Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-26, 20:39   #1201
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

http://rozanski.li/657/nieprzyjemny-zapach-z-ust-cz-i/

Fajna stronka,do poczytania
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 02:17   #1202
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

http://www.meboresearch.org/bodyodor.html

......................... ........

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/1...90.x/full#b104

.....................

http://www.czytelniamedyczna.pl/799,...-kliniczn.html


.............

http://biotechnologia.pl/biotechnolo...-oddechu,14555

Edytowane przez blekitna32
Czas edycji: 2017-01-28 o 03:36
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 11:09   #1203
stayinpositive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 145
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dzien dobry,
Pisze rzadko, bo tylko jeden komputer pamieta moje haslo na forum a na telefonie jakos mi nie dziala. Mialam pare pytan odnosnie testu na TMAU. Otoz, szperalam w internecie kilka miechow temu bo bylam juz zdesperowana jak kolega z pracy otwarcie spytal sie o odor czy ja czuje jak w biurze smierdzi... wtedy spontanicznie zamowilam test ze stronki ponizej i stwierdzilam, ze chociaz to bede wiedziec, bo szalu dostaje, ze ja od siebie rzadko co czuje. Niestety pisze, ze USA only... Kiedys mozna bylo wysylac z zagranicy, ale celnicy zatrzymywali probki, ktore musialy byc wyslane 2-dniowym kurierem i docieraly za pozno... Juz nie oferuja tego niestety.

http://meboresearch.limeask.com/48699/lang-en

Koszt badania by $150 plus koszty wysylki. Dostalam koperte z labolatorium, gdzie byly pojemniki na mocz i dwie tabletki z cholina. W instrukcji bylo napisane, zeby nie jesc specjalne produktow wysokocholinowych, zeby nie zaklamac testu. Byly podane przykladowe produkty na dzien przed i dzien testu. Kilka godzin przed testem bierzesz dwie tabletki z cholina (ktore sa zalaczone do badania) i z rana sikasz w pojemnik. Potem wkladasz to do zamrazalnika i wysylasz (w poniedzialek) kurierem do tej babki na Florydzie. Ona zbiera probki od 20 osob (wtedy ma znizke od labolatorium Mayo clinic) i wysyla na badania. Musisz czekac az wszyscy z 20-osobowej grupy wysla swoje probki. Wtedy jak zbierze wszystkich wysyla do labu i czekamy na wyniki 30 dni... Wszystko odbywa sie za pomoca komunikacji email. Wiem, ze koszt badania jak samemu chce sie zrobic tutaj to $400+ i to chyba badaja tylko tmau 1. Badanie od Marii bada dwa typy.

Znalazlam jeszcze to: http://www.meboblog.com/2016/12/mebo...ed-states.html tu jest mapa miejsc na swiecie gdzie robia badania. Jest jedno w Polsce.

Napisze juz jak sie dowiem czy mam to cholerstwo. Na blogu Marii jest sporo cennych informacji i wypowiedzi cierpiacych na smrodliwe choroby. Maja te same objawy co tutaj my...
stayinpositive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 11:28   #1204
adasko2asy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Kochani, napewno większość z nas nie ma tego TMAU. Na fb jest forum SIBO i napisalem post czy ma ktos problemy z zapachem odpisal mi gosciu co meczyl sie 2 alta z tym 15 lat temu i przez 15 lat jest na diecie ktore wskazaly mu po badaniach i nie ma juz problemu z zapachem gowna, smieci, i kwasu. Mowi ze tez mial objawy bo pracuje w pokoju gdzie znajduje sie 11 osob. i kaszlali na niego cherlali mowili ze smierdzi bo to co wydzielamy to ich drażni. Wydal na badania sporo kasy i na diete ale po 6 roku wrocilo mu noralnie trawienie bo wybil te bakterie. Zapachy wydzielane przez nas sa powodem nie trawienia fermentacji i gnicia pokarmu. Wrzucam tu strone jak by ktos chcial sprobowac. http://www.vitaimmun.pl/
adasko2asy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 18:49   #1205
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mp43 co u Ciebie? Jestem ciekawa czy lepiej?
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 19:04   #1206
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ku....a forum ma już kilka lat tysiące postów i wszyscy jak walili tak walą Na ch... to wszystko obawiam się ze już tak zdechniemy to wtedy zapach "fiołków" minie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 20:04   #1207
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez adasko2asy Pokaż wiadomość
Kochani, napewno większość z nas nie ma tego TMAU. Na fb jest SIBO i napisalem post czy ma ktos problemy z zapachem odpisal mi gosciu co meczyl sie 2 alta z tym 15 lat temu i przez 15 lat jest na diecie ktore wskazaly mu po badaniach i nie ma juz problemu z zapachem gowna, smieci, i kwasu. Mowi ze tez mial objawy bo pracuje w pokoju gdzie znajduje sie 11 osob. i kaszlali na niego cherlali mowili ze smierdzi bo to co wydzielamy to ich drażni. Wydal na badania sporo kasy i na diete ale po 6 roku wrocilo mu noralnie trawienie bo wybil te bakterie. Zapachy wydzielane przez nas sa powodem nie trawienia fermentacji i gnicia pokarmu. Wrzucam tu strone jak by ktos chcial sprobowac. http://www.vitaimmun.pl/
napisz konkretnie jakie badania trzeba zrobic i potem co z tymi badaniami zrobic , bo wiesz... ludzie w myslach nieczytaja ,dodam ze badanie folry w jelitach to tylko biopsja , ba z kalu to na moje oko moze niewyjsc wiarygodnie, co do diety to zapewne bez choliny i siarki ,

