Panny Młode 2021 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-25, 16:41   #3661
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Pisałam dzisiaj do Marty (Gwiazdeczka223) i się pozwolę powtórzyć tutaj - sytuacja tak dynamiczna, że jednego dnia zakaz wesel, a drugiego dnia wychodzi dziad i jednak już można, niestety wesel się nie organizuje i nie odwołuje w jeden dzień. Mam wrażenie, że ,,śmietanka towarzyska'' nagle nie zdaje sobie z tego sprawy. Ja próbuję postawić się na ich miejscu, ale też niech Oni postawią się na naszym miejscu, na miejscu usługodawców, niedługo ludzie nie będą mieli z czego żyć.. irytuje mnie to na potęgę i wyobrażam sobie co musicie czuć dziewczyny (te kwietniowe i majowe)
Oni się na naszym nie postawią, myślę że jak chcą to sobie mogą być i na 20 weselach po 300 gości w czasie epidemii, wystarczy jeden tel do sanepidu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 18:18   #3662
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Miejmy nadzieję że w końcu rozpruszają gospodarkę ... No bo rzeczywiście to już bardzo długo trwa. Podejrzewam że skoro dopiero dzieci wracają do szkół i otwierają galerie to jeszcze troszkę minie zanim otworzą normalnie restauracje. Ale już bliżej niż dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 18:30   #3663
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Oni się na naszym nie postawią, myślę że jak chcą to sobie mogą być i na 20 weselach po 300 gości w czasie epidemii, wystarczy jeden tel do sanepidu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie o to chodzi. Mnie już momentami wściekłość ogarnia.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 18:46   #3664
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Kupiliśmy dzisiaj wódkę, muszą otworzyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 18:59   #3665
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ja myślę że jeśli będą chcieli odwalić taki numer i nie otworzyć knajp w sezonie ślubnym to będzie taki bunt że się z tym nie ogarną bo ludzie są już zdesperowani. Szczególnie że to co teraz robią jest niezgodne z konstytucją, wszystkie kary nałożone przez sandepid są odwoływane przez Sąd i tak naprawdę nic nie mogą im zrobić. Więc jeśli nie poluzują tych obostrzeń to będzie taka recydywa że koniec świata, myśłę że sobie na to nie pozwolą.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 19:06   #3666
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja myślę że jeśli będą chcieli odwalić taki numer i nie otworzyć knajp w sezonie ślubnym to będzie taki bunt że się z tym nie ogarną bo ludzie są już zdesperowani. Szczególnie że to co teraz robią jest niezgodne z konstytucją, wszystkie kary nałożone przez sandepid są odwoływane przez Sąd i tak naprawdę nic nie mogą im zrobić. Więc jeśli nie poluzują tych obostrzeń to będzie taka recydywa że koniec świata, myśłę że sobie na to nie pozwolą.
Też tak czuję nosem.

W ogóle ostatnio jestem w kuchni szykuje sobie kolację. Mam włączone radio i akurat był jakiś wywiad z prawnikiem. Gość z radia pytał co On sądzi o tym, że niektórzy pootwierali knajpy wbrew zasadom itd. No i On mu tłumaczy, że ludzie otwierają te knajpy bo są zdesperowani, nie mają za co żyć i nie mają wyjścia. Na co ten gość z radia, że co w sytuacji kiedy dostaną karę pieniężną. Prawnik mu mówi, że mają prawo odmówić bo jest to niezgodne i bezprawne. A ten z radia taki zbulwersowany: no ale przecież kara może wynosić nawet 20 tys. złotych! zapłaci Pan za nich? no to ten prawnik znowu, że to jest bezprawne, że ludzie mogą odmówić, pójść do sądu i sprawę wygrają. Nikt ich nie zmusi do płacenia, a ten z radia swoje.. myślałam, że jak wezmę patelnię jak temu facetowi w łeb przywalę to aż zadzwoni.. tłumaczy mu po chłopsku, a ten swoje. Ludzie święci.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-01-25 o 19:10
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 19:44   #3667
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Też tak czuję nosem.

