problem TŻta z włosami! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 19:04   #1
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Red face

problem TŻta z włosami!


Witam wizażanki
Mamy z TŻtem taki problem (a raczej ja uwazam,że to problem bo on jakoś nie bardzo się przejmuje):
On ma bardzo rzadkie włosy, zawsze ścina je na bardzo krótko i nigdy nie da im spokojnie podrosnąć. Widze,że te włosy mu się przerzedzają bo kiedyś miał ich więcej!
No i problem w tym,że nie wiem jaką fryzure mam mu "polecić" Chcielibyśmy obydwoje wybrać mu jakąś fajną dłuższą fryzurke (oczywiscie krótko-długą, absolutnie nic dłuższego niz 5cm. Macie jakieś pomysły? Traktowanie jego włosów żelem tylko pogarsza sprawe bo wyglądają jeszcze bardziej skąpo ...
A moze jakiś szampon wzmacniajacy? Vichy czy cos? moze mu sie jakoś zagęszczą?
Z góry dziekuje za odpowiedzi
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:22   #2
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: problem TŻta z włosami!

polecam kupienie ampulek Placenta Hair Liquid..mojemu TŻtowi bardzo pomogly
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:27   #3
BlackAndPink
Przyczajenie
 
Avatar BlackAndPink
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: problem TŻta z włosami!

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
polecam kupienie ampulek Placenta Hair Liquid..mojemu TŻtowi bardzo pomogly
też polecam .Bardzo dobre są
BlackAndPink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:33   #4
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: problem TŻta z włosami!

lepiej niech nie zapuszcza, bo z przezedzeniami bedzie to kiepsko wygladalo. A jesli moza wiedziec ile On ma lat? Jak wyglada jego tata? (jesli chodzi o wlosy bo lysienie jest dziedziczne) Niektorzy w wieku 20 tak stracili wiele wlosow. Moj Tż na szczescie narazie nie ma problemow ale na 100% bedzie mial-juz mnie ostrzegla Bo jego tata ma 1/2 wlosow w wieku 40-ilus lat. Uwazam, ze powinnas kupic jakis preparat na wypadanie-jest taki sprej vichy-specjalnie na meskie lysienie, i sa tabletki inneov na wypadanie-tez specjalnie oddzielne dla facetow. Albo moze niech idzie do lekarza bo moze sie okazac, ze za 2 lata bedzie lysy. chyba, ze to jakis inny powod wypadania wlosow, ale skoro mowisz, ze mu sie przezedzaja tzn ze lysieje-gdyby tylko wypadaly i odrastaly to nie byloby takiego problemu. On pewnie nie ma wielkiego problemu bo jak sie ma krotkie wlosy to nie widac ile ich wypada. Gdyby wypadaly kobiecie to wyciagalaby je garsciami-w kazdym razie dlugich wlosow niesposob nie zauwazyc Radze najpierw zadbac o kondycje wlosow a pozniej myslec o fryzurze. A moze przesadzasz? Moze nie ma jakis przeswitow? Moze ma normalne wlosy? Bo jesli nie wygladaja zle to bez problemu moze zapuscic. Takie srednie wlosy ma Ashton kutcher. Mozesz sobie poszukac jego zdjec Aha pisalas, ze moze szampon je zagesci-nie ma szans. Jesli wlosy sie przezedzaja to musialabys uzyc czegos silniejszego, moze nawet na recepte zeby pobudzic cebulki do wzrostu. Tylko najpierw musialyby sie one utworzyc bo jak wypadly to juz ich nie ma. Zwykly szampon nic nie da.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AK8.jpg (5,2 KB, 87 załadowań)
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:52   #5
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem TŻta z włosami!

Dziekuje za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
polecam kupienie ampulek Placenta Hair Liquid..mojemu TŻtowi bardzo pomogly
ile one kosztują? pewnie znajde je w aptece?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
lepiej niech nie zapuszcza, bo z przezedzeniami bedzie to kiepsko wygladalo. A jesli moza wiedziec ile On ma lat? Jak wyglada jego tata? (jesli chodzi o wlosy bo lysienie jest dziedziczne) Niektorzy w wieku 20 tak stracili wiele wlosow. Moj Tż na szczescie narazie nie ma problemow ale na 100% bedzie mial-juz mnie ostrzegla Bo jego tata ma 1/2 wlosow w wieku 40-ilus lat. Uwazam, ze powinnas kupic jakis preparat na wypadanie-jest taki sprej vichy-specjalnie na meskie lysienie, i sa tabletki inneov na wypadanie-tez specjalnie oddzielne dla facetow. Albo moze niech idzie do lekarza bo moze sie okazac, ze za 2 lata bedzie lysy. chyba, ze to jakis inny powod wypadania wlosow, ale skoro mowisz, ze mu sie przezedzaja tzn ze lysieje-gdyby tylko wypadaly i odrastaly to nie byloby takiego problemu. On pewnie nie ma wielkiego problemu bo jak sie ma krotkie wlosy to nie widac ile ich wypada. Gdyby wypadaly kobiecie to wyciagalaby je garsciami-w kazdym razie dlugich wlosow niesposob nie zauwazyc Radze najpierw zadbac o kondycje wlosow a pozniej myslec o fryzurze. A moze przesadzasz? Moze nie ma jakis przeswitow? Moze ma normalne wlosy? Bo jesli nie wygladaja zle to bez problemu moze zapuscic. Takie srednie wlosy ma Ashton kutcher. Mozesz sobie poszukac jego zdjec Aha pisalas, ze moze szampon je zagesci-nie ma szans. Jesli wlosy sie przezedzaja to musialabys uzyc czegos silniejszego, moze nawet na recepte zeby pobudzic cebulki do wzrostu. Tylko najpierw musialyby sie one utworzyc bo jak wypadly to juz ich nie ma. Zwykly szampon nic nie da.
Więc tak...TŻ ma 24 lata, jego tata jest już prawie łysy,a ma jakieś 50 lat. Nie chodziło mi o to,że chce tylko szampon, wiem,że on wszystkiego nie zalatwi,ale słyszałam,ze seria Vichy jest dobra na takie problemy.
Nie przesadzam, bo widze różnice, jeszcze 2 lata temu miał dużo więcej włosów.
Włosy Ashtona sa troche za długie, TŻtowi sie takie nie podobaja wiec takie fryzury odpadaja. Ładnie mu jest w sumie w "kogucie" chyba wiecie o co chodzi ;p
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.