Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 19:45   #3601
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez pozitivee Pokaż wiadomość
wyliczyłam sobie termin owulacji. Właśnie na biologii miałam podane że to jest 14 dzień cyklu - to był wtedy 7 grudnia. Patrzyłam też na te kalkulatory w internecie i wychodziło, że od 14 miałam dni niepłodne.
Straszna bujda, w ogóle się tym nie sugeruj
Na biologii pewnie miałaś omawiany modelowy 28-dniowy cykl, w którym miesiączka jest 14 dni po owulacji. W rzeczywistości owulacja jest u zdrowej kobiety 10-16 dni przed miesiączką (bo to termin owulacji wyznacza termin miesiączki).

U Ciebie nie wiadomo kiedy była owulacja i kiedy były dni niepłodne

Cytat:
Zrobiłam dzisiaj test, koło 17 i była jedna kreska. Całe szczęście spojrzałam jeszcze jakieś 30min później i nic się nie zmieniło, więc chyba jest to wiarygodne, mimo że nie był robiony rano?
A nie zrobiłaś tego testu za wcześnie? Wszystkie znane mi testy z moczu dają wiarygodne wyniki dopiero 14-16 dni po stosunku, a Ty odbyłaś stosunek 6 dni temu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2012-12-28 o 20:47
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:53   #3602
pozitivee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Straszna bujda, w ogóle się tym nie sugeruj
Na biologii pewnie miałaś omawiany modelowy 28-dniowy cykl, w którym miesiączka jest 14 dni po owulacji. W rzeczywistości miesiączka jest u zdrowej kobiety 10-16 dni przed miesiączką (bo to termin owulacji wyznacza termin miesiączki).

U Ciebie nie wiadomo kiedy była owulacja i kiedy były dni niepłodne



A nie zrobiłaś tego testu za wcześnie? Wszystkie znane mi testy z moczu dają wiarygodne wyniki dopiero 14-16 dni po stosunku, a Ty odbyłaś stosunek 6 dni temu.
właśnie mówiła nam, że do 14 dnia jest wszystko stałe, więc w końcu nie wiem jak to jest ale tak, mieliśmy 28dniowy cykl. Tak czy inaczej, okres powinnam dostać ok 25, to nadal nie zachodzi na te dni płodne.
Na opakowaniu było, że jest skuteczny już po 6 dniach.
pozitivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:59   #3603
joannaXxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam.Biorę tabletki od 2 lat, z początku brałam Yasminne a następnie lekarz zmienił mi na Lesinelle. W pierwszy dzień świąt nie przyjęłam tabletki, tego samego wieczoru miał miejsce stosunek przerywany. W wigilię jak i w drugi dzień świąt przyjełam tabletki około 19-stej. Żadnych dodatkowych tabletek nie przyjmowałam. Trzy tygodnie wcześniej zapomniałam wziąść 4 tabletek ze wcześniejzzego opakowania, a następnie była przerwa po której rozpoczęłam nowe opakowanie. 4 stycznia ma mi się zacząć okres. Prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże jest duże, czy przejmuję się na wyrost?
Proszę o poradę.
joannaXxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:02   #3604
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Kochałam się z chłopakiem w dni (raczej) płodne. Z zabezpieczeniem: gumka ani się nie zsunęła ani nie pękła. Chłopak nie skończył we mnie - daleko było do finału. Teraz tylko wkręciłam sobie, że mogłam trochę preejakulatu z gry wstępnej przenieść na zewnętrzną stronę prezerwatywy. Chociaż jak ją rozwijałam ręce miałam suche, międzyczasie wycierałam rozlane piwo papierem toaletowym. Myślicie, że jest się czym przejmować? Bo ja już widzę u siebie wszystkie objawy ciąży -.-
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:12   #3605
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Kochałam się z chłopakiem w dni (raczej) płodne. Z zabezpieczeniem: gumka ani się nie zsunęła ani nie pękła. Chłopak nie skończył we mnie - daleko było do finału. Teraz tylko wkręciłam sobie, że mogłam trochę preejakulatu z gry wstępnej przenieść na zewnętrzną stronę prezerwatywy. Chociaż jak ją rozwijałam ręce miałam suche, międzyczasie wycierałam rozlane piwo papierem toaletowym. Myślicie, że jest się czym przejmować? Bo ja już widzę u siebie wszystkie objawy ciąży -.-
nie ma
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:40   #3606
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Tak też sobie logicznie tłumaczę, tylko ten preejakulat mnie martwi, bo tyle się o nim czyta teraz. Chyba uspokoję się dopiero za tydzień jak przyjdzie @/zrobię test.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 11:30   #3607
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez pozitivee Pokaż wiadomość
właśnie mówiła nam, że do 14 dnia jest wszystko stałe, więc w końcu nie wiem jak to jest ale tak, mieliśmy 28dniowy cykl. Tak czy inaczej, okres powinnam dostać ok 25, to nadal nie zachodzi na te dni płodne.
Na opakowaniu było, że jest skuteczny już po 6 dniach.
Ludu! KTO uczy takich BUJD???
@ powinnaś dostać 25 grudnia czy stycznia???

