Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 13:55   #751
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
eastend.pl
‎!!!!!!!!!!!!!! EMU Bronte Lo za 299 zł, a EMU Bronte Hi za 339 zł! Tylko przez 2 dni, tylko tutaj:
http://eastend.na.allegro.pl/Shop.ph...g=Emu&order=bd
właśnie to zobaczyłam - baner na pół allegro
a stingery jakie drogie
strach pomysleć co bedzie za rok - najniższa krajowa nie starczy
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:01   #752
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Emu na szczescie nie sa tak masowo podrabiane jak chociazby Ugg jak ktos sie zna i jest obyty w temacie podrobki zauwazy od razu idac Twoim tokiem myslenia ja kupilam na bank podroby bo dalam cale 299 zl za stingery lo w tym rzecz ze juz troche w temacie siedze i nie latwo mnie oszukac a tanie Emuski jakie mi sie przytrafily to nic innego jak zwyczajna okazja/wyprzedaz/koncowka kolekcji
tam było mowa o długości HI, wiadomo, że krótsze=tańsze

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
eastend.pl
‎!!!!!!!!!!!!!! EMU Bronte Lo za 299 zł, a EMU Bronte Hi za 339 zł! Tylko przez 2 dni, tylko tutaj:
http://eastend.na.allegro.pl/Shop.ph...g=Emu&order=bd
to są chyba bronte wool z zeszłorocznej, a nie tegorocznej kolekcji, tak? bo coś pisałyście, że EMU zrezygnowało już z produkcji bronte
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:14   #753
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Mam pytanie o Wallaby: one mają futerko takie jak bronte czy jak stingery??
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:55   #754
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wallaby: one mają futerko takie jak bronte czy jak stingery??
na pewno bliżej im do stingerów, ale nie jest to do końca to samo
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:05   #755
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wallaby: one mają futerko takie jak bronte czy jak stingery??
Rzekłabym, ze to forma pośrednia pomiędzy jednymi a drugimi
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:36   #756
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Rzekłabym, ze to forma pośrednia pomiędzy jednymi a drugimi
Mi jednak bardziej bronte przypomina
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:43   #757
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Mi jednak bardziej bronte przypomina
Brontów nigdy nie miałam, tylko woole i są na pewno od nich bardziej solidne. Ale do stingerów im nieco brakuje. Przede wszystkim łatwiej przemakają.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 18:50   #758
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wallaby: one mają futerko takie jak bronte czy jak stingery??
mają wełnę przyklejaną do skóry czyli jakby nie patrzeć - bronte

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Laski w pepco ponoć wysyp emó!! trza brać !!!
no bo po co przepłacać jak to jedno i to samo...
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 19:00   #759
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
mają wełnę przyklejaną do skóry czyli jakby nie patrzeć - bronte

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Laski w pepco ponoć wysyp emó!! trza brać !!!
no bo po co przepłacać jak to jedno i to samo...
łoo,a ja durna się napalam na alby albo melby
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:06   #760
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
mają wełnę przyklejaną do skóry czyli jakby nie patrzeć - bronte

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Laski w pepco ponoć wysyp emó!! trza brać !!!
no bo po co przepłacać jak to jedno i to samo...
ja też co prawda woole/bronte macałam tylko w sklepie, ale mam i wallaby i stingery no i te woole to w środku miały jakby watę, a wnętrze wallaby moim zdaniem bardziej przypomina futro
trzeba samemu pomacać, nie ma innej rady, bo jak widać co użytkowniczka to inna opinia
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 10:03   #761
lalotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Witam,
planuję zakupic pierwsze Emu. Mam małą stopę, noszę rozmiar 36/37, wiec zdecydowalam sie na emu wallaby. Mam pytanie, jaki rozmiar wybrac- 35, czy 36?
I najwazniejsze, gdzie zamawiacie wasze buciki??? chce miec pewnosc, ze beda oryginalne.
Do posiadaczek modelu wallaby, jak oceniacie?
lalotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 10:45   #762
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lalotka Pokaż wiadomość
Witam,
planuję zakupic pierwsze Emu. Mam małą stopę, noszę rozmiar 36/37, wiec zdecydowalam sie na emu wallaby. Mam pytanie, jaki rozmiar wybrac- 35, czy 36?
I najwazniejsze, gdzie zamawiacie wasze buciki??? chce miec pewnosc, ze beda oryginalne.
Do posiadaczek modelu wallaby, jak oceniacie?
Ja przy stopie duże 37 mam wallaby 36 i są ok. Zamawiałam TUTAJ
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:01   #763
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lalotka Pokaż wiadomość
Witam,
planuję zakupic pierwsze Emu. Mam małą stopę, noszę rozmiar 36/37, wiec zdecydowalam sie na emu wallaby. Mam pytanie, jaki rozmiar wybrac- 35, czy 36?
I najwazniejsze, gdzie zamawiacie wasze buciki??? chce miec pewnosc, ze beda oryginalne.
Do posiadaczek modelu wallaby, jak oceniacie?
ja mam stope w rozmiarze 35 i brałam wallaby 33 pasują idealnie.
Na Twoim miejscu chyba jednak wziełabym 35.
Mam również bronte 35/36 i są na mnie duuuże - oddałam mamie. No miesiącu chodzenia czułam że naprawdę bardzo się ubiły.
Natomiast ze stingerów mam 35/36 i są okej, zdecydowanie mniejsze niż bronte i lubię je najbardziej.

