Panny Młode 2021 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-27, 19:05   #1381
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Obawiam się że u tej co się zastanawiam też pierwszeństwo mają PM, ale może w piątek zrobi wyjątek....

Dziewczyny, ja myślę że nie ma co czekać tylko na luzie pochodzić i pomierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------


Widać i na zdjęciu, ale wiem że na żywo 10 x bardziej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się boje ze mnie w salonach wyśmieją że za szybko przyszłam 🤷 my dopiero wrzesień czyli jeszcze rok... Niestety z jedną taką sytuacją juz się spotkałam 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 19:38   #1382
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Leille kurczę z jednej strony faktycznie fajnie ale z drugiej dziwnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 19:58   #1383
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja się boje ze mnie w salonach wyśmieją że za szybko przyszłam 🤷 my dopiero wrzesień czyli jeszcze rok... Niestety z jedną taką sytuacją juz się spotkałam 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli ktoś cię wyśmiewa to jest głupi. Ja już w czerwcu kupiłam suknie, a ślub też mam dopiero we wrześniu. U mnie nawet pani w salonie powiedziała że mądrze zrobiłam, bo załapałam się na wyprzedaże przed zmianą kolekcji- jakbym chciała zrobić to za rok to byłoby już za późno na zamówienie sukni, gdybym nie zdecydowała się na zakup modelu wystawowego/gotowego. Teraz zostało mi pilnować wagi, bo jak przytyje to się nie zapne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 20:12   #1384
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś cię wyśmiewa to jest głupi. Ja już w czerwcu kupiłam suknie, a ślub też mam dopiero we wrześniu. U mnie nawet pani w salonie powiedziała że mądrze zrobiłam, bo załapałam się na wyprzedaże przed zmianą kolekcji- jakbym chciała zrobić to za rok to byłoby już za późno na zamówienie sukni, gdybym nie zdecydowała się na zakup modelu wystawowego/gotowego. Teraz zostało mi pilnować wagi, bo jak przytyje to się nie zapne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ten problem, że chcę schudnąć. Ślub w kwietniu a ja boję się że kupię a potem będzie za luźna, albo za ciasna bo odbiję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 20:28   #1385
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja ide jutro na pierwsze mierzenie a nabiłam sobie takiego siniaka na ręce że wyglądam jak ofiara przemocy domowej

Nie przejmuj się, jeden siniak to nie oznaka przemocy domowej, chyba, że byś pod okiem miała

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem, że chcę schudnąć. Ślub w kwietniu a ja boję się że kupię a potem będzie za luźna, albo za ciasna bo odbiję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwęzić zawsze jest prościej, niż poszerzyć. Jak kupujesz w salonie, to powinni ci też zrobić ostatnie poprawki wtedy, kiedy ty chcesz. Mi poprawki będzie robić rok później i nie ma problemu najmniejszego.




A ja to chyba plagi egipskie mam jakieś. Odnalazłam w domu mole w dużej ilości, gdzie niedawno babcia przyniosła jakieś torby z ubraniami od koleżanki
No i co, trzeba wyprać najlepiej wszystko co ma, nie? Otóż nie, bo pralka, podczas prania jeansów, zrobiła PYK. Boję się, że nawet jak jutro tż wyskoczy z pracy kupić, to i tak przyjedzie do nas dopiero w poniedziałek... A ja mam dwie pary skarpetek w szufladzie
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 20:37   #1386
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, jeden siniak to nie oznaka przemocy domowej, chyba, że byś pod okiem miała


Zwęzić zawsze jest prościej, niż poszerzyć. Jak kupujesz w salonie, to powinni ci też zrobić ostatnie poprawki wtedy, kiedy ty chcesz. Mi poprawki będzie robić rok później i nie ma problemu najmniejszego.




A ja to chyba plagi egipskie mam jakieś. Odnalazłam w domu mole w dużej ilości, gdzie niedawno babcia przyniosła jakieś torby z ubraniami od koleżanki
No i co, trzeba wyprać najlepiej wszystko co ma, nie? Otóż nie, bo pralka, podczas prania jeansów, zrobiła PYK. Boję się, że nawet jak jutro tż wyskoczy z pracy kupić, to i tak przyjedzie do nas dopiero w poniedziałek... A ja mam dwie pary skarpetek w szufladzie
Ja się boje ze u moich rodziców pojawia się znowu mole i mi suknie zjedzą! (Bo u nich wisi).