PO 6 dniach od ZAPŁODNIENIA, a nie od stosunku!!!
Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o cyklu kobiety to zajrzyj na 28dni.pl lub kup książkę Rotzera "Sztuka planowania rodziny" i przy okazji pani/panu od biologii pokaż to może się czegoś nauczy...

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez natwik Pokaż wiadomość
Witam. Ostatni @ miałam 27 października i do dziś nie mam. Nie wiem co myśleć ponieważ 2 testy wyszły mi negatywnie jeden w 56 a drugi w 58 dniu cyklu. Miesiączkę mam co 30-35 dni. Ostatnio jednak dostałam po 50 dniach dlatego poszłam do lekarza i nie zobaczył nic niepokojącego. Myślę, że wtedy spóźniał mi się przez tabletki. Teraz nie widzę powodów dlaczego miałby mi się spóźniać. 50 dnia cyklu dostałam bóli jak przy okresie ale obecnie już ich nie mam. Teraz wyczuwam tylko wrażliwość piersi, a dokładnie sutków. Może miał ktoś kiedyś coś podobnego? Czy testy mogły się mylić.? Dziękuję z góry za odpowiedź.
A przy takich długościach cyklu nie wybrałabyś się do gina? TO nie jest normalne... W ciąży raczej nie jesteś, raczej to jakieś hormonalne sprawy... Kiedy odstawiłaś tabletki?

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _PeggyBrown_ Pokaż wiadomość
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc na początku witam Was wszystkie
Niestety pisze dlatego, że mam problem i bardzo liczę na pomoc, cociażby w postaci uspokojenia mnie komentarzem w stylu "Naucz się dziewczyno podstaw biologii!", czy coś Bardzo Was proszę o pomoc, gdyż mam lat naście, a moja mama w tym samym wieku poczęła z mym czcigodnym ojcem mnie, więc jak tylko pomyśle, że mogłabym kontynuować rodzinną tradycje to mnie zimny pot oblewa.
2 tygodnie temu byłam na wyjeździe. Na wyjeździe tym był także ON. A że było bardzo zimno, gdyż ogrzewanie nie działało, spaliśmy sobie razem. Pod jednym śpiworkiem. I było gorąco Żadne tam wielkie rzeczy, wciąż jestem dziewicą Ale dotykaliśmy się WSZĘDZIE, a on w pewnym momencie był tuż przed wytryskiem. I tutaj zaczyna się mój problem, bo do tej pory było bardzo miło
Nie jestem pewna na 100%, ale jest możliwość, że wydzielina która jest wytwarzana zaraz przed wytryskiem, dostała się do mojej pochwy. Tzn. nie tak centralnie, on tylko lekko go tam "zamoczył" - paskudnie to brzmi, ale najlepiej obrazuje Ponadto ja sama wkładałam sobie tam palce, a na nich również mogła się znajdować ta wydzielina. A naczytałam się o tym, że zaraz przed wytryskiem mężczyzna już wydziela małe ilości plemników.
Były to dni płodne (nie wiem dlaczego w tamtym momencie byłam przekonana, że są NIEpłodne ). Okres powinnam mieć 25, czyli spóźnia się 3 dni.
Przed okresem zawsze miałam wysyp na twarzy, ból brzucha, śluz, a następnie dni suche... A teraz tylko coś tam na twarzy wyskoczyło, śluzu nie było w ogóle, tylko susza i nic więcej.
Dodam, że okres miałam najdłużej co 29 dni, ale zasadniczo to co 26-27.
W tamtym tygodniu brałam antybiotyk. Infekcja gardła, czy coś. Czy to może wpływać na mój cykl?
Błagam was, zjedźcie mnie przynajmniej z góry na dół to będę uspokojona. Bo ten ON to taki Piotruś Pan. Nie mówię, na pewno by się wziął za wychowanie (tak na marginesie to ON UWIELBIA dzieci ), ale nie wiem, czy byłby do końca szczęśliwy. Ja na pewno nie.
Pozdrawiam Was I czekam, i czekam, i czekam...
Ciąży raczej z tego nie będzie, ale jeśli to faktycznie Piotruś Pan - warto się zastanowić czy warto w to brnąć dalej...