W ogóle ostatnio jestem w kuchni szykuje sobie kolację. Mam włączone radio i akurat był jakiś wywiad z prawnikiem. Gość z radia pytał co On sądzi o tym, że niektórzy pootwierali knajpy wbrew zasadom itd. No i On mu tłumaczy, że ludzie otwierają te knajpy bo są zdesperowani, nie mają za co żyć i nie mają wyjścia. Na co ten gość z radia, że co w sytuacji kiedy dostaną karę pieniężną. Prawnik mu mówi, że mają prawo odmówić bo jest to niezgodne i bezprawne. A ten z radia taki zbulwersowany: no ale przecież kara może wynosić nawet 20 tys. złotych! zapłaci Pan za nich? no to ten prawnik znowu, że to jest bezprawne, że ludzie mogą odmówić, pójść do sądu i sprawę wygrają. Nikt ich nie zmusi do płacenia, a ten z radia swoje.. myślałam, że jak wezmę patelnię jak temu facetowi w łeb przywalę to aż zadzwoni.. tłumaczy mu po chłopsku, a ten swoje. Ludzie święci.
A to nie jest teraz tak, że od razu zabezpieczane na kontach jest to 20 tys czy tam 30 tys złotych i owszem możesz nie przyjąć, ale dopóki sąd nie wyda wyroku, to nie masz tej kasy?

Myślę, że otworzą, pewnie na początek z dużymi obostrzeniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-25, 19:45   #3668
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Też tak czuję nosem.

W ogóle ostatnio jestem w kuchni szykuje sobie kolację. Mam włączone radio i akurat był jakiś wywiad z prawnikiem. Gość z radia pytał co On sądzi o tym, że niektórzy pootwierali knajpy wbrew zasadom itd. No i On mu tłumaczy, że ludzie otwierają te knajpy bo są zdesperowani, nie mają za co żyć i nie mają wyjścia. Na co ten gość z radia, że co w sytuacji kiedy dostaną karę pieniężną. Prawnik mu mówi, że mają prawo odmówić bo jest to niezgodne i bezprawne. A ten z radia taki zbulwersowany: no ale przecież kara może wynosić nawet 20 tys. złotych! zapłaci Pan za nich? no to ten prawnik znowu, że to jest bezprawne, że ludzie mogą odmówić, pójść do sądu i sprawę wygrają. Nikt ich nie zmusi do płacenia, a ten z radia swoje.. myślałam, że jak wezmę patelnię jak temu facetowi w łeb przywalę to aż zadzwoni.. tłumaczy mu po chłopsku, a ten swoje. Ludzie święci.

Masakra I to w mediach takie rzeczy, aż się dziwię że nie ocenzurowali wypowiedzi prawnika!

Oglądałam wczoraj filmik z interwencji sanepidu w jednej z Łódzkich restauracji- polecam, właścicielka w mega kulturalny i asertywny sposób załatwiła temat. Najlepszy dialog:
"-na jakiej podstawie ja nie mogę prowadzić działalności?
-bo nikt nie prowadzi!"

Dziewczyny, tak abstrahując- będziecie wybielać ząbki do ślubu? Ja niby mam w miarę białe tak normalnie, ale na tle mojej śnieżnobiałej sukienki trochę się wydają żółte...
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2021-01-25 o 19:47
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 19:55   #3669
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
A to nie jest teraz tak, że od razu zabezpieczane na kontach jest to 20 tys czy tam 30 tys złotych i owszem możesz nie przyjąć, ale dopóki sąd nie wyda wyroku, to nie masz tej kasy?

Myślę, że otworzą, pewnie na początek z dużymi obostrzeniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie słyszałam całego wywiadu. Możliwe, że tak jest, nie będę mówić, że nie. Tutaj chodziło prawnikowi o to, że prędzej czy później wygrają sprawę właśnie z powodu tego, że nakładanie takich kar jest niezgodne, a ten z radia jakby święcie przekonany, że takie kary mają rację bytu. Do tego mówił takim tonem i non stop przerywał temu prawnikowi, że nie dało się go słuchać.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Masakra I to w mediach takie rzeczy, aż się dziwię że nie ocenzurowali wypowiedzi prawnika!

Oglądałam wczoraj filmik z interwencji sanepidu w jednej z Łódzkich restauracji- polecam, właścicielka w mega kulturalny i asertywny sposób załatwiła temat. Najlepszy dialog:
"-na jakiej podstawie ja nie mogę prowadzić działalności?
-bo nikt nie prowadzi!"

