..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 13:46   #61
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Czekoladko swietny ten 1 makijaz, mam identyczny kolor włosów jak ta dziewczyna na fotce, podoba mi sie makijaz oczu.

Makijaze MM i AH sa dla mnie okropne, a ich uroda ekhm....moze dlatego ze obie panie nie sa dla mnie piekne, taki staroświecki styl, ale kazdy lubi cos innego.

Niedługo zbliza mi sie wesele, moze zrobię cos podobnego jak na 1 fotce.

Moze powklejamy makijaze typu "barbie", przynajmniej będą w jednym miejscu w celu "podglądki".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1060.jpg (7,1 KB, 80 załadowań)

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2007-08-23 o 14:15
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:51   #62
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

a ja jestem zainteresowana jak pomalowano oko w twoim avatorze, jesli wiesz opisz mi dokladnie, PROSZE!
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:44   #63
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Makijaz typu barbie, na maxa sztuczny. Nie podoba mi sie
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 21:26   #64
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Eyeliner tudziez czarna kredka, chyba jakis jasny cien w kącikach oczu no i oczywiscie kilometrowej dlugosci sztuczne rzęsy.
Jeśli ta dziewczyna nosi je na codzien, to faktycznie musi wyglądac to komicznie

Ale kazdemu podoba sie co innego i nie ma co sie kłócić
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 22:41   #65
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Każdemu podoba sie co innego, dlatego o gustach sie nie dyskutuje, co nie znaczy że nie można wyrazic swojego zdania . Dla mnie makijaż byłby fajny gdyby ta dziewczyna:
1. nie byla wypudrowana na pomarańczowo (ten odcien to juz nawet nie jest opalenizna) ...
2... w zamian miała wymodelowaną twarz różem/bronzerem, bo jak dla mnie tak wyrazisty makijaż aż o to sie prosi

Co do samego wykonania makijażu oczu, to rzeczywiscie, tak jak pisałyście wcześniej - przdewszystkim sztuczne rzęsy, druga rzecz to gruba kreska, moim zdaniem malowana w taką "jaskółkę" wyciągniętą na zewnątrz, kolejna która zauważyłam to kreska na dolnej powiece ale wykonana raczej grafitową kredką, lekko roztarta na koniec nad dolną linią rzęs biala kredka... no i oczywiście tusz
Oczy są całkiem fajnie pomalowane ale dla mnie to jest raczej propozycja na wieczór
Co do ust to nie wygląda mi to na matową pomadkę, raczej na zmatowienie podkladem, a mi taki efekt wychodzil, jak stosowalam pomadke ochronną z filtrem ;p
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:19   #66
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Czekoladko swietny ten 1 makijaz, mam identyczny kolor włosów jak ta dziewczyna na fotce, podoba mi sie makijaz oczu.

Makijaze MM i AH sa dla mnie okropne, a ich uroda ekhm....moze dlatego ze obie panie nie sa dla mnie piekne, taki staroświecki styl, ale kazdy lubi cos innego.

Niedługo zbliza mi sie wesele, moze zrobię cos podobnego jak na 1 fotce.

Moze powklejamy makijaze typu "barbie", przynajmniej będą w jednym miejscu w celu "podglądki".
chetnie bym takie fotki tu powklejala ale nie wiem gdzie ich szukac, ten zlalazlam przypadkiem wiec nie wiem kiedy znow na cos takiego wpadne a przeciez jest wiele dziewczyn ktore sie i tak maluja i podoba im sie taki makijaz wiec pewnie wiedza gdzie ich szukac.


Cytat:
Napisane przez eMPi Pokaż wiadomość
Eyeliner tudziez czarna kredka, chyba jakis jasny cien w kącikach oczu no i oczywiscie kilometrowej dlugosci sztuczne rzęsy.
Jeśli ta dziewczyna nosi je na codzien, to faktycznie musi wyglądac to komicznie

Ale kazdemu podoba sie co innego i nie ma co sie kłócić
na codzien na ulicy widac sporo dziewczyn ktore sie tak maluja na codzien i nieraz wyglada to dobreze a niekiedy wlasnie komicznie ale zauwazylam ze zawsze zwracaja uwage.