Co do skarpetek to kocham lato za możliwość chodzenia bez nich. Nie lubię zniewalać moich stóp! Jak tylko dotrę na salę weselną po ślubie, to pierwsze co zrobię, to pewnie ściągnę rajstopy i wskoczę w sandały do tańca boso

Tak w ogóle to mam bardzo zabawny dylemat. Czy iść do kościoła na nogach, czy jechać autem. Bo na nogach mam dosłownie 3 minuty drogi i tak głupio jechać autem. Ale chyba jeszcze dziwniej będzie wyglądał orszak weselny pieszo :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 20:52   #1387
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja się boje ze u moich rodziców pojawia się znowu mole i mi suknie zjedzą! (Bo u nich wisi).

Co do skarpetek to kocham lato za możliwość chodzenia bez nich. Nie lubię zniewalać moich stóp! Jak tylko dotrę na salę weselną po ślubie, to pierwsze co zrobię, to pewnie ściągnę rajstopy i wskoczę w sandały do tańca boso

Tak w ogóle to mam bardzo zabawny dylemat. Czy iść do kościoła na nogach, czy jechać autem. Bo na nogach mam dosłownie 3 minuty drogi i tak głupio jechać autem. Ale chyba jeszcze dziwniej będzie wyglądał orszak weselny pieszo :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam zdjęcia, na których wyglądało to bardzo ładnie. Jeśli pogoda dopisze, to uważam, że to fajny pomysł.

Wyprzedaże sukienek są jeszcze w październiku? Coś mi świta, że wchodzą nowe kolekcje, a te poprzednie są taniej.
Ja nie zdecydowałam się teraz na zakup, bo chcę trochę zrzucić, a wiem, że będę miała lepszy obraz, jak będę mierzyć już szczuplejsza.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 21:03   #1388
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, a to nie jest tak że często suknie szyja na miarę, a nawet modele z ekspozycji podszywają pod osobę?

Ja na pewno nie będę się odziewać w rajstopy/pończochy. Nie znoszę ich i nie lubię tego polyskujacego efektu jaki dają, a prawie wszystkie dają.
Mi się wydaje że jeszcze będą wyprzedaże, jesień to też czas targów, zawsze można jakiś bon upolować albo zniżkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 21:13   #1389
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Leille kurczę z jednej strony faktycznie fajnie ale z drugiej dziwnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie dziwnie, a nie chcę mi się kombinować, stawać na głowie przez jakiś makijaż, jakby tylko ona jedna była..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 21:26   #1390
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja się boje ze u moich rodziców pojawia się znowu mole i mi suknie zjedzą! (Bo u nich wisi).

Co do skarpetek to kocham lato za możliwość chodzenia bez nich. Nie lubię zniewalać moich stóp! Jak tylko dotrę na salę weselną po ślubie, to pierwsze co zrobię, to pewnie ściągnę rajstopy i wskoczę w sandały do tańca boso

Tak w ogóle to mam bardzo zabawny dylemat. Czy iść do kościoła na nogach, czy jechać autem. Bo na nogach mam dosłownie 3 minuty drogi i tak głupio jechać autem. Ale chyba jeszcze dziwniej będzie wyglądał orszak weselny pieszo :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli sukienka wisi w pokrowcu to nic jej nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 21:27   #1391
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to nie jest tak że często suknie szyja na miarę, a nawet modele z ekspozycji podszywają pod osobę?

Ja na pewno nie będę się odziewać w rajstopy/pończochy. Nie znoszę ich i nie lubię tego polyskujacego efektu jaki dają, a prawie wszystkie dają.
Mi się wydaje że jeszcze będą wyprzedaże, jesień to też czas targów, zawsze można jakiś bon upolować albo zniżkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy chyba od salonu. Ja w mojej będę mieć tylko drobne poprawki krawieckie (skrócenie i zwężenie w ramionach) bo suknia po prostu leży jak uszyta na mnie. I mam z nią przyjść dopiero 3-4 miesiące przed ślubem. Jakbym przytyła lub zaszła w ciążę to przeróbka byłaby prawie nie możliwa że względu krój sukni (trzebaby odpruć cały dół i uszyć górę w zasadzie od nowa, bo jest z koronki o symetrycznym konkretnym wzorze. Ewentualnie możnaby doszyć kilka cm siateczki z tyłu, ale to mogłoby brzydko wyglądać- to tak na podstawie własnej wiedzy krawieckiej oceniam).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 07:59   #1392
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Jak chodziłam po salonach to mówili, że kolekcja 2021 w październiku ale w jednym powiedzieli, że to za późno (ślub w kwietniu) a inni żeby przyjść wtedy 🤷☠♀️
Ja też nie lubię rajstop nawet jak jest zimno to nie dam rady więc na swój ślub też na pewno rezygnuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 08:01   #1393
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Również jestem team #bezrajstop

