25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 20:04   #451
myszartek
Przyczajenie
 
Avatar myszartek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 29
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa . Z trądzikiem zmagam się już 6 lat . Jestem na etapie 0/25 . Wątpię że kiedykolwiek dotrę do chociaż 7/25 ale wszystkiego juz próbowałam spróbuję i tego
Na pewno Ci się w końcu uda i 25/25 Małymi kroczkami do celu, od wszystkiego można się odzwyczaić, razem damy radę
__________________
Wyruszam dziś do nikąd znów, lecz zawsze warto iść.
myszartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 20:13   #452
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Jak na razie nawet dziś nie wytrzymałam :/ mój problem dotyczy każdego miejsca gdzie tylko trądzik może być i juz nie mam siły :/ marze o tym aby wybrać sie na basen lub nad jaka kolwiek inna wodę a zamiast tego całe dnie siedzę w domu schowana aby nikt mnie nie widział :/
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 21:45   #453
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Dzisiaj było ciężko wytrzymać i aż mnie korciło jak widziałam swój ryjek z bliska. Raz nieświadomie przy oglądaniu tv jednego dziada drapnęłam, ale szybko się ogarnęłam. I tak jestem z siebie dumna, więc daję sobie 1/25.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Kiedyś gdzieś usłyszałam takie słowa, które trochę zmieniły mój stosunek do skóry, a mianowicie - traktuj swoją skórę jak małe, biedne, schorowane niemowlę, dbaj o nie. I to samo jest ze skórą trądzikową. Tak ode mnie polecam Ci zrobić sobie tonik z rumianku, po prostu zaparz go i przelej dk jakiejś buteleczki i przemywaj jak często możesz i w ciągu dnia nakładaj maść cynkową itp. żeby tego po prostu nie widzieć. A jesli nie widzisz to nie drapiesz. Pozdrawiam A tak na koniec jeszcze powiem: Bez względu na to jak wyglądamy, dziewczyny, jesteśmy piękne
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 21:50   #454
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

A jak radzić sobie z dekoltem. Tego nie maść nie ukryje bo bluzka zetrze. Wystarczy wizyta w toalecie, lekko uchyli mi się bluzka i juz widzę jak świecą się do mnie czerwone petardy
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 22:01   #455
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Hmmm golf? hehe.
A tak szczerze też miałam z tym problem, ale ilekroć miałam założyć później bluzkę z dekoltem czy strój kąpielowy to się wstydziłam i jakoś sama z siebie przestałam.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Ja bym na Twoim miejscu i tak próbowała z kremem. Nie powinien się zetrzeć.
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 22:09   #456
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Próbowałam . Wtedy próbując przebić się przez niego bo był tłusty robiłam sb jeszcze większą krzywdę bo bardzo nie umiejętnie próbowałam się pozbyć pryszcza i tak o to proces gojenia trwał 2 razy dłużej :P ja stroju od 6 lat już nie miałam na sobie i nie pamiętam już jak to jest wyjść nad wodę ze znajomymi :/
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 23:19   #457
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
Próbowałam . Wtedy próbując przebić się przez niego bo był tłusty robiłam sb jeszcze większą krzywdę bo bardzo nie umiejętnie próbowałam się pozbyć pryszcza i tak o to proces gojenia trwał 2 razy dłużej :P ja stroju od 6 lat już nie miałam na sobie i nie pamiętam już jak to jest wyjść nad wodę ze znajomymi :/
Przeszłam to co Ty... U mnie pomaga dopiero Izotek...Teraz drapię tylko ręce i wyglądają fatalnie przez drapanie (rogowacenie mieszkowe) i ostatnio rozdrapałam uczulenie na dekolcie! Przed rozpoczęciem kuracji Izotekiem, miałam serię zabiegów laserowych na dekolt i pomogły, ale co było ładnie to znowu drapałam...Teraz po kuracji Izotekiem o ile stan się utrzyma, bardzo, bardzo bym chciała zostanie mi laser na dekolt i twarz, jeśli chodzi o twarz to laser albo coś innego, chodzi o cholerne czerwone przebarwienia :/ O dziwo czoło drapałam z 10 lat i jest w miarę ładne a policzki na dole i boku chwilę i mam tam te mega ślady...Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na Izotek W tym momencie jestem w stanie się przelotnie pokazać bez makijażu (tak żeby ktoś mi się nie przyglądał, więc nie w dzień czy przy ostrym świetle ) i założyć dekolt (długo nie nosiłam...) Nie wiem na ile zaawansowany jest u Ciebie problem, byłaś u lekarza?
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 08:12   #458
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
Jak na razie nawet dziś nie wytrzymałam :/ mój problem dotyczy każdego miejsca gdzie tylko trądzik może być i juz nie mam siły :/ marze o tym aby wybrać sie na basen lub nad jaka kolwiek inna wodę a zamiast tego całe dnie siedzę w domu schowana aby nikt mnie nie widział :/
No właśnie, mi też najgorzej jest w wakacje.. Nie jadę ze znajomymi nad jezioro bo co w pełnym makijażu? Wieczne wymówki, a tak by się chciało..

