Jaki blond na siwe wlosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 12:45   #1
creativka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Arrow

Jaki blond na siwe wlosy?


Witam
Nurtuja mnie nr w farbach Loreal, poniewaz nie mam pojecia który wybrać bląd na siwe włosy...gama kolorystyczna jest duza ale jak wybrać odpowiedni naturalny kolor.Co znacza nr 01, 02 itd?
Fryzjerka stosuje na moje wlosy(nie Loreal) nr 8 to ponoc blad ale po farbowaniu jestem jasną szatynką po tygodniu dopiero kolor się zmywa i jestem blondynką taką jaką chce być...nic z Tego nie rozumie
Chciałabym spróbowac farbe Loreal ale jak wczesniej wspomnialam nie wiem co z tymi nr
Poradzcie
creativka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:01   #2
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Jaki blad na siwe wlosy?

Rozumiem, że ma byc jasny może cos takiego z Loreal:
- Bardzo Bardzo Jasny Blond Popielaty jasne
- jasny blond Excell 10 – L'Oréal,
Albo coś z Blondów Castinga są bardzo ładne.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:07   #3
derawelt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki blad na siwe wlosy?

Jeśli chodzi o numeru, to im wyższy tym kolor farby jaśniejszy czyli owe 1 to bardzo czarny. a 9 to bardzo jasny blond Może lepiej zmienić firmę? sklepowy Loreal ma się nijak do tego, ktorego używają fryzjerki.. ale to i tak dziwne, że sie ten kolor zmywa..
derawelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:06   #4
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Jaki blad na siwe wlosy?

Podczepię sie do wątku.

Moja mama ma problem z siwymi baczkami. Kiedyś bardzo dobrze kryła je Londa (to była jedyna farba, który farbowała włosy mojej mamy). teraz coś zmienili w składzie i już nie chwyta.

Może wiecie jaka farba byłaby najlepsza, żeby zafarbowała. Mama ma włosy blond takie jasne.
Palette, Wella, Safira, Joanna, Garnier też nie chwytają
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:39   #5
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Jaki blad na siwe wlosy?

Mojej mamie łapała Wella, potem używała farby z hurtowni fryzjerskiej - ale tam różnie bywało z zaopatrzeniem i czasem farbuje też Garnier'em. Wszystko ładnie pokrywa.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:54   #6
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Jaki blad na siwe wlosy?

Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
Podczepię sie do wątku.

Moja mama ma problem z siwymi baczkami. Kiedyś bardzo dobrze kryła je Londa (to była jedyna farba, który farbowała włosy mojej mamy). teraz coś zmienili w składzie i już nie chwyta.

Może wiecie jaka farba byłaby najlepsza, żeby zafarbowała. Mama ma włosy blond takie jasne.
Palette, Wella, Safira, Joanna, Garnier też nie chwytają
Co prawda sama jeszcze nie osiwiałam, ale farbuję mamę i babcie, więc mam trochę doświadczenia

Jeśli chcesz dobrze pokryć siwe włosy to trzeba je przed nałożeniem farby zmiękczyć wodą utlenioną (taką 3% z apteki), ja to robię przy pomocy wacika (takiego do demakijażu). No i w pierwszej kolejności kładziesz farbę na te najbardziej wybijające się siwe. Ze wszystkich farb do włosów siwych, najlepsze doświadczenie mam z Londą - szkoda tylko, że wycofali serie do uporczywie siwych włosów.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 18:08   #7
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Talking siwe na blond

drogie wizazanki ostatnio robie za fryzjerke swojej mamy ale mam klopot. Mama ma siwe włosy i marzy jej sie taki szwedzki blond, ale ja nie mam pojecia jak tego dokonac! ostatnim razem farbowalam mamie wlosy farba wellaton 9/0 i fajnie wyszlo tyle daleko od tego wymarzonego, poza tym wlosy z tylu glowy nie chwycily tak farby jak z przodu. zastanawiam sie czy nie tzreba bedzie uzyc rozjaniacza? ale nie chce tez niszczyc wlosow mamie bo sa slabe i delikatne. co byscie poradzily? pozdrawiam;*
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 17:13   #8
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Jaki blad na siwe wlosy?

