Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 11:44   #661
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: ..Cieliste usta..

Niestety, ale padła im ta strona :/
Wydaje mi się, że gdy wybierzesz jakąś kategorię kosmetyków, to po prawej stronie była 'paleta barw', a obok niej 'zamawiam' i chyba tam można zamówić.
Jak naprawią, to zobaczę co i jak.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 17:01   #662
mcgosia83
Raczkowanie
 
Avatar mcgosia83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: k/Mielec
Wiadomości: 41
GG do mcgosia83
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja mam taki sposób na cieliste usta (jeśli sie powtórzxył to z góry PRZEPRASZAM ) : na ustach rozsmarowuje nieweilką ilość deermacolu (odcień 211) - tak by pokrył całe usta, następnie lekko je pudruje i na koniec nakładam błyszczyk (najlepiej bezbarwny - uzywam z Vipery bo jest gęsty i dosć kleisty przez co długo sie trzyma na ustach i nie spływa).
__________________
"Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała sie do myślenia."
mcgosia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 17:12   #663
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez mcgosia83 Pokaż wiadomość
Ja mam taki sposób na cieliste usta (jeśli sie powtórzxył to z góry PRZEPRASZAM ) : na ustach rozsmarowuje nieweilką ilość deermacolu (odcień 211) - tak by pokrył całe usta, następnie lekko je pudruje i na koniec nakładam błyszczyk (najlepiej bezbarwny - uzywam z Vipery bo jest gęsty i dosć kleisty przez co długo sie trzyma na ustach i nie spływa).
było sposob ten jest niestety wyjątkowo nietrwały, i uniemozliwia szybkie poprawki, moze rowniez wysuszac usta
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 17:45   #664
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: ..Cieliste usta..

Na moich ustach takie mazianie podkładem/korektorem i błyszczykiem daje baaaardzo nieestetyczny efekt.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 20:13   #665
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: ..Cieliste usta..

tez tak robie ale to wysusza usta i czasami dosc nieestetycznie wyglada:/
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 20:56   #666
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Na moich ustach takie mazianie podkładem/korektorem i błyszczykiem daje baaaardzo nieestetyczny efekt.

na moich rownież. widać wtedy wszystkie nierówności i popękane miejsca na ustach.
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 22:17   #667
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
I kolejna blada szminka bez bez drobinek : Gosh, Velvet Touch kolor 134. Nie wiem czy mozecie oczekiwac czegos bardziej bladego na ustach.
Cytat:
Napisane przez Olunia90 Pokaż wiadomość
Wiem która to jest i zgadzam się Velvet daje taki kolor
Cytat:
Napisane przez chica Pokaż wiadomość
a mozecie podac dokladny nr z tego GOSH'a i co to jest w ogole pomadka blyszczyk?
Ja mam manie jesli chodzi o te drobinki w pomadkach, chcialabym zeby w ogole ich nie bylo.
Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Strone wczesniej Cmoksia dała linka do tej pomadki a dokładniej to jest ten adres http://estyl.pl/sklep/customer/searc...substring=gosh . A mowa jest o kolorku 134
Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Jeszcze dokładniej jest tu:
http://estyl.pl/sklep/customer/produ...8&cat=0&page=1
134 jest opisana jako jasny, chłodny, mleczny róż, to może jednak odrobinke w ten róż wpada? ale to i tak wszystko zależy od koloru ust... chyba, że jest kryjąca jak podkład, taki dermacol na przykład
Kupiła w końcu któraś z Was tą 134 z Gosha Bo ja mam akurat 132 i jeśli chodzi o jej właściwości jestem zadowolona i to bardzo Moje usta mają skłonność do wysuszania się, a ta pomadka ich nie wysusza, śmiem twierdzić, że naprawdę może je odżywiać (zgodnie z nazwą), bo jest taka przyjemnie kremowa. W ogóle to niedługą ją ocenię, bo zgłośić już zgłosiłam Ten mój 132 też należy do naturalnych beży, ale trudno nazwać go cielistym. Chyba, że ma być cielisty dla mulatki Nie no żartuję, ale w sumie wzorniki na estylu dobrze obrazują jej odcień to taki ciepły beż, nie jasny, nie blady, ale beż. I co ważne szminka jest kryjąca i wcale nie taka błyszcząca, jak ją opisują. Wg mnie daje delikatny, naturalny połysk. Także chyba będę musiała przyjrzeć się tej 132

