anoreksja -problem uzytkowniczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-14, 16:54   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

anoreksja -problem uzytkowniczki


nie podoba mi sie podpis,avatr ANA1616 ,dziewczyna ma problem z anoreksja moze by jakos ukrócic tego typu podpisy i wychudzone szkieletory w avatrach?

głupotę wypowiedzi pomijam.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 18:02   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

hmm mi tez się nie podoba
Jakby tu myślała o śmierci .................. a jej rodzice wiedzą że ma anoreksję ???
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 18:16   #3
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez nika135
hmm mi tez się nie podoba
Jakby tu myślała o śmierci .................. a jej rodzice wiedzą że ma anoreksję ???

a gdzie to jest?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 18:19   #4
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Też uważam że trzeba coś zrobić. Kilka razy chciałam się wypowiedzieć w jakimś wątku w którym uczestniczy ale teraz dochodzę do wniosku że to strata czasu ponieważ jej nic nie przemówi do rozsądku.
A avatar i podpis to już przesada.

Edytowane przez Amanda:)
Czas edycji: 2006-05-14 o 19:20
Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 18:24   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Fakt, dziwna sprawa.
Wizaż nie jest forum terapeutycznym, a my nie mamy uprawnień, by pomóc tej osobie w walce z anoreksją. Zresztą, ona wcale tej pomocy nie chce. Nie podoba mi się jej obsesja wagi i inne problemy, przewijające się w 90% postów. Szkielety w avatarach. Sam nick. Pisanie o anoreksji jak o przyjaciółce i jedynym, co tak naprawdę wyszło jej w życiu. A także wiele innych, zainteresowani znają jej wypowiedzi.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 19:01   #6
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Fakt, dziwna sprawa.
Wizaż nie jest forum terapeutycznym, a my nie mamy uprawnień, by pomóc tej osobie w walce z anoreksją. Zresztą, ona wcale tej pomocy nie chce. Nie podoba mi się jej obsesja wagi i inne problemy, przewijające się w 90% postów. Szkielety w avatarach. Sam nick. Pisanie o anoreksji jak o przyjaciółce i jedynym, co tak naprawdę wyszło jej w życiu. A także wiele innych, zainteresowani znają jej wypowiedzi.
Zgadzam się
Ale co zrobic
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:54   #7
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

To jest forum otwarte i nie powinno się nikogo dyskryminować.Jeśli ktoś ma jakieś opory niech po prostu nie wchodzi na wątek tej osoby i unika wymiany poglądów z tą użytkowniczką.Jest tyle różnych wątków,że można sobie nie wchodzić w drogę
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 22:07   #8
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez Fresa
To jest forum otwarte i nie powinno się nikogo dyskryminować.Jeśli ktoś ma jakieś opory niech po prostu nie wchodzi na wątek tej osoby i unika wymiany poglądów z tą użytkowniczką.Jest tyle różnych wątków,że można sobie nie wchodzić w drogę

To prawda, przecież póki ktoś przestrzega regulaminu nie można go karać za to że jest chory. Z drugiej strony nie chciałabym żeby na forum fitness było dużo takich wizażanek, bo jednak takie wypowiedzi jak Any nie wplywają na mnie pozytywnie, ale to juz bardziej mój problem.
Wizaż to świetne miejsce jedyne i niepowtarzalne szkoda by było aby stało się w jakikolwiek sposób propagatorem anoreksji. Może Ana sama się zmieni, zreszta dziś ma juz przyjemniejszy i mniej koscisty avatar.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:25   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez paula78
nie podoba mi sie podpis,avatr ANA1616 ,dziewczyna ma problem z anoreksja moze by jakos ukrócic tego typu podpisy i wychudzone szkieletory w avatrach?

głupotę wypowiedzi pomijam.
Pomijając sprawę avatara,czy podpisu-ten wątek odbieram jako atak na tą użytkowniczkę.I jeszcze te dosadne słowa-"głupote wypowiedzi pomijam" .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:26   #10
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez amber2046
To prawda, przecież póki ktoś przestrzega regulaminu nie można go karać za to że jest chory.
Tu nie chodzi o karanie za to że ktoś jest chory. Tylko czy wszędzie muszę czytać jej żale i refleksje na temat tej choroby?
Odnośnie wypowiedzi Fresy- nie da się unikać postów. Zresztą dlaczego mamy milczeć, to jej wypowiedzi są szkodliwe. Tak jak pisałam, nie jest to forum terapeutyczne, a teksty o unikaniu jedzenia i obsesja na punkcie każdego kilograma są szkodliwe społecznie

