Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 13:28   #31
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
co chcesz oczyszczać? robisz zakładkę z bazy i topu później przecierasz paznokieć wacikiem z cleanerem i wszystko.
A ja mam pytanie co z tą zakładką robicie przy odnowie?
Ja teraz maluję już na zakładkę razem z hardem ale i tak po tygodniu ta zakładka odpryśnie i lakier zaczyna odchodzić przy wolnym brzegu. Nie juz wiem co robię źle.
Myślę jeszcze o proszku akrylowym, ale nie wiem czy to coś pomoże.
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 06:26   #32
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

delikatnie przejeżdżam bazą i topem po brzegu paznokcia (nie kładę pod spód) więc zakładki w ogóle nie widać

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

może być że masz po prostu taką płytkę. Mam koleżankę której się trzyma max. tydzień choćbym na rzęsach stawała.
Zrób sobie żel na formie i wtedy nakładaj hybrydę. Wtedy nic ich nie ruszy.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:33   #33
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Chodzi mi o doczyszczenie palca/skórek po prostu - ja jakoś zawsze jak acetnem doczyszczam to, co mi wyszło na skórki, to i zetrę trochę lakieru dlatego chciałam zapytać, czy może macie jakieś tricki, żeby tego uniknąć.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 11:26   #34
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Ja mam dokładnie to samo. Po tygodniu maks mam odpryski na końcówkach. Proszek akrylowy nie dużo pomógł. Dzisiaj byłam w Toto po primer, spróbuję jeszcze tego.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 20:45   #35
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
delikatnie przejeżdżam bazą i topem po brzegu paznokcia (nie kładę pod spód) więc zakładki w ogóle nie widać

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

może być że masz po prostu taką płytkę. Mam koleżankę której się trzyma max. tydzień choćbym na rzęsach stawała.
Zrób sobie żel na formie i wtedy nakładaj hybrydę. Wtedy nic ich nie ruszy.
Dzięki czuszka;
tego sie obawiałam , ze na żelu sie skończy, a chciałam uniknąć, bo jednak hybryda chyba trochę łagodniejsza dla płytki paznokciowej.
A myślisz, że żel soak off też sie sprawdzi? Czytałam tu na forum o takich niedawno.
No i czy mogę utwardzić płytkę czy raczej skrócić na zero i na formie przedłużyć?
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 05:50   #36
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

musisz pokombinować. Mojej koleżance aplikuje harda (a to pzrecież nic innego jak żel soak off w pędzelku) i na to normalnie kolor + top. Odchodzi jej płatami po kilku dniach. Więc jeśli ona chce mieć długie pazury pomalowane hybrydą to ja (po różnych próbach i eksperymentach) widzę tylko opcję żelu niestety. To czy nałozysz żel na naturalną czy zbudujesz paznokcie od podstaw zależy od Ciebie. Innych żeli używa sie do naturalnej płytki a innych do budowania paznokcia. Pytanie czy skoro hybryda się nie trzyma to żel na naturalnych będzie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 09:07   #37
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
musisz pokombinować. Mojej koleżance aplikuje harda (a to pzrecież nic innego jak żel soak off w pędzelku) i na to normalnie kolor + top. Odchodzi jej płatami po kilku dniach. Więc jeśli ona chce mieć długie pazury pomalowane hybrydą to ja (po różnych próbach i eksperymentach) widzę tylko opcję żelu niestety. To czy nałozysz żel na naturalną czy zbudujesz paznokcie od podstaw zależy od Ciebie. Innych żeli używa sie do naturalnej płytki a innych do budowania paznokcia. Pytanie czy skoro hybryda się nie trzyma to żel na naturalnych będzie?
dzięki czuszka za rady, jesteś wielką pomocą
pokombinuję jeszcze z hybrydami, bo co do żeli jestem laikiem i sama sobie na pewno nie poradzę ....z resztą hybrydy też robię dopiero od kilku m-cy
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 09:15   #38
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

jeśli żele to naprawdę dobry salon-sama sobie nic nie kombinuj
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 09:22   #39
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jeśli żele to naprawdę dobry salon-sama sobie nic nie kombinuj

wiem, wiem,
mogę sobie krzywdę zrobić
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 20:10   #40
Azukii
Raczkowanie
 