A skoro już przy Goshu jesteśmy zainteresowała mnie ta szminka http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=300&page=2 bo ma dużo ciekawych z opisów odcieni, np. 620, 610, 608, 606... Ciekawe czy któryś z nich jest cielisty

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Podobno jeden z kolorów maybelline z serii błyszczyków shiny licious daje taki efekt . Jutro pójdę sprawdzić, choć przyznaję, że wolałabym szminkę.
Pewnie chodzi i ten karmelowy, caramel fudge bodajże. Faktycznie daje delikatny cielisty, taki karmelowy kolorek, ale mi te błyszczyki nie odpowiadają w smaku Sztuczne są strasznie.

Cytat:
Napisane przez doryta Pokaż wiadomość
ja znalazłam coś takiego:
IsaDora nr117 "Glossy nude"
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
oo bardzo ciekawy kolor, ciekawe jak w rzeczywistości wygląda, musze sie koło niego zakręcić
Cytat:
Napisane przez doryta Pokaż wiadomość
a więc muszę się pochwalić, że kupiłam szminkę IsaDora nr117
kolorek ten jest bardzo ładny, taki naturalny, a co dla mnie najważniejsze - nie wpada w różowy kolor
sama szminka bardzo dobrze nawilża usta, używam do niej konturówki nr 30 mocca rose
Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Pomadka jest ekstra, ale moim zdaniem wygląda nieco inaczej niż na zdjęciu. Trudno to tak naprawdę porównać i ocenić, bo rzeczywiście na zdjęciu photoshop dominuje, cera modelki jest nienaturalnie rozjaśniona i rozświetlona, to samo usta, które w rzeczywistości nie są tak jasne po pomalowaniu. Do tego jest zrobione złudzenie padającego na nie z boku światła, które powoduje, że w tym miejscu usta są prawie białe(!). Pomadka nie zawiera też żadnych perłowych drobinek, jakie widzę na zdjęciu. Każda kobietka musi sama sprawdzić czy przy jej cerze i kolorze oraz kształcie ustek pomadka będzie idealnie cielista.
Kusicie tą IsaDorą, oj kusicie W ogóle nie wiem po co na ten wątek zaglądałam, bo teraz mam całą listę pomadek i błyszczyków do obadania, a znając życie, jak zacznę "badać", to się na zakupie skończy

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Znalazłam cielisty błyszczyk Paloma. Tak naprawdę ma mikroskopijne drobinki, ale świtło aparatu zrobiło swoje. Jest 100% beżowy. Tak naprawdę wszystko zależy od koloru ust. Ja mam mocną czerwień wargową i ciężko mi ją zakryć, ale jakoś się udało.
Cena coś około 8-9zł. Mam jeszcze kilka ciekawych beżów. Jak znajdę chwilkę czasu to powklejam. Radzę zdjęcia oglądać z daleka, bo mimo wszystko aparat z bliska trochę je "wyróżowił".
Numer 58.
Wow, fajowy ten błyszczyk, ale z Palomą jakoś się nie spotkałam do tej pory

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
Dzis zrobilam zdjecia w swietle dziennym mojej szmince "Glamour Docteur" i w koncu kolor jest taki jak w rzeczywistosci.
Ta szmineczka też się fajnie prezentuje Ja bym właśnie potrzebowała takiej prawdziwie beżowej, jasnej, ale bez domieszki różu

Cytat:
Napisane przez kk15s Pokaż wiadomość
dokładnie taki efekt jak szukacie daje pomadkla płynna pierre rene nr 7, nie wiem czy ja znajdziecie bo ponoc ja wycofuja ale jest superowa,
Nie wiem, o którą dokładnie Tobie pomadkę w płynie z PR chodzi, ale ja mam tą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15069 (z nazwy jest to szminka w płynie, choć w KWC jest jako błyszczyk) i też jestem zadowolona. Nie wiem jaki mam dokładnie nr, bo się starł, ale i tak blady beż jest tam tylko jeden I ten beżyk fajnie wygląda i sam i nałożony na pomadkę (np. na tego mojego Gosha 132 ) Także polecam

I jeszcze polecam matową pomadkę z Oriflame http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...lameColourLips w odcieniu Greta. To taki cielisty róż, ale delikatny, bardzo delikatny.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 22:39   #668
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: ..Cieliste usta..

jutro ruszam po jakas cielista szmineczke spisalam wasze propozycje jak cos kupie to sie pochwalepozdr
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 08:03   #669
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: ..Cieliste usta..

