Wieczny bałagan w domu część 4 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-02, 17:41   #3031
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja mam w wannie 250 saszetek kociej karmy, do umycia, bo pies je podsikał Już od tygodnia biorę z nimi prysznic, bo jak myślę o braniu do ręki każdej saszetki i wycieraniu po myciu do sucha, to mnie szlag trafia. Tzn saszetki sobie w rogu wanny, ja sobie w drugim, wanna dosyć długa, a gorących prysznicy nie biorę, więc mam nadzieję, że się nie zepsuły.
Po każdym prysznicu wytrzyj 15 sztuk. To chwila a po kilku dniach będzie mniej.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 19:20   #3032
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja mam w wannie 250 saszetek kociej karmy, do umycia, bo pies je podsikał Już od tygodnia biorę z nimi prysznic, bo jak myślę o braniu do ręki każdej saszetki i wycieraniu po myciu do sucha, to mnie szlag trafia. Tzn saszetki sobie w rogu wanny, ja sobie w drugim, wanna dosyć długa, a gorących prysznicy nie biorę, więc mam nadzieję, że się nie zepsuły.
Hmm ja bym wypłukała wszystkie tym prysznicem - najpierw polalabym czymś do mycia, potem porządnie wyprysznicowała tę startę (nie biorąc do ręki każdej z osobna), następnie na wielki ręcznik i na balkon żeby wyschły.

Ja mam burdel w domu. Znowu. Mimo, że dopiero sprzątałam. Pełno pajeczyn (wciąż kolejne, mieszkam w domu), kocie kuwety do ogarnięcia, podłoga do zmycia. Mam piękne naturalne zasłony i jak mnie nie było to mama wzięła i je wyprała i powiesiła (niby prasując wcześniej - co nic nie dało) I są tak koszmarnie zgięte- muszę robić wszystko od nowa. Meble q kuchni znów do przetarcia (lakierowane na połysk), łazienka do wyczyszczenia. Trafia mnie już to wszystko.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Czas edycji: 2022-09-02 o 19:21
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 19:50   #3033
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Tak w końcu część z nich "przeprałam", ale wycierałam każdą z osobna. Faktycznie na duży ręcznik to super myśl. Jakby mi oblał zwykły pies, to luz, ale to obsikał niekastrowany, więc musiałam umyć w płynie do naczyń, bo zapach jest silny.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 07:15   #3034
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Dziewczyny, moja stara pralka w końcu padła i dzisiaj przyjeżdża nowa - 8kg wsadu i funkcje parowe a w środę przyjeżdża suszarka bębnowa. W końcu moje życie wkroczy w XXI wiek

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 07:21   #3035
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja stara pralka w końcu padła i dzisiaj przyjeżdża nowa - 8kg wsadu i funkcje parowe a w środę przyjeżdża suszarka bębnowa. W końcu moje życie wkroczy w XXI wiek

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Gratuluję!
Patrząc na stan mojej pralki, moje życie być może tez wkrótce wkroczy w XXI wiek.

Tylko cały czas rozkminiam czy kupić pralkę i suszarkę, czy pralkosuszarkę i ciagle nie wiem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 07:25   #3036
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Gratuluję!

Patrząc na stan mojej pralki, moje życie być może tez wkrótce wkroczy w XXI wiek.



Tylko cały czas rozkminiam czy kupić pralkę i suszarkę, czy pralkosuszarkę i ciagle nie wiem.
Jak masz miejsce to tylko osobno. U mnie pralka będzie stała w łazience, a suszarka w przedpokoju (a po remoncie może w kuchni).
Pralka miała jakiś czas temu awarie i przestała wirować, miałam nadzieję, że TO JUZ, ale się franca sama naprawiła i parę miesięcy jeszcze dzialala. Jednak tym razem jednak padła na amen.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 07:37   #3037
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Miejsce bym miała, ale oba urządzenia musiałyby być pakowane od góry.
To mi akurat nie przeszkadza, pierwsza pralkę miałam pakowana od góry i to jest bardzo wygodny w sumie system. No ale takich jest dość ograniczony wybór.