Dziewczyny, tak abstrahując- będziecie wybielać ząbki do ślubu? Ja niby mam w miarę białe tak normalnie, ale na tle mojej śnieżnobiałej sukienki trochę się wydają żółte...
Co do pierwszego AHA

Co do wybielania. Ja bym chciała, ale nie bardzo mogę bo mam uszkodzone szkliwo na dwóch zębach. Normalnie tego nie widać (dolne zęby). Chciałam nałożyć licówki, ale stomatolog mi odradziła bo powiedziała, że musiałaby spiłować bardzo dużo zęba.. mam to w wyniku upadku. Wracałam z przedszkola, zima była. Jak wyrżnęłam tak brodą przywaliłam w chodnik, krew i ogólnie masakra. Wtedy zęby stałe były w dziąsłach i poszło szkliwo.. do tej pory mam pamiątkę w postaci uszkodzonego szkliwa i blizny na brodzie.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 20:06   #3670
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Masakra I to w mediach takie rzeczy, aż się dziwię że nie ocenzurowali wypowiedzi prawnika!

Oglądałam wczoraj filmik z interwencji sanepidu w jednej z Łódzkich restauracji- polecam, właścicielka w mega kulturalny i asertywny sposób załatwiła temat. Najlepszy dialog:
"-na jakiej podstawie ja nie mogę prowadzić działalności?
-bo nikt nie prowadzi!"

Dziewczyny, tak abstrahując- będziecie wybielać ząbki do ślubu? Ja niby mam w miarę białe tak normalnie, ale na tle mojej śnieżnobiałej sukienki trochę się wydają żółte...
Nie będę wybielać, bo mam bardzo wrażliwe zęby i dziąsła, nie ma co

Chciałam do ślubu zrobić sobie zęba - górna dwójka jest obrócona o 90°, ale oczywiście miałam nie zakładać aparatu wg pani ortodontki, póki coś się z tym dało zrobić...


Także trudno, będę brzydka jak na codzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 20:19   #3671
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja raczej będę wybielać, myślę też o delikatnym powiększeniu ust - może bardziej o korekcie kształtu. Już od dawno chodziło mi to po głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-25, 20:26   #3672
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Też tak czuję nosem.

W ogóle ostatnio jestem w kuchni szykuje sobie kolację. Mam włączone radio i akurat był jakiś wywiad z prawnikiem. Gość z radia pytał co On sądzi o tym, że niektórzy pootwierali knajpy wbrew zasadom itd. No i On mu tłumaczy, że ludzie otwierają te knajpy bo są zdesperowani, nie mają za co żyć i nie mają wyjścia. Na co ten gość z radia, że co w sytuacji kiedy dostaną karę pieniężną. Prawnik mu mówi, że mają prawo odmówić bo jest to niezgodne i bezprawne. A ten z radia taki zbulwersowany: no ale przecież kara może wynosić nawet 20 tys. złotych! zapłaci Pan za nich? no to ten prawnik znowu, że to jest bezprawne, że ludzie mogą odmówić, pójść do sądu i sprawę wygrają. Nikt ich nie zmusi do płacenia, a ten z radia swoje.. myślałam, że jak wezmę patelnię jak temu facetowi w łeb przywalę to aż zadzwoni.. tłumaczy mu po chłopsku, a ten swoje. Ludzie święci.
Ale ten gość z radia miał rację co do zasady. Nie kojarzę bo nie śledziłam czy są już jakieś orzeczenia co do kar nakładanych za prowadzenie działalności gospodarczej, ale z maseczkami wcale nie było tak że sądy wszystkie te kary uchylały. No i taka prawda, zachęcać łatwo, a kto potem zapłaci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
A to nie jest teraz tak, że od razu zabezpieczane na kontach jest to 20 tys czy tam 30 tys złotych i owszem możesz nie przyjąć, ale dopóki sąd nie wyda wyroku, to nie masz tej kasy?

Myślę, że otworzą, pewnie na początek z dużymi obostrzeniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może tak być. To są kary administracyjne i to jest natychmiast wykonalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Nie słyszałam całego wywiadu. Możliwe, że tak jest, nie będę mówić, że nie. Tutaj chodziło prawnikowi o to, że prędzej czy później wygrają sprawę właśnie z powodu tego, że nakładanie takich kar jest niezgodne, a ten z radia jakby święcie przekonany, że takie kary mają rację bytu. Do tego mówił takim tonem i non stop przerywał temu prawnikowi, że nie dało się go słuchać.