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pozitivee Pokaż wiadomość
Hej
ostatni cykl zaczął mi się 24 listopada, trwa on mniej więcej 32 dni. Kochałam się z chłopakiem 22 grudnia, kiedy miałam dni niepłodne i zarazem 4 dni przed okresem. Robiliśmy to z gumką, która nie pękła, nie zsunęła się, ale też i bez.. Wytrysk nastąpił parę sekund po wyjęciu. Dodam jeszcze, że to był mój pierwszy raz. Teraz mi się spóźnia okres 2 dni, mam suchy śluz, praktycznie go nie ma. Ostatnio też bardzo się stresowałam. Mogę być w ciąży? Mam jeszcze podwyższony poziom hormonu, który utrudnia zajście w ciążę, jednak nie pamiętam jak się on nazywa. Wiem, że byłam bezmyślna wtedy, ale bardzo proszę o pomoc.
Skoro nie dostałaś @ to nie było to na 4 dni PRZED @. Powinnaś dostać @. Może to stres?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
Kochalam sie do konca 10 dc rano i 15 dc wieczor, czy moge byc w ciaxy? cykle mam zwykle 28-dniowe
Tak. Jest prawdopodobieństwo ciąży - o ile są to cykle NATURALNE.

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2012-12-29 o 11:23
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 13:28   #3608
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Nie wiem czemu dziewczyny, ale wkręcam sobie, że jestem w ciąży. Okres powinnam dostać, dzisiaj, jutro lub najpóźniej w poniedziałek, a tu ani widu, ani słychu. Objawów też brak.

Jakieś 2 tygodnie temu uprawiałam petting. A. specjalnie dla mnie założył prezerwatywę abym się nie stresowała, potem wkładał głęboko we mnie palce i ja sobie wmawiam, że mógł mieć coś na tych palcach i przenieść. Druga sytuacja to próbował we mnie wejść, ale ja w ostatniej chwili się spięłam, powiedziałam nie i w tym momencie się lekko (nie całkiem) zsunęła prezerwatywa, ale A. nie był we mnie, bo tak jak pisałam, nie pozwoliłam. Mimo wszystko zaczynam panikować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 13:54   #3609
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Seks byl 2 razy w dni plodne.... Zawsze bez zabezpieczenia poniewaz on jest tak wyszkolony ze zawsze wie kiedy wybuchnie i zawsze konczy poza mna tzn na kilka sekund przed wyciaga i konczy. Okres powinnam dostac ok 1-2 styczen zawsze mam regularne +\- 2 dni. Od ok tygodnia bola mnie piersi na poczatku bardziej teraz ciut mniej bardziej przy dotyku sa wieksze i tak jakby wygladaja jak balony napelnione woda. Ja widze roznice bo mam male piersi a teraz sie troche powiekszyly. Zazwyczaj bolaly mnie 2-3 dni przed okresem a nie tak wczesnie. Mam tez nie codziennie ale jakies klucia badz to lekkie bole w podbrzuszu. Czy wiecie jakie moze byc prawododpodobienstwo wpadki ?
es88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:19   #3610
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Ludu! KTO uczy takich BUJD???
@ powinnaś dostać 25 grudnia czy stycznia???

PO 6 dniach od ZAPŁODNIENIA, a nie od stosunku!!!
Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o cyklu kobiety to zajrzyj na 28dni.pl lub kup książkę Rotzera "Sztuka planowania rodziny" i przy okazji pani/panu od biologii pokaż to może się czegoś nauczy...

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



A przy takich długościach cyklu nie wybrałabyś się do gina? TO nie jest normalne... W ciąży raczej nie jesteś, raczej to jakieś hormonalne sprawy... Kiedy odstawiłaś tabletki?

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------


Ciąży raczej z tego nie będzie, ale jeśli to faktycznie Piotruś Pan - warto się zastanowić czy warto w to brnąć dalej...