A co właściwie jest nie tak z pralko-suszarkami?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-03, 07:58   #3038
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

U mnie bratowa ma 2w1 i jej główne zarzuty są takie, że wsad prania to 8kg, ale suszenia tylko połowa z tego - więc albo musi mniej pakować do prania albo wyciągać połowę do suszenia. Sprzęt kupowany 3 lata temu, to może teraz się to zmieniło.
Druga rzecz - przy cyklu pranie+suszenie ma maszynę wyłączona z użytku na kilka godzin - a to tylko jedna porcja prania, bo tyle to wszystko trwa. Narzeka też na jakość suszenia, koniec końców suszy już tylko ręczniki i pościel, a zwykle pranie na normalnej stojącej suszarce.
Nie wiem ile jest dostępnych suszarek ładowanych od góry, raczej mało popularne rozwiązanie ja szukałam suszarki slim i to już był problem, bo tylko dwie firmy je oferują - Candy i Beko, przy czym to i tak jest takie mocno średnie slim (głębokość całkowita z wszystkimi wystającymi częściami to 61 cm, po blacie 53,5 cm).

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2022-09-03 o 08:00
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 08:24   #3039
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
U mnie bratowa ma 2w1 i jej główne zarzuty są takie, że wsad prania to 8kg, ale suszenia tylko połowa z tego - więc albo musi mniej pakować do prania albo wyciągać połowę do suszenia. Sprzęt kupowany 3 lata temu, to może teraz się to zmieniło.
Druga rzecz - przy cyklu pranie+suszenie ma maszynę wyłączona z użytku na kilka godzin - a to tylko jedna porcja prania, bo tyle to wszystko trwa. Narzeka też na jakość suszenia, koniec końców suszy już tylko ręczniki i pościel, a zwykle pranie na normalnej stojącej suszarce.
Nie wiem ile jest dostępnych suszarek ładowanych od góry, raczej mało popularne rozwiązanie ja szukałam suszarki slim i to już był problem, bo tylko dwie firmy je oferują - Candy i Beko, przy czym to i tak jest takie mocno średnie slim (głębokość całkowita z wszystkimi wystającymi częściami to 61 cm, po blacie 53,5 cm).

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
U mnie problemem jest szerokość urządzenia, nie wiedziałam ze są wersje slim, to sobie popatrzę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 11:48   #3040
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Właśnie odkryłam w internetach, że jest coś takiego, jak żelazko w sprayu i że to faktycznie działa oczywiście zamówiłam

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 17:43   #3041
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

U nas mobilizacja i trochę ogarniamy. Posprzątaliśmy pod i za kanapą. Tony kociej sierści itd. pomimo tego, że staram się zawsze jak najdalej dotrzeć rurą odkurzacza z drugiej strony. Zamówiliśmy też czyszczenie tapicerki i pan właśnie działa.

TŻ się zmobilizował i w końcu ogarnął dokumenty i segregatory, które pół wakacji zalegały w jednym z pokoi. Ja zrobiłam segregację różnych pierdół i swoich rzeczy. Akurat była organizowana zbiórka, więc co ładniejsze ciuchy oddałam.

W piątek przychodzi pani od okien. Nowe dziecko zostanie powitane w nieco czystszym mieszkaniu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-07, 20:31   #3042
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Następnym razem, jak się będziecie zastanawiać skąd qwa tyle tego kurzu w domu, to to jest ilość po wysuszeniu w suszarce jednej średniej wielkości pralki ciuchów. Jestem w ciężkim szoku. IMG_20220907_201046.jpg

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 20:58   #3043
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Następnym razem, jak się będziecie zastanawiać skąd qwa tyle tego kurzu w domu, to to jest ilość po wysuszeniu w suszarce jednej średniej wielkości pralki ciuchów. Jestem w ciężkim szoku. Załącznik 7779085

