Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-23, 18:38   #91
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Wkrzurzyłyście mnie. Wątek był o braku wsparcia rodziców. Tymczasem skupił się głównie na ciastkach (to był jeden przykład z wielu). A co do chudnięcia to na mnie nie krzyczcie. Nie znacie mojej sytuacji (sterydy, hashimoto, na basen mam zakaz).
Żałuję, że założyłam ten wątek, czuję się taka taka goła i rozebrana. Jakbym miała jutro wyjść na ulicę i być wytykaną bo wszyscy tyle o mnie wiedzą.
I na tyle mnie wkurzyłyście, że schudnę chociazby po to, aby Wam pokazać, że się mylicie.
I nie chodzę w nocy do lodówki. W nocy śpię!
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni

Edytowane przez lisnov
Czas edycji: 2017-11-23 o 18:44
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 18:46   #92
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Wkrzurzyłyście mnie. Wątek był o braku wsparcia rodziców. Tymczasem skupił się głównie na ciastkach (to był jeden przykład z wielu). A co do chudnięcia to na mnie nie krzyczcie. Nie znacie mojej sytuacji (sterydy, hashimoto, na basen mam zakaz).
Żałuję, że założyłam ten wątek, czuję się taka taka goła i rozebrana. Jakbym miała jutro wyjść na ulicę i być wytykaną bo wszyscy tyle o mnie wiedzą.
Jakiego konkretnie wsparcia od rodziców byś oczekiwała?
Ja też mam mamę, która potrafiła mi dopiec do żywego jak byłam otyła. I sama też wpierdzielała ciastka i też jej brzuch zwisał, ale to ja byłam zła. I co? I sama sobie gotowałam, sama potrafiłam odmówić ciastkowi czy obiadowi. Jej w międzyczasie się zdrowie schrzaniło i też musiała iść na dietę.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 18:47   #93
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Nie wiem Ile masz lat ale mentalnie niestety jesteś nastolatka
Dorosnij w końcu i zacznij brać odpowiedzialność za swoje akcje zamiast szukac winy w innych
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 19:35   #94
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Przeczytałam wątki autorki. Alkoholizm, samookaleczenia itp Ta dziewczyna powinna iść do szpitala psychiatrycznego i to migiem. Twoim problemem nie są rodzice tylko twoja psychika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 19:39   #95
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Wkrzurzyłyście mnie. Wątek był o braku wsparcia rodziców. Tymczasem skupił się głównie na ciastkach (to był jeden przykład z wielu). A co do chudnięcia to na mnie nie krzyczcie. Nie znacie mojej sytuacji (sterydy, hashimoto, na basen mam zakaz).
Żałuję, że założyłam ten wątek, czuję się taka taka goła i rozebrana. Jakbym miała jutro wyjść na ulicę i być wytykaną bo wszyscy tyle o mnie wiedzą.
I na tyle mnie wkurzyłyście, że schudnę chociazby po to, aby Wam pokazać, że się mylicie.
I nie chodzę w nocy do lodówki. W nocy śpię!
Wypowiedź jakbyś była trollem.
Zakładasz wątki w necie a potem masz pretensje, że ludzie je kojarzą.
Masz różne problemy, jak wielu ludzi, i nie obwiniaj za nie wszystkich wkoło, łącznie z forum.
Jeśli jesteś prawdziwa to trzymam za Ciebie kciuki, żebyś wyszła na prostą także w odchudzaniu i żebyś osiągnęła swój sukces.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:00   #96
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątki autorki. Alkoholizm, samookaleczenia itp Ta dziewczyna powinna iść do szpitala psychiatrycznego i to migiem. Twoim problemem nie są rodzice tylko twoja psychika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pół miesiąca temu byłam u psychiatry i stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Samookaleczeń brak, alkoholu na razie nie tykam. Na terapię chodzę. Leki mam dołożone.
Co mi szpital da? Masz w ogóle pojęcie na czym polega leczenie w szpitalu? Na niczym. Całymi dniami siedzisz i nic nie robisz. A psycholog raz na tydzień. Zupełnie jak poza szpitalem.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:03   #97
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Lisnov tyle juz rad dostala od wizazanek i widze ze ciagle stoi w miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 20:10   #98
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