pewnie wszyscy juz zapomnieli o babce jajowatej ktora czysci jelita , bo cala patologia szerzy sie w tzw slepych petlach(miejsca w ktorych "pokarm" utkwili sie nieprzesowa) antybiotyki niewybijaja calej patologi bo niedocieraja w glab tej massy"pokarmowej "i dltego trzeba brac BABKE JAJOWATA + BENTOID(GLINKE) + ANTYBIOTYKI+ PROBIOTYKI +BETAMINE HCL ,ENZYMY+GLUTAMINE + COS ZOLCIOPEDNEGO(ostropet plamisty,cherbatki ziolowe)

slepa petla
https://☠☠☠☠☠☠☠/images/gVqIdQ

Edytowane przez blekitna32
Czas edycji: 2017-01-29 o 20:23
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 09:41   #1208
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Gregolan Pokaż wiadomość
Ku....a forum ma już kilka lat tysiące postów i wszyscy jak walili tak walą Na ch... to wszystko obawiam się ze już tak zdechniemy to wtedy zapach "fiołków" minie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy TMAU założę się, sami się z tego nie wygrzebiemy a wiedza na ten temat w Polsce jest w powijakach...
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 10:46   #1209
marriot1123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 165
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Musimy wyleczyć sibo... Tylko potrzebujemy dobrego lekarza który się na tym zna a w Polsce jak widać o tej chorobie jest dużo na internecie ale lekarzy brak... Też sądzę że mamy TMAU2 ale mam wielką nadzieję że te objawy ustąpią po wyleczeniu sibo, to jest wg mnie najlepszy trop
marriot1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 00:49   #1210
annaadzban
Raczkowanie
 
Avatar annaadzban
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 91
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

oczyszczanie jelit artykol

http://www.klinika-zdrowia.com/prasa...czytaj&p_id=65

oczyszczanie jelit artykol

http://www.oczyszczanie-organizmu.co...zczanie-jelit/

bo cel nr 1 to zadbac/oczyscic jelita , wytluc zle bakterie i zasiac dobre . a najlepsza szczotka dla jelit to BABKA JAJOWATA . zadanie na rok.

Edytowane przez annaadzban
Czas edycji: 2017-02-01 o 02:14
annaadzban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:42   #1211
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć! Odpukać, nadal używam perfum.. Jestem po chorobie i porcji antybiotyków ze strachem wziętych, ale póki co bez konsekwencji niepożądanych. Jem od 2 tyg. 1 kromkę chleba dziennie z pokrojonym czosnkiem, dalej vit. C w dużych dawkach, D3 + K, ser owczy od Kluski ( cena ukrywana przed rodziną) )), nie ma na razie zapachu. Oczywiście - nigdy nie mów nigdy, ale CHWILO - TRWAJ! Pozdrawiam Was, Kochani
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 20:45   #1212
marriot1123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 165
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dziewczyny a poleca ktoras z was cos na straszne wypadanie wlosow? Cos kojarze ze ktoras pisala ze jej przestaly wypadac po czyms tam...
marriot1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 07:51   #1213
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez marriot1123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a poleca ktoras z was cos na straszne wypadanie wlosow? Cos kojarze ze ktoras pisala ze jej przestaly wypadac po czyms tam...
Mariot, przeczytaj sobie moje wcześniejsze wpisy na temat wlosow. Ja miałam okropny problem z wypadaniem i ze swedzaca skora glowy i pomoglo mi pare rzeczy (tanich) Teraz po 7 miesiącach mam "grzywkę " z babyhair. No i przestalam farbować.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 19:29   #1214
ver654
Przyczajenie
 