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
U mnie to my jesteśmy źródłem kurzu. Jak posprzątam przed wyjazdem, to po tygodniu po powrocie kurzu praktycznie brak. Ale jakby tak nie odkurzac tydzień przy normalnym mieszkaniu, to byłoby jak na westernie. Oczywiście nie poprawia też sytuacji, że większość ciuchów mamy na stojących, odkrytych wieszkach, z nich też oddzielają się włókna, które współtworzą kurz (nigdy więcej takiego rozwiązania, marzę o wielkiej szafie). Jednak w kuchni, gdzie tekstyliów prawie brak, też kurzy się nie mniej niż w pozostałych pomieszczeniach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 21:05   #3044
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

suszarka to cudo...aczkolwiek kurczy mi skarpetki
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:00   #3045
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

[QUOTE=stotek;89341876]Następnym razem, jak się będziecie zastanawiać skąd qwa tyle tego kurzu w domu, to to jest ilość po wysuszeniu w suszarce jednej średniej wielkości pralki ciuchów. Jestem w ciężkim szoku. Załącznik 7779085

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE


Niestety. Ale poważnie to u znajomych mających domy na wsiach jest tego kurzu dużo dużo mniej. Stoją meble niezakurzone, nikt jak głupi nie lata ze ścierką, u mnie po jednym dniu nieodkurzania ... Mam mieszkanie w zielonej dzielnicy ale przy ulicy i to co dzieje się na oknach to jakieś nieporozumienie. Kiedyś jakaś ciocia poprosiła mnie o umycie okien bo rok nie myła ( mieszkała na wsi) - moja mina na mycie tych czystych okien podczas gdy moje po 2 tyg. wyglądały jak niemyte trzy lata z rzędu
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:23   #3046
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Niestety. Ale poważnie to u znajomych mających domy na wsiach jest tego kurzu dużo dużo mniej. Stoją meble niezakurzone, nikt jak głupi nie lata ze ścierką, u mnie po jednym dniu nieodkurzania ... Mam mieszkanie w zielonej dzielnicy ale przy ulicy i to co dzieje się na oknach to jakieś nieporozumienie. Kiedyś jakaś ciocia poprosiła mnie o umycie okien bo rok nie myła ( mieszkała na wsi) - moja mina na mycie tych czystych okien podczas gdy moje po 2 tyg. wyglądały jak niemyte trzy lata z rzędu
Niestety tak jest. Ja z moim facetem na początku związku mieszkaliśmy właśnie na wsi i wtedy ustaliliśmy, że sprzątamy raz w tygodniu. I to w zupełności wystarczało. Jak się przeprowadziliśmy do miasta, to okazało się, że po dwóch dniach na podłodze jest gruba warstwa kurzu, a po trzech to już wyłaniają się z niej ruchome byty. A że mój facet jest ślepawy i nie kładzie się na macie na podłodze jak ja, to tego nie widział i wkurzał się, że prawie codziennie wyciągam odkurzacz. Jak mu pokazałam, ile kurzu osiada każdego dnia, to stwierdził że trudno, trzeba z tym żyć ale ja tak nie mogę, więc odkurzam codziennie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 11:04   #3047
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

[QUOTE=żurawinka;89342206]
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Następnym razem, jak się będziecie zastanawiać skąd qwa tyle tego kurzu w domu, to to jest ilość po wysuszeniu w suszarce jednej średniej wielkości pralki ciuchów. Jestem w ciężkim szoku. Załącznik 7779085