proszę o zamknięcie wątku
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:20   #99
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
proszę o zamknięcie wątku
Dlaczego chcesz zamknąć wątek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:25   #100
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Dlaczego chcesz zamknąć wątek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma prawo poprosić moderację o zamknięcie. A moderacja może się na zgodzić albo nie.
lisnov ja jednego nie rozumiem. Nie chcesz publicznych dyskusji, nie chcesz by każdy napisał to, co myśli. To po kiego grzyba zakładasz wątek na publicznym forum? Przecież jak zaczynamy na jakimś forum dyskusję to nie możemy przewidzieć kto i jak się wypowie na dany temat ani że każdy powiem nam to, co chcemy usłyszeć. I dokładnie po to są fora internetowe- żeby była dyskusja wolna, swobodna, czasem nieprzewidywalna, czasem bardziej szczera niż "w 4 oczy". Co do Twojego wkurzenia- mam nadzieję, że da efekt pozytywny.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:37   #101
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ma prawo poprosić moderację o zamknięcie. A moderacja może się na zgodzić albo nie.
lisnov ja jednego nie rozumiem. Nie chcesz publicznych dyskusji, nie chcesz by każdy napisał to, co myśli. To po kiego grzyba zakładasz wątek na publicznym forum? Przecież jak zaczynamy na jakimś forum dyskusję to nie możemy przewidzieć kto i jak się wypowie na dany temat ani że każdy powiem nam to, co chcemy usłyszeć. I dokładnie po to są fora internetowe- żeby była dyskusja wolna, swobodna, czasem nieprzewidywalna, czasem bardziej szczera niż "w 4 oczy". Co do Twojego wkurzenia- mam nadzieję, że da efekt pozytywny.
Bo liczyłam na rozsądne porady, a nie na hejt i dobijanie mnie. Przepraszam, że trafiłam na forum samych fit, szczupłych, mądrych dziewczyn, którym się mega powodzi w życiu.
Napisałam, że leczę się psychiatrycznie, a to oznacza, że chodzę regularnie do lekarza. Jakby widział potrzebę, żeby mnie położyc w szpitalu to by to zrobił. Tymczasem jakaś wizażanka wręcz nalega, że natychmiast kwalifikuję się do zamknięcia bo jestem nienormalna.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 20:39   #102
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie oceniam drastycznie. Różnie bywa. Czasem ktoś się męczy i chce schudnąć i mu nie idzie.
Ale jeśli naprawdę się wysila i/albo ma wyniki badań które mu potwierdzają, że faktycznie ma trudniej niż inni.

Bo prawda jest taka, że ludzie wiele drobiazgów ignorują, oszukują na diecie, stosują wymówki, lekceważą podchrupywanie małych kąsków w ciągu dnia i podjadanie, które potem urastają do określonych ilości, popiją napojem słodzonym (przecież to woda, i w ogóle, płyny, prawda? ) i wielkie oczy, ''no ale jak to''. ''No o co chodzi, przecież tak się staram''.
Restrykcyjna dieta nie zacheca do odchudzania, zamiast wszystki obcinac i jesc sama salate z szynka to warto zaczac sie wiecej ruszac i jesc normalnie. Nic dziwnego, ze tak wiele osob odpada przy dietach jak praktycznie nic nie mozna jesc, zadnego makaronu, masla, ziemniakiow, smietane pewnie tez, bo za tlusta. Idac tym tokiem to mozna sie nabawic niedoborow (tak ziemniaki sa zdrowe, maslo tak samo, ale takie prawdziwe nie pseudo masla mieszane z margaryna). Cukru warto unikac z innych powodow niz kalorie, bo zapotrzebowanie czlowieka na cukry to okolo 4 lyzeczki jesli sie nie myle, a ludzie przkraczaja te granice paro krotnie. Nich autorka pojdzie do dietetyka, ktory ulozy jej zbilansowana diete, a nie glodowke z salata.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:40   #103
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ma prawo poprosić moderację o zamknięcie. A moderacja może się na zgodzić albo nie.
lisnov ja jednego nie rozumiem. Nie chcesz publicznych dyskusji, nie chcesz by każdy napisał to, co myśli. To po kiego grzyba zakładasz wątek na publicznym forum? Przecież jak zaczynamy na jakimś forum dyskusję to nie możemy przewidzieć kto i jak się wypowie na dany temat ani że każdy powiem nam to, co chcemy usłyszeć. I dokładnie po to są fora internetowe- żeby była dyskusja wolna, swobodna, czasem nieprzewidywalna, czasem bardziej szczera niż "w 4 oczy". Co do Twojego wkurzenia- mam nadzieję, że da efekt pozytywny.
Wiem że może poprosić moderacje.
Ale autorka od kilku dobrych miesięcy jest na tym samym miejscu co kilka wątków wcześniej. Nie chce słuchać od nas rad. My możemy pisać a ona i tak nie wykorzysta porad bo boi się krytyki
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:41   #104
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Bo liczyłam na rozsądne porady, a nie na hejt i dobijanie mnie. Przepraszam, że trafiłam na forum samych fit, szczupłych, mądrych dziewczyn, którym się mega powodzi w życiu.
Napisałam, że leczę się psychiatrycznie, a to oznacza, że chodzę regularnie do lekarza. Jakby widział potrzebę, żeby mnie położyc w szpitalu to by to zrobił. Tymczasem jakaś wizażanka wręcz nalega, że natychmiast kwalifikuję się do zamknięcia bo jestem nienormalna.
Nie sluchaj ich. Mysle, ze bedzie lepiej jak odetniesz sie od rodzicow. Czy terapeuta porusza z toba ten temat? Twoi rodzice sa bardzo toksyczni, a przy twoim stanie bedzie cie to ciagnelo na dno. Ja w ciebie wierze, ze ci sie uda i trzymam kciuki. Mam jeszcze pytanie. Od kiedy chorujesz na depresje?

Edytowane przez 7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Czas edycji: 2017-11-23 o 20:50
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 20:42   #105
anna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 766
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Brawo, dziewczyny... mam nadzieję, że jesteście z siebie dumne....
anna87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 21:26   #106
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Na czym polega psychiczne wsparcie przez rodziców?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-23 22:26:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.