Cytat:
Napisane przez amber2046
Z drugiej strony nie chciałabym żeby na forum fitness było dużo takich wizażanek, bo jednak takie wypowiedzi jak Any nie wplywają na mnie pozytywnie, ale to juz bardziej mój problem.
No właśnie o to chodzi , że to nie Twój problem. Sama piszesz, że źle działają na Ciebie jej posty. To ona ma problem.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:30   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Lukrecjo,można unikać posty .Na przykład ja z reguły urzęduję tylko na kilku forach ,i to nie jestem w stanie zajrzeć chociażby do każdego wątku-o wypowiedzeniu się już nie wspomnę.Są wątki,które mi się na przykład nie podobają i nie zaglądam tam więcej niż jeden raz .Więc jest możliwe nie wchodzenie sobie w drogę-po prostu jeśli nie masz ochoty-zostaw
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 22:47   #12
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Lukrecja_Borgia zgadzam się z toba co do tej części wypowiedzi, że nie jest to forum terapeutyczne, zresztą gdyby nawet było to anoreksji i tak nie sposób wyleczyć przez internet.
Mimo tego, że Ana mnie drażni staram się ją ignorować i nie dyskutuję z nią na żadne tematy. W założonym przez nią wątku też się nie udzielę, bo brak mi słów, które mogłyby na nią wpłynąć.

Fresa z tym unikaniem wizażanki to jak dla mnie niewykonalne, mam takie szczęście, że często czytam wypowiedzi Any. Wogóle lubię przeglądać różne wątki tak już mam i trudno byłoby mi z tego zrezygnować.

A zdania nie zmienilam i mimo, że problem jest w Anie to ja nie zamierzam okazywać jej antypatii, ani krytykować póki nie namawia innych to głodzenia się. Pośrednio propaguje tą chorobę, ale nie jest to ostentacyjna manifestacja. Zresztą nie chcę jej oceniać wiem o niej tylko tyle, że ma poważny problem i bardzo jej współczuję, bo to młoda dziewczyna, a rójnuje sobie zdrowie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:51   #13
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Freso, racja: Internet i fora dyskusyjne sprzyjają wolności słowa i poglądów. Pewne posty mogę omijać. Ale czy to rozwiąże problem? Czy to dobrze, że ktoś pisze: jestem nienormalna, nic mi się nie udaje, jestem beznadziejna, moja świnka morska umarła przeze mnie chłopak zostawił mnie dla jakiejś spasłej świni, mam tłuste uda- i tak w kółko? Ona nie napisała ani jednego pozytywnego posta. Wszędzie agresja/ złość/ rezygnacja. Nawet, jeśli ja będę to omijać, to przeczytają to setki innych osób.
Jaki w tym cel, co Ana chce osiągnąć? Chce naszej pomocy? To nie nasza działka. Chce, żeby utwierdzić ją w przekonaniu, że robi dobrze, że jeśli przytyje- będzie bezwartościowa? Niewykonalne. Dopóki jej świat i każdy post będzie się kręcił wokół jedzenia i tego, jak każdy posiłek odbiera jej atrakcyjność i wartość, nie widzę sensu takiego "wizażowania".
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:55   #14
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Forum terapeutyczne na pewno nie jest,ale jest wiele innych wątków,które można by uznać za terapeutyczne.I co ,wszystkie zamknąć?Nie rozumiem .
Mój stosunek do wypowiedzi tej użytkowniczki wyraziłam jasno w jej wątku i ponieważ nie odopwiada mi jej nazwijmy to "sposób na życie " na razie omijam go z daleka .


