podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 19:40   #1
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536

podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks


Dziewczyny, nie bardzo mam z kim o tym porozmawiać, chciałam zapytać jak to jest u was, czy może ja wydziwiam, czy jak...

Chodzi mi o to, że jestem ze swoim facetem od dwóch lat, mamy razem dziecko, on pracuje, ja zajmuje sie reszta...

Nie pociąga mnie, ani ja jego. Tzn oboje twierdzimy, ze jestesmy dla siebie ladni, idealni wręcz...ale seks mógłby nie istnieć. Niegdyś bylo super, nie powiem. Po ciąży wszystko sie posypalo. Obiektywnie wyglądam jako tako, ostatnio przytylam 4 kg, ale bylam chuda jak patyk.

Zle sypiam, mam problemy ze zdrowiem, ciągle jestem zmęczona, lecze pierdyliard różnych dolegliwosci, no ale inni tez chorują, maja dzieci, a seks tez w ich zyciu jest.

Czy to juz po prostu ten etap, ze nie ma i nie powinnam się dziwić?



Nie, nie zaniedbalam sie, chodzę do fryzjera, dbam o siebie.

Idę ulica i zazdroszczę innym, zastanawiam sie, czy jakbym była kimś innym, to jemu też by sie nie chciało.

Nie wiem co robić, a może nic nie robic. Doradźcie.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 19:46   #2
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bardzo mam z kim o tym porozmawiać, chciałam zapytać jak to jest u was, czy może ja wydziwiam, czy jak...

Chodzi mi o to, że jestem ze swoim facetem od dwóch lat, mamy razem dziecko, on pracuje, ja zajmuje sie reszta...

Nie pociąga mnie, ani ja jego. Tzn oboje twierdzimy, ze jestesmy dla siebie ladni, idealni wręcz...ale seks mógłby nie istnieć. Niegdyś bylo super, nie powiem. Po ciąży wszystko sie posypalo. Obiektywnie wyglądam jako tako, ostatnio przytylam 4 kg, ale bylam chuda jak patyk.

Zle sypiam, mam problemy ze zdrowiem, ciągle jestem zmęczona, lecze pierdyliard różnych dolegliwosci, no ale inni tez chorują, maja dzieci, a seks tez w ich zyciu jest.

Czy to juz po prostu ten etap, ze nie ma i nie powinnam się dziwić?



Nie, nie zaniedbalam sie, chodzę do fryzjera, dbam o siebie.

Idę ulica i zazdroszczę innym, zastanawiam sie, czy jakbym była kimś innym, to jemu też by sie nie chciało.

Nie wiem co robić, a może nic nie robic. Doradźcie.
co on mówi na ten temat?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 19:52   #3
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Jak długo jesteś po ciąży? I kto pierwszy przestał inicjować? W ogóle, rozmawialiście o tym z partnerem czy chcielibyście to rozwiązać?
Jak dla mnie nie jest nienormalne to, że macie mniejszą ochotę, ale w ogóle?
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 19:57   #4
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Rodziłam w sierpniu zeszłego roku.

On twierdzi, ze nie chodzi o mnie, tylko ze jest zawalony robota. (?)

Ja juz nie mam sily, śpię po 4 godziny na dobę, rozstroilam sie juz doszczętnie, nawet nie mam sily rozmawiać, co dopiero mówić o seksie.

Czuję się totalnie niekobieca przez to...
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 20:09   #5
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Skoro oboje nie zdobędziecie motywacji chociażby do rozmowy to lepiej nie będzie, na pewno.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 20:12   #6
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bardzo mam z kim o tym porozmawiać, chciałam zapytać jak to jest u was, czy może ja wydziwiam, czy jak...

Chodzi mi o to, że jestem ze swoim facetem od dwóch lat, mamy razem dziecko, on pracuje, ja zajmuje sie reszta...