6/25. Nie wiem co się ze mna dzieje, że tak dobrze mi idzie, aczkolwiek cieszy to niesamowicie. A jak u Was?
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 10:07   #459
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Chyba pogoda robi swoje bo u mnie też leci z górki mam ostatnio tyle na głowie, że nie ma czasu na stanie przy lustrze i grzebanie w twarzy. Nawet umalowac się dokładniej nie moge, hahaha
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 12:30   #460
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez LOVimmortality Pokaż wiadomość
No właśnie, mi też najgorzej jest w wakacje.. Nie jadę ze znajomymi nad jezioro bo co w pełnym makijażu? Wieczne wymówki, a tak by się chciało..

6/25. Nie wiem co się ze mna dzieje, że tak dobrze mi idzie, aczkolwiek cieszy to niesamowicie. A jak u Was?
Dziewczyny najlepiej byłoby się spotkać i razem pojechać nad wodę i zaszyć się w jakimś nieuczęszczanym miejscu Każda by mogła być sobie bez makijażu i w kostiumie swobodnie i nie musiała się krępować, bo nikogo z idealną skórą by nie było
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 12:35   #461
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez LOVimmortality Pokaż wiadomość
W końcu się uda Haha a mnie juz korci bo niedaleko nosa wyskoczylo mi takie małe pryszczątko, ale jakie wkurzające!!! ale zostawię gnidę, tylko tormentiolem posmarowałam, może do jutra się zagoi..
Musi się udać :P i łapki z dala od twarzy !
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 15:45   #462
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Przeszłam to co Ty... U mnie pomaga dopiero Izotek...Teraz drapię tylko ręce i wyglądają fatalnie przez drapanie (rogowacenie mieszkowe) i ostatnio rozdrapałam uczulenie na dekolcie! Przed rozpoczęciem kuracji Izotekiem, miałam serię zabiegów laserowych na dekolt i pomogły, ale co było ładnie to znowu drapałam...Teraz po kuracji Izotekiem o ile stan się utrzyma, bardzo, bardzo bym chciała zostanie mi laser na dekolt i twarz, jeśli chodzi o twarz to laser albo coś innego, chodzi o cholerne czerwone przebarwienia :/ O dziwo czoło drapałam z 10 lat i jest w miarę ładne a policzki na dole i boku chwilę i mam tam te mega ślady...Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na Izotek W tym momencie jestem w stanie się przelotnie pokazać bez makijażu (tak żeby ktoś mi się nie przyglądał, więc nie w dzień czy przy ostrym świetle ) i założyć dekolt (długo nie nosiłam...) Nie wiem na ile zaawansowany jest u Ciebie problem, byłaś u lekarza?
Byłam byłam 1.5 roku się na razie leczę wcześniej próbowałam leczenia na własną rękę ... obecnie tetrasyl i żel glamid widzę efekty ale i tak swoim drapaniem najmniejsze maleństwo zmieniam w petarde. Ogółem plecy ramiona dekolt szyja i czoło wysypane zaskórnikami z czasem czerwieniejacymi .. miałam zacząć leczenie izotetrynoina czy czymś takim ale efekty uboczne mnie przerażają :/ jak na razie mam pół dnia bez drapania i i tak czuję się dumna ze mogłam a tego jeszcze nie zrobiłam dla osób z tłusta cera i sucha ( skórki na czole i innych przesuszonych miejscach ) polecam żel mający z bioliq , na mnie działa świetnie , skórek nie ma skóra się nie tłusci i w dotyku nawilżona ale nie polecam używania tej szczoteczki dołączonej do opakowania bo rozwala rany co nie sprzyja jej gojeniu :P z kilku letnim doświadczeniem mogę też polecić couriosin żel na rany , ściąga skórę i przyspiesza znacznie gojenie się i zapobiega powstawaniu od nowa stanu zapalnego ale niestety wielki minus taki ze jest go malutko w tubce i ja smaruje ja tylko na buzię na kilka dni przed jakas impreza czy inna okazja aby ładnie zagoilo :P
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 20:23   #463
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
Byłam byłam 1.5 roku się na razie leczę wcześniej próbowałam leczenia na własną rękę ... obecnie tetrasyl i żel glamid widzę efekty ale i tak swoim drapaniem najmniejsze maleństwo zmieniam w petarde. Ogółem plecy ramiona dekolt szyja i czoło wysypane zaskórnikami z czasem czerwieniejacymi .. miałam zacząć leczenie izotetrynoina czy czymś takim ale efekty uboczne mnie przerażają :/ jak na razie mam pół dnia bez drapania i i tak czuję się dumna ze mogłam a tego jeszcze nie zrobiłam dla osób z tłusta cera i sucha ( skórki na czole i innych przesuszonych miejscach ) polecam żel mający z bioliq , na mnie działa świetnie , skórek nie ma skóra się nie tłusci i w dotyku nawilżona ale nie polecam używania tej szczoteczki dołączonej do opakowania bo rozwala rany co nie sprzyja jej gojeniu :P z kilku letnim doświadczeniem mogę też polecić couriosin żel na rany , ściąga skórę i przyspiesza znacznie gojenie się i zapobiega powstawaniu od nowa stanu zapalnego ale niestety wielki minus taki ze jest go malutko w tubce i ja smaruje ja tylko na buzię na kilka dni przed jakas impreza czy inna okazja aby ładnie zagoilo :P
Trądzik jest dość rozległy z tego co piszesz, ja polecam Izotek (bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej), nie ma się czego bać, jak mnie boli w krzyżu to dotykam skóry- czuję jaka jest gładka, widzę, że się nie świecę, wreszcie mam skórę o jakiej marzyłam (poza tym, że jest nadreaktywna- wcześniej też była i poza przebarwieniami) i to mi wszystko rekompensuje Przestaniesz drapać, bo nie będziesz mieć co. Ja mam nadzieję, że trądzik nie wróci i po kuracji będę mogła się zająć przebarwieniami i wreszcie być wolna
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-06-18 o 20:24
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 21:12   #464
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Izotek pewnie na receptę i z doświadczenia wiem ze lekarz nie słucha rad pacjenta. . Sama prosiłam dermatologa o wypisanie mieszanki takiej toniku to z pretensjami do mnie ze sama sobie jestem winna jak jakieś mikstury Sb brałam . Potem nieświadomie przepisał mi dokładnie to ..