Myślę, że będziesz zadowolona z wallaby jeśli zaczynasz swoją przygodę z Emu nie wiem tylko jak w tym roku z futerkiem w tym modelu. Ja mam sprzed dwóch sezonów i futerko jest naprawde nadal okazałe.

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2012-09-20 o 11:03
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:09   #764
lalotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Kurczee:P:P i teraz sie zastanawiam, co zrobic...35?36? W sumie stopki to ja mam male:P

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
ja mam stope w rozmiarze 35 i brałam wallaby 33 pasują idealnie.
Na Twoim miejscu chyba jednak wziełabym 35.
Mam również bronte 35/36 i są na mnie duuuże - oddałam mamie. No miesiącu chodzenia czułam że naprawdę bardzo się ubiły.
Natomiast ze stingerów mam 35/36 i są okej, zdecydowanie mniejsze niż bronte i lubię je najbardziej.

Myślę, że będziesz zadowolona z wallaby jeśli zaczynasz swoją przygodę z Emu nie wiem tylko jak w tym roku z futerkiem w tym modelu. Ja mam sprzed dwóch sezonów i futerko jest naprawde nadal okazałe.
A powiedz mi jeszcze, bardziej polecasz stingery czy wallaby? i dlaczego?
lalotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:16   #765
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lalotka Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



A powiedz mi jeszcze, bardziej polecasz stingery czy wallaby? i dlaczego?
Wprawdzie pytanie nie do mnie, ale ponieważ posiadam i jedne i drugie, to się wypowiem, wallaby są bardziej mięciutkie i w nowej kolekcji mają bajeczne kolory, ale jednak przy ostrej zimie i chlapie stingery sprawdzają się dużo lepiej - nie przemakają i są cieplejsze.
Aha, na Twoim miejscu brałabym 35.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:20   #766
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

kolejny raz przepraszam że tak późno odpisuję
ale nadmiar wszystkiego i brak czasu mnie kompletnie zaskakuje;/
u mnie sezon rozpoczął się częściowo w emu poranne spacery z pieskiem oczywiście gdy nie pada to w emu

poniżej fotki daaaaaaaawno obiecane z nowej kolekcji emu w sklepie w Redditch; ja nie wiem gdzie kupie stingery w 2013, bo futerka w środku poskąpili w tej kolekcji i to bardzo...;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-02 15.36.41.jpg (91,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-02 15.37.10.jpg (96,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-02 15.37.45.jpg (58,0 KB, 58 załadowań)
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:41   #767
lalotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ok, dziękuję za odpowiedzi. W takim razie(jeszcze Was pomęczę troszke...:P) jak myslicie, jakie wybrac- LO, czy te wyzsze? Biorac pod uwage, ze jestem niska osoba. Prosze jeszcze o jakies linki do sklepow internetowych, gdzie zamawiacie.
???

