał na niekorzyść, bo ona jednak nadal tkwiła uczuciowo w tamtym związku i skorzystała z możliwości powrotu do ex.

Wierzę, że Twoje uczucia są szczere i prawdziwe, jej może też takie przez moment były, ale jednak w poprzednim związku zostawiła serce. Nie chce zostawić tamtego faceta. Nie daj z siebie robić opcji zapasowej. Ona musi podjąć decyzję. Ty czekaj lub nie lub daj sobie jakiś termin ostateczny.

To, co było mogło przez chwilę być wyjątkowe, nikt Ci wspomnień nie odbierze i rozumiem, że nie chcesz, aby ktoś je brukał stwierdzeniem "typowa sytuacja, ona nic do Ciebie nie czuła". Może i czuła, ale samo uczucie to za mało. Trzeba mieć jeszcze inne sprawy poukładane w głowie i sercu, a ona nie ma. Woli jednak być z tamtym. Patrz na FAKTY. I nie myl swoich uczuć z jej uczuciami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 08:29   #14
marcinmariusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 24
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Dzięki za analizę i słowa otuchy!

Pomyślałem w pewnym momencie że mają staż ich związek przetrwał próbę czasu (mimo że on o ich związek nie dbał), ale ona nie odwróciła się na pięcie i nie zniknęła od razu.

Czy te rzeczy:
- po rozstaniu, do mnie dzwoniła co kilka dni, mówiąc np. że chciała mnie usłyszeć, że słucham itd
- na spotkaniu zaraz po rozstaniu ewidentnie były sygnały niewerbalne które świadczyły o tym że między nami nadal jest przyciąganie
- na drugim spotkaniu po 3 tygodniach, dystans bo nie można ale wciąż komunikaty że jest coś nadal,
nie można ich uznać za fakty?

Jeśli tak, może warto zrobić ostatni krok żeby wiedzieć że zrobiło się wszystko?
Zaraz minie miesiąc od rozstania.

Od ostatniego kontaktu minął już tydzień i cisza.. też się celowo nie odzywałem chciałem dać czas na przemyślenia, ale teraz już się łamię powoli i mam chęć o sobie przypomnieć bo z każdym dniem jej emocję opadają..

W sprawach fizycznych też nam się układało, to pewne.

Pozdrawiam

Edytowane przez marcinmariusz
Czas edycji: 2018-09-07 o 08:33
marcinmariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 08:42   #15
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

1 to fakt, jednak od tego momentu minelo spoto czasu, a widac ze dziewczyna nie jest stabilna w uczuciach
2 i 3 zastanów sie czy interpretacje mozna uznac za fakt?
To ona powinna sie zdecydowac, ty wystarczająco wyraznie dales jej do zrozumienia ze ci zależy.
Szanuj sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 08:46   #16
marcinmariusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 24
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
1 to fakt, jednak od tego momentu minelo spoto czasu, a widac ze dziewczyna nie jest stabilna w uczuciach
2 i 3 zastanów sie czy interpretacje mozna uznac za fakt?
To ona powinna sie zdecydowac, ty wystarczająco wyraznie dales jej do zrozumienia ze ci zależy.
Szanuj sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mhm... a, czy zmienia coś fakt że większość kontaktów w tym ten z przed tygodnia był z jej inicjatywy?
marcinmariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 08:55   #17
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Ty Zawalczysz ona wróci
On zawalczy ona wróci

Będziecie tak sie miotać az ktos odpuści i ona będzie z jednym z was bo ten drugi juz nie będzie walczył...
Chcesz tak?
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 09:00   #18
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez marcinmariusz Pokaż wiadomość
Mhm... a, czy zmienia coś fakt że większość kontaktów w tym ten z przed tygodnia był z jej inicjatywy?
Tak się standardowo robi jak się jeszcze nie wie, czy z tym drugim/tą drugą na pewno wyjdzie. Jak nie wyjdzie, to zawsze można paść w stęsknione ramiona naiwnej/naiwnego i żyć szczęśliwie. Do następnego razu


Daruj sobie, serio. Nie warto.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 09:47   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Autorze, pisałeś, że ciągnie was do siebie, więc sugerowałabym, byś zastanowił się, czy między wami nie chodzi tylko o pożądanie. Ludziom zdarza się pomylić pożądanie z zakochaniem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 10:59   #20
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Ciach bajera .... Tak zacznę , ale szczerze skończ to nie zawracaj sobie nią głowy szczerze ona sama nie wie co robi i musi sama się ogarnąć czego chce.
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 11:17   #21
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez marcinmariusz Pokaż wiadomość

Czy te rzeczy:
- po rozstaniu, do mnie dzwoniła co kilka dni, mówiąc np. że chciała mnie usłyszeć, że słucham itd
- na spotkaniu zaraz po rozstaniu ewidentnie były sygnały niewerbalne które świadczyły o tym że między nami nadal jest przyciąganie
- na drugim spotkaniu po 3 tygodniach, dystans bo nie można ale wciąż komunikaty że jest coś nadal,
nie można ich uznać za fakty?

