Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-06, 15:43   #31
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Nie mowie zeby zarabial 20 tys i byl dyrektorem ale uwazam ze przecietne 5 tys powinien miec. To ludzie po szkole maja wiecej.. On pracuje z ludzmi po podstawowce ktorzy w dodatku pija w pracy.. patologia jakas. Wiec nie dziwcie mi sie ze sie wkurzam bo myslalam i wczesniej pokazywal sie z lepszej strony,bardziej ambitnej itp. Nie chcialam go naciskac a teraz wychodzi jego prawdziwe podejscie do zycia. I owszem ja moge sie rozwijac i to planuje. Ale czemu tylko ja? I ja mam zarabiac duzo, utrzymywac rodzine bo moj facet uwaza ze 3000 w duzym miescie to oh i ah?
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:48   #32
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Tak, nie miałaś wpływu. Porwał Cię do swojego mieszkania, zamknął i kazał z Tobą być. Śmieszne podejście xd. Jak można nie mieć wpływu na to, z kim się jest?
Nie rozumiem, czego oczekujesz. Facet ma takie podejście i raczej go nie zmieni, jemu na życie wystarcza, ma swoje mieszkanie, ma z czego się utrzymać i taki stan rzeczy mu odpowiada. Jak Tobie to nie pasuje, to się z nim rozstań. Na pewno chamskie docinki nie zmienią Waszej sytuacji.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:50   #33
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

