Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-03, 20:46   #1981
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Serio bierzecie kolorówkę na porodowkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie biorę. Wręcz przeciwnie wyobrażam sobie jak bym wyglądała na porodowce po kilku godzinach porodu upocona z rozmazanym tuszem. Biedne dziecko by traumę mialo

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 21:09   #1982
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Gotowość pełna 😲 wow!!
Kurka jakoś ogrom tych rzeczy mi się wydaje 😜

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Nie chce tu krakać Ja w taką jak ta w środku mam zamiar spakować wszystkie swoje rzeczy Może jednak kupię większa?
Ile ręczników pakujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

/COLOR]Otóż to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No ja właśnie myślałam o max. Takiej jak ta szara. 😁
Ultra Ty to masz wiedzmińskie zdolności, bete strzelasz na staraczkach najbliżej, ciąże pamiętam że i bez testów wiedziałaś że jest.. 🤔 Hmm kogo stawiasz? Wprowadź nam trochę nerwowki 😜😜

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ja biorę tusz i kredkę choć w poprzednich porodach jakoś nie chciało mi się malować ale teraz myślę że będzie inaczej

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ja wezmę kredke i tusz. Więcej nie używam 🤣 jak będę w stanie po i będę miała chęci to się pomaluje. Będę się lepiej psychicznie czuć 😁

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Wy torby pakujecie do szpitala a ja na wyjazd 🤣 ( Aaaa i potwierdziłam. Obecność na weselu u kuzynki 5pazdziernika pod warunkiem że nie będę w szpitalu 😜&#128540
W piątek do Pragi jedziemy na ostatni weekend we dwoje 🥰
Po powrocie, w poniedziałek mam wizytę to Doktorek może powie czy jakieś plany porodólowe już mamy.
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 21:22   #1983
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Ojej tak bardzo zazdroszcze Pragi!!!

Sluchajcie a nie ma w sprzedazy takich chlodzacych woreczkow z zelem na piersi, takich jak na urazy sportowe albo jak pod oczy czasami sprzedaja? Bo te co widze w aptekach to sa tez z jakas mazia. Ja nie chce zadnej mazi
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 07:23   #1984
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Dzien dobry


Wszyscy w dwupaku? U nas dziś wyszło słoneczko, robię pranie i zabieram się za sprzątanie i dalsze prasowanie
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 07:32   #1985
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Dzien dobry


Wszyscy w dwupaku? U nas dziś wyszło słoneczko, robię pranie i zabieram się za sprzątanie i dalsze prasowanie
Dzień dobry 😘
Matko to już u Nas czas na takie pytania 😱u nas też słoneczko wyszło, zaraz będę się organizować do pracy 😁
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 07:39   #1986
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość

Dzień dobry 😘
Matko to już u Nas czas na takie pytania 😱u nas też słoneczko wyszło, zaraz będę się organizować do pracy 😁

Mamy już jedna ciążę donoszona a zaraz pewnie dołączą dziewczyny z początku października
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 07:39   #1987
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej

Tosia w przedszkolu. W drodze powrotnej kupiłam wodę i jakieś slodyczki na poród. Dorzuce do torby i będziemy gotowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 08:02   #1988
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Muszę się wkręcić w te ostatnie przygotowania razem z Wami, bo wczoraj zamiast układać te ostatnie ubranka, grałam w Wiedźmina jak fajnie mieć wakacje! Remonty skończone, dziecko w szkole i tyyyyle wolnego czasu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 08:24   #1989
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzień dobry pytanie czy wszyscy w dwupakku motywują mnie do kolejnego kroku. Zaraz jadę do Rossmana kupić to czego brak z kosmetyków później może ta torbę kliknę