Avatar ver654
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Kurczę, ja mam bardzo podobny problem ;/
__________________
Nie zapominaj o tym, że nie ma nic bardziej niezwykłego, niż zwykłe zdarzenia.
ver654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 08:33   #1215
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie!
Bylam pare dni temu u alergologa gdzie zrobili mi spirometrie i testy alergiczne. Wszystko wyszlloo dobrze. Pod koniec marca mam mieć testy pokarmowe. Mimo wszytsko dostałam od lekarza lek o nazwie Telfexo 180 po którym zaczela mnie swedziec buzia ( nie jakos bardzo ale jednak) ale rano już nie kicham i nie leci mi z nosa. Lek ma tylko jedna wade - u mnie zatrzymuje wode i powoduje zwiększony apetyt przez co chyba nie będę go brala bo wole kichac i wycierać nos niż być tuczna baba. Ktos z was bral chyba ten lek... niech się odezwie do mnie , plisss

U mnie dobrze z zapachem chociaż spod pach trochę zapodaje, niestety Maz mi pwoiedzial. Dlatego tez wiem, ze naturalne dezodoranty nie dla mnie ( miałam crystal w kulce) szukam jakiegoś dobrego który by nie pachnial za bardzo bo jeszcze nie mam pewności i zaufania do tego ze mój smrod minal ( a wiecie co się dzieje jak się zapachy z dezodorantu wymieszają z smrodkiem ) Piszcie czego wy używacie
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 17:37   #1216
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ola to MP43 brała ten lek. I chyba nadal bierze.
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 17:19   #1217
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tak, dziewczyny, biorę Telfexo 180 i zazwyczaj dobrze go toleruję, chociaż akurat dziś i w ogóle od czasu do czasu mam opuchliznę na twarzy, ale pojęcia nie mam, czy wiązać to z tym lekiem. Będę w czwartek u alergologa na odczulaniu, zapytam, czy może powodować takie skutki. Z apetytem to u mnie zawsze był problem, jadłabym do oporu, ale gruba nie jestem - sporo ruchu. A propos zapachu - nie śmierdzę, ale i nie pachnę - perfumy ( drogie, nie byle co) nie rozwijają się na skórze jak należy, czuć tylko taki sobie zapaszek, a nie ZAPACH. Chyba wrócę do Debituru, czuję, że mi nieco uszczelnił jelita, a od miesiąca zawiesiłam, teraz jem vivomix, bez szału.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 18:57   #1218
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez mp43 Pokaż wiadomość
Tak, dziewczyny, biorę Telfexo 180 i zazwyczaj dobrze go toleruję, chociaż akurat dziś i w ogóle od czasu do czasu mam opuchliznę na twarzy, ale pojęcia nie mam, czy wiązać to z tym lekiem. Będę w czwartek u alergologa na odczulaniu, zapytam, czy może powodować takie skutki. Z apetytem to u mnie zawsze był problem, jadłabym do oporu, ale gruba nie jestem - sporo ruchu. A propos zapachu - nie śmierdzę, ale i nie pachnę - perfumy ( drogie, nie byle co) nie rozwijają się na skórze jak należy, czuć tylko taki sobie zapaszek, a nie ZAPACH. Chyba wrócę do Debituru, czuję, że mi nieco uszczelnił jelita, a od miesiąca zawiesiłam, teraz jem vivomix, bez szału.
mp43- nie boisz się, ze uzywajac perfum stworzysz mieszanke wybuchowa? U mnie uzycie perfum pwooduje , ze zapach robi się straszny ( co mi kiedyś ktoś pwoiedzial) perfumy robia się bardzo drazniace dla otoczenia. Powiem szczerze, ze mam kilka sztuk jeszze przywiezionych z zagranicy ale nie mam odwagi ich uzywac.
U mnie telfexo powoduje m.in ze mam "szczuplutka twarz" wyciąga mi policzki, wyglądam po prostu na dużo szczuplejsza na buzi.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

mp43 - wyszlo Ci cos na testach alergicznych , ze się odczulasz?

