Jak lubicie spędzać urlop? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-25, 14:13   #61
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jak lubicie spędzać urlop?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ot taki luźny wątek. Ponieważ aktualnie jestem na urlopie ciekawa jestem jak wygląda dla was wymarzony urlop
Czy czujecie potrzebę wyjazdu na cały urlop? Bycia aktywnym, bycia poza domem? Czy może marzycie o obijaniu się w domu i sytuacji kiedyś nic nie musicie

Ja na powiedzmy tygodniowym urlopie lubię wyjazd tak na max 4 dni a resztę totalne lenistwo w domu Nie lubię całego wolnego spędzać na wyjeździe.

Jak lubicie spędzić ten wolny od pracy czas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idealny urlop to pierwszy tydzień zwiedzanie nowego miejsca. Najchętniej za granicą. Nie leżę wtedy na plaży, tylko właśnie zwiedzam okolice i jeżdżę autobusami oglądać zabytki. Drugi tydzień to odpoczynek na odludziu. Natura i minimum ludzi.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 06:09   #62
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Jak lubicie spędzać urlop?

Rok temu byłam 4 tyg na objazdówce po Chorwacji. 3 tyg objazdówki a ostatni tydzień odpoczynek w naszym ulubionym miejscu od kilku lat. I tak najbardziej lubię.

Zawsze wybieramy hotel***** ze śniadaniem. Obiadokolacja na mieście. Najczęściej zajadamy się kuchnią danego kraju.

Co do słodkich śniadań. Dlatego kocham też Włochy Bo tam sama słodycz a ja na śniadanie tylko słodkie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 07:59   #63
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Jak lubicie spędzać urlop?

Mogłabym całe życie wyjeżdżać na południe Europy, Francja, Włochy, Grecja, uwielbiam antyk i kulturę romańską na tyle, że rzadko proponuję inne destynacje. Tutaj pół na pół, zwiedzanie i kąpiele w ciepłych morzach lub oceanach, jedzenie zawsze regionalne, staramy się nie zmierzać typowo turystycznymi szlakami. W tym roku poznałam Prowansje, większość wyprawy była po małych miejscowościach, rodzinnych manufakturach, tradycyjnych gospodarstwach i cudownych lasach, flora tutaj zachwyciła. Wiem, że choćby nie wiem co, będę tutaj chciała pomieszkać chociaż z rok, na razie jestem jak na haju po tych krajobrazach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

I do tego obkupiłam się w niesamowite kosmetyki i zapachy, o których ani ucho nie słyszało ani oko nie widziało siedzę w tej pasji od lat a nigdy nie zgromadziłam tylu unikatów i cudowności co teraz przez te dwa tygodnie na wyjeździe.
Oj jak będę tęsknić Prowansjo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 10:05   #64
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Jak lubicie spędzać urlop?

Nie zostaję w domu na urlopie, szkoda czasu. Za to urlopy spędzam różnie, czasami ciągle w ruchu, dużo zwiedzając, a czasami w miejscu z pięknym widokiem na czytaniu książek. Zależy od moich chęci i potrzeb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-27 11:05:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.