Kołtuny-pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 20:56   #1
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310

Kołtuny-pomocy!


Dziewczyyny,nie wiem,czy był taki wątek,ale potrzebuję pomocy natychmiast. Właśnie próbuję rozczesać ok. 8 wielkich kołtunów...wybrałam się w piątek na cały dzień zakupów z rozpuszczonymi włosami (do połowy pleców),z kominem na szyi,o który się ocierały. Wieczorem miałam już włosy "zdredzone" przy karku, z wielkimi kołtunami. Związałam je w węzeł i tak związane czekały na rozczesywanie-które u mnie,w przypadku kołtunów,trwa czasem kilka godzin. Mam w tej chwili na głowie jakąś masakrę. Zastanawiam się na serio,czy nie chwycić po nożyczki i obciąć moje długo zapuszczane włosy...psikałam się już serum Welli antyfizz, olejkiem z awokado, oliwą z oliwek,moczyłam je,mam grzebień i tangle teezer, na razie poradziłam sobie z 1/8 włosów, mniej splątaną. Reszta-tragedia,nie idzie. Może macie jakieś sprawdzone sposoby,bo mnie już nadzieja opuszcza.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 13:29   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Kołtuny-pomocy!

Spruboj jeszcze raz oliva czy slonecznikowym lub jak masz pod reka olivka dla dzieci i doroslych np; hipp i tangle teezerem delikatnie rozczesuj ,jak nic nie da to zetnac koltuny.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-01-31 o 13:31
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 10:29   #3
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Dot.: Kołtuny-pomocy!

Już sobie poradziłam i to,co się sprawdziło to pół opakowania odżwki Ziaji czarna rzepa,trzymanej 10 minut na włosach bez spłukiwania. Przedtem zamoczyłam wszystkie włosy w lodowatej wodzie,żeby domknąć łuski. Część włosów musiałam jdnak obciąć w najgorszych miejscach...po rozczesaniu i delikatnym umyciu obciełam 10cm. Zaolejowałam na noc olejkiem z awokado i będę to robić regularnie,żeby powstrzymać kudłacenie. I już nigdy nie pójdę spać bez zaplecionego warkocza, długie włosy nocą na wolności to tylko w filmach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 15:31   #4
arllie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 101
Dot.: Kołtuny-pomocy!

biedna
arllie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 17:25   #5
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Kołtuny-pomocy!

niestety nie wiem jak sobie poradzisz a koltunami, ale wydaje mi sie,ze Twoj problem ogolnie siega tego,ze wlosy za rzadko/za plytko rozczesujesz i zle nawilzasz- ja tez mam dlugie bardzo wlosy i nigdy mi sie nie koltunia...

moze na przyszlosc nos ze soba jakis grzebyk/szczotke i rozczesuj jak Ci sie splacza po szaliku czy cos jeszcze zanim sie zrobia koltuny
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 23:59   #6
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Dot.: Kołtuny-pomocy!

Ja się czeszę jak szalona,zawsze mam przy sobie szczotkę. Tego dnia latałam po ikei i te parę godzin wystarczyło. Ale owszem,bardzo mi się wysuszyły włosy i to spotęgowało plątanie. Aktualnie olejuję olejem z awokado Etja, szampon agafii, kilka odżywek-zawsze leżały mi te najtłuściejsze obciążające. Z olejów przerzucę się jednak na pachnotkę-najlepszy na rozdwajanie,wygładzenie i poprawę sprężystości. Mam wrażenie,że bardziej "przenika" włos niż ten z awokado.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 07:07   #7
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Kołtuny-pomocy!

Mialam to samo.... Problemem byly suche wlosy (dobre pare lat temu, na szczescie juz znow mam dlugie). Caly czass mi sie plataly, nawet po wyjsciu spod prysznica... Postanowilam je obciac i to sporo. Pozbylam sie zmaltretowanych wlosow i zakonczylam temat z koltunami...
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 21:22   #8
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Kołtuny-pomocy!

olejowanie pomaga ogolnie na stan wlosow ale jesli problemem jest to ,ze sa suche to przede wszystkim potrzebujesz masek i odzywek z emolientami, a oleje jako dodatek
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:00:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.