Nie pociąga mnie, ani ja jego. Tzn oboje twierdzimy, ze jestesmy dla siebie ladni, idealni wręcz...ale seks mógłby nie istnieć. Niegdyś bylo super, nie powiem. Po ciąży wszystko sie posypalo. Obiektywnie wyglądam jako tako, ostatnio przytylam 4 kg, ale bylam chuda jak patyk.

Zle sypiam, mam problemy ze zdrowiem, ciągle jestem zmęczona, lecze pierdyliard różnych dolegliwosci, no ale inni tez chorują, maja dzieci, a seks tez w ich zyciu jest.

Czy to juz po prostu ten etap, ze nie ma i nie powinnam się dziwić?



Nie, nie zaniedbalam sie, chodzę do fryzjera, dbam o siebie.

Idę ulica i zazdroszczę innym, zastanawiam sie, czy jakbym była kimś innym, to jemu też by sie nie chciało.

Nie wiem co robić, a może nic nie robic. Doradźcie.
Nie wydaje mi się to normalne tym bardziej skoro to dopiero 2 lata razem.
Rozumiem mniej chęci, bo zmęczenie, bo dziecko ale nie że w ogóle.

Ja urodziłam córkę 16 miesiecy temu, przytyłam w ciązy dość dużo, razem z męzem jestesmy od 6 lat, w tym 5 mieszkamy razem.
Nasz seks jest może troche inny niż na początku, ale wiem napewno że ja pociagam jego i to mocno, on mnie również.
Seks jest, może troche rzadziej niż zanim córcia się pojawiła na świecie. Ale nie narzekam, jest dobrze.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 20:26   #7
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bardzo mam z kim o tym porozmawiać, chciałam zapytać jak to jest u was, czy może ja wydziwiam, czy jak...

Chodzi mi o to, że jestem ze swoim facetem od dwóch lat, mamy razem dziecko, on pracuje, ja zajmuje sie reszta...

Nie pociąga mnie, ani ja jego. Tzn oboje twierdzimy, ze jestesmy dla siebie ladni, idealni wręcz...ale seks mógłby nie istnieć. Niegdyś bylo super, nie powiem. Po ciąży wszystko sie posypalo. Obiektywnie wyglądam jako tako, ostatnio przytylam 4 kg, ale bylam chuda jak patyk.

Zle sypiam, mam problemy ze zdrowiem, ciągle jestem zmęczona, lecze pierdyliard różnych dolegliwosci, no ale inni tez chorują, maja dzieci, a seks tez w ich zyciu jest.

Czy to juz po prostu ten etap, ze nie ma i nie powinnam się dziwić?



Nie, nie zaniedbalam sie, chodzę do fryzjera, dbam o siebie.

Idę ulica i zazdroszczę innym, zastanawiam sie, czy jakbym była kimś innym, to jemu też by sie nie chciało.

Nie wiem co robić, a może nic nie robic. Doradźcie.
Wiesz co, jakbym czytała o sobie Wcześniej seks był świetny, nadal jest, jeśli już do niego dojdzie, ale właśnie jest problem z okazjami. Synek ma 5 miesięcy i bardzo dba, by rodzice nie stworzyli przypadkiem rodzeństwa. W marcu doszło miedzy nami 2 razy do zbliżenia i był to na serio rekord. Nie ma się co dziwić. Ja "wakacjuję się" na tzw. urlopie, do tego we wtorek mam obronę, więc nie dosypiam, mąż pracuje na 3 zmiany, no i też nie dosypia, bo jak młody obudzi się w nocy na papu, słyszymy go oboje. Chęci są, ale okazji brak, a jak jest okazja, sił brak. Wczoraj mieliśmy cały dzień dla siebie, bo teściowa wzięła młodego, a my co? Do kina i spokojnie na zakupy, a pomyliśmy podłogi, a potem po prostu poleżeliśmy sobie. Kiedyś było tak samo. Wielkie przygotowania, młody śpi, a my po prostu zajechani po całym dniu. To jest chyba normalne. Mam koleżankę, która urodziła 3,5 miesiąca temu i jeszcze nie uprawiali seksu. Inna poszła na nowo do łózka po 4 miesiącach. Tak więc chyba tak to na początku po porodzie jest U mnie waga niby ta sama jak przed ciążą, ale ogólnie z ciała mi spadło, a wszystko zostało na brzuchu (do teraz niektórzy ustępują mi miejsca, a ostatnio dentystka nie chciała mi dać jakiegoś znieczulenia, bo niby w ciąży jestem, więc możesz sobie wyobrazić. Nadal leczę komplikację po cesarce - rana mi krwawi - więc ćwiczyć nie mogę). Chyba trzeba to przeczekać.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2016-04-17 o 20:27
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 20:31   #8
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

