Problemy pierwszego świata + ot, część 4. - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-02, 23:15   #4441
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Serio. W takim czymś chodzą tu goście (kobiety) na śluby https://www.starla.ie/product/burgun...orever-unique/ Dla mnie te sukienki są brzydkie, kiczowate, nie warte pieniędzy. I nie mam zamiaru ani czegoś takiego kupić ani płacić za wypożyczenie na wieczór. Nie założę czegoś takiego i koniec.



Jakbym już naprawdę musiała iść do kogoś na ślub i wygrzebać coś odpowiedniego z garderoby, to poszłabym w tym https://dunnes.btxmedia.com/pws/clie...46244_pink.jpg albo tym https://cdn.shopify.com/s/files/1/09...g?v=1598269892



To zobacz jakbym odstawała od tej "balowej" reszty.
też bym nie założyła z tego pierwszego linku natomiast Twoje mi się podobaja i w moje okolice się wpisują ale Ty w innym kraju mieszkasz, nie? (Irlandia?)

To ja mam taką (ta bordowa) na wesela a i na wakacje na jakąś ciepłą wyspę też bym wzięła i założyła z inną oprawą Screenshot_20210403-001332_Instagram.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 23:37   #4442
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Serio. W takim czymś chodzą tu goście (kobiety) na śluby https://www.starla.ie/product/burgun...orever-unique/ Dla mnie te sukienki są brzydkie, kiczowate, nie warte pieniędzy. I nie mam zamiaru ani czegoś takiego kupić ani płacić za wypożyczenie na wieczór. Nie założę czegoś takiego i koniec.

Jakbym już naprawdę musiała iść do kogoś na ślub i wygrzebać coś odpowiedniego z garderoby, to poszłabym w tym https://dunnes.btxmedia.com/pws/clie...46244_pink.jpg albo tym https://cdn.shopify.com/s/files/1/09...g?v=1598269892

To zobacz jakbym odstawała od tej "balowej" reszty.
Nie dziwię Ci się
Znajoma z Brazylii jak się szykowała do siebie na wesele i mi pokazywała suknie to było coś podobnego.
U nich tak samo te długie balowe kiece na wesela. Nawet wierzyć nie mogła co u nas w Polsce się nosi.
Ta z drugiego linku dużo fajniejsza.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 23:48   #4443
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
też bym nie założyła z tego pierwszego linku natomiast Twoje mi się podobaja i w moje okolice się wpisują ale Ty w innym kraju mieszkasz, nie? (Irlandia?)

To ja mam taką (ta bordowa) na wesela a i na wakacje na jakąś ciepłą wyspę też bym wzięła i założyła z inną oprawą Załącznik 7745391

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Irlandia

Oglądałam czyjeś zdjęcia ślubne jakoś tak z września 2019, przed pandemią, i większość kobiet miało na sobie coś takiego.

https://www.starla.ie/product/enid-gown-powder-blue/

https://www.starla.ie/product/coco-gown-emerald-green/

https://www.starla.ie/product/starla-fushia-lace-dress/

Mowy nie ma, żebym się tak ubrała I królują makijaże jak z Geordie Shore / Warsaw Shore i innych takich patusowych programów. https://i.pinimg.com/originals/ac/7f...1da9817766.jpg Jak to na wyspach

Ja tam po prostu nie pasuję to się nie pcham. Starsze osoby (50+) wyglądają za to cudownie. Klasyczny makijaż. Eleganckie kombinezony, szyte na miarę, widać, że porządny materiał itd. Coś takiego, ale bez dekoltu i w kobaltowym albo szmaragdowym odcieniu. https://www.bridalguide.com/sites/de...hnie_3_185.jpg