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

W sumie u .nie dziś 49 ddp więc mam jeszcze dużo czasu no ale

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 08:26   #1990
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dorzuciłam klapki męża, wodę i przekąski do torby na poród. Szprytnie poprzestawiałam w torbie na pobyt i jednak się wszystko zmieściło tak jak planowałam. Rozpiskę toreb i czego brakuje przyczepilam na tablice korkowa. Z tego pakowania zrobił mi się lekki burdel w komodzie Oli, więc muszę nad tym przysiąść. Ale to nie dzisiaj jeszcze jedno pranie - wózek, fotelik, leżaczek. Jedno zamówienie z allegro - łóżeczko i materac. I bardziej gotowi nie będziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 08:34   #1991
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Dorzuciłam klapki męża, wodę i przekąski do torby na poród. Szprytnie poprzestawiałam w torbie na pobyt i jednak się wszystko zmieściło tak jak planowałam. Rozpiskę toreb i czego brakuje przyczepilam na tablice korkowa. Z tego pakowania zrobił mi się lekki burdel w komodzie Oli, więc muszę nad tym przysiąść. Ale to nie dzisiaj jeszcze jedno pranie - wózek, fotelik, leżaczek. Jedno zamówienie z allegro - łóżeczko i materac. I bardziej gotowi nie będziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to pięknie napisałaś

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 08:56   #1992
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzień dobry.
A ja nie wiem czy ten mój opór przed tą wyprawką to część jakiejś depresji ciążowe czy czego, ale serio idzie mi to mozolnie. Wczoraj zrobiłam koszyk na all i mam opór to kupić, nie potrafię podjąć decyzji jaki kolor pieluszek Nosz decyzja życia!!
Chyba w tym wszystkim najbardziej przeraża mnie ogrom sprzątania, bo mieszkanko mam zaniedbane przez tą moją jakże (ale jednak w porównaniu z poprzednią) "ciężką" ciążę. Męża całymi dniami nie ma, nie ma kto pomóc... Eh to się wyżaliłam.. Teraz już pewnie ruszy Proszę nie czerpać negatywnych wibracji z mojej wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Ultra Ty to masz wiedzmińskie zdolności, bete strzelasz na staraczkach najbliżej, ciąże pamiętam że i bez testów wiedziałaś że jest.. Hmm kogo stawiasz? Wprowadź nam trochę nerwowki
Nie powiem
Choć wczoraj myślałam że mogę to być ja. Wieczorem odpadły mnie skurcze. Może to nie były jakieś skurczybyki, raczej lekkie skurczyki, ale się powtarzały. Po kilku h wpadłam na pomysł żeby sprawdzić co ile występują. Jakież było moje zdziwienie jak jeden za drugim równo co 15 minut występował. Siedziałam jak głupek do 1 aż się uspokoiło. Ufff nie rodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 09:03   #1993
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
A ja nie wiem czy ten mój opór przed tą wyprawką to część jakiejś depresji ciążowe czy czego, ale serio idzie mi to mozolnie. Wczoraj zrobiłam koszyk na all i mam opór to kupić, nie potrafię podjąć decyzji jaki kolor pieluszek Nosz decyzja życia!!
Chyba w tym wszystkim najbardziej przeraża mnie ogrom sprzątania, bo mieszkanko mam zaniedbane przez tą moją jakże (ale jednak w porównaniu z poprzednią) "ciężką" ciążę. Męża całymi dniami nie ma, nie ma kto pomóc... Eh to się wyżaliłam.. Teraz już pewnie ruszy Proszę nie czerpać negatywnych wibracji z mojej wypowiedzi