No skoro obydwoje się nie pociągacie, od porodu już trochę minęło, to wypada porozmawiać szczerze, bo to mocno niepokojące.

A jak z seksem w czasie trwania ciąży? Był?

A czy w ogóle spędzacie czas razem w inny sposób niż sen/oglądanie tv/itp.?
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 20:46   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

A ta robota nie ma przypadkiem kobiecego imienia?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 21:08   #10
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Wiesz co, jakbym czytała o sobie Wcześniej seks był świetny, nadal jest, jeśli już do niego dojdzie, ale właśnie jest problem z okazjami. Synek ma 5 miesięcy i bardzo dba, by rodzice nie stworzyli przypadkiem rodzeństwa. W marcu doszło miedzy nami 2 razy do zbliżenia i był to na serio rekord. Nie ma się co dziwić. Ja "wakacjuję się" na tzw. urlopie, do tego we wtorek mam obronę, więc nie dosypiam, mąż pracuje na 3 zmiany, no i też nie dosypia, bo jak młody obudzi się w nocy na papu, słyszymy go oboje. Chęci są, ale okazji brak, a jak jest okazja, sił brak. Wczoraj mieliśmy cały dzień dla siebie, bo teściowa wzięła młodego, a my co? Do kina i spokojnie na zakupy, a pomyliśmy podłogi, a potem po prostu poleżeliśmy sobie. Kiedyś było tak samo. Wielkie przygotowania, młody śpi, a my po prostu zajechani po całym dniu. To jest chyba normalne. Mam koleżankę, która urodziła 3,5 miesiąca temu i jeszcze nie uprawiali seksu. Inna poszła na nowo do łózka po 4 miesiącach. Tak więc chyba tak to na początku po porodzie jest U mnie waga niby ta sama jak przed ciążą, ale ogólnie z ciała mi spadło, a wszystko zostało na brzuchu (do teraz niektórzy ustępują mi miejsca, a ostatnio dentystka nie chciała mi dać jakiegoś znieczulenia, bo niby w ciąży jestem, więc możesz sobie wyobrazić. Nadal leczę komplikację po cesarce - rana mi krwawi - więc ćwiczyć nie mogę). Chyba trzeba to przeczekać.
Również miałam problem po cesarce. Pierwszy seks po porodzie odrazu po połogu
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 21:09   #11
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;59089681]A ta robota nie ma przypadkiem kobiecego imienia?[/QUOTE]

Nie chciałam być aż tak bezpośrednia, ale też mi głównie to chodzi po głowie. Może facet ma problemy zdrowotne, albo może, niestety, ma koleżankę od tych spraw.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 21:23   #12
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Również miałam problem po cesarce. Pierwszy seks po porodzie odrazu po połogu
U nas 3 tygodnie po cc Dalej w łózku jest szał, ale jak mamy do wyboru seks i możliwość dłuższego spania, wybieramy sen.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 21:29   #13
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
U nas 3 tygodnie po cc Dalej w łózku jest szał, ale jak mamy do wyboru seks i możliwość dłuższego spania, wybieramy sen.
Hmmm tez mialam cc ale odczekalam te 6 tyg, bo sie balam ze cos z tego będzie zlego, to jednak jest rana na macicy.
A my i dłużej pospimy i sie poseksimy
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 22:54   #14
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Nadal leczę komplikację po cesarce - rana mi krwawi - więc ćwiczyć nie mogę). Chyba trzeba to przeczekać.
Rana krwawi 5 miesięcy po cc?! Przeczekać?!
Co za niedorozwinięty lekarz leczy Ci to PRZECZEKANIEM?!

