wypadaja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 14:18   #1
Kwikwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 39

wypadaja


czy wam też od dłuzszego czasu wypadaj włosy. Mi juz od trzech lat tak bardzo troche sie przerzedziły. Robiłam badanie na tarczyce wyszło mi 3uIU/ml to podobno dobrze. Wiec jaka jest przyczyna??
łupieży też nie mam. Drugi dzień po umyciu swędzi mnie troche głowa dopóki jej znowu nie umyje, ale nie jesztem uczulona na szampon, bo zmieniałam wielokrotnie i za każdym razem jest tak samo. a teraz używam łagodnego ziołowego. jak najlpepiej je wzmcnić??
Kwikwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:14   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: wypadaja

podobnych watków było sporo, polecam wyszukiwarkę
Od siebie dodam, ze dobrze , że przeszłas na ziołowe szampony, pouzywaj trochę może będzie róznica. Mnie po drogeryjnych ( i to kazdym ) głowa swedziała niemiłosiernie-przeszłam na apteczne, nie pachną tak rewelacyjnie, nie sa takie kolorowe, włoski są do wyschnięcia nieco splątane, ale w rezultacie końcowym o wiele ładniejsze i zdrowsze.
Przeciw wypadaniu świetne sa szampony Garnier Neril oraz Dermena ( apteka odpowiednio ok 16 i 22 zł- poczytaj o nich w KWC, mają sporo opinii).Dodatkowo wzmocnij włosy "od środka"-jesli dysponujesz większymi funduszami polecam Revalid, tańszy , ale bardzo dobry jest natomiast Humavit ( oprócz wyciągu ze skrzypu i pokrzywy ma jeszcze całą serie witamin i minerałów- na efekty trzeba jednak poczekac miesiąc, dwa).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:43   #3
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: wypadaja

Powiem jedno witaminy..łykaj nawet falvit a powinno sie polepszyc..ja jestem szczupła,za duzo nie jem,i zaczeły wychodzic te niedobory witamin w postaci tracenia moich włoskówTeraz jest juz stanowczo lepiejA i apetyt mam lepszy
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.