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 08:36   #1394
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

No co wy, ja jako gość noszę, ale w długiej sukience to bez sensu, oczywiście, że nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 11:44   #1395
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też nienawidzę rajstop. Pończochy już lepsze bo jakby między nogami nic nie uwiera i nie trzeba ich poprawiać. Ale za to pas mi się ciągle odpinał. I tak źle i tak nie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 17:47   #1396
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, ja już po przymierzaniu
Mierzyłam najróżniejsze princessy, chciałam sobie poszaleć a zakochałam się w prostej i skromnej sukieneczce (specjalnie nie zasłoniłam twarzy bo moja mina mówi wszystko ) . Jest dokładnie w moim stylu i czuję się w niej znakomicie
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2021-09-20 o 07:46
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 18:29   #1397
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Ja toleruję tylko grube rajstopy z polarkiem w środku, czarne, matowe na jesień i zimę do sukienek, spódnic. Inne mnie ,,gryzą'', albo mi się z tyłka zsuwają, a tych cielistych to nie lubię, bo nigdy nie umiem dobrać, a efekt końcowy to dla mnie klimat rok 2002 dobrze, że wesele mam w sierpniu to raciczki mogą być gołe

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już po przymierzaniu
Mierzyłam najróżniejsze princessy, chciałam sobie poszaleć a zakochałam się w prostej i skromnej sukieneczce (specjalnie nie zasłoniłam twarzy bo moja mina mówi wszystko ) . Jest dokładnie w moim stylu i czuję się w niej znakomicie
Cześć piękna! wiesz co.. każda ma coś w sobie, ale w TEJ wyglądasz pięknie te pozostałe - to ten sam model tylko w różnych kolorach, prawda? dół taki średni, nie mój gust, a w tej co Ci się najbardziej podobała jest świetny będziesz jeszcze mierzyć czy to ta jedyna?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 18:31   #1398
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już po przymierzaniu
Mierzyłam najróżniejsze princessy, chciałam sobie poszaleć a zakochałam się w prostej i skromnej sukieneczce (specjalnie nie zasłoniłam twarzy bo moja mina mówi wszystko ) . Jest dokładnie w moim stylu i czuję się w niej znakomicie
Rzeczywiście wygladasz w niej pięknie

Mnie urzekła 1 zdecydowanie mój styl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 18:44   #1399
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Każda to inny model, górą się różnią tylko, dół taki sam
Nie szukam dalej, dla mnie to jest to
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 19:20   #1400
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Mi bardzo do Ciebie pasuje ta druga cappuccino, do takiej karnacji cudnej
A ja bym chciała zmierzyć ta z błękitnym dołem, też cudna.
Też wśród tych które mierzyłam była prosta, na rękaw koronkowy, która bardzo zwróciła moją uwagę, no ale nie miałam tego "love"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 19:20   #1401
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Każda to inny model, górą się różnią tylko, dół taki sam
Nie szukam dalej, dla mnie to jest to
Rzeczywiście, teraz się przyjrzałam, na pierwszy rzut oka wydaje się jakby to był ten sam model
Super!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 20:14   #1402
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Wyglądasz pięknie w każdej! Ja bym się nie mogła pewnie zdecydować na twoim miejscu