Cytat:
Napisane przez Akeya Pokaż wiadomość
Każdemu podoba sie co innego, dlatego o gustach sie nie dyskutuje, co nie znaczy że nie można wyrazic swojego zdania . Dla mnie makijaż byłby fajny gdyby ta dziewczyna:
1. nie byla wypudrowana na pomarańczowo (ten odcien to juz nawet nie jest opalenizna) ...
2... w zamian miała wymodelowaną twarz różem/bronzerem, bo jak dla mnie tak wyrazisty makijaż aż o to sie prosi

Co do samego wykonania makijażu oczu, to rzeczywiscie, tak jak pisałyście wcześniej - przdewszystkim sztuczne rzęsy, druga rzecz to gruba kreska, moim zdaniem malowana w taką "jaskółkę" wyciągniętą na zewnątrz, kolejna która zauważyłam to kreska na dolnej powiece ale wykonana raczej grafitową kredką, lekko roztarta na koniec nad dolną linią rzęs biala kredka... no i oczywiście tusz
Oczy są całkiem fajnie pomalowane ale dla mnie to jest raczej propozycja na wieczór
Co do ust to nie wygląda mi to na matową pomadkę, raczej na zmatowienie podkladem, a mi taki efekt wychodzil, jak stosowalam pomadke ochronną z filtrem ;p
czytalam gdzies ze "biala" kredka do wewnetrznej str dolnej powieki nie powinna byc wlasnie biala ale o niebieskim odcieniu bo biala tylko zmniejszy oko a ta o blekitnym zabarwiniu dopiero je otworzy..znasz jakies takie bialo-blekitne kredki?

ja tez niedlugo na wesele ide, moze wyprobuje taki make-up
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 14:34   #67
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Co do bialo niebieskiej kredki to pierwsze slysze
nie wygladaloby to troche ... hmm.. trupio?:P nieswiezo itp?:P
ja eksperymentowalam z roznymi kredkami do wewn powieki, najbardziej spodobaly mi sie biale i takie bialo-rozowo-lawendowe- mnie ten odcien najbardziej sluzy i nie wyobrazam sobie ze wewnetrzna powieka w kolorze niebieskim moglaby wygladac ladnie. Ale nie probowalam wiec nie mowie nie, ale najpierw wolalabym jednak przetestowac niz kupowac kredke.

Co do makijazu, mnie sie bardzo podoba - dziewczyna ma ladne oczy i umie je podkreslic, aczkolwiek mocno. Co do uwag niektorych dot. koloru cery i braku wymodelowania twarzy, tandetnej szmince etc...To przeciez zalozycielka watku pyta wlasnie o oczy, ktore sa ladnie pomalowane. A ze niektorzy nie lubia mocnego makijazu to juz inna sprawa. Wiec nie wiem po co tyle uwag ze to tandeta, ze dziewczyna jest plastikowa i wyglada jak lalka barbie - bo to chyba troszke nie na temat...przeciez to zdjecie to tylko inspiracja

Czekolada, jesli masz chwile przejrzyj rozne makijaze na mm, bylo sporo takich smoky eyes w roznych wariantach. Ale i tak najlepsza metoda to dobor kreski do swojego oka - nie wiem czy mozemy Ci jakos konkretnie pomoc, jesli masz taki sam ksztalt oczu jak ta dziewczyna, to sprawa bylaby prosta. Jesli masz choc troche inny, to nigdy nie uzyskasz w 100% identycznego efektu. Najlepsza metoda to eksperymenty i wyobraznia
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 16:27   #68
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Ja mam białą kredkę i normalnie to wygląda, jak powinno.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 18:42   #69
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: ..Piekna kobieta z Pieknym makijazem.. HELP!

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
czytalam gdzies ze "biala" kredka do wewnetrznej str dolnej powieki nie powinna byc wlasnie biala ale o niebieskim odcieniu bo biala tylko zmniejszy oko a ta o blekitnym zabarwiniu dopiero je otworzy..znasz jakies takie bialo-blekitne kredki?
Mi tam biała powiększa oko daje efekt większej gałki ocznej , poza tym dobrze kontrastuje z czernią. O niebieskiej kredce nie słyszałam, ale o jasnobeżowej owszem ale nie widziałam i nie posiadałam
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.