Edit
Lukrecjo jak posłałam moją wypowiedz to jeszcze nie widziałam twojej,ale myślę,że jest po części odpowiedzią także na to co piszesz.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 23:19   #15
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Zawsze można w panelu sterowania ustawić opcję ignoruj użytkownika, wtedy nie wyświetlają się posty tej osoby i problem z głowy. To też jakieś rozwiązanie
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 07:17   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez Fresa
Pomijając sprawę avatara,czy podpisu-ten wątek odbieram jako atak na tą użytkowniczkę.I jeszcze te dosadne słowa-"głupote wypowiedzi pomijam" .
mozesz sobie to odbierac jak chcesz
a głupote trzeba zabijac w zarodku.

jak widac nie tylko mnie jej posty hmm zaniepokoiły .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:14   #17
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Jako "exproblemowa" zgadzam się z tym, że trzeba upomnieć tę panią, tak jak to się robi na innych forach Ruch ProAna jest idiotyczny.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:20   #18
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

jak pisałam wyżej nie do końca wiem o co chodzi
ale odszukałam avatar i czytałam kilka postów

myślę, że trzeba myśleć nie tylko o tych, na których ewentualnie może mieć wpływ Ana1616, ale i o samej dziewczynie, która ma problem

rozumiem, że nie jesteśmy w stanie jej wyleczyć, ale obawiam się, czy zbyt ostre słowa nie pogorszą sytuacji

to dziewczyny takie jak Malla (piszesz o sobie "exproblemowa)
najlepiej wiedzą, jak należałoby postąpić

a może to włąsnie z ich "ust" powinny paść słowa, które mają szansę wpłynąć na ANĘ
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:59   #19
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Krucjata przeciwko tej dziewczynie jest bezsensowna. Nikogo nie obraziła, nie zachowuje się wulgarnie, awatar też nie jest obsceniczny. Można z nia dyskutować otwarcie na forum a nie organizować antywątki przeciwko. Ta wizażanka ma problem, ale metodą obgadywania niczego się nie osiągnie. Przecież admin nie da jej bana za to, że jest chora.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 09:07   #20
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez spray
Krucjata przeciwko tej dziewczynie jest bezsensowna. Nikogo nie obraziła, nie zachowuje się wulgarnie, awatar też nie jest obsceniczny. Można z nia dyskutować otwarcie na forum a nie organizować antywątki przeciwko. Ta wizażanka ma problem, ale metodą obgadywania niczego się nie osiągnie. Przecież admin nie da jej bana za to, że jest chora.
w zupelnosci sie z Toba zgadzam zniesmaczyl mnie ten watek, tym bardziej ze dziewczyna codziennie jest na forum i czyta te wypociny na jej temat, w ten sposob nikt jej nie pomoze, a jeszcze bardziej zdoluje.Moim zdaniem trzeba jej wspolczuc, a nie ganic.w Koncu jak ktos nie ma ochoty czytac jej postow to niech da jej ignora i po klopocie.
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 09:50   #21
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez paula78
a głupote trzeba zabijac w zarodku.
Nie nam decydować o tym,co jest mądre a co głupie.Zanim ocenisz innych przyjrzyj się najpierw sobie .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 09:52   #22
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Ana mi nie przeszkadza, kazdy ma prawo pisać. Ale nie zgadzam sie z Moee, że trzeba jej współczuc a nie ganić. Współczuję jej ale ona ma to współczucie gdzieś, wcale się nim nie przejmuje i nie dociera do niej, ze robi źle. Chwali się swoją chorobą i epatuje nas nią na okrągło. Jeśli nie chce czytac "wypocin" na swoj temat to niech ich nie prowokuje ciągłym wciskaniem nam opowiastek o swojej chorobie. Ona nie chce pomocy, ona chce sie pochwalić, że jest chora na taką modna chorobę! Najlepszym lekarstwem dla niej byłoby ignorowanie jej popisów i nie komentowanie jej postów. Wtedy może dotarłoby do niej, że anoreksja nie jest dobrym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi.
Popieram Malla, ruch proAna jest idiotyczny i tylko utwierdza ją w chorym dążeniu do bycia popularną za wszelka cenę.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 09:53   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez Fresa
Nie nam decydować o tym,co jest mądre a co głupie.Zanim ocenisz innych przyjrzyj się najpierw sobie .
a kto ma decydowac? 15 letnia anorektyczka .

macie racje ignory to fajna spraw tylko co ja wtedy bede czytac ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:11   #24
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez paula78
a kto ma decydowac? 15 letnia anorektyczka .
Strasznie się uparłaś,żeby nazywać ją po imieniu .Nie wystarczy napisać o niej-użytkowniczka?Czy każdego ,kto ci przeszkadza tak samo wytykasz palcami?

