Lista najlepszych profesjonalnych farb - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 23:09   #31
camillus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Porażka CHI FAROUK'A. Może i nie niszczy włosów, nie zauważyłam, aby po niej wypadały mi czy w inny sposób były zniszczone, ale kolor jaki wychodzi to loteria. Nigdy więcej tej formy już nie kupię. Gdyby nie brak podobających mi się kolorów, to wybrałabym RENEE BLANCHE. Choć brudzi skórę głowy :/
camillus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:22   #32
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Właśnie szukam dobrych farb które super rozjaśnią włosy np.na poziomie 5 do poziomu 10 bez odcieni pomarańczy i żółci .
Farouk z UPL niestety nawet z wodą 12% nie rozjaśni o 5 poziomów pomimo iż producent zapewnia że tak( .Sprawdzałąm
Farouk jest firmą która słynie z super kosmetyków pielęgnacyjnych .Farby niestety się wypłukują i to bardzo szybko po 2 tyg Rudości i czerwienie ,ciemne tzrymają się dłużej .Prawda jest jednak taka że nie niszczą włosów i przyjemnie się nimi pracuje ,ale nigdy do końca nie wiesz jaki naprawdę będzie efekt.A my fryzjerzy nie zawsze możemy sobie na to pozwolić .
Pozdrawiam
__________________
witajcie
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:34   #33
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

również polecam l`oreala!;*
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 16:18   #34
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Cytat:
Napisane przez atena Pokaż wiadomość
Wella Koleston - pieknie pachnie (niemal nie czuc amoniaku, wlosy sa lsniace, miekkie, wygladzone. Zadnych wad
Całkowicie się zgadzam. Ładniej pachnie od Majirel, jest bardzo wydajna, a ponadto naprawdę odżywcza. Na początku tego roku, gdy moje włosy były w nieciekawym jeszcze stanie, połozyłam na całość Koleston Blond Special i włosom nic a nic to nie zaszkodziło. Poza tym maja naprawdę śliczne kolory.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 00:48   #35
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

dziewczyny czy któraś z Was farbowała Wellą Koleston odcieniem 8/01??? niedawno zamówiłam i ciekawa jestem jaki w rzeczywistości kolorek wychodzi i czy w związku z tym że mam nieco ciemniejsze włosy niż kolor tej farby muszę zastosować proporcję 1:2(woda utleniona)??? Z góry dziękuję za odpowiedź
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 00:58   #36
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Mój faworyt po latach poszukiwań to farby Vitalitys - http://www.vitalitys.it/
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:00   #37
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
dziewczyny a farbe nakladacie na suche czy wilgotne wlosy? wlasnie sie przymierzam do malowania. aha i jakim aktywatorem? bo ja mam 20 i 40 i nie wiem ktorym na ciemne wlosy i farba tez ciemna tzn ciemny braz z refleksami czerwieni

Roses 40 vol czyli 12 % czyli za duze stężenie i nie do tego poziomu farby
20 vol czyli 6 %-dla mnie również za duże stężenie ale jeśli nie masz innego wyboru to rozrób na 3 % albo w ostateczności niech będzie ta 6% tylko kolor wyjdzie o ton jasniejszy .Nawet nie powinnaś tego zauważyć
__________________
witajcie
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 15:39   #38
IneedU
Raczkowanie
 
Avatar IneedU
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 67
Exclamation Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

A jaka jest najlepsza farba na pierwszy raz ale do wlosow suchych tzn zeby je nawilzyc ???
IneedU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 17:05   #39
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Cytat:
Napisane przez tatiene Pokaż wiadomość
Roses 40 vol czyli 12 % czyli za duze stężenie i nie do tego poziomu farby
20 vol czyli 6 %-dla mnie również za duże stężenie ale jeśli nie masz innego wyboru to rozrób na 3 % albo w ostateczności niech będzie ta 6% tylko kolor wyjdzie o ton jasniejszy .Nawet nie powinnaś tego zauważyć
Farba juz dawno nalozona i juz dawno sie splukala - zmieniam swoje zdanie na temat farouka - owszem przyjemnie sie farbuje, mily zapach itd ale efekt kiepsciutki i krotkotrwaly
Cytat:
Napisane przez IneedU Pokaż wiadomość
A jaka jest najlepsza farba na pierwszy raz ale do wlosow suchych tzn zeby je nawilzyc ???
Najlepsze byloby zainwestowanie w dobre odrzywki do suchych wlosow Zadna farba nie polepsza kondycji wlosow
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 16:14   #40
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

A co myślicie o Ducastel? Farbował ktoś może? Co do farouka to ja farbowałam na miedziany i wyszedł parszywy czerwony, farby nie smierdzą, ale są bardzo lekkie i krótko trzymają, może mi ktoś podpowie jaką farbę profesjonalną poleca oczywiście chodzi o kolor rudy. Ja kupiłam sklepową loreal excellence 7.43 i kolor nawet fajny i nieprzekłamany, ale chyba wolałabym farby profesjonalne, no ale nie wiem jakie. Piszcie proszę
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:40   #41
MidoriAi
Przyczajenie
 