Dobrze widzę że wybrana to biała biel? bardzo mało osób wygląda dobrze w takim kolorze, ale na tobie wygląda świetnie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pitrasiaa
Czas edycji: 2020-08-28 o 20:15
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 22:24   #1403
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Dziękuję za miłe słowa- karnacja jest akurat po lekkim tuningu po wakacjach ale ogólnie też mam raczej ciemną a ślub w sierpniu więc myślę że będę wyglądać bardzo podobnie jak teraz. Suknia w białej bieli, mi zawsze było lepiej w czystej niż w złamanej, chociaż ecru bardzo mi się podoba :tak:
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 07:49   #1404
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa- karnacja jest akurat po lekkim tuningu po wakacjach ale ogólnie też mam raczej ciemną a ślub w sierpniu więc myślę że będę wyglądać bardzo podobnie jak teraz. Suknia w białej bieli, mi zawsze było lepiej w czystej niż w złamanej, chociaż ecru bardzo mi się podoba :tak:
A z ciekawości zapytam jaki rozmiar napisz ubran ogólnie? Masz super figurę 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa- karnacja jest akurat po lekkim tuningu po wakacjach ale ogólnie też mam raczej ciemną a ślub w sierpniu więc myślę że będę wyglądać bardzo podobnie jak teraz. Suknia w białej bieli, mi zawsze było lepiej w czystej niż w złamanej, chociaż ecru bardzo mi się podoba :tak:


[QUOTE=Kat_wisz;88103349]A z ciekawości zapytam jaki rozmiar nosisz ubran ogólnie? Masz super figurę 🤩
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 10:49   #1405
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

[QUOTE=Kat_wisz;88103349]A z ciekawości zapytam jaki rozmiar napisz ubran ogólnie? Masz super figurę 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------





Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A z ciekawości zapytam jaki rozmiar nosisz ubran ogólnie? Masz super figurę 🤩
Dziękuję Noszę 38.
Nawiasem mówiąc byłam na przymierzaniu z moją mamą która mi ciągle powtarzała "ale do ślubu musisz schudnąć" przy tej kobiecie z salonu W końcu na nią fuknęłam że ma się uspokoić
Ale ona to się nigdy nie pierdzieli w krytyce
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 05:39   #1406
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Wyglądasz pięknie 🥰

A my już po weselu znajomych w weekend. Dzięki niemu chciałabym już teraz wszystko zamawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 06:22   #1407
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Wyglądasz pięknie 🥰

A my już po weselu znajomych w weekend. Dzięki niemu chciałabym już teraz wszystko zamawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My po weselu siostry tża, okazuje się, że jesteśmy lepiej przygotowani, niż nam się wydawało, bo było trochę głupich wpadek tam. Za bardzo się nie wybawiliśmy niestety, ale trudno się mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 08:06   #1408
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My po weselu siostry tża, okazuje się, że jesteśmy lepiej przygotowani, niż nam się wydawało, bo było trochę głupich wpadek tam. Za bardzo się nie wybawiliśmy niestety, ale trudno się mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opowiesz o tych wpadkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 08:15   #1409
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już po przymierzaniu
Mierzyłam najróżniejsze princessy, chciałam sobie poszaleć a zakochałam się w prostej i skromnej sukieneczce (specjalnie nie zasłoniłam twarzy bo moja mina mówi wszystko ) . Jest dokładnie w moim stylu i czuję się w niej znakomicie
Ślicznie wyglądasz w tej sukience i bardzo ładna kobietka z Ciebie Ja jeszcze nic nie przymierzałam, ale myślę, że też pójdę w tym kierunku.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My po weselu siostry tża, okazuje się, że jesteśmy lepiej przygotowani, niż nam się wydawało, bo było trochę głupich wpadek tam. Za bardzo się nie wybawiliśmy niestety, ale trudno się mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opowiesz co było nie tak ?


My idziemy na wesele w sobotę do mojej przyjaciółki. Jestem chyba bardziej podekscytowana niż ona

W sobotę moi rodzice zaprosili na obiad rodziców tż. Naprawdę wyszło bardzo dobrze. Narobili ogrom pysznego jedzenia, potestowali wódkę weselną, pogadaliśmy, pośmialiśmy się, więc jestem bardzo zadowolona
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 08:41   #1410
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

[usunięte]

I co było przykre, to nawet z nami nie porozmawiali, co przy tak małej ilości gości chyba nie jest wielkim problemem...

A, no i miałam błąd na winietce w imieniu.

Jestem mega zdziwiona, bo to wszystko my już dawno zabezpieczyliśmy, jak załatwialiśmy wesele (dogadanie z salą o ciepłym jedzeniu i ew. odgrzewaniu, sprzątanie łazienek i sali etc). Tym bardziej, że pieniądze raczej nie są u nich problemem, a tu trochę jakby było "przyżulone" na takich raczej niezbyt drogich rzeczach.


W samochodzie w drodze do domu definitywnie mieliśmy o czym rozmawiać

Edytowane przez Lottie69
Czas edycji: 2020-09-01 o 06:58
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.