Ja uwielbiam przyglądać się Irlandkom, takim 45+ jak chodzą rano do pracy. Kolorowe żakiety, ładne bluzki, eleganckie spodnie. Klasa sama w sobie. Oby mi na starość nie odbiło i obym poszła w taką bezpieczną klasykę, jaką te kobiety noszą do pracy.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie dziwię Ci się
Znajoma z Brazylii jak się szykowała do siebie na wesele i mi pokazywała suknie to było coś podobnego.
U nich tak samo te długie balowe kiece na wesela. Nawet wierzyć nie mogła co u nas w Polsce się nosi.
Ta z drugiego linku dużo fajniejsza.
Te znajomości, gdzie mnie zapraszali na ślub, szybko się rozpadły to nie żałuję, że mnie tam nie było

A te moje dwie, co pokazałam, to są takie moje "bezpieczne" sukienki, że założę je na jakąś firmową imprezę, do filharmonii i pójdę sobie w nich do pracy przed przerwą świąteczną

Brazylijki są bardzo swojskie. Nie znam żadnej, z którą bym się nie dogadała Ale ja znam tylko imigrantki.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-04-02 o 23:49
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 06:45   #4444
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Te długie, balowe suknie na weselu mi nie przeszkadzają, dopóki są dopasowane do pory roku (a nie czarna welurowa suknia z cekinami w lipcu) i otoczenia (ta sama suknia na sali w OSP, gdzie jedynymi dekoracjami są kolorowe balony). Na weselach bardzo nie podobają mi się sukienki w stylu Lou, które są uwielbiane przez dwudziestokilkuletnie dziewczyny. W większości przypadków widać, że to bardzo tandetne wykonanie, a sam krój też wydaje mi się trochę nieprzystający do okazji, bo jednak to nie tylko wesele, ale też ceremonia ślubu w kościele/urzędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:08   #4445
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam przyglądać się Irlandkom, takim 45+ jak chodzą rano do pracy. Kolorowe żakiety, ładne bluzki, eleganckie spodnie. Klasa sama w sobie. Oby mi na starość nie odbiło i obym poszła w taką bezpieczną klasykę, jaką te kobiety noszą do pracy
.
To dla Ciebie 45 lat to juz starosc?
30 to w takim razie wiek balzakowski.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:41   #4446
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Ja do pracy uwielbiam nosić kolorowe makijaże, ale moje współpracownice dziwnie na mnie patrzą. Jeśli chodzi o stroje, to często noszę czarne leginsy i bluze, albo dres.
I tak wiem, leginsy i bluza to niby jak same rajstopy założyć, ale przy 8 dzieci leginsy to zbawienie. Albo dresy. Jak jest gorąco, to wyłącznie sukienki.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 08:17   #4447
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja do pracy uwielbiam nosić kolorowe makijaże, ale moje współpracownice dziwnie na mnie patrzą. Jeśli chodzi o stroje, to często noszę czarne leginsy i bluze, albo dres.
I tak wiem, leginsy i bluza to niby jak same rajstopy założyć, ale przy 8 dzieci leginsy to zbawienie. Albo dresy. Jak jest gorąco, to wyłącznie sukienki.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

To moze wybieraj dluzsze te bluzy do leginsow? To sie nazywa long albo sukienka dresowa. Nie powinno byc Ci to obnizyc komfortu. Tak mi sie wydaje przynajmniej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 09:51   #4448
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To moze wybieraj dluzsze te bluzy do leginsow? To sie nazywa long albo sukienka dresowa. Nie powinno byc Ci to obnizyc komfortu. Tak mi sie wydaje przynajmniej.
Jakoś mi to nie przeszkadza ani trochę

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 10:18   #4449
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Serio. W takim czymś chodzą tu goście (kobiety) na śluby https://www.starla.ie/product/burgun...orever-unique/ Dla mnie te sukienki są brzydkie, kiczowate, nie warte pieniędzy. I nie mam zamiaru ani czegoś takiego kupić ani płacić za wypożyczenie na wieczór. Nie założę czegoś takiego i koniec.