Przecież to świadczy o tym, że nie jesteś zszyta?
Masz świadomość, że jak to tak zostawisz, to nie donosisz kolejnej ciąży i że nigdy nie będziesz mogła ćwiczyć? NIGDY. Złe zszycie samo się nie naprawi, nie zrośnie. Ani po pięciu miesiącach, ani po pięciu latach, ani po dwudziestu pięciu.
Już nie wspominając o tym, że rozrywająca się rana to otwarta autostrada dla infekcji i zakażeń.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 23:28   #15
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Jesteś z facetem dwa lata. Rodzilas ponad pół roku temu, co oznacza że w ciążę zaszlas po mniej niż roku związku. Nie zdążyły Wam opasc różowe okulary, nie wypracowaliscie wspólnej intymności i zwyczajnie mieliście pecha, że to jednak nie to. Jak dla mnie.to jest przyczyną. Gdyby nie dziecko pewnie już byście ze sobą nie byli.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 23:35   #16
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jesteś z facetem dwa lata. Rodzilas ponad pół roku temu, co oznacza że w ciążę zaszlas po mniej niż roku związku. Nie zdążyły Wam opasc różowe okulary, nie wypracowaliscie wspólnej intymności i zwyczajnie mieliście pecha, że to jednak nie to. Jak dla mnie.to jest przyczyną. Gdyby nie dziecko pewnie już byście ze sobą nie byli.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 01:27   #17
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jesteś z facetem dwa lata. Rodzilas ponad pół roku temu, co oznacza że w ciążę zaszlas po mniej niż roku związku. Nie zdążyły Wam opasc różowe okulary, nie wypracowaliscie wspólnej intymności i zwyczajnie mieliście pecha, że to jednak nie to. Jak dla mnie.to jest przyczyną. Gdyby nie dziecko pewnie już byście ze sobą nie byli.
Niestety myślę podobnie.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 02:12   #18
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Rana krwawi 5 miesięcy po cc?! Przeczekać?!
Co za niedorozwinięty lekarz leczy Ci to PRZECZEKANIEM?!

Przecież to świadczy o tym, że nie jesteś zszyta?
Masz świadomość, że jak to tak zostawisz, to nie donosisz kolejnej ciąży i że nigdy nie będziesz mogła ćwiczyć? NIGDY. Złe zszycie samo się nie naprawi, nie zrośnie. Ani po pięciu miesiącach, ani po pięciu latach, ani po dwudziestu pięciu.
Już nie wspominając o tym, że rozrywająca się rana to otwarta autostrada dla infekcji i zakażeń.
Przeczekać dotyczyło sytuacji łóżkowej. Rana była zakażona od początku. Brałam antybiotyki, miałam usg dopochwowe, chodzę na wizyty. Na przedostatniej dowiedziałam się, że wolniej goi się przez to początkowe zakażenie. Na ostatniej umówiłam się z chirurgiem na zabieg. 29 zadecyduje, czy wytnie mi bliznę, czy będzie mi to czyścił przez kilka tygodni, itd. Jest to inny lekarz, niż ten, który mnie operował. Sprawa jest rozwojowa i pewnie skończy się z mojej strony krokami prawnymi, jeśli trzeba będzie mnie na nowo rozcinać. Tak więc spokojnie. Dbam o siebie

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2016-04-18 o 02:14
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 06:25   #19
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Zle sypiam, mam problemy ze zdrowiem, ciągle jestem zmęczona, lecze pierdyliard różnych dolegliwosci, no ale inni tez chorują, maja dzieci, a seks tez w ich zyciu jest.
Dużo znasz tych "innych"? Bo ja takich cyborgów nie znam wcale.
Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Idę ulica i zazdroszczę innym, zastanawiam sie, czy jakbym była kimś innym, to jemu też by sie nie chciało.
A Ty masz siłę i ochotę?