I nie chodzi mi o to ze jakby zarabial wiecej to by mnie zabieral tu i tam. Ja mam swoja kase. Tylko chodzi o to ze w przyszlosci wszystkie oplaty wieksze beda na mojej glowie. I bedzie mnie blokowal w pojsciu dalej, bo ciezko bedzie mi zmieniac prace, ryzykowac i zostac z 2500 na 4 osoby.. a takto bym wiedziala ze w razie jak w pracy mi nie wyjdzie, bede szukac troche czasu,tp bede miala w nim wsparcis finansowe i nie bede musiala sie martwic
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:50   #34
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mowie zeby zarabial 20 tys i byl dyrektorem ale uwazam ze przecietne 5 tys powinien miec. To ludzie po szkole maja wiecej.. On pracuje z ludzmi po podstawowce ktorzy w dodatku pija w pracy.. patologia jakas. Wiec nie dziwcie mi sie ze sie wkurzam bo myslalam i wczesniej pokazywal sie z lepszej strony,bardziej ambitnej itp. Nie chcialam go naciskac a teraz wychodzi jego prawdziwe podejscie do zycia. I owszem ja moge sie rozwijac i to planuje. Ale czemu tylko ja? I ja mam zarabiac duzo, utrzymywac rodzine bo moj facet uwaza ze 3000 w duzym miescie to oh i ah?
Powinien, bo co? On nie chce i nic nie zrobisz. Może się zadowalać czymkolwiek, wolno mu.
Jeśli ci się nie podoba, to zmień faceta. Proste. Umawialiście się na jakiś konkretny podział finansowy? Jeśli nie, to jego zarobki nie są twoją sprawą.
Ciekawa jestem czy o kobietach zarabiających 3000 też ma tak niskie mniemanie?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:51   #35
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mowie zeby zarabial 20 tys i byl dyrektorem ale uwazam ze przecietne 5 tys powinien miec. To ludzie po szkole maja wiecej.. On pracuje z ludzmi po podstawowce ktorzy w dodatku pija w pracy.. patologia jakas. Wiec nie dziwcie mi sie ze sie wkurzam bo myslalam i wczesniej pokazywal sie z lepszej strony,bardziej ambitnej itp. Nie chcialam go naciskac a teraz wychodzi jego prawdziwe podejscie do zycia. I owszem ja moge sie rozwijac i to planuje. Ale czemu tylko ja? I ja mam zarabiac duzo, utrzymywac rodzine bo moj facet uwaza ze 3000 w duzym miescie to oh i ah?
No to właśnie Twoje z czasem przeciągnęło się na kilka lat.
To, że inni piją w pracy to nie jego wina. Jeśli jemu odpowiada stanowisko pracy i płaca za nią to prawdopodobnie nie podejmie działań w kierunku dalszego rozwoju zawodowego.
Widocznie kwota, którą dysponuje wystarcza mu na bieżące potrzeby i czuje się z tym dobrze.
A jeśli Ty potrzebujesz ambitniejszego partnera z wyższymi aspiracjami, pnącego się po szczeblach kariery zawodowej to pewnie musisz ukierunkować uczucia inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:51   #36
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Nie mialam wplywu na uczucie ktore sie zrodzilo miedzy nami!!!
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:53   #37
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
I nie chodzi mi o to ze jakby zarabial wiecej to by mnie zabieral tu i tam. Ja mam swoja kase. Tylko chodzi o to ze w przyszlosci wszystkie oplaty wieksze beda na mojej glowie. I bedzie mnie blokowal w pojsciu dalej, bo ciezko bedzie mi zmieniac prace, ryzykowac i zostac z 2500 na 4 osoby.. a takto bym wiedziala ze w razie jak w pracy mi nie wyjdzie, bede szukac troche czasu,tp bede miala w nim wsparcis finansowe i nie bede musiala sie martwic
A co? Facet planuje zrezygnować z pracy w ogóle, że nagle wszsystkie opłaty będą na twojej głowie? Już nie rozśmieszaj mnie. Nawet za te 2500 mając własne mieszkanie można się utrzymać, więc już nie dramatyzuj. Przypominam, że sama jesteś w gorszej finansowej sytuacji niż on.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mialam wplywu na uczucie ktore sie zrodzilo miedzy nami!!!
Nadal miałaś wpływ na to z kim się zwiążesz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 15:54   #38
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mialam wplywu na uczucie ktore sie zrodzilo miedzy nami!!!
Ale w pewnym wieku wypadałoby też przy wchodzeniu w związki myśleć, nie kierować się tylko uczuciem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:59   #39
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
I nie chodzi mi o to ze jakby zarabial wiecej to by mnie zabieral tu i tam. Ja mam swoja kase. Tylko chodzi o to ze w przyszlosci wszystkie oplaty wieksze beda na mojej glowie. I bedzie mnie blokowal w pojsciu dalej, bo ciezko bedzie mi zmieniac prace, ryzykowac i zostac z 2500 na 4 osoby.. a takto bym wiedziala ze w razie jak w pracy mi nie wyjdzie, bede szukac troche czasu,tp bede miala w nim wsparcis finansowe i nie bede musiala sie martwic
Mieszkasz z partnerem? Rozumiem, że jeśli tak to teraz wszystkie rachunki dzielicie między sobą po równo?
Swoją drogą dlaczego partner ma Cię blokować w pójściu dalej? Chcesz się rozwijać to dlaczego masz w siebie nie inwestować? Zabrania Ci ktoś tego? Partner ma własne mieszkanie,nie jest uwiązany kredytem więc opłaca podstawowe rachunki, żywność, dojazdy, ubrania,jakieś drobne przyjemności i widocznie taki świat mu pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:59   #40
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Uznalalam ze jak ma mieszkanie to bedzie bardziej ambitny.

I ja mam wiecej od niego bo jako zabezpieczenie mam kilka dzialek,zawsze moge sprzedac
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 16:12   #41
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Uznalalam ze jak ma mieszkanie to bedzie bardziej ambitny.

I ja mam wiecej od niego bo jako zabezpieczenie mam kilka dzialek,zawsze moge sprzedac
Co ma mieszkanie do ambicji?

A ty skoro nie masz, to uważasz się za mniej ambitną niż gdybyś miała?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 16:16   #42
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Uznalalam ze jak ma mieszkanie to bedzie bardziej ambitny.