Nie powiem
Choć wczoraj myślałam że mogę to być ja. Wieczorem odpadły mnie skurcze. Może to nie były jakieś skurczybyki, raczej lekkie skurczyki, ale się powtarzały. Po kilku h wpadłam na pomysł żeby sprawdzić co ile występują. Jakież było moje zdziwienie jak jeden za drugim równo co 15 minut występował. Siedziałam jak głupek do 1 aż się uspokoiło. Ufff nie rodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chociaż mi powiedz na ucho, że to nie ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 09:13   #1994
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
A ja nie wiem czy ten mój opór przed tą wyprawką to część jakiejś depresji ciążowe czy czego, ale serio idzie mi to mozolnie. Wczoraj zrobiłam koszyk na all i mam opór to kupić, nie potrafię podjąć decyzji jaki kolor pieluszek Nosz decyzja życia!!
Chyba w tym wszystkim najbardziej przeraża mnie ogrom sprzątania, bo mieszkanko mam zaniedbane przez tą moją jakże (ale jednak w porównaniu z poprzednią) "ciężką" ciążę. Męża całymi dniami nie ma, nie ma kto pomóc... Eh to się wyżaliłam.. Teraz już pewnie ruszy Proszę nie czerpać negatywnych wibracji z mojej wypowiedzi



Nie powiem
Choć wczoraj myślałam że mogę to być ja. Wieczorem odpadły mnie skurcze. Może to nie były jakieś skurczybyki, raczej lekkie skurczyki, ale się powtarzały. Po kilku h wpadłam na pomysł żeby sprawdzić co ile występują. Jakież było moje zdziwienie jak jeden za drugim równo co 15 minut występował. Siedziałam jak głupek do 1 aż się uspokoiło. Ufff nie rodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Damy Ci motywacyjnego kopa!

Malutka może chcieć wyskoczyć wcześniej skoro Siostra się tyle przenosila!
Wiec zabieraj się do roboty bo może jesteś następna! !!

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 09:26   #1995
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
A ja nie wiem czy ten mój opór przed tą wyprawką to część jakiejś depresji ciążowe czy czego, ale serio idzie mi to mozolnie. Wczoraj zrobiłam koszyk na all i mam opór to kupić, nie potrafię podjąć decyzji jaki kolor pieluszek Nosz decyzja życia!!
Chyba w tym wszystkim najbardziej przeraża mnie ogrom sprzątania, bo mieszkanko mam zaniedbane przez tą moją jakże (ale jednak w porównaniu z poprzednią) "ciężką" ciążę. Męża całymi dniami nie ma, nie ma kto pomóc... Eh to się wyżaliłam.. Teraz już pewnie ruszy Proszę nie czerpać negatywnych wibracji z mojej wypowiedzi



Nie powiem
Choć wczoraj myślałam że mogę to być ja. Wieczorem odpadły mnie skurcze. Może to nie były jakieś skurczybyki, raczej lekkie skurczyki, ale się powtarzały. Po kilku h wpadłam na pomysł żeby sprawdzić co ile występują. Jakież było moje zdziwienie jak jeden za drugim równo co 15 minut występował. Siedziałam jak głupek do 1 aż się uspokoiło. Ufff nie rodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ultra no zdradz

Ja skończyłam właśnie prasowanie a Michał składa łóżeczko, bedzie sobie stało w gościnnym

I w ogóle to wczoraj wieczorem były przytulanki i o matulu... Taka gimnastyka to już nie dla mnie
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 09:46   #1996
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dziecka nie ma to będę sprzątać właśnie zmieniam pościel i jako bonus odniosłam stelaż . O matko czego tam nie było następne łóżko na pewno kupuje z nóżkami , bo to całe zabudowane tylko kurz pod spodem zbiera. Teraz tylko wszystko sobie uporządkować i mogę odkurzyć.

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zaczynają bolec ogólnie ruchy małej. Najgorzej jest jak pakuje nogę w zebra a rękoma wali po pęcherzu. Nie zdziwię się jak kiedyś się zsikam jak mnie weźmie z zaskoczenia no ale dobra niech się rusza nawet boleśnie niż ma robić kilkugodzinne przerwy, bo wtedy gorsza schiza.
No najgorzej to w te żebra. Wczoraj tak mi skopał prawy bok, że na prawdę bolało. Mój pierworodny nigdy tak nie robił. Tylko się z boczku wypinał, a ten to w żebra mów i ręką przy jajkach grzebie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Spoko moje torby dopiero sa w drodze do paczkomatu a ciuszki uprane i posegregowane na rodzaje ale ja je bede prac jeszczs raz (dlugo lezaly) a potem dopiero prasowac. A organizery do szuflad dopiero zamowilam
Tylko ja strasznie wolno to robie i na raty. Bo jal wpadne w szal akcji to potem odchorowuje.