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-02-07 o 18:56
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:42   #1219
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

http://www.sheffieldchildrens.nhs.uk...medicine?tab=4

lab w londynie odpalilo testy na TMAU
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 22:40   #1220
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Polecam ałun jest to naturalny kryształ,używasz jak normalny sztyft.Działa w 100% pocisz się normalnie jak zawsze,tylko nic nie czuć.Wypróbuj kosztuje w granicach 15 zł
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:56   #1221
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Gregolan Pokaż wiadomość
Polecam ałun jest to naturalny kryształ,używasz jak normalny sztyft.Działa w 100% pocisz się normalnie jak zawsze,tylko nic nie czuć.Wypróbuj kosztuje w granicach 15 zł
Gregolan, ten dezo który stosowałam nazywa się Crystal i to jest wlasnie alun tylko w formie płynnej w kulce. Przerzucam się teraz na zwykle antyperspiranty bo nie mam wyjścia.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 13:44   #1222
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ola, z tymi perfumami to jest tak, że nie zawsze są mieszanką wybuchową na mojej skórze. Jak okresowo przestaję śmierdzieć - perfumy pachną, może nie ma eksplozji ciepła piżma, tak jak było za czasów, gdy zapach był moim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, ale przynajmniej jest to w miarę przyjemny zapach. Ale po pewnym czasie to się zwykle zmienia na gorsze. Teraz mam etap przyczajenia, nie ma jeszcze smrodu, ale już nie czuję dobrze perfum, w związku z czym rezygnuję z ich używania. Odnośnie odczulania - mam uczulenie na bylicę i mniszek lekarski - to ostatnie bardzo duże. Jutro odczulanie na bylicę, robi się to w zimie. Zrobiłam cały panel, wyszło tylko te 2.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:42   #1223
lipsana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Według mnie nieprzyjemny zapach ciała nie wynika z tego, że człowiek się nie myje. Głównym powodem według mnie jest zła dieta. Sama wiem, bo również miałam taki problem przez pewien czas, gdy właściwie przerzuciłam się tylko na mięso. Obecnie moja dieta jest bardziej różnorodna, bogata w warzywa i owoce. Do tego piję dużo wody, staram się aby uzupełniać płyny co półgodziny. Problem zniknął, a na pewno zmniejszył się do tego stopnia, że jest niezauważalny przeze mnie oraz moje środowisko.
lipsana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 18:06   #1224
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Znalazlam wywiad z Polka która choruje na TMAU. Przeczytajacie bo ciekawe. Może to ktoras z nas

http://www.papilot.pl/medycyna/exclu...ybnego,27364,1
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 11:10   #1225
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Sykus,
Jak przebiega Twoje diagnozowanie? Czy zaglądasz tu jeszcze???
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 09:50   #1226
cocolov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Pisałam z dziewczyná z Holandii ktora ma tmau 1 genetyczne... Ciekawe jest to, że ma 40 lat a choroba ujawniła sie w 2010, wcześniej nie miałe problemów z zapachem..
cocolov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 09:55   #1227
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cocolov no toś mnie pocieszyła. Ja zachorowałam w wieku 33.
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 16:30   #1228
cocolov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Poetyka ale nic nie wiadomo, dopóki się nie zrobi badania.
Ta dziewczyna pisała, ze ma zapach z buzi i poröw.. nie wiem chyba chodzi o skorè.. rzadko ma zapach ryby, najczęściej jest to smieci, kanalizacja, gaz, fecaliöw...
Na grupie też tmau ktos wrzucił post odnośnie dziedziczenia zapachu...
Syn Marii de la torre odziedziczył tmau 1 po niej..
U niektorych tez dzieci to majĂ☠ lub są w trakcie badaň.. ale w wiekszosci dzieci nie śmierdzą... chyba ze wyjdzie to w pozniejszym czasie...
cocolov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 15:15   #1229
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

U mnie wszystko zaczęło się grubo po trzydziestce.
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 22:29   #1230
DrRieux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Byłem słuchajcie na biorezonansie ostatnio... i mimo że szedłem z dosyć optymistycznym nastawieniem, to ludzie, których tam zobaczyłem szybko sprawili, że mój entuzjazm opadł. To zgromadzenie trochę wyglądało jak sekta. Nie wiem czy ktoś z Was próbował biorezonansu, ale jak słyszę że niektórzy przychodzą tam co tydzień od paru lat żeby się wyleczyć i uczęszczają na terapię, która kosztuje około 1.5k za dwa tygodnie, to mam pewne wątpliwości.
Mam wrażenie że osoba przeprowadzająca badanie z uwagi na to jak wyglądałem założyła, że generalnie jestem mega zdrowy i praktycznie nie wykrył żadnych pasożytów... Nie wiem co o tym sądzić, ale generalnie dla mnie to jakiś 'scam'.
Czy mogę prosić o kontakt osoby, która poleciła tą stronę?
http://www.vitaimmun.pl/
Albo może ktoś również korzystał z tego centrum medycznego?
rgds,
Rieux
DrRieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.