Polecam blyszczyk firmy Diadem nr 14 mozna go dostac w naturze
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 08:56   #670
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ..Cieliste usta..

a ja polecam błyszczyk Avonu Color Trend - Soczysty błyszczyk kolor WINK ---> daje efekt bladych, jasnych ust (ma kolor bezowy z domieszką jasnego rózu)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:11   #671
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a ja polecam błyszczyk Avonu Color Trend - Soczysty błyszczyk kolor WINK ---> daje efekt bladych, jasnych ust (ma kolor bezowy z domieszką jasnego rózu)
Hosenko- ja mam lekko czerwone usta, więc czy cielisty kolor będzie rowniez widać na takich? bo w katalogu widze, że to coś w odcieniu brązowego.

pozdrawiam
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 09:30   #672
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
Hosenko- ja mam lekko czerwone usta, więc czy cielisty kolor będzie rowniez widać na takich? bo w katalogu widze, że to coś w odcieniu brązowego.

pozdrawiam
myśle ze tak, bo on dosyć mocno kryjący jak na błyszczyk
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 04:27   #673
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

Blueaniu, mogłabyś wrzucić fotę tego błyszczyka marki Diadem? Ile on kosztuje? (pewnie grosze )

Dostałam tę jasnocielistą szminkę Bourjois Docteur Glamour i jestem odrobinę zawiedziona efektem. Kolor jest bardzo ładny, ale słabo kryje. Dla mnie zbyt transparentny

A co do marki Gosh. Co powiecie na odcień 612? Osobiście nie widziałam, ale w najnowszym Avanti znalazłam fotę. Wygladało to bardzo zachęcająco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg gosh.jpeg (647 Bajtów, 628 załadowań)
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 11:18   #674
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
A co do marki Gosh. Co powiecie na odcień 612? Osobiście nie widziałam, ale w najnowszym Avanti znalazłam fotę. Wygladało to bardzo zachęcająco.
A z którego to rodzaju szminek?

Cytat:
Napisane przez efcia101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam pytanie co to jest za firma Wibo??
Dużo o niej pisałyście ale ja nigdy o takiej nie słyszałamw jakiej cenie są te błyszczyki i gdzie ich szukac??
Wibo znajdziesz w Rossmannach i kosztują kilka złotych. Taniutkie i dobre
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 11:19   #675
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez efcia101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam pytanie co to jest za firma Wibo??
Dużo o niej pisałyście ale ja nigdy o takiej nie słyszałamw jakiej cenie są te błyszczyki i gdzie ich szukac??
wibo to polska firma z kosmetykami za grosze. Przewaznie miernej jakości. Spotkać ją można w drogeriach Rossmann.
Osobiście nikomu nie polecam tego szajsu, a od szminek na prawdę radzę trzymać się z daleka.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 11:22   #676
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A z którego to rodzaju szminek?


Wibo znajdziesz w Rossmannach i kosztują kilka złotych. Taniutkie i dobre
MagJo, nie bardzo rozumiem pytanie. Z jakiego rodzaju to szminek? Nie wiem, chyba perłowa jest, na oczy jej nie widziałam


a Wibo uważam za straszną tandetę. Już chyba kioskowe Cristhine jest lepsze..
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 11:26   #677
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

a Wibo uważam za straszną tandetę. Już chyba kioskowe Cristhine jest lepsze..
ee, tam. ja bardzo lubię te kosmetyki. zwłaszcza błyszczyki dorównują tym znacznie droższym.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 11:37   #678
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

jak dla mnie za ciemne. Kolorystyka raczej wpadająca w brazy, a nie w beże.
Poza tym 25 zł+ 6 zeta za przesylkę= nie opłaca się
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 12:11   #679
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

z tego co kojarzę to już 100 lat nie ma takich w perfumeriach.
Staroć ktoś wciska.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 12:26   #680
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: ..Cieliste usta..

spray niestety nie mam mozliwosci zrobienia fotek blyszczyk kosztuje 14 zl ale naprawde warto jak dla mnie najlepszy i widzialam go w kazdej naturze
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 12:54   #681
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
MagJo, nie bardzo rozumiem pytanie. Z jakiego rodzaju to szminek? Nie wiem, chyba perłowa jest, na oczy jej nie widziałam
No bo Gosh ma różne rodzaje szminek: odżywcza, perłowa itp. W gazecie nie było podanej pełnej nazwy?
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
a Wibo uważam za straszną tandetę. Już chyba kioskowe Cristhine jest lepsze..
Nie znam Cristhine, ale to, co miałam z Wibo, niewiele, bo niewiele, mi odpowiada