Mnie kopniaki i niektore obroty bardzo bola i to juz od dawna. Zreszta ona sie potrafi tak ruszac, ze moj brzuch wyglada przerazajaco. Jakby ktos tam sie bil w srodku.

Dziewczyny linomag zielony sie nadaje do cyckow i do pupy?
Nie moge sie polapac w tych masciach.

Ide na wizyte, trzymajcie kciuki bo sie denerwuje
Ja mam Linomag zielony do pupy a Maltan do cycków.

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Powtórzę się jeszcze, apropo popękanych skutków...Multi mam kompresy, są naprawdę świetne, a dostałam je od przyjaciółki położnej, która nie mogła się ich nachwalic
Wrzuciłam do koszyka na Gemini. Jak coś się będzie dziać to kliknę

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja w ogole z parafina nic nie uzywam chyba ze to na recepte i mi lekarz kaze, bo leki czesto maja. Do pupki tez bym nie dala.

A myslisz ze ja mam wene? W cierpieniach sie zmuszam
Ale im wiecej jest ogarniete tym mniej przytlacza ten caly ogrom. I dlatego rovie tez wszystko po troszeczku. A burdel jaki mamy w mieszkaniu od tych rzeczy na srodku ktore ogarniam... Dobrze ze w pl zadne kontrole nie chodza przed porodem
Mozna cwiczyc, ale powoooli zaczynac i oszczedzac dno miednicy i miesnie proste brzucha i najpierw odbudowac poprzeczny brzucha. To takie cwiczenia typu "umieram z nudow" dla mnie oczywiscie nikt nie zabroni cwiczyc, bo to nie zagraza zyciu czy cos ale mozna potem sikac po nogach albo dostac hemoroidow albo rozwalic sobie krese a mi akurat bardzo zalezy, zeby tego uniknac


Ja tez biore sporo miniaturek i probek
Teraz szukam probek podkladow do twarzy, wiecie gdzie takie mozna dostac? W jakichs sephorach czy cos?
Stwierdzilam ze nie bed ciagac swoich mineralnych a zreszta sa w uzytku wiec nie mam jak ich spakowac.

Dzieki za kciuki, przydaly sie
Mala wazy niecale 2,5 kg czyli okolo 60 percentyl, wiec jak jej nie upase, to ma szanse skonczyc na 3,5kg.
Ulozona glowkowo szyjka dluga zamknieta, lozysko w porzadku infekcja wyleczona i moge chodzic na basen mimo ze mialam ta infekcje
Niestety brzuszek znowu do przodu w stosunku do glowki ale lekarz nic na to nie mowil, natomiast ja mam lekkiego stresa
No i bol spojenia stety niestety normalny i wrecz wskazany.
A tsh powiedzial ze na tym etapie moze byc do 3,0 wiec mam sprawdzic na nastepna wizyte czy nie rosnie ale na razie jest ok

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Aha no i ja juz prawie +11kg
Takze te cwiczenia po rozwiazaniu to wypatruje z utesknieniem ale najpierw fizjo zalicze, zeby bylo wszystko pieknie
Wow super że wszystko ok. I że mała ładnie rośnie.
Ja od początku mam plus 16 - 17 kilo więc raczej mnie nie dogonisz

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Serio bierzecie kolorówkę na porodowkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nawet o tym nie pomyślałam choć teraz to chyba wezmę podkład i tusz


Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Muszę się wkręcić w te ostatnie przygotowania razem z Wami, bo wczoraj zamiast układać te ostatnie ubranka, grałam w Wiedźmina jak fajnie mieć wakacje! Remonty skończone, dziecko w szkole i tyyyyle wolnego czasu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba zacznę od przyszłego wtorku. Ponieważ w poniedziałek mam sesję ciążową. A komodę najwcześniej mi mąż w weekend skręci, to jak nie mam gdzie układać to nie ma sensu prać.