Avatar Azukii
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 30
GG do Azukii
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Podepne swoje pytanie tutaj bo w sumie nie wiem gdzie mogę je zadać. Mam problem z paznokciami mojej mamy. Ma je tak osłabione ze potrafią rozwarstwic się do połowy paznokcia, są nie równe i ostatnio nie może ich w ogóle zapuscic bo ciągle się łamią w sumie nic dziwnego skoro są bardzo cienkie . Uparla się ze chce hybrydy więc zrobiłam jej a po kilku godzinach przychodzi mi pokazać że złamał jej się paznokieć ... Jak mogę wzmocnić płytkę paznokcia żeby przestała się tak potwornie łamać ?
Azukii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 06:39   #41
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez Azukii Pokaż wiadomość
Podepne swoje pytanie tutaj bo w sumie nie wiem gdzie mogę je zadać. Mam problem z paznokciami mojej mamy. Ma je tak osłabione ze potrafią rozwarstwic się do połowy paznokcia, są nie równe i ostatnio nie może ich w ogóle zapuscic bo ciągle się łamią w sumie nic dziwnego skoro są bardzo cienkie . Uparla się ze chce hybrydy więc zrobiłam jej a po kilku godzinach przychodzi mi pokazać że złamał jej się paznokieć ... Jak mogę wzmocnić płytkę paznokcia żeby przestała się tak potwornie łamać ?
było już o tym wielokrotnie w watku lakiery hybrydowe jeśli mnie pamięć nie zawodzi.
Porcelana, akryl, hard. Poszukaj.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 17:12   #42
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Ja wczoraj późnym wieczorem walczyłam jeszcze z hybrydami Użyłam primera bezkwasowego , ale mam nadzieję, że odpowiednio. Myślałam, że on staje sie po odparowaniu niewidoczny, a u mnie stworzył taką świecącą powłokę. To tak ma być? Dodam, że czakąłam dość długo - jakieś 3-5 minut, zanim nałożyłam bazę.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 17:15   #43
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

tak ma być nie trzeba aż tak długo czekać, u mnie wystarczy 1 min
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 10:59   #44
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Ahh, no to dobrze To już nie będę tyle czekać. to tak z ostrożności wolałam
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 18:57   #45
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Chciałam zrobić mały update
Z primerem hyrbyda trzyma się już tydzień bez żadnych zarzutów. Nie "podważa" się ani przy wale paznokciowym ani na końcówkach. Również nie pęka w szerz jak to miało miejsce kiedyś. Jedyne co to odprysł jeden na wolnym brzegu, ale to chyba przez moją nieuwagę. Jak robiłam sobie pedicure to przejechałam po końcówce tarką do stóp. Myślałam, że naruszyło przytarło lekko wierzch, ale chyba musiało zachaczyć i o zabezpieczony brzeg. Także pierwszy tydzień wszystko git
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 05:05   #46
moskwa
Raczkowanie
 
Avatar moskwa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
......
Pytanie czy skoro hybryda się nie trzyma to żel na naturalnych będzie?
Może się trzymać,bo klasyczny żel nie jest tak elastyczny i usztywni płytkę,a to właśnie przy zbyt miękkiej płytce hybryda może odchodzić,bo "pracuje" razem z płytką paznokcia.