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE


Niestety. Ale poważnie to u znajomych mających domy na wsiach jest tego kurzu dużo dużo mniej. Stoją meble niezakurzone, nikt jak głupi nie lata ze ścierką, u mnie po jednym dniu nieodkurzania ... Mam mieszkanie w zielonej dzielnicy ale przy ulicy i to co dzieje się na oknach to jakieś nieporozumienie. Kiedyś jakaś ciocia poprosiła mnie o umycie okien bo rok nie myła ( mieszkała na wsi) - moja mina na mycie tych czystych okien podczas gdy moje po 2 tyg. wyglądały jak niemyte trzy lata z rzędu
U nas wystarczają drzewa w bliskości okien, o ile zimą to nie robi różnicy tak mycie ich wiosną/latem nie ma żadnego sensu bo 3 dni i są znowu całe w pyłkach
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 12:06   #3048
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
U nas wystarczają drzewa w bliskości okien, o ile zimą to nie robi różnicy tak mycie ich wiosną/latem nie ma żadnego sensu bo 3 dni i są znowu całe w pyłkach
O no właśnie, ja mieszkam przy lesie i cóż... Dobrze, że mam na takie rzeczy jak brudne okna wywalone
Przyszło moje żelazko w sprayu i to serio działa.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2022-09-08 o 12:30
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 15:08   #3049
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Żelazko w płynie jest podobno w dealzie, tzn.w jakimś podobno bo u mnie puste półki.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-08, 15:25   #3050
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Żelazko w płynie jest podobno w dealzie, tzn.w jakimś podobno bo u mnie puste półki.
W Action chyba też jest. Natomiast ja kupiłam na szybko żelazko z Lenora o moim ulubionym zapachu Gold Orchid, ale kij tam z tym zapachem, bo to naprawdę działa. Jestem w szoku, spodziewałam się, że coś tam rozprostuje, ale bez większego szału, a tu jednak.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 16:14   #3051
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Zainteresowałyście mnie tym żelazkiem w płynie. Brzmi świetnie szczególnie dla kogoś, kto niczego nie prasuje.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 16:34   #3052
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zainteresowałyście mnie tym żelazkiem w płynie. Brzmi świetnie szczególnie dla kogoś, kto niczego nie prasuje.
U mnie mąż wybiera ubranie na podstawie tego, co jest najmniej wymięte, wiec wiesz.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 20:37   #3053
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
W Action chyba też jest. Natomiast ja kupiłam na szybko żelazko z Lenora o moim ulubionym zapachu Gold Orchid, ale kij tam z tym zapachem, bo to naprawdę działa. Jestem w szoku, spodziewałam się, że coś tam rozprostuje, ale bez większego szału, a tu jednak.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Gdzie to kupiłaś?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 20:43   #3054
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Wiem że żelazko w sprayu jest jeszcze w laboratorium pani domu, ale nie testowałam go, tylko reklamę widziałam na FB.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 22:09   #3055
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Gdzie to kupiłaś?
Jak wszystko - na allegro

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 14:07   #3056
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jak wszystko - na allegro

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Mam, ale nie ma efektu wow jak w przypadku płynu do fug.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 14:21   #3057
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam, ale nie ma efektu wow jak w przypadku płynu do fug.
A nie wiem, ja mam z Lenora. Dla mnie efekt takiego żelazka jest wystarczająco wow

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 19:19   #3058
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Gdzie to kupiłaś?
Ja widziałam w dealz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 10:56   #3059
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Czy ktoś miał / ma, zna kogoś rzeczywiście istniejącego, kto miał / ma ten słynny środek do czyszczenia piekarnika z Laboratorium Pani Domu? Recenzje na FB rewelacyjne, ale wiadomo - tam pół kont to mogą być fejki i zwykła reklama. Zależy mi na prawdziwej opinii.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 17:39   #3060
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał / ma, zna kogoś rzeczywiście istniejącego, kto miał / ma ten słynny środek do czyszczenia piekarnika z Laboratorium Pani Domu? Recenzje na FB rewelacyjne, ale wiadomo - tam pół kont to mogą być fejki i zwykła reklama. Zależy mi na prawdziwej opinii.
Mam i wielbię. Rzeczywiście działa błyskawicznie.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-10 23:54:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.