I ja mam wiecej od niego bo jako zabezpieczenie mam kilka dzialek,zawsze moge sprzedac
No to w czym problem, sprzedaj i będziesz miała kasę na czas szukania ambitniejszej pracy, skoro tak się o to martwisz. Masz pretensje do faceta, że jak Ci się zamarzy rzucić robotę w pisdu na kilka miesięcy to Cię nie utrzyma? A co on ma do tego. Szukasz sponsora czy o co Ci chodzi. Idź z nim zerwij, pójdź na wynajem i zacznij utrzymywać się sama od A do Z, odkładaj kasę na czarną godzinę, i żyj samodzielnie tak jak robi to duża część populacji. Brzmisz jakby co najmniej należałoby Ci się jakieś finansowanie z urzędu przez partnera. Kto tu jest nieogarnięty. To Ty się na niego oglądasz i liczysz na jego kasę, a nie odwrotnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 16:18   #43
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
I nie chodzi mi o to ze jakby zarabial wiecej to by mnie zabieral tu i tam. Ja mam swoja kase. Tylko chodzi o to ze w przyszlosci wszystkie oplaty wieksze beda na mojej glowie. I bedzie mnie blokowal w pojsciu dalej, bo ciezko bedzie mi zmieniac prace, ryzykowac i zostac z 2500 na 4 osoby.. a takto bym wiedziala ze w razie jak w pracy mi nie wyjdzie, bede szukac troche czasu,tp bede miala w nim wsparcis finansowe i nie bede musiala sie martwic
Powinno to wyglądać tak, że dzielicie się rachunkami po połowie - nie ma większych opłat na Twojej głowie, tylko jemu mniej zostaje.
A jakbyś żyła sama i wynajmowała mieszkanie, to też byś nie zmieniała pracy? W końcu możesz zostać na lodzie i NIKT Cię już nie zabezpieczy finansowo. Nie będziesz miała nawet 2500 na pół.
Skoro masz działki, to i tak na lodzie nie zostaniesz w przypadku utraty pracy, możesz je sprzedać i przez ten czas żyć z tych pieniędzy i facet nie musi Cię utrzymywać.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 16:46   #44
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Nie uwazam sie za mniej ambitna skoro nie mam mieszkania bo moglabym miec po sprzedazy dzialek, ale do tej pory mieszkalam z kolezanka, nie na wynajetym tylko na jej,a sama jeszcze nie zdecydowalam gdzie chce sie calkiem osiedlic na stale,w ktorej dzielnicy itp.
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 16:57   #45
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Ja rozumiem że można nie chcieć partnera który mało zarabia ale wtedy nie należy się z kimś takim wiązać. Czego oczekujesz? Przeszczepu mózgu? Sama piszesz że chłop nie ma predyspozycji do lepszej pracy bo nie jest mózgowcem. Nie dziwię mu się że w pracy fizycznej nie chce harować ponad miarę bo w końcu wyjdzie na to że co zarobi i odłoży to później wyda na leczenie. Nie pasuje Ci to go zostaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 16:58   #46
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Uznalalam ze jak ma mieszkanie to bedzie bardziej ambitny.


ooo, to ambicja jest wprost proporcjonalna do posiadania bądź nie mieszkania? czy metraż też się liczy?