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Przy izoteku nie ma efektów ubocznych osuszania sluzowek i inne takie ?
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 21:22   #465
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
Izotek pewnie na receptę i z doświadczenia wiem ze lekarz nie słucha rad pacjenta. . Sama prosiłam dermatologa o wypisanie mieszanki takiej toniku to z pretensjami do mnie ze sama sobie jestem winna jak jakieś mikstury Sb brałam . Potem nieświadomie przepisał mi dokładnie to ..

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Przy izoteku nie ma efektów ubocznych osuszania sluzowek i inne takie ?
Pisałaś, że miałaś zacząć leczenie izotretynoiną, doustna to właśnie np. Izotek Jest taki efekt- mam usta jak wąż i muszę nawilżać oczy kroplami, ale co z tego? Dla mnie to mała cena, zapłaciłabym o wiele większą za ten efekt, który mam teraz. Poczytaj sobie wątek o Izoteku Ja biorę jeszcze inne leki- antydepresanty i moja psychiatra straszyła mnie Izotekiem, że są przypadki samobójstw po nim itd., ale jakoś zaryzykowałam i nie żałuję Jest się pod stałą kontrolą lekarza, regularne badania itd. zawsze można przerwać
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 21:34   #466
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Najpierw muszę sprawdzić czy trądzik który mam nie jest tylko przeze mnie spowodowanym . Bo kiedyś było znacznie mniejsze nasilenie . Jak przestanę na sile robić sobie krzywdę to zobaczę czy trądziku będzie mniej . Potrafię sobie zupełnie nie widoczny zaskornik ani wypukły ani ciemny coś czego nie widać ale wiem ze tam może być to zacznę go drapac aż coś wyjdzie a potem strup na pół cm . Najpierw pozbęde się nawyku robienia sobie krzywdy i blizn a potem określe rzeczywisty trądzik bez mojego wiecznego grzebania Paluchami :P
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 22:56   #467
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

No i dzisiaj już nie wytrzymałam. Grrr. jestem taka zła na siebie. Akurat na weekend, gdy spotkam się z tyloma osobami. Nie dałam rady, od kilku dni siedzę w domu całe dnie i takie są skutki.
Teraz mega mnie piecze buzia i aż się boję ile sobie nowych dziur narobiłam ;(
0/25
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 06:43   #468
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
No i dzisiaj już nie wytrzymałam. Grrr. jestem taka zła na siebie. Akurat na weekend, gdy spotkam się z tyloma osobami. Nie dałam rady, od kilku dni siedzę w domu całe dnie i takie są skutki.
Teraz mega mnie piecze buzia i aż się boję ile sobie nowych dziur narobiłam ;(
0/25
Ja też dziś już od rana nie wytrzymałam przy szykowniu się do szkoły i cały czas etap 0 :/
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:05   #469
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Ja się cholernie cholernie boję Izo i jego skutków ubocznych! Ale chyba zdecyduję się na kurację od września.. sama nie wiem. Albo spróbuję jeszcze Atre, tyle że mocniejszym.