.
Niestety, prawdopodobnie nikt nie wie jak to się skończy. Nie sądzę by którąkolwiek z tych spraw przeszła przez wszystkie instancje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 20:43   #3673
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ale ten gość z radia miał rację co do zasady. Nie kojarzę bo nie śledziłam czy są już jakieś orzeczenia co do kar nakładanych za prowadzenie działalności gospodarczej, ale z maseczkami wcale nie było tak że sądy wszystkie te kary uchylały. No i taka prawda, zachęcać łatwo, a kto potem zapłaci?
Nikt nie zachęcał. Prawnik prosto i merytorycznie odpowiadał na pytania, a naskakiwano na Niego, przerywano wypowiedź.
Wywiad był jakiś czas temu, nie wiem na czym teraz sprawa stoi. Po prostu nie podobała mi się ta rozmowa. Nie lubię jak jedna osoba tak mocno naskakuje na drugą. Mógł dyskutować w normalny sposób. W momencie kiedy prawnik próbuje zrozumieć ludzi, którzy otworzyli knajpy ten bardzo niemiłym tonem pyta czy zapłaci za tych ludzi kary. Najpierw wydawało się, że rozmowa będzie neutralna, gdzie będą podawane konkrety, a później to się lekko zagalopował facet według mnie. Później już wyłączyłam radio bo ciężko się tego słuchało. To nie jest kwestia tego czy miał rację czy nie tylko tego, że nie był obiektywny i narzucał w niemiły sposób swoje zdanie, przerywając itd. Wręcz z pretensją jakąś. A przecież ani ten prawnik, ani ten z radia nie jest winny sytuacji jaka obecnie panuje.. można było rozmawiać spokojnie.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Niestety, prawdopodobnie nikt nie wie jak to się skończy. Nie sądzę by którąkolwiek z tych spraw przeszła przez wszystkie instancje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to już jest inna sprawa. Z tego co ja zrozumiałam temu prawnikowi chodziło o to, że jak coś jest niezgodne to jest niezgodne, a nie na pół gwizdka, ale jak wiemy w idealnym świecie nie żyjemy.

Ale podkreślam - całego wywiadu nie słyszałam.

--

Co z takich ,,drobiazgów'' by się przydało? mamy zapewnione przez nasze dekoratorki pudełeczko na koperty i na obrączki. Chcę kupić wieszaki i szlafrok (ze szlafrokiem może się wstrzymam, bo nie wiem czy dziewczyny przy panieńskim nie wpadną na ten pomysł, a panieński mam dwa miesiące przed więc jak nie dostanę to zdążę zamówić).. coś jeszcze?
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-01-25 o 20:56
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 21:26   #3674
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Nie wybielam zębów. O powiększeniu lekkim ust, a w zasadzie górnej wargi myślałam, ale mój mi tak truje, że daje spokój jedyne za co się wzięłam to za moją twarz, bo szczerze mówiąc takie zmarchy mi się na czole porobiły, że masakra. No co mam powiedzieć - sama się zaniedbałam przez te 3 lata. Najpierw masakryczna ciąża i nawet mi się z łóżka wstawać nie chciało, a później mały się urodził i no koleś jest tak absorbujący, że bywa, że naprawdę nie mam czasu dla siebie. I wróciłam do ćwiczeń, ale też nie zawsze mam czas na te ćwiczenia. Nie ukrywamy, że nie liczę na to, że do ślubu schudne 15 kg albo że zmarszczki magicznie znikną, ale centymetry powoli lecą w dół i o ile zmarszki nadal są to na pewno są mniej widoczne i przedewszystkim nie zbiera się w nich makijaż. Dziś corka miała lekcje do 16.20 więc znowu moje plany na ćwiczenia legły w gruzach ale jutro jak mi się uda poświęcę godzinę na trening a ona w tym czasie będzie go zabawiać ale w sumie czy robię to żeby lepiej wyglądać na ślubie to chyba nie. Oczywiście zmobilizowało mnie to, ale no wiadomo, że mam w planie już pozostać przy takiej konkretniejszej pielęgnacji i chciałabym moje ciało sprzed ciąży w końcu i ta formę. Zdziadzialam przez dziecko

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Masakra I to w mediach takie rzeczy, aż się dziwię że nie ocenzurowali wypowiedzi prawnika!