A mojej mamie nic tylko Palette się trzyma na włosach pozostałe nawet Wellaton i Londa spływają i przebijają te siwe. Ja ją farbuję Palette Ciemny blondi to wychodzi taki ciemny dość jakby brązowy aż. Ale nic jej nie ruszy..haha
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 23:21   #9
jolek68
Raczkowanie
 
Avatar jolek68
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 146
Dot.: Jaki blad na siwe wlosy?

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Co prawda sama jeszcze nie osiwiałam, ale farbuję mamę i babcie, więc mam trochę doświadczenia

Jeśli chcesz dobrze pokryć siwe włosy to trzeba je przed nałożeniem farby zmiękczyć wodą utlenioną (taką 3% z apteki), ja to robię przy pomocy wacika (takiego do demakijażu). No i w pierwszej kolejności kładziesz farbę na te najbardziej wybijające się siwe. Ze wszystkich farb do włosów siwych, najlepsze doświadczenie mam z Londą - szkoda tylko, że wycofali serie do uporczywie siwych włosów.
a jak to się ma do już farbowanych włosów z tą wodą utlenioną malujesz wodą same odrosty czy jak
ja zaczęłam malować włosy jak miałam 25 lat(dziedziczne obciążenie ) i całkowicie pokrywają mi się tak gdzieś po drugim trzecim malowaniu jak robię odrosty nie udało mi się trafić na farbę która dobrze kryje siwe włosy i nie robi skorupki na skórze
jolek68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:33   #10
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Jaki blond na siwe wlosy?

Cytat:
Napisane przez jolek68 Pokaż wiadomość
a jak to się ma do już farbowanych włosów z tą wodą utlenioną malujesz wodą same odrosty czy jak
ja zaczęłam malować włosy jak miałam 25 lat(dziedziczne obciążenie ) i całkowicie pokrywają mi się tak gdzieś po drugim trzecim malowaniu jak robię odrosty nie udało mi się trafić na farbę która dobrze kryje siwe włosy i nie robi skorupki na skórze
Jolek, tak wodą utlenioną smaruje tylko niepofarbowane włosy (odrosty), te miejsca, które nie łapią np. włoski na skroniach. Potem w tym miejscu w pierwszej kolejności nakładam farbę

Ja farbowałam moją siwiuteńką babcie Londą do uporczywie siwych włosów (kupisz np. w drogeriach natura). Farba w zestawie ma specjalny balsam do zmiękczania włosów przed farbowaniem., chyba można nałożyć go na całe włosy. Mojej babci też po pewnym czasie farba się wymywa. Farbujemy na średni blond, a po kilku tygodniach jest już jasną blondynką. Przypuszczam, że w przypadku siwych pasm, po prostu wybijają się one spod farby. Chyba, że nie łapią ci podczas farbowana to spróbuj z tą wodą utlenioną
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 00:56   #11
jolek68
Raczkowanie
 
Avatar jolek68
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 146
Dot.: Jaki blond na siwe wlosy?

dzięki za pomoc kiedyś słyszałam o tej farbie ale malowałam włosy wtedy jeszcze garnierem, kolor wychodził bardzo ładny ale siwe bardzo słabo się malowały
poszukam tej londy i zobaczymy jak to wyjdzie
jolek68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 15:48   #12
19agatka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Farbowanie siwych włosów

Witam.

Chciałabym się dowiedzieć jaka farba jest najlepsza do siwych włosów? Konkretnie interesują mnie odcienie blondu. Czytałam,że farby z loreal są dobre, zgadzacie się z tą opinią?
19agatka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 17:27   #13
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki blond na siwe wlosy?

Są specjalne farby do włosów siwych. Jeśli nie- każdą inną można na pół zmieszać z naturą, np. 9.3 plus 9.0 koniecznie na 6%

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-19 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.