Po mojemu to po prostu macie teraz taki czas, że oboje jesteście padnięci i libido powędrowało sobie na półkę. Żadnej tutaj większej filozofii póki co nie widzę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 06:48   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jesteś z facetem dwa lata. Rodzilas ponad pół roku temu, co oznacza że w ciążę zaszlas po mniej niż roku związku. Nie zdążyły Wam opasc różowe okulary, nie wypracowaliscie wspólnej intymności i zwyczajnie mieliście pecha, że to jednak nie to. Jak dla mnie.to jest przyczyną. Gdyby nie dziecko pewnie już byście ze sobą nie byli.
Bardzo prawdopodobne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 17:39   #21
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Rodziłam w sierpniu zeszłego roku.

On twierdzi, ze nie chodzi o mnie, tylko ze jest zawalony robota. (?)

Ja juz nie mam sily, śpię po 4 godziny na dobę, rozstroilam sie juz doszczętnie, nawet nie mam sily rozmawiać, co dopiero mówić o seksie.

Czuję się totalnie niekobieca przez to...
Nie mamy szklanej kuli. Tych powodów może być wiele. Porozmawiaj z mężem.Szczerze. Bez spin, krzyków i pretensji. A jak to nie przyniesie efektów to może odpowiedz sobie sama na kilka pytań:
- jest zawalony robotą. A to zmienił ją w ciągu tych 2 lat? Wziął nadgodziny/dostał awans? Owszem, w pracy są te 'gorące okresy', ale to nie trwa nie wiadomo ile.
-Czy jest zmęczony jak np idzie z kolegami, bawi się z synem, gra na komputerze...? Czy nagle staje się taki magicznie jak ty domagasz się czegoś więcej?
-Był obecny przy porodzie? Może ma traumę?
- Są jakieś pocałunki, macanki, przytulanki, ostrzejsze przytulanki czy cała namiętność już umarła?

2 letni związek i zerowa namiętność? Ja rozumiem dziecko, ja rozumiem pracę, ale czym innym jest stwierdzenie 'nie mam sil na seks z Tobą', a co innego 'Nie pociąga mnie, ani ja jego.'
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:39   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
2 letni związek i zerowa namiętność?
Zdarza się po porodzie, zwłaszcza jak kobieta karmi piersią. Tyle że to jest jedna strona związku, a autorka się skupia przede wszystkim na tym, że to jej luby nie ma ochoty, ciekawe jak to wygląda z jej strony.
Może zwykły zbieg okoliczności - jego zmęczenie, jej zmęczenie.
Tak czy siak, trzeba będzie porozmawiać, Autorko. Nie wiadomo czy ta rozmowa coś ta, czy coś zmieni, ale biernie czekać i wpadać w coraz większego doła nie polecam.


Autorko, a jak jest teraz z czułością w Waszym związku?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 06:41   #23
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Rozmawialismy, stanelo na tym, ze oboje jesteśmy przemęczeni, z tym, ze ja o wiele bardziej.

On siedzi za biurkiem 8 godzin i jak sam mówi, nudzi się w,pracy i tylko przegląda Internet...



Czuję jakby kazda kobieta byla bardziej atrakcyjna ode mnie, jestem robotem domowym, tylko pranie, sprzątanie, zmienianie pieluch i zadowalanie dziecka... Nie mam juz na to sil. Dzis spalam 3 godziny, nawet silne leki nasenne juz nie działają. Jestem u kresu sil.



Czułości w naszym związku praktycznie zero, może się przytulimy na chwile i tyle... Nic szczególnego.

Chyba został ze mnie kawal frustratki...
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 07:11   #24
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Czułości w naszym związku praktycznie zero, może się przytulimy na chwile i tyle... Nic szczególnego.
To może o to zadbajcie najpierw? Daleko do seksu parze, która się nawet na co dzień nie dotyka. Odtrąciłby Cię, gdybyś podjęła próbę częstszego przytulania, pocałunków itp., czy ucieszyłoby go to?