Oglądałam wczoraj filmik z interwencji sanepidu w jednej z Łódzkich restauracji- polecam, właścicielka w mega kulturalny i asertywny sposób załatwiła temat. Najlepszy dialog:
"-na jakiej podstawie ja nie mogę prowadzić działalności?
-bo nikt nie prowadzi!"

Dziewczyny, tak abstrahując- będziecie wybielać ząbki do ślubu? Ja niby mam w miarę białe tak normalnie, ale na tle mojej śnieżnobiałej sukienki trochę się wydają żółte...
Przy okazji strajku kobiet i marszu niepodległości oglądałam sobie wiadomości z trzech stacji raczej wyszystkim znanym. Rozbieżność w tych informacjach była taka, że serio zastanawiałam się czy ja żyję w jakieś równoległej rzeczywistości. I w sumie ja się nie dziwię np mojej babci, dla której TVP jest głównym źródłem, a w zasadzie jedynym źródłem informacji, że nie da sobie wyjaśnić niczego, bo przecież to nieprawda...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 04:51   #3675
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Nie wybielam zębów. O powiększeniu lekkim ust, a w zasadzie górnej wargi myślałam, ale mój mi tak truje, że daje spokój

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Mój ma ten sam problem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 07:29   #3676
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Po prostu jesli ten prawnik zapewnial że te wszystkie sprawy są do wygrania to takiemu prawnikowi nie należy ufać . Niestety, obecnie większość stacji, kanałów TV i na YT jest mocno upolityczniona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Ja żeby wybielać zamierzam, choć czy i jak to się okaże po zdejmowaniu kamienia i piaskowaniu, bo może nie będzie to potrzebne. Naturalnie mam dość nieładny kolor zębów, więc też nie wiadomo czy wybielanie na coś by się zdało. A teraz od kilku tygodni mam szczoteczkę soniczna i mam wrażenie że kolorystycznie są ładniejsze.

Miałam was pytać właśnie o zabiegi poprawiające urodę. Ust raczej nie zamierzam powiększać, choć o tym myślałam bo mam naturalnie dość małe. Ale to bym musiała już teraz spróbować żeby otoczenie sie oswoiło... I ja w gruncie rzeczy też. Natomiast mocno myślę nad zmarszczkami na czole. O dziwo wyglądają od jakiegoś czasu lepiej, ale mam bardzo mimiczny ryj. Wystarczy że słucham kogoś i już brwi zmarczone to jak te zmarczki mają się nie robić. I na zdjęciach niepozowanych wyglądam albo jak zdziwiony idiota albo angry birds

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 07:40   #3677
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No co mam powiedzieć - sama się zaniedbałam przez te 3 lata. Najpierw masakryczna ciąża i nawet mi się z łóżka wstawać nie chciało, a później mały się urodził i no koleś jest tak absorbujący, że bywa, że naprawdę nie mam czasu dla siebie. I wróciłam do ćwiczeń, ale też nie zawsze mam czas na te ćwiczenia. Nie ukrywamy, że nie liczę na to, że do ślubu schudne 15 kg albo że zmarszczki magicznie znikną, ale centymetry powoli lecą w dół i o ile zmarszki nadal są to na pewno są mniej widoczne i przedewszystkim nie zbiera się w nich makijaż. Dziś corka miała lekcje do 16.20 więc znowu moje plany na ćwiczenia legły w gruzach ale jutro jak mi się uda poświęcę godzinę na trening a ona w tym czasie będzie go zabawiać ale w sumie czy robię to żeby lepiej wyglądać na ślubie to chyba nie. Oczywiście zmobilizowało mnie to, ale no wiadomo, że mam w planie już pozostać przy takiej konkretniejszej pielęgnacji i chciałabym moje ciało sprzed ciąży w końcu i ta formę. Zdziadzialam przez dziecko

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Super, że sobie radzisz i coś robisz. Ja bez dzieci, a mam problem poćwiczyć kilka razy w tygodniu. Teraz to jestem chora w sumie od świąt i się tyle ciągnie, więc nawet mi się raz w tygodniu nie zdarzy.
Brakuje mi strasznie basenu, jak chodziłam, to nie dość, że ćwiczyłam i fajnie trzymałam wagę, to zniknął mi wtedy cellulit z ud i tyłka (który teraz wraca ), czułam się lepiej, miałam fajną odporność od wychodzenia na basen zewnętrzny. Ja się nie nadaję do dywanówek, potrzebuję właśnie fajnego prowadzącego i ludzi wokół mnie.