Ja dalej nic nie mam nie mam nic popranego nie mam nic popakowanego jedynie apteka jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 09:52   #1997
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Wezcie nie gadajcie o rodzeniu, przeciez nie mamy donoszonych ciaz


Chudziaszek a gdzie bedziecie robic sesje?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 09:53   #1998
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wezcie nie gadajcie o rodzeniu, przeciez nie mamy donoszonych ciaz


Chudziaszek a gdzie bedziecie robic sesje?
Nieliczne maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:13   #1999
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

No to dziewczyny motywujecie na maksa ogarnęłam do końca rosmanna dokupiłem klapki i pierdoły do torby,nastawiłam pranie ostatnie już chyba więc Ostanie mi torba

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Ultra jeśli chodzi o porządki domowe to ja mam tak samo... Mam wszystkie okna i drzwi do mycia i jak się biorę za coś to ogarnę jedna sztukę i umieram...
Źle znoszę końcówkę ciąży i po prostu ciezko mi się wziąć za coś także doskonale Cię rozumie.
A wzory pieluszek to bardzo ważna sprawa jakby nie bo miałam ten sam dylemat życiowy

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 10:15   #2000
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Będziemy najbardziej gotowym wątkiem na wizażu! Ej, ale pomyślcie tak: przygotujemy sobie wszystko wcześniej to przed porodem będziemy mieć więcej luzu a jak nas dopadnie lenistwo, to nie będziemy się stresować, że nic nie jest gotowe, tylko odpoczywać bez wyrzutów sumienia.

Czy ktoś też jeszcze nie ma wózka?

Ultra, ja bym po takich regularnych skurczach już weszła w tryb "poród" i była przekonana, że to ten moment.
No i weź powiedz, kogo obstawiasz! Albo może w ogóle zrobimy jakieś typowanie, każda obstawi kto wg niej będzie kolejny? Zawsze to jakaś rozrywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:17   #2001
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Dzien dobry


Wszyscy w dwupaku? U nas dziś wyszło słoneczko, robię pranie i zabieram się za sprzątanie i dalsze prasowanie
Nie kracz nie kracz
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Tosia w przedszkolu. W drodze powrotnej kupiłam wodę i jakieś slodyczki na poród. Dorzuce do torby i będziemy gotowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja tam nadal się nie pakuje. Traktuje to jak zły omen. Rzeczy do szpitala zakupione ale narazie walaja się swobodnie po szafkach. Jak coś spakuje się na szybko a czego braknie to maz dowiezie.

A i wczoraj w końcu złożyłam wózek i fotelik dla Lenki bo elementy wyposażenia zajmowały mi za dużo miejsca w szufladzie.

Wogule to ostatnio nic mi się nie chce. Obiecałam sobie że jak Hania pójdzie do przedszkola to zrobię tyyyyle rzeczy a ja już od 3 dni się zbieram żeby podjechać do apteki bo jutro mi się leki kończą i nie mogę się zebrać. Czuje się ostatnio strasznie ociezala i wszystko mnie boli.

I od wczoraj przechodzę jakiś kryzys dietetyczny. Wiem że nie mogę ale mam straszną ochotę na coś słodkiego. Na dodatek musiałam dzisiaj wejść na chwilę do cukierni bo kuzynka prosiła mnie żeby odebrać jej ciasto. Boże do tej pory za mną chodzi ten zapach

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:20   #2002
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Będziemy najbardziej gotowym wątkiem na wizażu! Ej, ale pomyślcie tak: przygotujemy sobie wszystko wcześniej to przed porodem będziemy mieć więcej luzu a jak nas dopadnie lenistwo, to nie będziemy się stresować, że nic nie jest gotowe, tylko odpoczywać bez wyrzutów sumienia.