a od kiedy wiesz, że on tak mało zarabia? od wczoraj?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 16:58   #47
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Nawet jako pracownik fizyczny można lepiej zarabiać w dużym mieście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 17:18   #48
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 316
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mowie zeby zarabial 20 tys i byl dyrektorem ale uwazam ze przecietne 5 tys powinien miec. To ludzie po szkole maja wiecej.. On pracuje z ludzmi po podstawowce ktorzy w dodatku pija w pracy.. patologia jakas. Wiec nie dziwcie mi sie ze sie wkurzam bo myslalam i wczesniej pokazywal sie z lepszej strony,bardziej ambitnej itp. Nie chcialam go naciskac a teraz wychodzi jego prawdziwe podejscie do zycia. I owszem ja moge sie rozwijac i to planuje. Ale czemu tylko ja? I ja mam zarabiac duzo, utrzymywac rodzine bo moj facet uwaza ze 3000 w duzym miescie to oh i ah?
Ja Cię autorko rozumiem, głównie dlatego że znam branżę produkcyjną oraz budowlaną od kuchni i fakt, że facet w dużym mieście ma tak niską stawkę (plus to, że żeby zarobić na mieszkanie robił na dwa etaty takiego typu) świadczy nie tyle o braku ambicji, bo to za małe słowo, tylko o byciu zaâ˜☠â˜☠â˜☠istym jeleniem, który jeszcze się cieszy (lol) że jest dymany na hajs. Dla mnie to przejaw nieogarnięcia graniczącego z głupotą. Jeśli jest to ta sama (od lat) praca, to well, twój tż leci na minimalnej z dodatkami typu stażowe lub podwyżki, które wywalczyły związki (typu 30 brutto rocznie czyli tak zwane ~ nie wydaj na głupoty). A jeśli jest tego świadom, co więcej, jeszcze twierdząc że to zaâ˜☠â˜☠â˜☠ista stawka, to cóż... Lepiej się nie baw w płodzenie dzieci z tym panem, chyba że chcesz mieć finanse na swojej głowie.
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 17:39   #49
kropelkarosyporannej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Mam bardzo mieszane uczucia do Twojego postu i staram się zrozumieć Twoje podejście. Poparłabym Cię w 100% gdyby Twój chłopak był bezrobotny, wisiał na Tobie i nie miał żadnych ambicji. Przecież nie samą miłością człowiek żyje. Nie ukrywajmy, tutaj jest jednak zupełnie inny przypadek... Myślę, że nie każdy zrozumie Twoje podejście i prawdę mówiąc się nie dziwię. Każdy ma inne priorytety w życiu. Ale każdy też ma prawo mieć inne. Na pewno jestem w stanie zrozumieć, co z nim robiłaś do pewnego czasu, jeżeli np. zaczęliście być razem jako nastolatkowie lub bardzo młodzi ludzie. Na pewnym etapie mogliście do siebie pasować, mogliście się w sobie zakochać, bo kiedys mieliście podobne potrzeby finansowe, a i osoby z Twojego otoczenia były na zbliżonym poziomie. Oboje jednak się rozmineliscie z wizją przyszłosci. Ludzie z Twojego otoczenia zaczeli dojrzewać, dorastać, iść na przód, wiele osób pewnie finansowo. Ty masz bardzo materialistyczne podejście do życia i spodziewam się, że coś co Ci kiedyś nie przeszkadzało zaczęło nagle przeszkadzać (jak porównywałaś swojego faceta z innymi). Możliwe, że Ty i osoby z Twojego otoczenia zaczynaliscie z jednakowego startu, ale wszyscy wokół poszli na przód finansowo, a Twoj chłopak nie. Problemem jest to, ze Ty pewnie liczyłas, że to 2500 Twojego chłopaka to etap przejściowy, tak jak u wielu wokół. Niestyty się przeliczylas... Jestem natomiast bardzo daleko od oceniania Twojego chłopaka w taki sposób, jak Ty go widzisz. Musisz zrozumieć, że nie każdy ma jednakowy sposób na życie i nie każdy takie same potrzeby finansowe. Twój chłopak ma po prostu inne niż Ty i prawdę mowiac wcale nie gorsze. Ty jestes większą materilistką. On po prostu nie ma większych potrzeb, niż zarabia teraz i prawdę mówiąc nie widzę nic w tym złego. Utrzymuje się sam, ma mieszkanie, absolutnie na Tobie nie wisi. Uważam że nie masz prawa mieć do niego pretensji lub tym bardziej uważać go za kogoś gorszego. Z drugiej strony w pewnym stopniu jednak rozumiem Ciebie. Piszesz, że wyszłaś z biednej rodziny. Szukasz pewnie u mężczyzny poczucia bezpieczeństwa finansowego. Może nawet nie oczekujesz, że facet Cię będzie utrzymał, ale chciałabyś mieć ten komfort i poczucie bezpieczeństwa, że jak Ci się podwinie noga, on będzie Cię w stanie utrzymać finansowo bez większego spadku Waszego poziomu życia. Ludzkie są różni. Dlatego nie każdy Cię zrozumie. Wiele osób liczy tylko i wyłącznie na siebie i nie szuka poczucia bezpieczeństwa w partnerze. Inne osoby z kolei, poczucia bezpieczeństwa nie utożsamiaja z poczuciem bezpieczeństwa finansowym i odnajduje je po prostu w innych cechach. Stąd brak zrozumienia. Ja widzę tylko jedno wyjście. Rozstać się. Nigdy nie będziesz z tym mężczyzną szczęśliwa, bo masz określone potrzeby. Szukasz w mężczyźnie cech, których Twój facet nie ma. Co więcej niestety on nie będzie szczęśliwy z Tobą. Możliwe że niesłusznie zniszczysz w nim jego poczucie wartości, wywołując bzdurne poczucie winy. A tak naprawdę macie inne priorytety. Pewnie nie czujesz się materilistką, bo sama na siebie zarabiasz i niby nie chcesz żeby Cię facet utrzymywał. Słowo materilistka ma niby przykry wydźwięk, ale niestyty musisz się pogodzić z tym, że w pewnyn stopniu nią jesteś. Absolutnie nie w tym najgorszym znaczeniu, ale jednak... bo mimo, ze może zaprzeczysz, uwazasz ze facet powinien zarabiać wiecej niz kobieta, wiec jednak na te pieniądze patrzysz... To wszystko są takie moje przypuszczenia, ale sprowadzają się cały czas do jednego. Nie powinniście być razem. Tak będzie lepiej dla Was obojga. Rozmineliscie się w swoim życiu, już jakiś czas temu.
kropelkarosyporannej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 17:49   #50
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-05-06 o 17:50
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 18:59   #51
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Nie uwazam sie za mniej ambitna skoro nie mam mieszkania bo moglabym miec po sprzedazy dzialek, ale do tej pory mieszkalam z kolezanka, nie na wynajetym tylko na jej,a sama jeszcze nie zdecydowalam gdzie chce sie calkiem osiedlic na stale,w ktorej dzielnicy itp.
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 19:04   #52
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Czyli ty zarabiasz więcej od niego, ale to on ma mieszkanie. W takim ty kup większe, a jego wynajmijcie.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 19:06   #53
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Nie chciałabym Cię za koleżankę, a co dopiero za partnerkę. Według mnie powinnaś go zostawić, na pewno zrobisz i jemu, i sobie przysługę. Za radę nie dziękuj.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 19:07   #54
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie uwazam sie za mniej ambitna skoro nie mam mieszkania