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



Skoro nie dostałaś @ to nie było to na 4 dni PRZED @. Powinnaś dostać @. Może to stres?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Tak. Jest prawdopodobieństwo ciąży - o ile są to cykle NATURALNE.
Masz rację, ciąży nie będzie. Dzisiaj dostałam okres Podejrzewam, że właśnie antybiotyk go opóźnił. A czy brnąć, czy nie? On mi sam wprost powiedział, że czuje się jak Piotruś Pan, ale chce, żebym była jego Wendy... Chyba będę brnąć ;p Dzięki za odpowiedź
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:46   #3611
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu dziewczyny, ale wkręcam sobie, że jestem w ciąży. Okres powinnam dostać, dzisiaj, jutro lub najpóźniej w poniedziałek, a tu ani widu, ani słychu. Objawów też brak.

Jakieś 2 tygodnie temu uprawiałam petting. A. specjalnie dla mnie założył prezerwatywę abym się nie stresowała, potem wkładał głęboko we mnie palce i ja sobie wmawiam, że mógł mieć coś na tych palcach i przenieść. Druga sytuacja to próbował we mnie wejść, ale ja w ostatniej chwili się spięłam, powiedziałam nie i w tym momencie się lekko (nie całkiem) zsunęła prezerwatywa, ale A. nie był we mnie, bo tak jak pisałam, nie pozwoliłam. Mimo wszystko zaczynam panikować.
To jak te pleminiki miałyby się znaleźć w twojej pochwie? wyleciały z prezerwatywy i wleciały?
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 14:49   #3612
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
To jak te pleminiki miałyby się znaleźć w twojej pochwie? wyleciały z prezerwatywy i wleciały?
Ale on nawet nie doszedł w prezerwatywie, on tylko próbował wejść, od tyłu i eee... tak spięłam pośladki, że zsunęłam nimi prezerwatywę (nie wiem jak to bardziej fachowo opisać). A z palcami to wiem, że głupota, bo nie zakładałby prezerwatywy aby mnie uchronić, po to aby chwilę potem pchać palce i zapładniać.
Tylko sobie tak czekam na ten okres i czekam i jeszcze A. sobie ze mnie żartuje i mówi, że na pewno jestem. Go to bawi i w sumie się nie dziwię.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:58   #3613
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale on nawet nie doszedł w prezerwatywie, on tylko próbował wejść, od tyłu i eee... tak spięłam pośladki, że zsunęłam nimi prezerwatywę (nie wiem jak to bardziej fachowo opisać). A z palcami to wiem, że głupota, bo nie zakładałby prezerwatywy aby mnie uchronić, po to aby chwilę potem pchać palce i zapładniać.
Tylko sobie tak czekam na ten okres i czekam i jeszcze A. sobie ze mnie żartuje i mówi, że na pewno jestem. Go to bawi i w sumie się nie dziwię.
Chociaż facet jest mądrzejszy NIE jesteś w ciąży.
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:02   #3614
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
Chociaż facet jest mądrzejszy NIE jesteś w ciąży.
Ja to nawet podświadomie wiem, ale moja natura panikary jak zwykle doszukuje się dziury w całym.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:15   #3615
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
Seks byl 2 razy w dni plodne.... Zawsze bez zabezpieczenia poniewaz on jest tak wyszkolony ze zawsze wie kiedy wybuchnie i zawsze konczy poza mna tzn na kilka sekund przed wyciaga i konczy. Okres powinnam dostac ok 1-2 styczen zawsze mam regularne +\- 2 dni. Od ok tygodnia bola mnie piersi na poczatku bardziej teraz ciut mniej bardziej przy dotyku sa wieksze i tak jakby wygladaja jak balony napelnione woda. Ja widze roznice bo mam male piersi a teraz sie troche powiekszyly. Zazwyczaj bolaly mnie 2-3 dni przed okresem a nie tak wczesnie. Mam tez nie codziennie ale jakies klucia badz to lekkie bole w podbrzuszu. Czy wiecie jakie moze byc prawododpodobienstwo wpadki ?
Prawdopodobieństwo jest. Jakie? Trudno zgadnąć. TEST e dniu spodziewanej @. Możesz zrobić już jutro i powtórzyć 1-2 stycznia dla pewności. Powinien być już wiarygodny.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 16:09   #3616
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Sekretny_wachlarz, ja też jestem straszną panikarą ale opisana przez Ciebie sytuacja jest raczej jednoznaczna - nie ma ciąży!