Czy ktoś też jeszcze nie ma wózka?

Ultra, ja bym po takich regularnych skurczach już weszła w tryb "poród" i była przekonana, że to ten moment.
No i weź powiedz, kogo obstawiasz! Albo może w ogóle zrobimy jakieś typowanie, każda obstawi kto wg niej będzie kolejny? Zawsze to jakaś rozrywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mamy tylko stelaż poluje na gondole używkę na olx ale nic na razie nie ma.

Ja jak już miałabym obstawiać to Margosia albo Laura
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:21   #2003
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Każda niech sobie typuje kiedy rodzi. Ja 15.10
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wezcie nie gadajcie o rodzeniu, przeciez nie mamy donoszonych ciaz


Chudziaszek a gdzie bedziecie robic sesje?
Moja koleżanka fotograf ma jakąś wizję. Ja tylko usłyszałam, że idziemy w krzaki no więc nie pozostaje mi nic innego jak jej zaufać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:26   #2004
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Dzień dobry

Wspominałyście o słodyczach/przekąskach do porodu. Co konkretnie można wziąć? Bo niby podobno nie powinno się jeść podczas porodu i nie wiem co może być akceptowane.

Co do wzoru na pieluszkach to ja też zwracałam na to uwagę Mam jedną białą, jedną błękitną, a reszta we wzorki - jakieś misiaczki, sówki, żabki

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
No i weź powiedz, kogo obstawiasz! Albo może w ogóle zrobimy jakieś typowanie, każda obstawi kto wg niej będzie kolejny? Zawsze to jakaś rozrywka
Hahahaha jestem za
I obstawiam Ciebie gaiete

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Każda niech sobie typuje kiedy rodzi. Ja 15.10
To ja sobie wytypuję 28.09
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:27   #2005
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Będziemy najbardziej gotowym wątkiem na wizażu! Ej, ale pomyślcie tak: przygotujemy sobie wszystko wcześniej to przed porodem będziemy mieć więcej luzu a jak nas dopadnie lenistwo, to nie będziemy się stresować, że nic nie jest gotowe, tylko odpoczywać bez wyrzutów sumienia.

Czy ktoś też jeszcze nie ma wózka?

Ultra, ja bym po takich regularnych skurczach już weszła w tryb "poród" i była przekonana, że to ten moment.
No i weź powiedz, kogo obstawiasz! Albo może w ogóle zrobimy jakieś typowanie, każda obstawi kto wg niej będzie kolejny? Zawsze to jakaś rozrywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja jak bym miała typować to Maryy albo Czubasek bo im już czopy odchodza

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:39   #2006
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Nieliczne maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To te niech rodza ale nie ma mowy o jakims wyprzedzaniu :P

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
No to dziewczyny motywujecie na maksa ogarnęłam do końca rosmanna dokupiłem klapki i pierdoły do torby,nastawiłam pranie ostatnie już chyba więc Ostanie mi torba

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Ultra jeśli chodzi o porządki domowe to ja mam tak samo... Mam wszystkie okna i drzwi do mycia i jak się biorę za coś to ogarnę jedna sztukę i umieram...
Źle znoszę końcówkę ciąży i po prostu ciezko mi się wziąć za coś także doskonale Cię rozumie.
A wzory pieluszek to bardzo ważna sprawa jakby nie bo miałam ten sam dylemat życiowy

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Z tymi oknami i drzwiami to tez moze poczekaj do donoszonej co?
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Będziemy najbardziej gotowym wątkiem na wizażu! Ej, ale pomyślcie tak: przygotujemy sobie wszystko wcześniej to przed porodem będziemy mieć więcej luzu a jak nas dopadnie lenistwo, to nie będziemy się stresować, że nic nie jest gotowe, tylko odpoczywać bez wyrzutów sumienia.