Jeśli tak, może warto zrobić ostatni krok żeby wiedzieć że zrobiło się wszystko?
Zaraz minie miesiąc od rozstania.

Od ostatniego kontaktu minął już tydzień i cisza.. też się celowo nie odzywałem chciałem dać czas na przemyślenia, ale teraz już się łamię powoli i mam chęć o sobie przypomnieć bo z każdym dniem jej emocję opadają..

W sprawach fizycznych też nam się układało, to pewne.

Pozdrawiam
Fakt jest taki, że wróciła do byłego i nie odzywa się już przez tydzień. Komunikaty niewerbalne to nie są fakty, to Twoje odczucia, że je wysyłała. Jesteś specjalistą od komunikacji niewerbalnej?
Zrozum, że mogła Ci nawet otwarcie powiedzieć kocham i to nie ma znaczenia jeśli po tym wybrała innego.
Chcesz walczyć to walcz, nie wiem po co ten wątek.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 12:17   #22
marcinmariusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 24
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Wątek było po to żeby poznać kilka niezależnych opinii na ważny dla mnie temat który ostatnio spędza mi sen z powiek... Zwłaszcza kobiecych opinii.

Wyczytałem dużo prawdziwych rzeczy, może teraz łatwiej będzie mi się pogodzić ze stratą.

Dziękuje wszystkim za poświęcony czas..

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

hmm... ja nie pomyliłem, a ona cóż sama pewnie nie wie
marcinmariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 18:18   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

lepiej, żeby nie wracała, serio. daj sobie z nią spokój, chyba, że lubisz emocjonalnego roller costera.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 11:00   #24
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Laska się dobrze bawi, ma w dupie twoje uczucia, myśli tylko o tym, żeby jej było dobrze. Nawet jeśli się z tobą jeszcze skontaktuje, to nie ma szans na szczerą, dobrą relację z taką osobą. Jak jej się znudzi, to znowu poszuka innych wrażeń.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 12:25   #25
marcinmariusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 24
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Na chwile odświeżam wątek. Zrozumiałem wszystkie opinie, o tej sprawie, ale:

1). nasze ostatnie spotkanie (po rzeczy), widać było że coś ją nadal do mnie przyciąga, sama złapała mnie za rękę na koniec, później dzwoniła i widać było że nie jest na 100% pewna decyzji

2) rozmowa telefoniczna za parę dni, była taka że: czy mam się starać czy odpuścić , po zastanowieniu powiedziała musisz odpuścić

Powiedziałem że okej, odpuszczam.

Teraz minął ponad miesiąc od rozstania i tydzień od rozmowy tel. usunąłem się w totalny cień. Ale nie mogę tak, moje uczucia nie słabną.
Mam wrażenie że nie potrzebnie dałem za wygraną.

Zakładając że chcę ją odzyskać (spróbować).

Jak sprawić żeby kobieta chciała wrócić? Jak postępować? Odezwać się raz na jakiś czas żeby pogadać, wpaść na nią w miejscu gdzie wiem ze będzie? Dotąd tego nie robiłem bo nie chciałem być nachalny, może to błąd. Mam wrażenie że odsunięcie sprawia że pomagam jej się z siebie "wyleczyć". Bo on nawet z fb kazał mnie usunąć, pamiątki schować głęboko do Szafy.

Edytowane przez marcinmariusz
Czas edycji: 2018-09-18 o 12:33
marcinmariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 12:28   #26
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Kobieta ma swoj rozum i jeśli nie chce wrócić (co ci powiedziała i od miesiąca jasno to pokazuje), to nie sprawisz, ze jej się zachce.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 13:22   #27
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Znaczy co, chcesz postępować wbrew jej woli? Ona wybrała. Uszanuj to.



Do szału mnie doprowadzają ludzie, którzy uważają, że można mieć w tyłku czyjeś jasne deklaracje "bo jej się pewnie wydaje", "bo ja wiem lepiej".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 13:55   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Autorze, Twoje uczucie słabnie i dobrze - prawidłowo. Za kilka miesięcy ta znajomość będzie dla Ciebie jedynie epizodem. Może coś najwyżej Cię zaszczypie w sercu, ale już niezbyt mocno. Po co chcesz się na nowo nakręcać na nią, uczucie do niej? Ona doskonała wyboru. Może nie była go pewna przez moment, ale trwa w nim.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 14:02   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorze, Twoje uczucie słabnie i dobrze - prawidłowo.
No właśnie napisał, że uczucia nie słabną. Zresztą nic dziwnego, skoro cały czas szuka potwierdzenia dla teorii, że ona go chce, tylko o tym jeszcze nie wie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 14:52   #30
marcinmariusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 24
Dot.: Realna ocena sytuacji - wróci?

Everygirl, nie robiłem jak dotąd nic na siłę i dalej zamiaru, zachowałem się przy rozstaniu z godnością... pytam czy jest sposób i tyle.

A tak na marginesie, odpowiedz (czuje że jesteś odpowiednią osobą żeby mi to wyjaśnić). Skąd w was kobietach ta pogarda do mężczyzn którzy potrafią się za angażować w związek?
marcinmariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-14 21:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.