Jakbym już naprawdę musiała iść do kogoś na ślub i wygrzebać coś odpowiedniego z garderoby, to poszłabym w tym https://dunnes.btxmedia.com/pws/clie...46244_pink.jpg albo tym https://cdn.shopify.com/s/files/1/09...g?v=1598269892

To zobacz jakbym odstawała od tej "balowej" reszty.
Okropne te pierwsze w Polsce na weselach zazwyczaj widzę sukienki bliższe temu, co pokazałaś jako Twój styl. Bardzo rzadko widuję odwalenie się jak na galę oscarów, prędzej kobiety noszą lekkie, letnie sukienki (zazwyczaj chodziłam na wesela latem), które z powodzeniem można założyć też na inne okazje. To już nie te czasy, że nosiło się gorset ze spódnicą, misterny kok z brokatem i ciężki makijaż jak na studniówkach z lat 90, gdzie młode dziewczyny wyglądały na 20 lat starsze
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 11:12   #4450
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie lubię ślubów ogólnie. Polskich, irlandzkich, latynoskich. Wszystkich.
Tez nie lubie. Moze nie tyle slubow, co wesel. Im bardziej wystawne wesele, tym gorzej.
Moja bliska kolezanka sie niedawno zareczyla. Jest Wloszka, jej narzeczony jest Wlochem i kazde z nich ma trzycyfrowa liczbe gosci do zaproszenia, we wstepnych kalkulacjach wyszlo jej ponad 600 gosci
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 13:54   #4451
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez nie lubie. Moze nie tyle slubow, co wesel. Im bardziej wystawne wesele, tym gorzej.
Moja bliska kolezanka sie niedawno zareczyla. Jest Wloszka, jej narzeczony jest Wlochem i kazde z nich ma trzycyfrowa liczbe gosci do zaproszenia, we wstepnych kalkulacjach wyszlo jej ponad 600 gosci
Ale jak???

Nawet gdyby każde z nich miało ogromną rodzinę i zapraszali dosłownie każdego, razem z synem ciotki kuzyna brata matki babci ze strony ojca to skąd reszta? Skąd wziąć tylu znajomych/przyjaciół? Autentycznie jestem w szoku jak komuś udało się w ogóle zgromadzić wokół siebie taką liczbę osób i to na tyle bliskich, żeby jednak zaprosić ich na wesele
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 13:58   #4452
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Ale jak???

Nawet gdyby każde z nich miało ogromną rodzinę i zapraszali dosłownie każdego, razem z synem ciotki kuzyna brata matki babci ze strony ojca to skąd reszta? Skąd wziąć tylu znajomych/przyjaciół? Autentycznie jestem w szoku jak komuś udało się w ogóle zgromadzić wokół siebie taką liczbę osób i to na tyle bliskich, żeby jednak zaprosić ich na wesele
Wszystkie ciotki, babcie, kuzynki, kuzyni, osoby towarzyszace, znajomi, przyjaciele, ludzie z pracy, znajomi z czasow studiow + osoby towarzyszace. Inna kolezanka byla pare lat temu na weselu u swojej przyjaciolki - tez Wloszki, tam bylo chyba prawie 800 gosci, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic takiej ilosci ludzi.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

PPS - od prawie 2 tygodni jestem chora, w srode skonczylam antybiotyk, dostalam syrop na kaszel, ktory sumiennie biore i dzisiaj sie czuje, jakby od nowa mnie cos rozkladalo - miesnie mnie bola, gardlo mnie boli i ogolnie czuje sie zle. A od infekcji gardla sie to wszystko zaczelo, nie wiem, kiedy ja w koncu wyzdrowieje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 14:27   #4453
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