Avatar MidoriAi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gda ^^
Wiadomości: 1
GG do MidoriAi
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

um...
ohayo ^^
więc... poszukuje zielonej farby do wlosów gdyż chcę sobiezrobić pasemka, ale nie znam żadnej fimy ani miejsc gdzie można ją kupić..
Szukalam w tematach o kolorowych pasemkach, ale nie znalazlam zadnych konkretow...
ktoś zna może jaką marke ktora robi kolorowe farby ?
ps mam pofarowane na rudy wlosy..^^"
MidoriAi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 19:49   #42
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Moim faworytem chyba już na zawsze pozostanie l'oreal, dokładnie rzecz biorąc majirel. Uwielbiam je za odzwzorowanie kolorów, wychodzą identyczne. Co prawda nigdy nie mówię nigdy i nie wiem, czy nie skuszę się na koleston welli, widzę, że ma wiele zwolenniczek.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 14:22   #43
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

loreal casting
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:33   #44
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Cytat:
Napisane przez piubella Pokaż wiadomość
loreal casting
Chodzi o profesjonalne farby, tzw. fryzjerskie. Casting jest drogeryjny.

A ja zdecydowanie polecam Majirel....nadal. Po kolejnym farbowaniu opinii nie zmieniam.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-11-18 o 08:47
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 23:14   #45
kasandraooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

farby z matrixa z tego co wiem są dość łagodne (color sync nie zawiera amoniaku) ale słyszałam też, że szybko schodzą... chyba tak często jest ze delikatne farby zawsze maja troszke slabsze dzialanie...
kasandraooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:41   #46
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Ja dodam coś od siebie na temat Farouka- po pierwsze racja, że zmywają się szybko a po drugie- nie wiem, może u mnie tak było- ale kolory nigdy nie wychodzą tak jak powinny :/ fakt, farby te nie niszczą specjalnie włosów ale nawet u fryzjera kolory często wychodzą zupełnie inne niż na palecie, a nawet zamiast odcienia zimnego mogą trafić się ciepłe (?) :/ Jak farbowałam o fryzjera wellą profesjonal coś takiego nigdy mi się nie zdażyło (choć znów wella jak dla mnie jest zbyt destrukcyjna dla włosów).

Następnym razem, skuszona pozytywnymi opiniami zdecyduje się chyba na Majirel
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:02   #47
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

goldwell top chic

i od razu zapytam bo chce w koncu uwlnic sie od fryzjerki..jaki aktywator mam do niej dokupic??im wyzszay procent,tym beda jasniejsze czy jak??
bo jak je rozjasnie to beda zoltawe a odcien ktory chce nalozyc m,a chlodny odcien wiec nie wiem jak to zrobic?u fryzjerki zawsze mi wychodzily ale nigdy sama nie robilam profesjonalna farba wiec nie wiem od czego zaczac
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 16:10   #48
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Która z profesjonalnych farb , daje efekt błyszczenia i zmiękczenia włosów?
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:23   #49
madzia12fff
Przyczajenie
 
Avatar madzia12fff
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Ja mogę polecić dwie marki farb:
- chenice
- artego

Na farbach Chenice pracowałam i sami nimi miałam farbowane włosy - dla mnie są to super farby. w dodatku zawarte są w nich ceramidy.

Natomias jeśłi chodzi o Artego to są też dobre farby - kolor jest trwały.
madzia12fff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 22:22   #50
sandra015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Ja mam taki problem. Jeszcze do niedawna bylam brunetka ale zamazyla mi sie zmiana koloru na ognisty rudy Wiec trzeba bylo zrobic dekoloryzacje. Poszlam do salonu fryzjerka swietnie zajela sie moimi wolsami sciagnela kolor i zafarbowala na miedziano zloty dokladnie farba firmy KADUS odcień 6/43. Tu sie zaczyna moj problem farba bardzo mi sie spodobala wiec chciala bym zafarbowac sobie nia wloski sama w domu ale zupelnie nie mam pojecia jakiego aktywatora uzyc. Bardzo bym prosila o rady dodam jeszcze ze moja naturalne wolosy tez sa ciemno brazowe.
sandra015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 03:09   #51
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Chcę sobie kupić farbę ( myślę nad kolestonem ) i mam pytanie odnośnie aktywatora - musi być on z tej samej firmy co farba ? Czy to nie ma większego znaczenia ... ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:00   #52
sandra015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Zadna nie wie?? Bardzo prosze o pomoc !!!
sandra015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:54   #53
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Cytat:
Napisane przez sandra015 Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem. Jeszcze do niedawna bylam brunetka ale zamazyla mi sie zmiana koloru na ognisty rudy Wiec trzeba bylo zrobic dekoloryzacje. Poszlam do salonu fryzjerka swietnie zajela sie moimi wolsami sciagnela kolor i zafarbowala na miedziano zloty dokladnie farba firmy KADUS odcień 6/43. Tu sie zaczyna moj problem farba bardzo mi sie spodobala wiec chciala bym zafarbowac sobie nia wloski sama w domu ale zupelnie nie mam pojecia jakiego aktywatora uzyc. Bardzo bym prosila o rady dodam jeszcze ze moja naturalne wolosy tez sa ciemno brazowe.
Ciemno brązowe to 6% może nic nie dać. Raczej 9%, ale nie wiem na pewno, najlepiej zapytać fryzjera lub w hurtowni fryzjerskiej. Może coś pomiędzy 6% a 9% ale nie wiem jak się to miesza. Do ciemnego blondu na pewno wystarczyłoby 6%, ale z brązami już nie jest tak hihi. Może lepiej nie ryzykuj sama, zwłaszcza z farbami profesjonalnymi, tylko fryzjer wie ile najlepiej trzymać je na głowie, żeby kolor był równomierny, tymbardziej, że po dekoloryzacji szybciej się wymywa. Czasami warto poświęcić więcej pieniędzy, ale mieć pewnośc, że otrzyma się to co się chciało