Edytowane przez lalotka
Czas edycji: 2012-09-20 o 11:43
lalotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:56   #768
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lalotka Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję za odpowiedzi. W takim razie(jeszcze Was pomęczę troszke...:P) jak myslicie, jakie wybrac- LO, czy te wyzsze? Biorac pod uwage, ze jestem niska osoba. Prosze jeszcze o jakies linki do sklepow internetowych, gdzie zamawiacie.
???
Linka wkleiłam Ci kilka postów wyżej, to porządny sklep, dobra obsługa klienta. Dla niskiej osoby chyba lepsze LO.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:00   #769
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Wprawdzie pytanie nie do mnie, ale ponieważ posiadam i jedne i drugie, to się wypowiem, wallaby są bardziej mięciutkie i w nowej kolekcji mają bajeczne kolory, ale jednak przy ostrej zimie i chlapie stingery sprawdzają się dużo lepiej - nie przemakają i są cieplejsze.
Aha, na Twoim miejscu brałabym 35.
Zgadzam się, warto wspomnieć że stingery mają grubszą podeszwę niż wallaby. Nie jestem teraz w stanie zrobić zdjęcia ale różnica jest znacząca. Na zimniejsze dni i chlapę jest to dla mnie jednak odczuwalne.
Też do najwyższych nie należę i mam stingery lo dodatkowo model leather więc już naprawdę nawet wchodziłam w nich w chlapę przez przypadek i plusy sa takie, że nie martwię się u ubrudzenia - bo po prostu w tym modelu nie ma opcji na zmianę koloru skóry . (takie jak ma dziewczyna ze zdjęcia)
Mi wallaby pasują jedynie zgrabniejszym kształtem. O wnętrze. wygodę, wysokość podeszwy zdecydowanie stawiam na stingery.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05284.jpg (138,0 KB, 102 załadowań)
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 12:12   #770
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Zgadzam się, warto wspomnieć że stingery mają grubszą podeszwę niż wallaby. Nie jestem teraz w stanie zrobić zdjęcia ale różnica jest znacząca. Na zimniejsze dni i chlapę jest to dla mnie jednak odczuwalne.
Też do najwyższych nie należę i mam stingery lo dodatkowo model leather więc już naprawdę nawet wchodziłam w nich w chlapę przez przypadek i plusy sa takie, że nie martwię się u ubrudzenia - bo po prostu w tym modelu nie ma opcji na zmianę koloru skóry . (takie jak ma dziewczyna ze zdjęcia)
Mi wallaby pasują jedynie zgrabniejszym kształtem. O wnętrze. wygodę, wysokość podeszwy zdecydowanie stawiam na stingery.
A powiedz mi proszę czy ten model jest taki"pognieciony"sam z siebie?bo na foto,które widziałam ta skóra jest taka wygnieciona własnie i nie wiem czy one tak mają czy sklep takie proponuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:25   #771
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A powiedz mi proszę czy ten model jest taki"pognieciony"sam z siebie?bo na foto,które widziałam ta skóra jest taka wygnieciona własnie i nie wiem czy one tak mają czy sklep takie proponuję
Hm, wiesz co jakiś wielkich zagnieceń nie widzę. troszkę pogniecione są, ale nie tak żeby zwracać na to uwagę. Moje po całym sezonie, wyciagnięte z szafy wyglądają tak: a uwierz trochę przeszły.
Musze je tylko wyczyścić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1814.jpg (17,2 KB, 80 załadowań)
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:33   #772
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Hm, wiesz co jakiś wielkich zagnieceń nie widzę. troszkę pogniecione są, ale nie tak żeby zwracać na to uwagę. Moje po całym sezonie, wyciagnięte z szafy wyglądają tak: a uwierz trochę przeszły.
Musze je tylko wyczyścić
Fajne są Jak mi się slalomy rozlecą, to chyba się właśnie o takie pokuszę. W zeszłym sezonie wyglądały najporządniej z całej kolekcji. A na łagodniejsze dni sprawiłabym sobie jakieś kolorowe wallaby, może berry... No nic, póki co donaszam, co mam i staram się być rozsądna
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:12   #773
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Hm, wiesz co jakiś wielkich zagnieceń nie widzę. troszkę pogniecione są, ale nie tak żeby zwracać na to uwagę. Moje po całym sezonie, wyciagnięte z szafy wyglądają tak: a uwierz trochę przeszły.
Musze je tylko wyczyścić
Twoje lepiej po sezonie wyglądają niż te nowe na aukcji

http://moda.allegro.pl/kozaki-emu-st...627048517.html

właśnie o tego typu zagniecenia mi chodzi,szczególnie foto kiedy są pokazane tyłem-taki ich uroda czy coś z nimi nie tak?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:29   #774
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

a może nie były wypchane gazetami w paczce i dlatego sie tak pogniotły?

nieładnie to wygląda
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:36   #775
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Twoje lepiej po sezonie wyglądają niż te nowe na aukcji

http://moda.allegro.pl/kozaki-emu-st...627048517.html

właśnie o tego typu zagniecenia mi chodzi,szczególnie foto kiedy są pokazane tyłem-taki ich uroda czy coś z nimi nie tak?
Oj, nieładnie faktycznie. Ta skóra wygląda jakby była taka pozgrzewana i się skurczyła w niektórych miejscach. Moje przyszły gładziutkie. Wiadomo to skóra troche innego typu i pracuje podczas zginania ale zagięcia są naturalne a nie takie 'pokurczone' Może akurat taki model na tym zdjęciu. Byłam ostatnio w Zebrze i widziałam ten sam model, ładny gładki bez takich niespodzianek jak na zdjęciu