Normalnie to były też fajne zajęcia z bobasami, jakaś joga dla mam, aż mi się chciało w ciążę zachodzić. A teraz to możesz sobie z tym dzieckiem aż w domu siedzieć, no super



Niech się ta idiotyczna sytuacja kończy, bo to mało śmieszne już jest
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 08:04   #3678
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie podali w mediach, że nie będzie konferencji Premiera, także cisza co do pomysłów na znoszenie czegokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 08:08   #3679
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

U mnie ma się jedną siłownia otworzyć 1 lutego i chcę wtedy ruszyć. A z tego co wiem inną siłownia, na którą kiedyś chodziłam działa za zamkniętymi drzwiami
Potrzebuję się odgruzować, bo w 2020 strasznie zdziadziałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 08:08   #3680
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

My salę rezerwowaliśmy we wrześniu, naprawdę liczyłam,że będzie lżej na wiosnę tego roku. Po drodze ja i moi rodzice złapaliśmy wirusa, brat już zaszczepiony, myślałam,że szczepienia pójdą jakoś prężniej. Ale cóż, co ma być to będzie. Samego ślubu nie przełożę.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 08:15   #3681
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ja żeby wybielać zamierzam, choć czy i jak to się okaże po zdejmowaniu kamienia i piaskowaniu, bo może nie będzie to potrzebne. Naturalnie mam dość nieładny kolor zębów, więc też nie wiadomo czy wybielanie na coś by się zdało. A teraz od kilku tygodni mam szczoteczkę soniczna i mam wrażenie że kolorystycznie są ładniejsze.

Miałam was pytać właśnie o zabiegi poprawiające urodę. Ust raczej nie zamierzam powiększać, choć o tym myślałam bo mam naturalnie dość małe. Ale to bym musiała już teraz spróbować żeby otoczenie sie oswoiło... I ja w gruncie rzeczy też. Natomiast mocno myślę nad zmarszczkami na czole. O dziwo wyglądają od jakiegoś czasu lepiej, ale mam bardzo mimiczny ryj. Wystarczy że słucham kogoś i już brwi zmarczone to jak te zmarczki mają się nie robić. I na zdjęciach niepozowanych wyglądam albo jak zdziwiony idiota albo angry birds

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to samo tylko w koło oczu, bardzo często mrużę- nie mam żadnej wady po prostu taki odruch, i bardzo często się śmieję więc mam zmarszczki śmiechowe Tylko niestety odstrasza mnie cena tych wszystkich wypełnień, pewnie przed ślubem nie będę miała siana na takie rzeczy

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mój ma ten sam problem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Geeezes, mój też, ja mam ogólnie wąską górną warę i jak coś zaczęłam mówić że sobie delikatnie powiększę to mi zrobił taką dramę że porzuciłam temat
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 08:44   #3682
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
My salę rezerwowaliśmy we wrześniu, naprawdę liczyłam,że będzie lżej na wiosnę tego roku. Po drodze ja i moi rodzice złapaliśmy wirusa, brat już zaszczepiony, myślałam,że szczepienia pójdą jakoś prężniej. Ale cóż, co ma być to będzie. Samego ślubu nie przełożę.
To jesteśmy w podobnej sytuacji. Ślubu też nie przekładamy. Sala we wrześniu i też braliśmy pod uwagę, że w razie co w maju już będzie luźniej jeśli chodzi o wirusa

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Właśnie podali w mediach, że nie będzie konferencji Premiera, także cisza co do pomysłów na znoszenie czegokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie... :/

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 09:15   #3683
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