Nie wydaje mi się niczym niesamowitym to, że w zupełnie nowej życiowej sytuacji dwoje ludzi nie myśli o seksie i nie ma na niego ochoty. Nawet jeśli fizycznie facet nie jest tak przemęczony jak Ty, to może są to sprawy psychiczne - zaaferowanie dzieckiem, jakieś zmartwienia z tym związane, ciężar psychiczny utrzymania 3 osób na jako-takim poziomie itp. Skoro jednoznacznie słyszysz, że jest zmęczony, i sama jesteś zmęczona, to na razie odpuśćcie fikołki w łózku i skupcie się na bliskości.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2016-04-19 o 07:13
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 08:42   #25
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

A masz ochotę na seks? Inicjowałaś coś? Czy też Ci się nie chce, nie czujesz pociągu?
Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Czułości w naszym związku praktycznie zero, może się przytulimy na chwile i tyle... Nic szczególnego.
I to jest duży błąd. Spróbujcie o to zadbać, przecież czułości to dla związku jak woda dla kwiatka Nie skupiajcie się tylko na seksie, a na tym, żeby odnaleźć się w nowej sytuacji, żeby zadbać o swoje role partnerów, a nie tylko o rolę rodziców. Miejmy nadzieję, że wszystko przyjdzie powoli samo, że po prostu trzeba się zaaklimatyzować w nowym życiu

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Skoro jednoznacznie słyszysz, że jest zmęczony, i sama jesteś zmęczona, to na razie odpuśćcie fikołki w łózku i skupcie się na bliskości.


---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Autorko, a macie możliwość zostawić dziecko komuś pod opieką, żebyś mogła odpocząć?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 08:58   #26
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Dzieki dziewczyny za słowa otuchy

Chyba faktycznie trzeba od jakiejś bliskości zacząć, a seks póki co odpuścić... Ja sama też nie mam ochoty...

On by raczej się cieszył, gdybym się więcej przytulała itd...

Nie mam możliwości zostawić z nikim syna i iść choćby na spacer sama, mojej matce nie chce się pomóc, a teściowa pracuje.

Czuję się jak w więzieniu, chociaż chyba już tam bym miała więcej spokoju. Na weekend znowu zostaję sama z dzieckiem, bo on sobie jedzie z kumplami odpocząć... A kiedy ja mam odpocząć, skoro nawet spać nie mogę ??