A od decydowania ta 15 letnia osoba ma rodziców a nie nas.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:21   #25
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

nie napisalm o nie po imieniu tylko okreslilam ja taka jak jest.

masz racje ma rodziców ,chyba ,gdybym to ja o niej decydowal to dostalby w tylek i poszlaby sie czyms zajac pozytecznym np. praca w hospicjum to przeszlaby jej histeria na temat chlopaka ktory woli "tluste swinie " i wrocila by jej chec jedzenia.

jak dla mnie rozmowa jest EOT ,ignory zostana rozdane.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:28   #26
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Cytat:
Napisane przez paula78

jak dla mnie rozmowa jest EOT ,ignory zostana rozdane.
Cieszę się ,bo po to mamy różne opcje-aby z nich korzystać .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:40   #27
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

A mi się wydaje że ona po prostu w pewnym sensie woła o pomoc Chce zostać zauważona... nie każdy widział jej wątek to wciska swoje 3 grosze do każdego po kolei. Wydaje mi się że chce na siebie zwrócić uwagę, na to że jednak MA problem- pomimo że udaję że go nie ma i jest jej z tym dobrze.

Nie umiem obchodzić się z ludźmi chorymi na anoreksję dlatego nic nie piszę, nie odpowiadam na jej wołanie o pomoc- bo najnormalniej w świecie nie wiem JAK mogłabym jej pomóc.
Mi od razu rzucił się w oczy jej avatar i podpis jak tylko ją widze od razu robię się niespokojna. Ale to nie jest chyba powód żeby usuwac ją z forum .
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:43   #28
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Generalnie od jakiegoś tygodnia wiele użytkowniczek zwraca na nią uwagę. Śle linki do modów,adminów, jej avatar był dyskutowany na innym wątku o avatarach. W sumie nic nie można zrobić i to jest wkurzające,bo jak czytam jej wypowiedzi i czuję taką beztroskę jak pisze o anoreksji to mnie trafia.

Freso-rodzice jej każą chodzić do psychoterapeuty,ale jej to nie rusza. Przykład http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...53&postcount=7
Anoreksja moją przyjaciółką http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=14


Paula nie jesteś jedyną na Wizażu,której nie podoba się to co pisze ta dziewczyna. Jest młoda i głupia. Szczerze powiem,że w jej wieku byłam również podejrzewana o anoreksję i uważałam,że wszyscy ludzie,którzy wypytują mnie o to co jem i zmuszają mnie to czepiają się mnie z niewiadomych powodów.Przecież ze mną jest wszystko OK. Fakt-tak mnie męczyli,że zaczęłam jeść więcej. Też podchodziłam do tego jak ona i wiem co ona myśli.Z perspektywy czasu dziękuję,że na mojej drodze znaleźli się tacy ludzie,którzy nie dopuścili do tego bym miała takie podpisy jak ona ,bym nie skończyła jako wychudzony szkielet.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:55   #29
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

Natii,ja wiem o tym,bo nawet wypowiedziałam się w jej wątku.Mnie także przeraza to co ta osoba wypisuje i jaki ma stosunek do siebie samej i swojego problemu.Ale to nie daje mi prawa do tego,żebym wytykała ją palcem i dosadnie nazywała-anorektyczka.

Na forum fitnesowym,są wątki o odchudzniu,gdzie dziewczyny dokonują pomiarów i przyznam szczerze ,że nieraz jak tam zajrzę jestem przerażona niemniej niż wypowiedziami tej konkretnej osoby.
Wystarczy spojrzeć na wzrost-waga-biodra-udo-talia .... pozostawię bez komentarza na razie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 11:05   #30
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: anoreksja -problem uzytkowniczki

natii4 a mnie cały czas o nią podejrzewają, znaczy głównie rodzice Choc ja nie jestem chora, bo wcinam dużo kalorycznych rzeczy i czerpię z tego przyjemność , ale po prostu nie tyję i już. Od ponad 2 lat ważę tyle samo, czasami waga sie waha, ale tylko wtedy, gdy jestem chora i osłabiona

Taka moja budowa, ale nie powiem, że chciałabym miec bardziej obfite kształty


Co do użytkowniczki, to hm, no ma problem, o ile to nie jest prowokacja, bo jak to sie zdarza w świecie internetu, prowokacji co nie miara. Może naczytała się za dużo artykułów i tym to skutkuje. A może jest naprawdę chora, nikt tego nie wie, oprócz niej samej...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.