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ee, tam. ja bardzo lubię te kosmetyki. zwłaszcza błyszczyki dorównują tym znacznie droższym.
Dokładnie, szczególnie Be Glamour są super Uwielbiam moje Cappuccino
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 13:36   #682
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No bo Gosh ma różne rodzaje szminek: odżywcza, perłowa itp. W gazecie nie było podanej pełnej nazwy?
yy, zaraz sprawdzę..


już

Pearl Shine, 612, perłowa
łe, szkoda, że perłowa
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 13:52   #683
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: ..Cieliste usta..

Co do cielistych błyszczyków, to fajny beżyk ma avon Extreme Gloss odcień Sand Shine. Mam taki i ładnie wygląda, daje delikatny efekt.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 16:12   #684
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Co do cielistych błyszczyków, to fajny beżyk ma avon Extreme Gloss odcień Sand Shine. Mam taki i ładnie wygląda, daje delikatny efekt.
Mam go. Dla mnie trochę za ciemny. Przy wąskich ustach efekt jest bardzo średni, bo kolorek jest taki, że ani nie powiększa optycznie ust ani nie jest wyrazisty.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 13:49   #685
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Mam go. Dla mnie trochę za ciemny. Przy wąskich ustach efekt jest bardzo średni, bo kolorek jest taki, że ani nie powiększa optycznie ust ani nie jest wyrazisty.
Beże chyba wogóle mają to do siebie że nie powiększają Chociaż nie wiem. Jeżeli jest za ciemny dla Ciebie, to można zawsze posmarować usta podkładem, albo przypudrować, chociaż ja osobiście tego nie lubię bo strasznie wysusza Ostatnio też czaję się na cielistą szminkę, ale wszystkie mają strasznie nienaturalne odcienie . Wogóle chyba trzeba uważać z beżowymi szminkami, bo mam wrażenie, że podkreślają każdą nierówność na ustach.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 15:30   #686
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
yy, zaraz sprawdzę..


już

Pearl Shine, 612, perłowa
łe, szkoda, że perłowa
Ano szkoda.

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Beże chyba wogóle mają to do siebie że nie powiększają Chociaż nie wiem. Jeżeli jest za ciemny dla Ciebie, to można zawsze posmarować usta podkładem, albo przypudrować, chociaż ja osobiście tego nie lubię bo strasznie wysusza Ostatnio też czaję się na cielistą szminkę, ale wszystkie mają strasznie nienaturalne odcienie . Wogóle chyba trzeba uważać z beżowymi szminkami, bo mam wrażenie, że podkreślają każdą nierówność na ustach.
Spróbuj tej odżywczej z Gosha, którą polecałam parę postów wcześniej. Sama mam problemy z wysuszaniem się ust, normalnie nie rozstaję się z balsamem - oprócz tego, że non stop smaruję nim usta, to jeszcze daję go pod każdą pomadkę, a w przypadku tej szminki nie muszę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 17:35   #687
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a ja polecam błyszczyk Avonu Color Trend - Soczysty błyszczyk kolor WINK ---> daje efekt bladych, jasnych ust (ma kolor bezowy z domieszką jasnego rózu)
Blade, ale okropnie perłowe. Było już o nim.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 18:09   #688
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: ..Cieliste usta..

jakis czas temu obiecałam fote szminki GR dla mnie to strzał w 10, (zero drobinek! ) dodam ze mozna zrobic mocniejszy efekt niz na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lipsy.jpg (16,2 KB, 210 załadowań)
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 18:26   #689
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Akeya Pokaż wiadomość
jakis czas temu obiecałam fote szminki GR dla mnie to strzał w 10, (zero drobinek! ) dodam ze mozna zrobic mocniejszy efekt niz na zdjeciu
a mogłabyś przypomnieć jaki to odcień rzeczywiście ślicznie wygląda na ustach
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 18:44   #690
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: ..Cieliste usta..

99 powtorze ze kolor sztyftu jest zdradliwy, szminka wydaje sie ciemniejsza, ale na ustach jest taka jak trzeba
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.