Za dużo włosów :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 20:44   #31
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Za dużo włosów :(

Oj, ja mam ten sam problem. Próbowałam prostowania, olejków i różnych odżywek, efekt był krótkotrwały, włosy wprawdzie na początku wyglądały ładnie, ale od prostowania się niszczyły, a od odżywek i olejków zbytnio obciążały, co prowadziło do szybkiego przetłuszczania się :/ Tak źle i tak niedobrze
Czytałam kiedyś o degażowaniu i pomyślałam: czemu nie? Skonsultowałam z fryzjerką i coś pokombinowałyśmy Ostatecznie włosy miałam mocno pocieniowane już od samej nasady, najkrótsze miały raptem kilka centymetrów, a najdłuższe sięgały aż za ramiona Fakt faktem włosy straciły na objętości z czego byłam zadowolona, ale z kolei nie odpowiadały mi te krótkie na górze, które niestety często znów trzeba było prostować
P.S: Mi też wszyscy mówią, że powinnam się cieszyć, tylko jak tu się cieszyć jak burza włosów na głowie i czasem każdy w inną stronę
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:09   #32
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Za dużo włosów :(

Tez kiedys mialam piekne zdrowe, geste! wlosy....... Zaczelam farbować (rozjasnialam kilka razy i przyciemnialam) i wlosow jest o polowe mniej!
Teraz dbam o nie jak moge, i oczywiscie zero farb juz
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:25   #33
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Za dużo włosów :(

Dziewczyny piszecie,że gęste włosy są atutem- owszem gdy się ładnie układają, gdy da się z nich zrobić jakąś fajną fryzurę problem pojawia się gdy chce się np spiąć włosy klamerką i ona się łamie bo za dużo włosów... a gdy jeszcze gdy są kręcone i każdy idzie w inną stronę... mam cieżkie włosy i opadają bardzo do głowy...jedyny sposób na opanowanie takich włosów to odpowiednie obcięcie i zebranie z objętości.... no i już nie wspomnę jak jest gorąco w taki dzień jak dziś
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:29   #34
JuStA:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
GG do JuStA:D
Dot.: Za dużo włosów :(

Cześć Wszystkim. Mam 15 lat i mam duży problem z włosami. Są one grube i kręcone, nie wiem jak zmniejszyć ich objętność...;( Please doradzcie mi co mogłabym zrobić aby miały mniejszą objętośc...!! Czekam na OdP
JuStA:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:38   #35
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Za dużo włosów :(

powieddz fryzjerce, żeby ci wyrzadziła włosy. Powinna wiedzieć jak to zroobić. Mi tak kiedyś zrobiła i byłam zadowolona
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:39   #36
JuStA:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
GG do JuStA:D
Dot.: Za dużo włosów :(

Cześć MaM grube i krecone wlosy... mam prosbe co moglabym zrobic alby bylo ich mniej...?? Mam 15 lat czy moge zrobic "degażowanie"?? i na czym ono dokladnie polega?? OdP
JuStA:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:43   #37
JuStA:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
GG do JuStA:D
Dot.: Za dużo włosów :(

a Czy "degażowanie"to dobre rozwiązanie??
JuStA:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 19:48   #38
JuStA:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
GG do JuStA:D
Dot.: Za dużo włosów :(

a wyrzadzenie na czym polega?? moglabys troszke mi to wytlumaczyc...
JuStA:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 14:00   #39
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Za dużo włosów :(

