KERASTASE - który z nich? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 15:38   #1
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Unhappy

KERASTASE - który z nich?


Witam,

mam pewien problem,
szukam dobrego szamponu do moich włosów, i postanowiłam wypróbować Kerastase, bo od wszytskich (niestety) szamponow typu (garnier, nivea,elseve) psują mi się potwornie włosy , i bardzo zle wygladają.

Ale tez wiem ze Kerastase jest droga. i boje się ze kupie jakiś zły szampon dla moich włosów i wydam na marne pieniadze.

Mam wlosy ktore sie podwijaja, ale z gory sa "wmiare" proste , a na dole sie falują lub kręcą. mój problem polega na tym ze sa one za kazdym razem , szorstkie strasznie i jakby "nie rozczesane" i ogolnie niezbyt mile w dotyku nie mowiac juz o tym ze musze spinac dluzsza grzywke spinka po umyciu bo inaczej sie kreci.

EFEKT ktory chcialabym uzyskac, to to by byly wygladzone , ale nie puszczyste , tylko gladkie. ale moga nadal krecic sie na koncach. ale zeby nie wygldaly jak siano.

wacham sie nad : tym do wlosow kreconych , bain satin 2 i tym nutri coś.

czy moze ktos z was probowal i moze mi pomoc?

dziekuje\!!
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:31   #2
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: KERASTASE - który z nich?

Ja probowalam mam podobne wlosy jak Ty i goraco odradzam kerastase. Juz skusilam sie kilka razy i bylam zawiedziona. Sa drogie a jakoscia nie odbiegaja od np profesjonalnego loreala. O ile nie wypadaja gorzej. Ja obecnie jestem bardzo zadowolona z Fekkai. Mam maske protein rx i jest bardzo fajna. Polecam. Kosztuje 140zl ale jest baaardzo wydajna. Z loreala profesjonalnego polecam serie absolut repair, intense repair, age densiforce. Moze powinnas wyprobowac liss ultimate? One wygladzaja. Swietne sa rowniez produkty Kanebo. Ale maska troche obciaza cienkie wlosy. Mimo to polecam. I tak fekkai jest super Drogie ale tyle samo kosztuja co kerastase a sa lepsze. Oczywiscie to moje zdanie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:21   #3
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Dot.: KERASTASE - który z nich?

a ktos z was moze probowal , tego szamponu z sephory , "YES TO CARROTS" ?
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.