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2008-11-25 o 10:58
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:57   #54
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Chcę sobie kupić farbę ( myślę nad kolestonem ) i mam pytanie odnośnie aktywatora - musi być on z tej samej firmy co farba ? Czy to nie ma większego znaczenia ... ?
Z tego co wiem, to nie ma większego znaczenia jak firma, ale ja osobiście zrobiłabym na tej samej firmie, po co ryzykować

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2008-11-25 o 10:59
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 16:16   #55
katarina1129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Ja także farbowałam ostatnio Goldwellem i nie do końca jestem zadowolona-nie pozostawia takiego połysku jak Loreal i szybciej się spłukuje
katarina1129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 17:25   #56
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Dla blondynek polecam BlondMe Schwarzkopfa -na dzień dzisiejszy najbardziej innowacyjny produkt na rynku połączony z dedykowanym stylingiem i pielęgnacją.

Polecam również Kolestony i Majirel.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:58   #57
ashleys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
GG do ashleys Send a message via Skype™ to ashleys
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Polecam Vitality's, pracuje na nich od ponad 2 lat . Farby sa trwałe i mają miły zapach, a włoski się błyszczą. Do wyboru jest cała gama produktów do stylizacji, trwałej ondulacji i farbowania. Sczególnie polecam : Art Absolute- trwała koloryzacja, TONE TONE - krem koloryzujący bez amoniaku. Jeśli chcecie poczytac o tych farbach to przesyłam linka http://www.adrion.pl/?f=vitalitys

Polecam także Loreal professionell ale nie wszystie serie, bardzo lubię LuoColor( farba wydajna i ślicznie pachnie i koloryzacja trwa 20 min ), Majirel też ok( niestety nie farby na poziomie 9, 10),Richeese i HiRicheese- koloryzacja półtrwała- też polecam . Nie przepadam za Majiblond i Majirouge (czerwienie i rudości dość szybko się wypłukują)
Pracowałam również na Artego (nie polecam ), Matrixie ( jest oki ale słabo się trzymają) .

Edytowane przez ashleys
Czas edycji: 2010-01-06 o 21:01
ashleys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:57   #58
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

A ja polecam LeCher z tego względu że farby te są bardzo trwałe ja całe włosy farbowałam 6 miesiecy temu i po 3 miesiącach zrobiłam tylko odrosty (nie całe) do tego włosy są bardzo miękkie i zdrowe.
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:09   #59
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

a jaką farbę polecacie do balejażu. chodzi mi o to, że mam zrobic sobie jeden kolor blond(rozjaśniane) i drugi zbliżony do mojego naturalnego koloru(ponieważ jużo kilku lat robię pasemka i nakładane jedne na drugie powodują się zlewanie koloru i co jakiś czas muszę robic balejaż).
I w tym problem bo jak po balejażu robię kolejne pasemka to te pasma które były malowane farbą łapie na rudo. Więc pytanie taki:jaka farba?
Słyszałam od jakiejś fryzjerki, że są farby które nie powoduję że przy rozjaśnianiu pasma robią się rude.
Mi się ostatnio zrobiły rude ponieważ(jak się dowiedziałam puzniej) panna pomalowała mi włosy zwykłą drogeryjną farbą. Przecież nikt nie widzi jaką farbę oni rozrabiają i co na głowe nakładają kientce!
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:02   #60
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Lista najlepszych profesjonalnych farb

Ja polecam również Wella Koleston, miałam kolor 'mleczna czekolada' (wybrałam taki gdyż mam ciemne włoski i bałam się że wyjdzie ciemny), byłam zaskoczona gdyż naprawdę wyszła mleczna czekolada, następną kupiłam już kolor 4/77, dodałam trochę poprzedniej czekolady ( proporcje 3:1) i wyszło bardzo przyjemnie, farba ładnie pachnie, jest wydajna, włoski miękkie, nie spłukuje się szybko i nie robi się rudawy odcień od słońca. Polecam
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 12:50:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.