[/COLOR]PPS - od prawie 2 tygodni jestem chora, w srode skonczylam antybiotyk, dostalam syrop na kaszel, ktory sumiennie biore i dzisiaj sie czuje, jakby od nowa mnie cos rozkladalo - miesnie mnie bola, gardlo mnie boli i ogolnie czuje sie zle. A od infekcji gardla sie to wszystko zaczelo, nie wiem, kiedy ja w koncu wyzdrowieje
Łączę się w bólu i przytulam.
Ja byłam chora przez tydzień, około poniedziałku, wtorku mi przeszło. A dziś stan podgorączkowy od rana Kilka osób z mojego otoczenia też tak ma - 3 dni objawy, dwa dni spokoju, a potem znów coś się dzieje i tak w kółko.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 14:31   #4454
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wszystkie ciotki, babcie, kuzynki, kuzyni, osoby towarzyszace, znajomi, przyjaciele, ludzie z pracy, znajomi z czasow studiow + osoby towarzyszace. Inna kolezanka byla pare lat temu na weselu u swojej przyjaciolki - tez Wloszki, tam bylo chyba prawie 800 gosci, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic takiej ilosci ludzi.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

PPS - od prawie 2 tygodni jestem chora, w srode skonczylam antybiotyk, dostalam syrop na kaszel, ktory sumiennie biore i dzisiaj sie czuje, jakby od nowa mnie cos rozkladalo - miesnie mnie bola, gardlo mnie boli i ogolnie czuje sie zle. A od infekcji gardla sie to wszystko zaczelo, nie wiem, kiedy ja w koncu wyzdrowieje
Trzymam kciuki, żeby Ci przeszło szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 14:57   #4455
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Te długie, balowe suknie na weselu mi nie przeszkadzają, dopóki są dopasowane do pory roku (a nie czarna welurowa suknia z cekinami w lipcu) i otoczenia (ta sama suknia na sali w OSP, gdzie jedynymi dekoracjami są kolorowe balony). Na weselach bardzo nie podobają mi się sukienki w stylu Lou, które są uwielbiane przez dwudziestokilkuletnie dziewczyny. W większości przypadków widać, że to bardzo tandetne wykonanie, a sam krój też wydaje mi się trochę nieprzystający do okazji, bo jednak to nie tylko wesele, ale też ceremonia ślubu w kościele/urzędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co by nie mówić, to Lou ma pięknie odszyte sukienki i nie są tandetne. Co innego ich podróbki W większości są mega brzydkie i faktycznie tandetne.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:03   #4456
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Ja jedyne czego nie lubie w weselach, to odgórny przymus wskoczenia w szpilki. Najlepiej bawiłam się do rana na weselu, na które włożyłam płaskie buty. Nie znoszę szpilek całym sercem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:06   #4457
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja jedyne czego nie lubie w weselach, to odgórny przymus wskoczenia w szpilki. Najlepiej bawiłam się do rana na weselu, na które włożyłam płaskie buty. Nie znoszę szpilek całym sercem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W całym swoim życiu nie miałam ani razu szpilek na nogach.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:09   #4458
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88620313]W całym swoim życiu nie miałam ani razu szpilek na nogach.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja mam kilka par, ale to bardziej dekoracyjnie na chwilę, kilka razy w życiu. Nie wyobrażam sobie w tym chodzić na codzień ani na żadne imprezy też nie.. Chodzę prawie wyłącznie w sukienkach, ale zawsze mam płaskie buty. Szpilki to jakiś wymysł szatana.
Zresztą jestem wysoka, więc nie potrzebuję wydłużać sobie nóg czy co tam mają te szpilki robić. Bolą mnie stopy jak o tym pomyślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:12   #4459
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja jedyne czego nie lubie w weselach, to odgórny przymus wskoczenia w szpilki. Najlepiej bawiłam się do rana na weselu, na które włożyłam płaskie buty. Nie znoszę szpilek całym sercem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a kto tak przymusza? nie chodzę na wesela w szpilkach
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 15:15   #4460
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88620321]a kto tak przymusza? nie chodzę na wesela w szpilkach [/QUOTE]No jest jakieś takie przekonanie, że jak stylówa na ślub/wesele, to zaraz muszą być do tego szpilki. I większość kobiet widziałam zawsze w szpilkach. Nawet ledwo na nich stojących Ja miałam chyba na dwóch weselach szpilki jakoś dawno temu, ale zmieniałam szybko na płaskie. Nigdy więcej tego błędu nie popełnię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:16   #4461
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88620321]a kto tak przymusza? nie chodzę na wesela w szpilkach [/QUOTE]Ja niedługo będę miała wesele i pójdę w butach na grubym obcasie, a nie w szpilkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:17   #4462
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88620329]Ja niedługo będę miała wesele i pójdę w butach na grubym obcasie, a nie w szpilkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No ja na żadnym obcasie nie lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:26   #4463
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Ja nigdy nie chodzę na wesela w szplikach i nie zauważyłam takiego wymogu zakładam wygodne buty na niższym obcasie.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:28   #4464
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie chodzę na wesela w szplikach i nie zauważyłam takiego wymogu zakładam wygodne buty na niższym obcasie.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
ja płaskie zwykle są to melissy
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:33   #4465
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88620329]Ja niedługo będę miała wesele i pójdę w butach na grubym obcasie, a nie w szpilkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Odbywają się teraz wesela? Pogubiłam się już w tym.
Mi akurat szpilki nie przeszkadzają, spokojnie wytrzymam w nich całe wesele. ;-)
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:38   #4466
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Odbywają się teraz wesela? Pogubiłam się już w tym.
Mi akurat szpilki nie przeszkadzają, spokojnie wytrzymam w nich całe wesele. ;-)
"Niedługo" tzn. jesienią, o ile się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:42   #4467
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88620302]Co by nie mówić, to Lou ma pięknie odszyte sukienki i nie są tandetne. Co innego ich podróbki W większości są mega brzydkie i faktycznie tandetne.[/QUOTE]No dla mnie są tandetne. Na pierdyliad sukienek znalazlam jedną, która mogłaby być okej (choć nie wiem gdzie, na sylwestra może - fotke dolaczam) ale ma za głębokie wycięcie (do majtasow). Plus nie wiem co jest materialem 1 i 2 więc nie wiem finalnie jaki jest tego skład. A cena spora. Screenshot_20210403-164137_Chrome.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:41   #4468
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja jedyne czego nie lubie w weselach, to odgórny przymus wskoczenia w szpilki. Najlepiej bawiłam się do rana na weselu, na które włożyłam płaskie buty. Nie znoszę szpilek całym sercem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko do ślubu szłam w butach na obcasie, i to nie w szpilkach, tylko na słupku 6 cm. Zaraz po toascie i obiedzie zmieniłam na płaskie baleriny