no jak to? a jego uważałaś za bardziej ambitnego, bo ma mieszkanie. w związku z tym Ty, skoro nie masz mieszkania, jednak jesteś mniej ambitna niż on
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 19:14   #55
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88688724]no jak to? a jego uważałaś za bardziej ambitnego, bo ma mieszkanie. w związku z tym Ty, skoro nie masz mieszkania, jednak jesteś mniej ambitna niż on[/QUOTE]


Zgadza się, nie inaczej.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 19:19   #56
lasagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Ja w ogóle nie widzę problemu. Razem macie 6,5 tys. Biorąc pod uwagę, że nie musicie spłacać ani kredytu ani za wynajem to po opłatach pozostaje Wam kwota za którą spokojnie da się przeżyć a nawet coś odłożyć.
lasagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 19:31   #57
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 19:54   #58
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Nie chciałabym Cię za koleżankę, a co dopiero za partnerkę. Według mnie powinnaś go zostawić, na pewno zrobisz i jemu, i sobie przysługę. Za radę nie dziękuj.
dokladnie...


wydawal sie ambitny bo mial mieszkanie... a no ma i juz sie tak starac nie musi na sile... inny zarabia 6000 i z tego 2500 wydaje na kredyt i tak bedzie placil przez 30 lat
piszesz ze zyjecie w duzym miescie - obecne ceny sa tak wysokie ze Twoj partner zrobil dobry biznes kupujac swoje kilka lat wczesniej
Autorko Ty jestes taka ambitna to mozesz kupic wieksze niz te 2 pokoje i tak zyjesz na jego koszt bo za wynajem placilabys powiedzmy ok 1500-2000 a tak co najwyzej dokladasz sie pare stow do rachunkow
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 20:10   #59
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

No ja bym też się nie związana z kimś co zarabia mniej.
Z prostego powodu. Uważam, że moje zarobki to takie minimum, żeby coś odłożyć, pojechać na wakacje i nie oglądać każdej złotówki.
Nie stać mnie na to, żeby się komuś do czegokolwiek dokładać.
Pewnie można żyć mając całkiem niezależnie finanse, ale myślę, że gdzieś zawsze wyjdą jakieś zgrzyty, bo ja mam na wakacje, a ktoś nie itp.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 20:51   #60
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Jestem w zwiazku od paru lat.

Cytat:
No ja bym też się nie związana z kimś co zarabia mniej.

no widzisz, to jest uczciwe postawienie sprawy, a nie być z kimś kilka lat i ciągle ciosać mu kołki na głowie, że musi zarabiać więcej.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-09 12:20:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.