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Azukii Pokaż wiadomość
Podepne swoje pytanie tutaj bo w sumie nie wiem gdzie mogę je zadać. Mam problem z paznokciami mojej mamy. Ma je tak osłabione ze potrafią rozwarstwic się do połowy paznokcia, są nie równe i ostatnio nie może ich w ogóle zapuscic bo ciągle się łamią w sumie nic dziwnego skoro są bardzo cienkie . Uparla się ze chce hybrydy więc zrobiłam jej a po kilku godzinach przychodzi mi pokazać że złamał jej się paznokieć ... Jak mogę wzmocnić płytkę paznokcia żeby przestała się tak potwornie łamać ?
Napiszę co ja robię z takimi paznokciami-żel klasyczny na naturalną płytkę-koniecznie dobrze zabezpieczyć brzeg i lepiej za pierwszym razem ciut grubiej niż zbyt cienko (tak piszę na wszelki wypadek,bo mam tendencję do bardzo cienkiego kładzenia).
Pod żelem paznokcie potrzebują sporo czasu,by całe odrosły,a jeśli w tym czasie wprowadzic do diety jakiś suplement wzmacniający,to pazury po +- pół roku mogą byc całkiem jak nowe.
Hybryda nie da rady na tak zniszczonej płytce.
moskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 07:17   #47
jokasiu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Ja się początkowo bałam czy moja płytka da radę z hybrydą, czy wytrzyma itp. Ale okazało się super. Teraz mam mocne, twarde i długie pazurki i mi nic na szczęście nie odpryskuje, mimo iz codziennie full rzeczy robię typu sprzątanie, zmywanie itp.
jokasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 12:52   #48
anetamska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Ja sobie chodzę na manicure do SPA. Dlaczego? Dlatego, że profesjonalnie mi go robią i nie miałam jeszcze problemu nigdy
Shellac robię i polecam, bo się długo trzyma. Jeśli któraś z was jest w okolicach Poznania, to zajrzyjcie do <reklama na Wizażu jest płatna> bo naprawdę tak jak tam mi Panie zrobiły manciure to chyba nigdzie wcześniej nie miałam tak dobrze zrobionego. Drugi tydzień już go mam i nic nie odchodzi, a z tego co wiem to trzyma się ponoć nawet do trzech tygodni.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-11-02 o 06:53
anetamska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 20:31   #49
sylwia2485
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Ja mam niestety to samo. Używam lakierów CZ. Wiem ,że trzeba zabezpieczać wolny brzeg paznokcia, ale jak to robic jezeli sie ma krótkie paznockie przed opuszek? Jezeli chce lakierem pomalowac wolny brzeg to maluje sie tylko opuszek paznokcia A jezeli sie zabezpieczy wolny brzeg to latwo go wyskubac spod paznokcia.
Kupilam juz tyle lakierów i szkoda bo trzymaja sie zaledwie tydzien.
A moze zmienic baze?
sylwia2485 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 22:40   #50
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez sylwia2485 Pokaż wiadomość
Ja mam niestety to samo. Używam lakierów CZ. Wiem ,że trzeba zabezpieczać wolny brzeg paznokcia, ale jak to robic jezeli sie ma krótkie paznockie przed opuszek? Jezeli chce lakierem pomalowac wolny brzeg to maluje sie tylko opuszek paznokcia A jezeli sie zabezpieczy wolny brzeg to latwo go wyskubac spod paznokcia.
Kupilam juz tyle lakierów i szkoda bo trzymaja sie zaledwie tydzien.
A moze zmienic baze?
musisz poczekać trochę, aż paznokcie urosną na tyle by dało się to zrobić, nie da się zabezpieczyć wolnego brzegu gdy paznokieć nie "odstaje" choćby pół mm od opuszka
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 08:04   #51
sylwia2485
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Dziekuje za odp Mam nadzieje,ze jak zapuszcze paznokcie to moj problem sie skonczy i hybryda sie bedzie trzymac dluzej niz tydzien.Mam miekkie z natury paznokcie i to tez moze przez to sie nie trzyma?
Tak myslalam by przedluzyc sobie zelem na formie i wtedy malowac hybryda.Jak czytalam to niektore tak robia.

Edytowane przez sylwia2485
Czas edycji: 2015-11-15 o 08:11
sylwia2485 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 14:46   #52
Paenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Nigdzie nie mogę znaleźć rady na mój problem.

Od 2 dni mam moje pierwsze hybrydy. Pazmokcie są krótkie o 1-2mm przedłużone i na jednym paznokciu przedłużenie jakby odchodzi od spody od wartstwy koloru wjednym koniuszku, czasem zahacza o materiał. Poradźcie proszę czym mogę to zabezpieczyć? Nie mam możliwości przez najbliższy tydzień pójść do kosmetyczki żeby to naprawiła.
Podmalować to bezbarwnym lakierem? A może jakimś klejem podkleić? Bardzo proszę o wskazówki bo nie wiem co zrobić żeby nie zaszkodzić.
Paenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 08:01   #53
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Manicure hybrydowy - odchodzi na końcówkach

Cytat:
Napisane przez Paenka Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mogę znaleźć rady na mój problem.

Od 2 dni mam moje pierwsze hybrydy. Pazmokcie są krótkie o 1-2mm przedłużone i na jednym paznokciu przedłużenie jakby odchodzi od spody od wartstwy koloru wjednym koniuszku, czasem zahacza o materiał. Poradźcie proszę czym mogę to zabezpieczyć? Nie mam możliwości przez najbliższy tydzień pójść do kosmetyczki żeby to naprawiła.
Podmalować to bezbarwnym lakierem? A może jakimś klejem podkleić? Bardzo proszę o wskazówki bo nie wiem co zrobić żeby nie zaszkodzić.
Możesz podkleić klejem do tipsów...może da radę
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-24 09:01:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.