Czy ktoś też jeszcze nie ma wózka?

Ultra, ja bym po takich regularnych skurczach już weszła w tryb "poród" i była przekonana, że to ten moment.
No i weź powiedz, kogo obstawiasz! Albo może w ogóle zrobimy jakieś typowanie, każda obstawi kto wg niej będzie kolejny? Zawsze to jakaś rozrywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko, jak sie wszystkie spakujemy i przygotujemy to zaraz ktoras znajdzie nam jakies inne zajecie
Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Nie kracz nie kracz A ja tam nadal się nie pakuje. Traktuje to jak zły omen. Rzeczy do szpitala zakupione ale narazie walaja się swobodnie po szafkach. Jak coś spakuje się na szybko a czego braknie to maz dowiezie.

A i wczoraj w końcu złożyłam wózek i fotelik dla Lenki bo elementy wyposażenia zajmowały mi za dużo miejsca w szufladzie.

Wogule to ostatnio nic mi się nie chce. Obiecałam sobie że jak Hania pójdzie do przedszkola to zrobię tyyyyle rzeczy a ja już od 3 dni się zbieram żeby podjechać do apteki bo jutro mi się leki kończą i nie mogę się zebrać. Czuje się ostatnio strasznie ociezala i wszystko mnie boli.

I od wczoraj przechodzę jakiś kryzys dietetyczny. Wiem że nie mogę ale mam straszną ochotę na coś słodkiego. Na dodatek musiałam dzisiaj wejść na chwilę do cukierni bo kuzynka prosiła mnie żeby odebrać jej ciasto. Boże do tej pory za mną chodzi ten zapach

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
No ta wizyta w cukierni jak masz diete to sobie zafundowalas niezly trening sily woli, zen i te sprawy
Tez mam smaka na slodkie. Na szczescie nie mam diety ale staram sie jesc jak najmniej bo widzialam swoj tylek dzisiaj w windzie No i bardzo bym sobie zyczyla zeby mala nie rozerwala mnie na czesci wychodzac. Poza tym mam duuuuzo ubranek 56, niech ponosi to troche
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Każda niech sobie typuje kiedy rodzi. Ja 15.10 Moja koleżanka fotograf ma jakąś wizję. Ja tylko usłyszałam, że idziemy w krzaki no więc nie pozostaje mi nic innego jak jej zaufać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My chyba pojdziemy pod klif. Ale jedno z ladniejszych zdjec slubnych mam zrobione w trasie miedzy jednym a drugim plenerem na dzialce-nieuzytku na sprzedaz w chwastach dziewczyna tak to zdjecie zrobila, ze wyglada pieknie ta roslinnosc i super swiatlo bylo.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:42   #2007
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Będziemy najbardziej gotowym wątkiem na wizażu! Ej, ale pomyślcie tak: przygotujemy sobie wszystko wcześniej to przed porodem będziemy mieć więcej luzu a jak nas dopadnie lenistwo, to nie będziemy się stresować, że nic nie jest gotowe, tylko odpoczywać bez wyrzutów sumienia.

Czy ktoś też jeszcze nie ma wózka?

Ultra, ja bym po takich regularnych skurczach już weszła w tryb "poród" i była przekonana, że to ten moment.
No i weź powiedz, kogo obstawiasz! Albo może w ogóle zrobimy jakieś typowanie, każda obstawi kto wg niej będzie kolejny? Zawsze to jakaś rozrywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam wózka, pisałam wczoraj

Wybaczcie, ale zepsuję schemat bycia gotowym Dalej nie wiem, czy myśleć o szpitalu w ogóle...
Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Nie kracz nie kracz A ja tam nadal się nie pakuje. Traktuje to jak zły omen. Rzeczy do szpitala zakupione ale narazie walaja się swobodnie po szafkach. Jak coś spakuje się na szybko a czego braknie to maz dowiezie.