Ehhh, na początku sierpnia byłam w Radomiu w salonie LovelyLook, w Realu...I co? Nic. Powiedziała mi fryzjerka, że mój typ włosa jest taki, że mogą mi jeszce bardziej "powstać":/ I co, gęste włosy atutem?
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:40   #40
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszecie,że gęste włosy są atutem- owszem gdy się ładnie układają, gdy da się z nich zrobić jakąś fajną fryzurę problem pojawia się gdy chce się np spiąć włosy klamerką i ona się łamie bo za dużo włosów... a gdy jeszcze gdy są kręcone i każdy idzie w inną stronę... mam cieżkie włosy i opadają bardzo do głowy...jedyny sposób na opanowanie takich włosów to odpowiednie obcięcie i zebranie z objętości.... no i już nie wspomnę jak jest gorąco w taki dzień jak dziś
No, ja bym wiele dała, żeby mi się klamerki na włosach łamały. Mi to taka klamerka może co najwyżej spaść. A identyczny problem co Wy miała wiele lat temu moja babcia, słynąca z bujnych i grubych włosów. Jak poszła do fryzjera zrobić sobie trwałą, to najpierw trzeba jej było włosy bardzo mocno wycieniować i przerzedzić, bo inaczej się nie dało.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:51   #41
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Za dużo włosów :(

Zazdroszcze Wam takiego problemu, bo ja mam raczej odwrotnie. Mam jednak koleżankę, która ma gęste, rude i kręcone włosy. Cierpiała nawet na bóle głowy, lekarz stwierdził, że może się tak dziać od ilości włosów . Faktycznie, poszła do fryzjera i ból minął . Nie wiem jak to jest możliwe, pierwszy raz słyszałam o czymś takim. A włoski miała "wycinane" degazówkami, czyli takim nożyczkami z ząbkami.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 19:15   #42
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Za dużo włosów :(

Za dużo włosów... dziewczyno jak ja Ci zazdroszczę...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 22:50   #43
hiszuana
Raczkowanie
 
Avatar hiszuana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Obecnie Kielce
Wiadomości: 132
Dot.: Za dużo włosów :(

Czy któs jeszcze zagląda do tego wątku? Ciężko mi było go znaleźć!
Mam włosy kręcone, niezbyt grube, ale za to mam ich dużo, farbowałam je kilka razy, dlatego są do tego wszystkiego przesuszone. Stosowałam rózne odżywki i szampony, z czego najabrdziej podpasował mi Biosilk, ale to i tak nie zmniejszyło mojej szopy na głowie. Chciałabym aby było ich ciut mniej, lub żeby przestały się kręcić... człowiekowi to nie dogodzi
__________________
"Jeśli fakty nie pasują do teorii zmień teorię..."
A. Einstein

Moja strona wymiankowa


Edytowane przez hiszuana
Czas edycji: 2009-07-26 o 22:51
hiszuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:51   #44
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Za dużo włosów :(

Grubowłose łączmy się? hehe Dobre cieniowanie z objętości i spokój + kosmetyki wygładzające, prostownica itd. ale z prostownicą bym uważała. Grube włosy są z natury raczej suche i porowate, łatwo przesuszyć na amen.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Aha! Maska domowa z siemienia lnianego jest b. fajna. Tzn. mi pomaga. I kosmetyki UNA.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:09   #45
nesaya11
Raczkowanie
 
Avatar nesaya11
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Za dużo włosów :(

ja Wam powiem tak też mam grube gęste włosy. degażowałam je, ale fryzjerka zaproponowała mi wycinanie włosów. jest to takie coś że w kilku miejscach wycieła mi je poprostu przy skórze. Teraz jest dobrze, ale wlosy mi się kręcą, prostuje prosrownicą CHI nano irons od Farouka, ale problem w tym , że ja mam bardzo sztywne włosy i troche suche.. moze poradzicie coś zeby nie były takie sztywne?
dodam, że kiedyś miałam proste włosy, miękkie i gęste. piękne poprostu.. kiedys czyli dokładniej 4 lata temu zanim ich nie ściełam. sciełam je całkiem na krótko i wyjechałam na wakacje do londynu. potem pośpieszyłam się przed rozpoczęciem roku szkolnego i szybko podcięłam je tak jak wczesniej, bo juz odrosył. i to był mój nawiększy błąd bo zamiast zaczekac to obciełam je u 1-szego lepszego fryzjera, zamiast u mojej dobrej fryzjerki. od tamtej pory włosy mi się kręcą, są poprostu straszne . . doradzcie cos zeby nie byly sztywne i żeby się nie puszyły ..

Edytowane przez nesaya11
Czas edycji: 2009-08-26 o 20:20
nesaya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.