Martwi mnie to tym bardziej, ze bylo calkiem dobrze jak syn byl młodszy, a jest coraz gorzej...
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 09:05   #27
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie trzeba od jakiejś bliskości zacząć, a seks póki co odpuścić... Ja sama też nie mam ochoty...
Jak nie masz ochoty, to jego dobieranie się średnio by Ci pewnie poprawiło humor
Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Nie mam możliwości zostawić z nikim syna i iść choćby na spacer sama, mojej matce nie chce się pomóc, a teściowa pracuje.
A z ojcem dziecka? Jeśli nie możecie się wyrwać razem, to chociaż Ty czasem musisz mieć taką możliwość.
Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Na weekend znowu zostaję sama z dzieckiem, bo on sobie jedzie z kumplami odpocząć... A kiedy ja mam odpocząć, skoro nawet spać nie mogę ??
Zapytaj go o to.
Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Martwi mnie to tym bardziej, ze bylo calkiem dobrze jak syn byl młodszy, a jest coraz gorzej...
Ja mam podobnie, to chyba jest po prostu zmęczenie materiału. No i nie ukrywajmy, im starsze dziecko, tym więcej uwagi mu trzeba poświęcić, a jak się nie ma możliwości podładowania duracellków, to nawet różowy króliczek padnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 10:37   #28
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Jesteś w pierwszej kolejności matką, kuchtą i sprzątaczką a dopiero gdzieś na samym końcu kobietą. Trochę sama siebie postawiłaś na samym końcu i pozwoliłaś mężowi postrzegać cię w taki sam sposób a to najwyraźniej nie wpływa dobrze na jego pożądanie. Natomiast powiedzmy sobie szczerze ale ośmiogodzinna praca za biurkiem śmiało pozwala na przyjście do domu i wyręczenie cię w opiece nad dzieckiem czy w zwykłych domowych obowiązkach. I nie powinnaś mieć wtedy żadnych wyrzutów sumienia!Czy ty sama nie postawiłaś sobie zbyt wysoko poprzeczki w związku z tym ,że mąż zarabia więc chcesz ,żeby wszystko w domu było na tip-top i żywiciel rodziny był zadowolony?Bo przecież pracuje? Ten wózek w ten sposób daleko nie zajedzie.Musisz mieć czas dla siebie, na zakupy, na fryzjera ,na pogaduchy, choć przez chwilę bez uwieszonego dziecka u szyi. Musisz się zrelaksować i odreagować ,wtedy łatwiej znieść nawet fizyczne zmęczenie i poczuć się kobieco.
Jeżeli chodzi o seks to mój tż chciał mnie nawet najbardziej sponiewieraną , powyciąganą i wymiętą . Zawsze byłam dla niego piękna i zawsze znalazło się choćby te 15 min ,choćby 2 razy w tyg na szybki numerek i czułości. Jednak gdyby mnie nie wspierał, nie pomagał mi i nie okazywał zaangażowania w zwykłe ,codzienne życie nic by z tego seksu nie było.
Zacznij od niego wymagać co najmniej tyle ile wymagasz od siebie ,on ma wypady z kolegami ? Ty również masz wolne. A w ogóle strasznie to egoistyczne z jego strony.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2016-04-19 o 10:40
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:24   #29
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Jesteś w pierwszej kolejności matką, kuchtą i sprzątaczką a dopiero gdzieś na samym końcu kobietą. Trochę sama siebie postawiłaś na samym końcu i pozwoliłaś mężowi postrzegać cię w taki sam sposób a to najwyraźniej nie wpływa dobrze na jego pożądanie. Natomiast powiedzmy sobie szczerze ale ośmiogodzinna praca za biurkiem śmiało pozwala na przyjście do domu i wyręczenie cię w opiece nad dzieckiem czy w zwykłych domowych obowiązkach. I nie powinnaś mieć wtedy żadnych wyrzutów sumienia!Czy ty sama nie postawiłaś sobie zbyt wysoko poprzeczki w związku z tym ,że mąż zarabia więc chcesz ,żeby wszystko w domu było na tip-top i żywiciel rodziny był zadowolony?Bo przecież pracuje? Ten wózek w ten sposób daleko nie zajedzie.Musisz mieć czas dla siebie, na zakupy, na fryzjera ,na pogaduchy, choć przez chwilę bez uwieszonego dziecka u szyi. Musisz się zrelaksować i odreagować ,wtedy łatwiej znieść nawet fizyczne zmęczenie i poczuć się kobieco.
Jeżeli chodzi o seks to mój tż chciał mnie nawet najbardziej sponiewieraną , powyciąganą i wymiętą . Zawsze byłam dla niego piękna i zawsze znalazło się choćby te 15 min ,choćby 2 razy w tyg na szybki numerek i czułości. Jednak gdyby mnie nie wspierał, nie pomagał mi i nie okazywał zaangażowania w zwykłe ,codzienne życie nic by z tego seksu nie było.
Zacznij od niego wymagać co najmniej tyle ile wymagasz od siebie ,on ma wypady z kolegami ? Ty również masz wolne. A w ogóle strasznie to egoistyczne z jego strony.
Zgadzam się, mój mąż również mi pomaga i równiez ma takie podejście.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:30   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: podobasz mi się... ale nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Natomiast powiedzmy sobie szczerze ale ośmiogodzinna praca za biurkiem śmiało pozwala na przyjście do domu i wyręczenie cię w opiece nad dzieckiem czy w zwykłych domowych obowiązkach. I nie powinnaś mieć wtedy żadnych wyrzutów sumienia!
Dokładnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-20 20:49:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.