W kontakcie z wodą taką z kranu plemniki giną, prawda?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 16:26   #3617
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
Zawsze bez zabezpieczenia poniewaz on jest tak wyszkolony ze zawsze wie kiedy wybuchnie
Nie polecam polegania na stosunku przerywanym.

Cytat:
Czy wiecie jakie moze byc prawododpodobienstwo wpadki ?
Dokładnego prawdopodobieństwa nikt Ci raczej nie poda. Ale prawdopodobieństwo jak najbardziej jest
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 23:02   #3618
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Sekretny_wachlarz, ja też jestem straszną panikarą ale opisana przez Ciebie sytuacja jest raczej jednoznaczna - nie ma ciąży!

W kontakcie z wodą taką z kranu plemniki giną, prawda?
To dobrze.

Tak, giną. Chociaż ja zawsze jeszcze mydłem myję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:17   #3619
cherry_lady26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cześć Wizażanki
Chciałabym zadać Wam kilka pytań.
Ostatnią miesiączkę dostałam 23.11.2012 roku. Wcześniejszą miałam 25.10.2012, i ta październikowa miesiączka przyszła z 12- dniowym opóźnieniem. Współżyję z chłopakiem, zawsze w prezerwatywie, on nigdy nie dochodzi we mnie tylko wyjmuje na dość długo przed wytryskiem. Kochaliśmy się też w moje dni płodne. Nigdy nie zdarzyło się, aby prezerwatywa pękła, zsunęła się itp. Nigdy też nie pocieraliśmy się narządami bez zabezpieczenia, ani po wytrysku. Okres spóźnia mi się juz tydzień, oczywiście zaczynam sobie wkręcać schizy o ciąży i zamęczam nimi mojego TŻ, który jednak zapewnia mnie, że nie mam się czym martwić. Trochę boję się, że przez przypadek mogło dostać mu się na rękę odrobina preejakulatu i mógł jakoś przenieść go do mojej pochwy, oczywiście on zapewnia mnie, że tak nie było. Od ok tygodnia odczuwam bóle piersi, są one powiększone jak to zawsze przed okresem, czują się ogólnie napuchnięta i boli mnie dół pleców, a czasami i brzuch (typowy ból przedokresowy). Kieruję do Was kilka pytań:
1. Czy jest możliwość, że jednak jestem w ciąży?
2. We wrześniu miałam robione badania hormonalne, wszystko wyszło w porządku. Jaka może być inna przyczyna takich opóźnień okresu? (na pewno nie przemećzenie i zła dieta, stresik był ale umiarkowany)
3. Z reguły moje cykle są długie, więc miesiączki nie są zbyt regularne. jednak od końca 2011 roku do sierpnia 2012 roku okres pojawiał się bardzo regularnie, teraz jednak zaczęły mi się znów dłuższe przerwy między jedną miesiączką a drugą (ok 2 tygodni `nadprogramowo`). Czy może mieć to związek z tą regularnością, która występowała wcześniej?
4. Czy rzeczywiście istnieje jakieś bardzo duże prawdopodobieństwo zapłodnienia przez ten męski śluz?

Z góry dziękuję za odpowiedź
cherry_lady26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 10:30   #3620
natwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A przy takich długościach cyklu nie wybrałabyś się do gina? TO nie jest normalne... W ciąży raczej nie jesteś, raczej to jakieś hormonalne sprawy... Kiedy odstawiłaś tabletki?[COLOR="Silver"]

Tabletek antykoncepcyjnych nie brałam, tabletki były na zapalenie pęcherza jednak podobno one mogą opóźniać @. Byłam u ginekologa oczywiście jak dostałam okres po 50 dniach pierwszy raz bo wcześniej miałam regularne. Powiedział że wszystko ok. Dlatego jak drugi raz tak miałam (teraz) to się nie przejmowałam. Testy zrobiłam ze względu na mojego narzeczonego, który stwierdził, że to bardzo możliwe. Teraz były święta więc nie miałam kiedy tym bardziej, że na wizytę trochę się czeka. Prywatnego sobie podaruje. Raz byłam zaplaciłam 80 zł za wizyte + 80 za usg + za badania hormonów miałam płacić co akurat jest normalne+ za drugą wizytę zeby pokazać wyniki. Za każdą recepte 30 zł. Stwierdziłam że po coś mam to ubezpieczenie jednak

Edytowane przez natwik
Czas edycji: 2012-12-30 o 10:34 Powód: pomyłka
natwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:39   #3621
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

