pomozcie mi dobrac filtr - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 20:30   #1
Wiolinka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 41

pomozcie mi dobrac filtr


poradzcie, ktory powinien byc odpowiedni do cery z duza iloscia zaskornikow, wrazliwej (wysusza sie podczas mycia) ale strasznie tlusta juz po 2 godz. po nalozeniu podkladu. uzywam effaklaru dlatego pilnie poszukuje filtra. nie stac mnie na to by kupic filtr a gdy nie bedzie pasowal to go wyrzucic i kupic nastepny. wiem, ze kazdt filtr jest tlusty, ale sa takie z duza iloscia alkoholu, czy one tez nawilzaja skore?
Wiolinka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:31   #2
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: pomozcie mi dobrac filtr

Niestety nikt nie pomoże dobrać ci odpowiedniego filtra .Jedynym rozwiazaniem jest isc do apteki i poprosic o kilka próbek kremów z filtrami w ten sposób dobierzesz cos odpowedniego dla siebie i może znajdziesz ten idealny Co do filtrow z alkoholem one też w jakims stopniu nawilżaja skóre ale i moga podrażnic dlatego jeżeli twoja skóra nie toleruje alkoholu to wybierz filtry Avene-nie zawieraja alkoholu i możesz na nie kłasc wszystkie pudry i podkłady bo nie beda ja destabilizowac.

Polecam jesze przegladniecie KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=155
__________________
POMOC DLA WANDY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39786455

Dziękuje za każda pomoc
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:55   #3
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: pomozcie mi dobrac filtr

avenki bardzo fajnie nawilzaja, ale niestety mnie zapychaja
przez dlugi czas wmawialam sobie ze to przez oczyszczanie, ale w koncu dalam za wygrana i kupilam sobie LRP Anthelios XL 50+ i jestem zla.. ze tak pozno na to sie zdecydowalam stosuje go tydzien czasu, ale jak na razie widze tylko pozytywne skutki tej zamaiany! pieknie sie wchlania w skore (a podobno jeszcze lepiej na Redermic-ktory zamierzam wkrotce kupic), nie tlusci, daje lekko aksamitne wykonczenie, nie warzy sie, jest najlzejszym filtrem jaki stosowalam i co najwazniejsze poki co nie zapycha!!!
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 12:03   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: pomozcie mi dobrac filtr

Cytat:
Napisane przez Wiolinka82 Pokaż wiadomość
poradzcie, ktory powinien byc odpowiedni do cery z duza iloscia zaskornikow, wrazliwej (wysusza sie podczas mycia) ale strasznie tlusta juz po 2 godz. po nalozeniu podkladu. uzywam effaklaru dlatego pilnie poszukuje filtra. nie stac mnie na to by kupic filtr a gdy nie bedzie pasowal to go wyrzucic i kupic nastepny. wiem, ze kazdt filtr jest tlusty, ale sa takie z duza iloscia alkoholu, czy one tez nawilzaja skore?
Wygląda na to, że Twoja cera Wiolinko jest odwodniona, dlatego reaguje wzmożonym przetłuszczaniem. Z tego powodu świeczisz się 2h po umyciu buzi i dlatego masz zaskórniki. Po pierwsze - przestan uzywac produktow antybakteryjnych = wysuszających i przezuc sie na łagodzące i nawilżające.
Effaclar K zostaw - pomoze pozbyc sie zakórnikow, jesli bedziesz systematyczna.

Cytat:
Napisane przez Coco trini Pokaż wiadomość
Niestety nikt nie pomoże dobrać ci odpowiedniego filtra .Jedynym rozwiazaniem jest isc do apteki i poprosic o kilka próbek kremów z filtrami w ten sposób dobierzesz cos odpowedniego dla siebie i może znajdziesz ten idealny Co do filtrow z alkoholem one też w jakims stopniu nawilżaja skóre ale i moga podrażnic dlatego jeżeli twoja skóra nie toleruje alkoholu to wybierz filtry Avene-nie zawieraja alkoholu i możesz na nie kłasc wszystkie pudry i podkłady bo nie beda ja destabilizowac.

Polecam jesze przegladniecie KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=155
To prawda - chyba najtrudniej było mi wybrac odpowiedni filtr.

Filmy La roche posay z serii anthelios zawieraja troszke alkoholu - alkohol uawtia przenikanie substancji wgłąb skory. ANtheliosów uzywają Wizażanki z cerami naczynkowymi i chwalą je sobie.

Cytat:
Napisane przez Deanne Pokaż wiadomość
avenki bardzo fajnie nawilzaja, ale niestety mnie zapychaja
(a podobno jeszcze lepiej na Redermic-ktory zamierzam wkrotce kupic)
Fakt - najlpeiej nawilżają filty Avene. POlecam do wypróbowania Emulsję Avene 50+ - wg mnie wcale nie jest tłusta [moja prywatna opinia, nie bić]

Co do Redermica - ma on w składzie silikony i to własnie one przyspieszają i ułatwiają wchłanianie filtra.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:10   #5
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: pomozcie mi dobrac filtr

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
POlecam do wypróbowania Emulsję Avene 50+ - wg mnie wcale nie jest tłusta [moja prywatna opinia, nie bić]
ehh, mnie nawet emulsja zapchała ale pod oczy nadal jej uzywam,bo Anthelios XL powoduje u mnie lzawienie:/
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.