My rezerwowaliśmy jakoś czerwiec/lipiec i też byliśmy pewni, że do maja, to wszystko się skończy a tu klops.
Jeszcze trochę czasu jest, bądźmy dobrej myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 09:40   #3684
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ja Wam powiem że jak rezerwowałam w czerwcu to się bardzo wahałam czy 2021 czy 2022 bo się bałam że przyszły rok jeszcze jest niepewny, ale stwierdziłam że najwyżej przełożymy. Ja bardzo chcę mieć wesele i na pewno nie będę przekładać. Nie planujemy dzieci ani żadnych wspólnych kredytów w najbliższym czasie więc teoretycznie nie robi nam to aż takiej różnicy, ale jednak bardzo się nastawiłam na ślub w tym roku i jeśli się okaże że trzeba będzie przełożyć to będę ryczeć.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 09:45   #3685
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja podobnie jak gwiazdeczka.. my już tyle lat razem w końcu zdecydowaliśmy się na ślub , jak zaczęłam rezerwacje w styczniu rok temu w życiu bym nie pomyślała że przez wirusa mój slub może się nie odbyć my chcemy i ślub i wesele zależy nam więc będę ryczeć z tydzień jak się nie uda ale mam cichą nadzieję że do września może coś się uspokoi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 09:52   #3686
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

my ślub cywilny już mamy więc, pod tym względem mamy jednak duży komfort. ślub jest.

ale wesele... z jednej strony skoro już tyle czasu, pieniędzy i zachodu włożyłam w organizację, to chciałabym, żeby się jednak odbył. tym bardziej, że cywilny był w malutkim gronie tylko rodziców i rodzeństwa.

a z drugiej strony... nie wiadomo ile ten cyrk potrwa, nie wiadomo na kiedy przekładać. jedynym sensownym przełożeniem byłby przyszły rok. ale wesele 3 lata po ślubie to dla mnie jednak już trochę bez sensu i na siłę. nie wiem czy chciałoby mi się znowu organizować wesele mając na uwadze, że wcale nie wiadomo co się będzie działo w przyszłym roku. rok temu wszyscy myśleli, że 2021 będzie już na pewno spokojny.


tym bardziej, że sobie rzuciłam okiem w symulację kolejki szczepień
biorąc pod uwagę obecne tempo szczepień i fakt że jestem w grupie 1c (nauczyciele) - zaszczepiona będę za jakieś półtora roku

jakby kogoś interesowało
https://www.omnicalculator.com/healt...-szczepionkowa

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-01-26 o 09:55
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:00   #3687
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mam symulację między styczniem 2024 a sierpniem 2026, biorąc pod uwagę obecne tempo szczepień. Właśnie, nie wiedziałabym na kiedy przekładać. Trudno, nam zależy na ślubie, wielkimi fanami wesel nie jesteśmy oboje, wiadomo, byłoby fajnie swoje mieć, ale ważniejszy jest sam ślub, a nie zabawa-dla nas oczywiście, bo to zależy od każdej pary. Co prawda my dopiero termin na sierpień mamy, ale czy będzie normalniej? Nie wiem, coraz bardziej wątpię.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:08   #3688
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

No my już mamy rodzinę założona i w sumie bardziej zależy nam na ślubie niż samym weselu. Ogólnie nie ma co zwlekać i przekładać i ślub weźmiemy w terminie, który ustaliliśmy. I to nie jest tak, że bym się nie pobawiła na weselu, ale jak się nie odbędzie to trudno. Nie wiadomo ile to potrwa wszystko więc przekładać można przez najbliższe kilka lat na dobrą sprawę i kolejnym razem i tak nie trafić z terminem w brak obostrzeń. Poza tym też chcemy wreszcie pójść na dwoje, a nie siedzieć na wynajmie, a póki co to kasa na wesele jest trzymana i pewnie byłaby dalej, a prawda jest taka, że mając kredyt i urządzanie na głowie nie będzie nas stać jakoś specjalnie na to żeby odkładać na wesele

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:14   #3689
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

My ślub i tak bierzemy, drugi raz już nie przełożę imprezy. Najwyżej będzie bez, już trudno, pogodziłam się. Miałam na to dużo czasu

Jesteśmy tyle czasu ze sobą, że to najwyższy czas. W dodatku chcemy brać kredyt i trochę później brać się za dzieci, już nie ma czasu w moim życiowym planie na kolejne przekładania.

Gdybym była bogata, to bym załatwiła samolot i wesele w Zanzibarze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 10:20   #3690
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Mnie najbardziej w tym wszystkim denerwuje to że gdyby nie brak kasy na wesele to byśmy mogli pobrać się lata, lata temu. A teraz nagle wesel nie można organizować.

No komu by coś takiego do głowy 5 lat temu przyszło?

Kolejny raz mi się sprawdza to powiedzenie: "chcesz rozmieszyc Pana Boga to powiedz mu o swoich planach"
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.