A i wczoraj w końcu złożyłam wózek i fotelik dla Lenki bo elementy wyposażenia zajmowały mi za dużo miejsca w szufladzie.

Wogule to ostatnio nic mi się nie chce. Obiecałam sobie że jak Hania pójdzie do przedszkola to zrobię tyyyyle rzeczy a ja już od 3 dni się zbieram żeby podjechać do apteki bo jutro mi się leki kończą i nie mogę się zebrać. Czuje się ostatnio strasznie ociezala i wszystko mnie boli.

I od wczoraj przechodzę jakiś kryzys dietetyczny. Wiem że nie mogę ale mam straszną ochotę na coś słodkiego. Na dodatek musiałam dzisiaj wejść na chwilę do cukierni bo kuzynka prosiła mnie żeby odebrać jej ciasto. Boże do tej pory za mną chodzi ten zapach

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
W tej ciąży to notorycznie mam tak, że nie mogę się zebrać do apteki. Pół biedy jak recepta idzie z przychodni, bo czeka w aptece, ale już parę razy musiałam ścigać specjalistę na ostatnią chwilę.


Jakieś sposoby, żeby się wyładować emocjonalnie?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:47   #2008
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Laura moze jakies podstawy spakuj nawet jak bedziesz rodzic w domu.

Nie poradze bo ja jak sie wkurze to tylko placze bo co mi pozostalo
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:54   #2009
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Każda niech sobie typuje kiedy rodzi. Ja 15.10 Moja koleżanka fotograf ma jakąś wizję. Ja tylko usłyszałam, że idziemy w krzaki no więc nie pozostaje mi nic innego jak jej zaufać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po tych krzakach to nie wiem czy bym ufala

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
My mamy tylko stelaż poluje na gondole używkę na olx ale nic na razie nie ma.

Ja jak już miałabym obstawiać to Margosia albo Laura
Dzięki, ale nie zapowiada się więc przyjdzie mi niestety czekać w kolejce

Zresztą te z początku listy zazwyczaj nie otwierają list rozpakowanych wiec nie ma się co nastawiać

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ja nie mam wózka, pisałam wczoraj

Wybaczcie, ale zepsuję schemat bycia gotowym Dalej nie wiem, czy myśleć o szpitalu w ogóle...

W tej ciąży to notorycznie mam tak, że nie mogę się zebrać do apteki. Pół biedy jak recepta idzie z przychodni, bo czeka w aptece, ale już parę razy musiałam ścigać specjalistę na ostatnią chwilę.


Jakieś sposoby, żeby się wyładować emocjonalnie?
Kurcze, żeby Cię potem depresja poporodowa nie chwyciła. ..

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Calineczka mogła by dać znać co u nich slychac i czy wyszli juz do domku...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały

Edytowane przez Margosia__
Czas edycji: 2019-09-04 o 10:54
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 10:55   #2010
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wspominałyście o słodyczach/przekąskach do porodu. Co konkretnie można wziąć? Bo niby podobno nie powinno się jeść podczas porodu i nie wiem co może być akceptowane.

Co do wzoru na pieluszkach to ja też zwracałam na to uwagę Mam jedną białą, jedną błękitną, a reszta we wzorki - jakieś misiaczki, sówki, żabki

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


Hahahaha jestem za
I obstawiam Ciebie gaiete

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


To ja sobie wytypuję 28.09
Dzięki ja obstawiam Ultrę po tych skurczach

A co do przekąsek, to jak czytam, wszędzie polecają lizaki - łatwo zjeść i szybko podnoszą energię. Moja położna z kolei na długi poród poleciła rosół, samą wodę w termosie do picia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.