I okresu nadal nie ma. A ja dokładam do tego stres i nie wiem po co, on się nawet nie spóźnia jeszcze. Powinnam dopiero we wtorek zacząć się martwić, bo spóźniać się będzie aż jeden dzień.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:09   #3622
natwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Również sądzę, że to hormony . Jednak od wczoraj znowu zaczęłam się zastanawiać , czy to nie ciąża ,jak zaczęły boleć mnie sutki jak nigdy wcześniej, a dzisiaj czuję to coraz bardziej. Śluzu tyle co mam, w ostatnim czasie nie miałam nigdy. Jest on taki kremowy. Po raz pierwszy tam mam ,dlatego nie do końca jestem pewna co do tej ciąży. Jednak jestem też świadoma tego, że przez hormony dzieją się różne rzeczy.
natwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:18   #3623
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Ja już powoli wariuję, niby nie dopuściliśmy z TŻ do żadnych niebezpiecznych sytuacji, ale ten preejakulat nie daje mi spokoju.

Może bym się nie przejmowała, ale całe piersi mam pokryte żyłkami nibieskimi a wszędzie trąbią, że to oznaka ciąży.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:30   #3624
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Ja już powoli wariuję, niby nie dopuściliśmy z TŻ do żadnych niebezpiecznych sytuacji, ale ten preejakulat nie daje mi spokoju.

Może bym się nie przejmowała, ale całe piersi mam pokryte żyłkami nibieskimi a wszędzie trąbią, że to oznaka ciąży.
Dobrze, że ja takie żyłki mam od niemal zawsze. Chociaż...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:35   #3625
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Ja właśnie nie wiem czy miałam je wcześniej. Napewno nie były tak wyraźne, ale może coś tam było tylko nie zwróciłam na nie uwagi... no ale już 1,5 dnia po stosunku raczej by się nie pojawiły?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:32   #3626
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem czy miałam je wcześniej. Napewno nie były tak wyraźne, ale może coś tam było tylko nie zwróciłam na nie uwagi... no ale już 1,5 dnia po stosunku raczej by się nie pojawiły?
Coś ty na pewno nie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:07   #3627
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Dziewczyny nie martwcie się na pewno nie jesteście w ciąży
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 15:23   #3628
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez cherry_lady26 Pokaż wiadomość
Nigdy nie zdarzyło się, aby prezerwatywa pękła, zsunęła się itp. Nigdy też nie pocieraliśmy się narządami bez zabezpieczenia, ani po wytrysku.
Więc szans na ciążę właściwie nie ma.

Cytat:
2. We wrześniu miałam robione badania hormonalne, wszystko wyszło w porządku. Jaka może być inna przyczyna takich opóźnień okresu? (na pewno nie przemećzenie i zła dieta, stresik był ale umiarkowany)
A jakie badania hormonalne miałaś robione?

Cytat:
3. Z reguły moje cykle są długie, więc miesiączki nie są zbyt regularne. jednak od końca 2011 roku do sierpnia 2012 roku okres pojawiał się bardzo regularnie, teraz jednak zaczęły mi się znów dłuższe przerwy między jedną miesiączką a drugą (ok 2 tygodni `nadprogramowo`). Czy może mieć to związek z tą regularnością, która występowała wcześniej?
Nie, to nie ma raczej związku z dawną regularnością cykli.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 16:28   #3629
Lusia_62
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Exclamation Ciąża ?!

23,11,2012r kochałam się z moim chłopakiem dwa razy bez zabezpieczenia<stosunek przerwany> 7,12,2012r dostałam " miesiączki " od razu mi ulżyło, że nie jestem w ciąży. Jednak od pewnego czasu strasznie bolą mnie sutki<przed okresem najczęściej bolały mnie całe piersi> mam ślinotok, zwiększony apetyt, częściej bywam w toalecie, z pochwy wydziela mi się taki gęsty biały śluz, ciągle bym spała, czasem boli mnie podbrzusze, kręci mi się w głowie, i jestem wrażliwa na różne zapachy, mam taki dziwny metaliczny posmak w ustach, temperatura w pochwie wynosi 37.9 '. Myślicie, że mogę być w ciąży ? Pomóżcie, bo oszaleje. Strasznie się boję ; ((

Edytowane przez Lusia_62
Czas edycji: 2012-12-30 o 17:27
Lusia_62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 16:44   #3630
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ciąża ?!

myślę że na 98% jesteś w ciąży
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.