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:43   #4469
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No dla mnie są tandetne. Na pierdyliad sukienek znalazlam jedną, która mogłaby być okej (choć nie wiem gdzie, na sylwestra może - fotke dolaczam) ale ma za głębokie wycięcie (do majtasow). Plus nie wiem co jest materialem 1 i 2 więc nie wiem finalnie jaki jest tego skład. A cena spora. Załącznik 7745416

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nie wiedziałam co to jest to Lou, z ciekawości weszłam na ich stronę i o matko, dawno nie widziałam tak paskudnych sukienek. Albo princeska ze studniówki, albo tani sexshop, albo Sylwester 2005. Masakra. I to za taką cenę...

Jak widzę w ogóle te celebrytki reklamujące te ubrania to już odechciewa się podwójnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1.png (369,3 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: png 2.png (195,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: png 3.png (277,7 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: png 4.png (419,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: png 5.png (306,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: png 6.png (429,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: png 7.png (277,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: png 8.png (151,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: png 9.png (193,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: png 11.png (400,7 KB, 116 załadowań)
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:45   #4470
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam co to jest to Lou, z ciekawości weszłam na ich stronę i o matko, dawno nie widziałam tak paskudnych sukienek. Albo princeska ze studniówki, albo tani sexshop, albo Sylwester 2005. Masakra. I to za taką cenę...

Jak widzę w ogóle te celebrytki reklamujące te ubrania to już odechciewa się podwójnie
O kurcze, ale koszmarki. Może to na bal przebierańców, bo innej okazji nie widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 20:53:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.