EDIT, właśnie pomacałam swoje buty i już wiem o co chodzi. Buty były źle przechowywane i całe się pogieły na tych ze zdjęcia. Otóż w przypadku moich, faktura jest gładka. Ale wystarczy że np. w środek buta przytkniesz mocniej palec i w tym miejscu zrobi się taki 'zgrzew' jednak odrazu po wzięciu palca znika. Skóra nie jest całkowicie przytwierdzona na całej płaszczyźnie, ale tak jakby lekko pracowała. Wziełam za koniec cholewki i naprężyłam tą część - wtedy były idealnie gładkie, próbowałam ją popchnąć na dół i skóra się pokurczyła.
Jednak na tych zdjęciach to ewidentnie wygląda na jaką interakcje na tych butach, bo skóra ta ma to do siebie że mogą się robić takie 'zagięcia' ale znikają razem z przeszkodą. A dlaczego na tych z aukcji sa całe takie - dziwne.

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2012-09-20 o 14:43
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:26   #776
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Oj, nieładnie faktycznie. Ta skóra wygląda jakby była taka pozgrzewana i się skurczyła w niektórych miejscach. Moje przyszły gładziutkie. Wiadomo to skóra troche innego typu i pracuje podczas zginania ale zagięcia są naturalne a nie takie 'pokurczone' Może akurat taki model na tym zdjęciu. Byłam ostatnio w Zebrze i widziałam ten sam model, ładny gładki bez takich niespodzianek jak na zdjęciu

EDIT, właśnie pomacałam swoje buty i już wiem o co chodzi. Buty były źle przechowywane i całe się pogieły na tych ze zdjęcia. Otóż w przypadku moich, faktura jest gładka. Ale wystarczy że np. w środek buta przytkniesz mocniej palec i w tym miejscu zrobi się taki 'zgrzew' jednak odrazu po wzięciu palca znika. Skóra nie jest całkowicie przytwierdzona na całej płaszczyźnie, ale tak jakby lekko pracowała. Wziełam za koniec cholewki i naprężyłam tą część - wtedy były idealnie gładkie, próbowałam ją popchnąć na dół i skóra się pokurczyła.
Jednak na tych zdjęciach to ewidentnie wygląda na jaką interakcje na tych butach, bo skóra ta ma to do siebie że mogą się robić takie 'zagięcia' ale znikają razem z przeszkodą. A dlaczego na tych z aukcji sa całe takie - dziwne.
czyli dobrze myślałam

Twoje są chyba najbardziej praktyczne ze wszystkich emu o niebo łatwiejsze są do czyszczenia,a to już dużo.

takie mini by mi się przydały
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:42   #777
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
czyli dobrze myślałam

Twoje są chyba najbardziej praktyczne ze wszystkich emu o niebo łatwiejsze są do czyszczenia,a to już dużo.

takie mini by mi się przydały
oj też bym chciała mini i co do praktyczności to całkowicie potwierdzam. Czaję się na Melba, ale jakoś te są tak niezniszczalne że jeszcze sezon jak nie dwa w nich pochodzę i będe mogła dopiero rozmyślać o nowej parze
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:44   #778
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
oj też bym chciała mini i co do praktyczności to całkowicie potwierdzam. Czaję się na Melba, ale jakoś te są tak niezniszczalne że jeszcze sezon jak nie dwa w nich pochodzę i będe mogła dopiero rozmyślać o nowej parze
a one są tylko w kolorze czarnym?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:57   #779
lalotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

A ja znowu mam problem...:P
Nie wiem jak to jest z dlugoscia wkladki. W jednym sklepie: http://emu-shop.pl/wallaby-lo-chest,k001006,a86.html jest nr 35(22,7cm), a w drugim np.:http://www.eastend.pl/sklep/buty-emu...-Kids-Chestnut nr35(21cm), a 36(22cm):confus ed:. Wiec juz nie mam pojecia...35 czy 36???
lalotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 20:42   #780
Anka0531
Raczkowanie
 
Avatar Anka0531
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lalotka Pokaż wiadomość
A ja znowu mam problem...:P
Nie wiem jak to jest z dlugoscia wkladki. W jednym sklepie: http://emu-shop.pl/wallaby-lo-chest,k001006,a86.html jest nr 35(22,7cm), a w drugim np.:http://www.eastend.pl/sklep/buty-emu...-Kids-Chestnut nr35(21cm), a 36(22cm):confus ed:. Wiec juz nie mam pojecia...35 czy 36???
Ja mam stopę długości 23,5cm i rozmiar wallaby mam 36. Dobrze, że nie wzięłam mniejszych bo wypchałby mi się palec
__________________
Zapuszczam włosy!
14.07 - 55cm
Cel: 65cm
Anka0531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.