Równo tydzień bez wyciskania Dzisiaj kryzys, jak przez ten czas nic nie wyskakiwalo tak dziś pryszczole z białymi "główkami" :P wiecie o co chodzi. Ależ mnie korci!! Siedzę w domu, nie wychodzę dziś bo okropna pogoda dlatego nic nie ruszam. No i motywuje mnie, że to już tydzień czasu bez grzebania przy twarzy.. Zobaczymy jak będzie jutro
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 19:11   #470
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez LOVimmortality Pokaż wiadomość
Ja się cholernie cholernie boję Izo i jego skutków ubocznych! Ale chyba zdecyduję się na kurację od września.. sama nie wiem. Albo spróbuję jeszcze Atre, tyle że mocniejszym.

Równo tydzień bez wyciskania Dzisiaj kryzys, jak przez ten czas nic nie wyskakiwalo tak dziś pryszczole z białymi "główkami" :P wiecie o co chodzi. Ależ mnie korci!! Siedzę w domu, nie wychodzę dziś bo okropna pogoda dlatego nic nie ruszam. No i motywuje mnie, że to już tydzień czasu bez grzebania przy twarzy.. Zobaczymy jak będzie jutro
Gratuluję zawzietosci i pilnowania się ! Ja nie potrafię przestać od razu ale stopniowo coraz mniej ruszam ale i tak już jakiś postęp . Mam nadzieje ze was dogonie i osiągnę chociaż szczęśliwa 7 :P
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 19:22   #471
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

0/25 lewy policzek będzie taki zamaskowany jak prawy :/ a to dlatego, że siedzę bez makijażu bo leje i nie wychodzę.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 20:25   #472
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
0/25 lewy policzek będzie taki zamaskowany jak prawy :/ a to dlatego, że siedzę bez makijażu bo leje i nie wychodzę.
Na twarzy mi pomaga zamaskowanie pasta cynkowa albo korektorem antybakteryjnym wtedy nie widzę i przypominam sobie postanowienie . Niestety zdaje egzamin tylko na buzi :P
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 22:43   #473
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Nie wiem czemu ale u mnie im mniej wyciskam tym więcej nowych niespodzianek i coraz większych się robi :/ miał tak ktoś ? To mija ? Czy tylko Mi się wydaje tak
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 06:56   #474
dorothyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 58
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Ja się też zmasakrowałam wiecie jaka jest różnica między alantan maść 2%, alantan plus krem i alantan plus maść? Który najlepiej działa?
dorothyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:02   #475
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez dorothyy Pokaż wiadomość
Ja się też zmasakrowałam wiecie jaka jest różnica między alantan maść 2%, alantan plus krem i alantan plus maść? Który najlepiej działa?
Zalezy do czego chcesz go uzywac
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:12   #476
dorothyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 58
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Zalezy do czego chcesz go uzywac
Miejscowo na ranki
dorothyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:50   #477
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez dorothyy Pokaż wiadomość
Miejscowo na ranki
To najbardziej chyba polecałabym alantan plus maść .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:58   #478
dorothyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 58
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
To najbardziej chyba polecałabym alantan plus maść .
Super, dzięki! Mam nadzieję, że alantan szybko upora się z moimi rankami po wyciskaniu w poniedziałek lecę po niego do apteki
dorothyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 10:20   #479
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
Na twarzy mi pomaga zamaskowanie pasta cynkowa albo korektorem antybakteryjnym wtedy nie widzę i przypominam sobie postanowienie . Niestety zdaje egzamin tylko na buzi :P
Też tak musze zacząć robić
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 10:53   #480
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

0/25..

Dziewczyny opadam z sił. Tydzień pięknej cery poszedł w pi***.. Jeszcze wczoraj rano było okej, teraz mam 2 podskórne gule i chyba z 5 czerwonych pryszczy. Załamka. Wyskoczyło wszystko pod wieczór i dziś z rana już miało monstrualne rozmiary :O Wczoraj jadłam czipsy i popijałam cola, wystrzegam się takiego jedzenia, ale zrobiłam mały wyjątek.. Myślę, że to mogło spowodować ten wysyp.

Muszę wyjść dziś z domu, ale z wieczornej imprezy rezygnuję. Wstydzę się sama siebie, już dawno nie miałam tylu wykwitów na twarzy i to powstałych jednego wieczora :O Wpadam w takie doły gdy coś takiego się dzieje..

Tydzień niewyciskania poszedł na marne, zawiodłam samą siebie.
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-05 21:29:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.